Деца подготвителна група (род.2009) - Футбол 5:
« София (столица) - Зонална група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     24   22   0   2  157:18   66
-------------------------------------------------------------------
 2. Славия 1913 (София)                24   21   1   2  117:33   64
 3. Н спорт (София)                    24   20   2   2  152:24   62
 4. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   24   13   4   7   77:64   43
 5. Елит София (София)                 24   13   3   8   69:56   42
 6. Люлин (кв.Люлин, София)            24   13   2   9   76:51   41
 7. Царско село 2015 (София)           24   11   2  11   62:49   35
 8. Олимпия ФК (София)                 24   10   1  13   60:65   31
 9. София спорт (София)                24    8   3  13   32:76   27
10. ЦСКА (София)                       24    6   0  18   42:130  18
11. ОФК София (София)                  24    4   0  20   36:100  12
12. София 2010 (София)                 24    3   2  19   33:133  11
13. Победа 2013 (София)                24    1   2  21   17:131   5

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 12 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 35х25 или 40х20 м, а всеки отбор е съставен от 5 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго. 
  - Първоначално в групата заявяват участие и Септември (София) и Ботев 57 СОУ (София), но се отказват непосредствено преди началото на сезона. Изготвена е нова програма за 13 отбора. Първоначалната програма е както следва:
    1.Левски (София)             - 16.ОФК София (София)
    2.Царско село 2015 (София)   - 15.Люлин (кв.Люлин, София)
    3.Славия 1913 (София)        - 14.ЦСКА (София)
    4.Н спорт (София)            - 13.София 2010 (София)
    5.Септември (София)          - 12.почива
    6.Олимпия ФК (София)         - 11.Витоша (Бистрица)
    7.Елит София (София)         - 10.София спорт (София)
    8.Победа 2013 (София)        -  9.Ботев 57 СОУ (София)

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 09:30 ч:
Левски (София) - ОФК София (София)                        5:0 
Олимпия ФК (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     2:6 
9 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)        0:3 
Елит София (София) - София спорт (София)                  6:0 
9 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        7:1 
9 септември 2017, събота, 12:30 ч:
Н спорт (София) - София 2010 (София)                     13:0 
Победа 2013 (София)                                       почива

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Елит София (София)     2:2 
Люлин (кв.Люлин, София) - Славия 1913 (София)             2:1 
16 септември 2017, събота, 10:30 ч:
София 2010 (София) - Олимпия ФК (София)                   1:3 
ОФК София (София) - Царско село 2015 (София)              отложен 
16 септември 2017, събота, 11:30 ч:
ЦСКА (София) - Н спорт (София)                            1:17 
Победа 2013 (София) - Левски (София)                      0:10 
8 декември 2017, петък, 19:00 ч:
ОФК София (София) - Царско село 2015 (София)              2:4 
София спорт (София)                                       почива

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Победа 2013 (София)            2:0 
Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София)                         8:2 
23 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - ОФК София (София)                   5:0 
Елит София (София) - София 2010 (София)                   7:0 
23 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Н спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                 0:0 
София спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    1:4 
Левски (София)                                            почива

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 09:30 ч:
София 2010 (София) - София спорт (София)                  2:2 
ОФК София (София) - Н спорт (София)                       0:6 
30 септември 2017, събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Елит София (София)                         0:8 
Победа 2013 (София) - Славия 1913 (София)                 0:4 
30 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Олимпия ФК (София)              6:0 
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 5:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      3:1 
Елит София (София) - Люлин (кв.Люлин, София)              0:5 
7 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Н спорт (София) - Победа 2013 (София)                    11:0 
София спорт (София) - ЦСКА (София)                        2:5 
7 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Олимпия ФК (София) - ОФК София (София)                    2:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София 2010 (София)     5:1 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           1:3 
Победа 2013 (София) - Олимпия ФК (София)                  0:4 
14 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - София спорт (София)             5:0 
Левски (София) - Н спорт (София)                          3:0 
14 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
ОФК София (София) - Елит София (София)                    1:3 
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            1:7 
София 2010 (София)                                        почива

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Н спорт (София) - Царско село 2015 (София)                2:1 
София спорт (София) - ОФК София (София)                   2:0 
21 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Левски (София)                       0:5 
Витоша (Бистрица) - Люлин (кв.Люлин, София)               2:2 
21 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Елит София (София) - Победа 2013 (София)                  4:2 
София 2010 (София) - ЦСКА (София)                         4:5 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - София 2010 (София)              8:1 
Левски (София) - Елит София (София)                       3:1 
28 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
ОФК София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      1:3 
Царско село 2015 (София) - Олимпия ФК (София)             4:1 
28 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Победа 2013 (София) - София спорт (София)                 0:0 
Славия 1913 (София) - Н спорт (София)                     1:0 
ЦСКА (София)                                              почива

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София)                  2:4 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Победа 2013 (София)    9:1 
4 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Елит София (София) - Царско село 2015 (София)             1:1 
София 2010 (София) - ОФК София (София)                    0:3 
4 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
София спорт (София) - Левски (София)                      0:11 
ЦСКА (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                    1:5 
Н спорт (София)                                           почива

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
ОФК София (София) - ЦСКА (София)                          4:1 
Царско село 2015 (София) - София спорт (София)            1:1 
11 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - София 2010 (София)                  2:2 
Славия 1913 (София) - Елит София (София)                  8:0 
11 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         5:1 
Н спорт (София) - Олимпия ФК (София)                      6:0 
Люлин (кв.Люлин, София)                                   почива

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Елит София (София) - Н спорт (София)                      2:7 
София 2010 (София) - Левски (София)                       0:12 
18 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - Славия 1913 (София)                 1:6 
ЦСКА (София) - Победа 2013 (София)                        1:3 
18 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              1:2 
Люлин (кв.Люлин, София) - ОФК София (София)               2:1 
Олимпия ФК (София)                                        почива

                           XII кръг

25 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Победа 2013 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             0:8 
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    3:1 
25 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                            11:0 
Н спорт (София) - София спорт (София)                     2:1 
25 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - София 2010 (София)             9:1 
Олимпия ФК (София) - Елит София (София)                   1:2 
ОФК София (София)                                         почива

                           XIII кръг

2 декември 2017, събота, 09:30 ч:
София спорт (София) - Олимпия ФК (София)                  0:2 
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                   0:3 
2 декември 2017, събота, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Н спорт (София)        2:8 
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски (София)                  2:4 
2 декември 2017, събота, 11:30 ч:
София 2010 (София) - Славия 1913 (София)                  5:10 
ОФК София (София) - Победа 2013 (София)                   3:2 
Елит София (София)                                        почива

                           II кръг - отложен мач

8 декември 2017, петък, 19:00 ч:
ОФК София (София) - Царско село 2015 (София)              2:4 

                           XIV кръг

10 март 2018, събота, 09:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Царско село 2015 (София)        2:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпия ФК (София)     2:2 
10 март 2018, събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        0:7 
София спорт (София) - Елит София (София)                  2:1 
10 март 2018, събота, 11:30 ч:
ОФК София (София) - Левски (София)                        0:8 
София 2010 (София) - Н спорт (София)                      0:13 
Победа 2013 (София)                                       почива

                           XV кръг

17 март 2018, събота, 09:30 ч:
Олимпия ФК (София) - София 2010 (София)                   3:1 
Славия 1913 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             3:2 
17 март 2018, събота, 10:30 ч:
Елит София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     2:2 
Царско село 2015 (София) - ОФК София (София)              3:0 
17 март 2018, събота, 11:30 ч:
Н спорт (София) - ЦСКА (София)                           11:1 
Левски (София) - Победа 2013 (София)                     10:0 
София спорт (София)                                       почива

                           XVI кръг

24 март 2018, събота, 09:30 ч:
Победа 2013 (София) - Царско село 2015 (София)            0:6 
ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София)                         1:5 
24 март 2018, събота, 10:30 ч:
ОФК София (София) - Славия 1913 (София)                   0:7 
София 2010 (София) - Елит София (София)                   0:4 
24 март 2018, събота, 11:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Н спорт (София)                 0:3 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София спорт (София)    3:0 
Левски (София)                                            почива

                           XVII кръг

31 март 2018, събота, 09:30 ч:
София спорт (София) - София 2010 (София)                  3:1 
Н спорт (София) - ОФК София (София)                      10:2 
31 март 2018, събота, 10:30 ч:
Елит София (София) - ЦСКА (София)                         4:0 
Славия 1913 (София) - Победа 2013 (София)                 7:0 
31 март 2018, събота, 11:30 ч:
Олимпия ФК (София) - Люлин (кв.Люлин, София)              5:1 
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 2:3 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           XVIII кръг

14 април 2018, събота, 09:30 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      3:2 
ЦСКА (София) - София спорт (София)                        2:0 
14 април 2018, събота, 10:30 ч:
Победа 2013 (София) - Н спорт (София)                     0:11 
София 2010 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     1:4 
14 април 2018, събота, 11:30 ч:
ОФК София (София) - Олимпия ФК (София)                    1:9 
Люлин (кв.Люлин, София) - Елит София (София)              0:4 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           XIX кръг

21 април 2018, събота, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)           2:1 
Олимпия ФК (София) - Победа 2013 (София)                  5:1 
21 април 2018, събота, 10:30 ч:
София спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             4:3 
Н спорт (София) - Левски (София)                          3:2 
21 април 2018, събота, 11:30 ч:
Елит София (София) - ОФК София (София)                    7:1 
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)            4:3 
София 2010 (София)                                        почива

                           XX кръг

28 април 2018, събота, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Н спорт (София)                1:3 
ОФК София (София) - София спорт (София)                   1:2 
28 април 2018, събота, 10:30 ч:
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                       5:0 
Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша (Бистрица)               3:5 
28 април 2018, събота, 11:30 ч:
Победа 2013 (София) - Елит София (София)                  1:3 
ЦСКА (София) - София 2010 (София)                         5:0 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XXI кръг

9 май 2018, сряда, 09:30 ч:
София 2010 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)              2:0 
Елит София (София) - Левски (София)                       0:7 
9 май 2018, сряда, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ОФК София (София)      2:0 
Н спорт (София) - Славия 1913 (София)                     2:2 
9 май 2018, сряда, 11:30 ч:
София спорт (София) - Победа 2013 (София)                 3:0 
Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София)             1:2 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XXII кръг

12 май 2018, събота, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София)                  4:1 
Победа 2013 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    0:7 
12 май 2018, събота, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Елит София (София)             1:2 
ОФК София (София) - София 2010 (София)                    2:4 
12 май 2018, събота, 11:30 ч:
Левски (София) - София спорт (София)                      9:0 
Люлин (кв.Люлин, София) - ЦСКА (София)                    5:1 
Н спорт (София)                                           почива

                           XXV кръг - изтеглен мач

13 май 2018, неделя, 09:00 ч:
София спорт (София) - Н спорт (София)                     2:6 

                           XXIII кръг

19 май 2018, събота, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - ОФК София (София)                          4:2 
София спорт (София) - Царско село 2015 (София)            4:2 
19 май 2018, събота, 10:30 ч:
София 2010 (София) - Победа 2013 (София)                  4:0 
Елит София (София) - Славия 1913 (София)                  1:4 
19 май 2018, събота, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)         1:8 
Олимпия ФК (София) - Н спорт (София)                      1:5 
Люлин (кв.Люлин, София)                                   почива

                           XXIV кръг

26 май 2018, събота, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - София спорт (София)                 4:1 
Победа 2013 (София) - ЦСКА (София)                        3:7 
26 май 2018, събота, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              3:5 
ОФК София (София) - Люлин (кв.Люлин, София)               4:8 
26 май 2018, събота, 11:30 ч:
Н спорт (София) - Елит София (София)                      5:1 
Левски (София) - София 2010 (София)                       7:1 
Олимпия ФК (София)                                        почива

                           XXV кръг

13 май 2018, неделя, 09:00 ч:
София спорт (София) - Н спорт (София)                     2:6 
2 юни 2018, събота, 09:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Победа 2013 (София)             3:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)    4:7 
2 юни 2018, събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             1:11 
София спорт (София) - Н спорт (София)                     изтеглен 
2 юни 2018, събота, 11:30 ч:
София 2010 (София) - Царско село 2015 (София)             0:6 
Елит София (София) - Олимпия ФК (София)                   4:3 
ОФК София (София)                                         почива

                           XXVI кръг

5 юни 2018, вторник, 09:30 ч:
Олимпия ФК (София) - София спорт (София)                  0:1 
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                   5:1 
5 юни 2018, вторник, 10:30 ч:
Н спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        8:1 
Левски (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                  9:1 
5 юни 2018, вторник, 11:30 ч:
Славия 1913 (София) - София 2010 (София)                  7:2 
Победа 2013 (София) - ОФК София (София)                   1:7 
Елит София (София)                                        почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 3:2 3:0 5:1 3:1 9:1 5:0 5:0 9:0 11:0 5:0 7:1 10:0 2. Славия 1913 (София) 3:1 XXX 1:0 3:1 8:0 3:2 4:3 4:1 4:1 7:1 5:0 7:2 7:0 3. Н спорт (София) 3:2 2:2 XXX 8:1 5:1 0:0 2:1 6:0 2:1 11:1 10:2 13:0 11:0 4. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:8 4:7 2:8 XXX 2:2 2:2 1:2 2:2 3:0 2:1 2:0 5:1 9:1 5. Елит София (София) 0:7 1:4 2:7 2:2 XXX 0:5 1:1 4:3 6:0 4:0 7:1 7:0 4:2 6. Люлин (кв.Люлин, София) 2:4 2:1 0:3 3:5 0:4 XXX 2:0 6:0 5:0 5:1 2:1 8:1 3:1 7. Царско село 2015 (София) 2:3 1:7 1:3 3:5 1:2 0:3 XXX 4:1 1:1 5:1 3:0 9:1 2:0 8. Олимпия ФК (София) 0:5 2:4 1:5 2:6 1:2 5:1 1:2 XXX 0:1 8:2 2:1 3:1 5:1 9. София спорт (София) 0:11 1:6 2:6 1:4 2:1 4:3 4:2 0:2 XXX 2:5 2:0 3:1 3:0 10. ЦСКА (София) 1:11 0:7 1:17 1:3 0:8 1:5 0:3 1:5 2:0 XXX 4:2 5:0 1:3 11. ОФК София (София) 0:8 0:7 0:6 1:3 1:3 4:8 2:4 1:9 1:2 4:1 XXX 2:4 3:2 12. София 2010 (София) 0:12 5:10 0:13 1:4 0:4 2:0 0:6 1:3 2:2 4:5 0:3 XXX 4:0 13. Победа 2013 (София) 0:10 0:4 0:11 0:7 1:3 0:8 0:6 0:4 0:0 3:7 1:7 2:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре