Деца (род.2003-04):
2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Аристон (Русе)                     18   18   0   0  118:8    54
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Кубрат 2016 (Кубрат)               18   12   0   6   63:33   36
 3. Бенковски (Бяла)                   18   11   1   6   52:37   34
 4. Локомотив (Русе)                   18    9   1   8   37:50   28
 5. Черноломец 1919 (Попово)           18    8   1   9   37:51   25
 6. Две могили (Две могили)            18    2   2  14   15:63    8
 7. Левски 2000 (Русе)                 18    0   1  17   10:90    1

                           I кръг

23 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Две могили (Две могили) - Левски 2000 (Русе)              2:0 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Бяла)                   0:3 
23 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)                 6:0 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат)           5:0 
Локомотив (Русе) - Две могили (Две могили)                1:0 
30 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Левски 2000 (Русе) - Аристон (Русе)                       0:6 
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе)                 8:0 
Бенковски (Бяла) - Черноломец 1919 (Попово)               6:1 
7 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Локомотив (Русе)                         отложен 
22 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Аристон (Русе) - Локомотив (Русе)                         7:0 
Две могили (Две могили)                                   почива

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Бяла)                     2:5 
Локомотив (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   2:1 
14 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Две могили (Две могили) - Аристон (Русе)                  0:4 
Черноломец 1919 (Попово)                                  почива

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            4:0 
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)                       4:0 
Черноломец 1919 (Попово) - Левски 2000 (Русе)             3:1 
Аристон (Русе)                                            почива

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Локомотив (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)               3:2 
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                0:8 
28 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                     4:0 
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Две могили (Две могили)        2:1 
Левски 2000 (Русе) - Локомотив (Русе)                     1:5 
4 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Аристон (Русе)                         1:4 
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива

                           VIII кръг

11 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Левски 2000 (Русе) - Две могили (Две могили)              1:1 
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   отложен 
11 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Аристон (Русе)                 1:5 
2 юни 2018, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   1:3 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           IX кръг

18 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Черноломец 1919 (Попово)           5:0 
Две могили (Две могили) - Локомотив (Русе)                0:2 
18 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Левски 2000 (Русе)                       7:0 
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           III кръг - отложен мач

22 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Аристон (Русе) - Локомотив (Русе)                         7:0 

                           X кръг

25 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Левски 2000 (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                 0:6 
Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Бяла)               3:1 
25 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Локомотив (Русе) - Аристон (Русе)                         0:9 
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XI кръг

17 март 2018, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Левски 2000 (Русе)                     8:0 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив (Русе)                   5:1 
17 март 2018, събота, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Две могили (Две могили)                  6:0 
Черноломец 1919 (Попово)                                  почива

                           XII кръг

24 март 2018, събота, 10:00 ч:
Две могили (Две могили) - Кубрат 2016 (Кубрат)            отложен 
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)                       отложен 
Левски 2000 (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)             отложен 
31 март 2018, събота, 10:00 ч:
Две могили (Две могили) - Кубрат 2016 (Кубрат)            1:3 
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)                       1:3 
Левски 2000 (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)             2:4 
Аристон (Русе)                                            почива

                           XIII кръг

7 април 2018, събота, 10:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Локомотив (Русе)               4:1 
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                3:0 
7 април 2018, събота, 11:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Аристон (Русе)                     0:2 
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           XIV кръг

14 април 2018, събота, 10:00 ч:
Две могили (Две могили) - Черноломец 1919 (Попово)        2:2 
Локомотив (Русе) - Левски 2000 (Русе)                     5:1 
14 април 2018, събота, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Бенковски (Бяла)                         9:0 
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива

                           XV кръг

21 април 2018, събота, 10:00 ч:
Две могили (Две могили) - Левски 2000 (Русе)              4:0 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Бяла)                   5:1 
21 април 2018, събота, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)                12:2 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           XVI кръг

28 април 2018, събота, 10:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат)           1:2 
Локомотив (Русе) - Две могили (Две могили)                6:1 
28 април 2018, събота, 11:00 ч:
Левски 2000 (Русе) - Аристон (Русе)                       1:8 
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           XVII кръг

5 май 2018, събота, 10:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе)                 6:1 
Бенковски (Бяла) - Черноломец 1919 (Попово)               1:0 
5 май 2018, събота, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Локомотив (Русе)                         6:0 
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XVIII кръг

12 май 2018, събота, 10:00 ч:
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Бяла)                     0:4 
Локомотив (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   2:5 
12 май 2018, събота, 11:00 ч:
Две могили (Две могили) - Аристон (Русе)                  1:7 
Черноломец 1919 (Попово)                                  почива

                           XIX кръг

19 май 2018, събота, 10:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            8:0 
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)                       0:0 
Черноломец 1919 (Попово) - Левски 2000 (Русе)             3:0 
Аристон (Русе)                                            почива

                           XX кръг

26 май 2018, събота, 10:00 ч:
Локомотив (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)               3:1 
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                2:3 
26 май 2018, събота, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                     9:2 
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           XXI кръг

2 юни 2018, събота, 10:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Две могили (Две могили)        3:0 
Левски 2000 (Русе) - Локомотив (Русе)                     0:5 
2 юни 2018, събота, 11:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Аристон (Русе)                         0:7 * 
* - вероятно мачът е бил изтеглен на по-ранна дата, за да може да се изиграе
    отложената среща между Бенковски и Кубрат при юношите младша и децата.
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива

                           VIII кръг - отложен мач

2 юни 2018, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   1:3 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Аристон (Русе) XXX 4:0 9:0 7:0 6:0 6:0 7:0 XXX 9:2 --- 6:0 12:2 --- --- 2. Кубрат 2016 (Кубрат) 0:2 XXX 0:3 5:1 5:0 4:0 8:0 --- XXX 5:1 --- --- 8:0 6:1 3. Бенковски (Бяла) 1:4 1:3 XXX 4:0 6:1 3:0 8:0 0:7 --- XXX 0:0 1:0 --- --- 4. Локомотив (Русе) 0:9 2:1 1:3 XXX 3:2 1:0 5:1 --- 2:5 --- XXX 3:1 6:1 --- 5. Черноломец 1919 (Попово) 1:5 5:0 3:1 4:1 XXX 2:1 3:1 --- 1:2 --- --- XXX 3:0 3:0 6. Две могили (Две могили) 0:4 1:3 0:8 0:2 2:2 XXX 2:0 1:7 --- 2:3 --- --- XXX 4:0 7. Левски 2000 (Русе) 0:6 0:6 2:5 1:5 2:4 1:1 XXX 1:8 --- 0:4 0:5 --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре