Юноши младша възраст (род.2001-02):
« Благоевград - Областна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихрен 1925 (Сандански)            16   14   2   0   68:18   44
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Пирин (Благоевград)                16   10   2   4   40:18   32 [1 0 1  4:3  3]
 3. Пирин (Гоце Делчев)                16   10   2   4   57:30   32 [1 0 1  3:4  3]
 4. Банско (Банско)                    16    7   2   7   30:36   23 [2 0 0  3:0  6]
 5. Беласица (Петрич)                  16    7   2   7   30:33   23 [0 0 2  0:3  0]
 6. Пирин 1941 (Разлог)                16    6   1   9   40:55   19
 7. Неврокоп (Гоце Делчев)             16    5   1  10   28:41   16
 8. Места (Хаджидимово)                16    3   2  11   22:40   11
 9. Малеш 1940 (Микрево)               16    2   2  12   16:60    8

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Банско (Банско) - ст."Свети Петър", Банско;
    - Беласица (Петрич) - в Коларово;
    - Вихрен 1925 (Сандански) - ст."Спартак", Сандански;
    - Малеш 1940 (Микрево) - в Струмяни;
    - Неврокоп (Гоце Делчев) - ст."Неврокоп", Гоце Делчев;
    - Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - Пирин (Гоце Делчев) - Градски стадион, Гоце Делчев;
    - Пирин 1941 (Разлог) - в Годлево.

                           I кръг

17 септември 2017, неделя, 11:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Неврокоп (Гоце Делчев)              5:3 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог)             6:1 
Пирин (Гоце Делчев) - Малеш 1940 (Микрево)                7:1 
Банско (Банско) - Пирин (Благоевград)                     2:2 
Беласица (Петрич)                                         почива

                           II кръг

24 септември 2017, неделя, 11:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Банско (Банско)                    1:5 
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин (Гоце Делчев)                 0:7 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)          1:1 
Беласица (Петрич) - Места (Хаджидимово)                   3:2 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           III кръг

1 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)               9:0 
Пирин (Гоце Делчев) - Неврокоп (Гоце Делчев)              5:0 
Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог)                     5:1 
Пирин (Благоевград) - Малеш 1940 (Микрево)                2:0 
Места (Хаджидимово)                                       почива

                           IV кръг

8 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин (Благоевград)                 2:6 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                  4:2 
Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                   1:3 
Места (Хаджидимово) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:5 
Малеш 1940 (Микрево)                                      почива

                           V кръг

15 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Места (Хаджидимово)                 3:1 
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)                       1:0 
Пирин (Благоевград) - Неврокоп (Гоце Делчев)              2:0 
Малеш 1940 (Микрево) - Пирин 1941 (Разлог)                1:6 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           VI кръг

22 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Малеш 1940 (Микрево)             3:0 
Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград)                   0:2 
Места (Хаджидимово) - Банско (Банско)                     0:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)             8:2 
Пирин 1941 (Разлог)                                       почива

                           VII кръг

29 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански)                 0:4 
Пирин (Благоевград) - Места (Хаджидимово)                 3:0 
Малеш 1940 (Микрево) - Беласица (Петрич)                  0:6 
Пирин 1941 (Разлог) - Неврокоп (Гоце Делчев)              7:4 
Пирин (Гоце Делчев)                                       почива

                           VIII кръг

5 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                   4:0 
Места (Хаджидимово) - Малеш 1940 (Микрево)                4:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Благоевград)             2:1 
Пирин (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                     5:0 
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива

                           IX кръг

12 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)                 2:0 
Малеш 1940 (Микрево) - Вихрен 1925 (Сандански)            0:7 
Пирин 1941 (Разлог) - Места (Хаджидимово)                 1:4 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                1:2 
Банско (Банско)                                           почива

                           X кръг

18 март 2018, неделя, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Места (Хаджидимово)              отложен 
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:4 
Малеш 1940 (Микрево) - Пирин (Гоце Делчев)                3:0 
Пирин (Благоевград) - Банско (Банско)                     4:1 
24 май 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Места (Хаджидимово)              2:1 
Беласица (Петрич)                                         почива

                           XI кръг

25 март 2018, неделя, 11:00 ч:
Банско (Банско) - Малеш 1940 (Микрево)                    отложен 
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)                 отложен 
Вихрен 1925 (Сандански) - Неврокоп (Гоце Делчев)          2:1 
Места (Хаджидимово) - Беласица (Петрич)                   1:2 
24 май 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Банско (Банско) - Малеш 1940 (Микрево)                    3:0 
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)                 6:0 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           XII кръг

1 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)               1:2 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин (Гоце Делчев)              отложен 
Пирин 1941 (Разлог) - Банско (Банско)                     3:0 
Малеш 1940 (Микрево) - Пирин (Благоевград)                1:4 
16 май 2018, сряда, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин (Гоце Делчев)              3:4 
Места (Хаджидимово)                                       почива

                           XIII кръг

15 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Пирин 1941 (Разлог)                 1:2 
Банско (Банско) - Неврокоп (Гоце Делчев)                  0:2 
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   3:4 
Вихрен 1925 (Сандански) - Места (Хаджидимово)             3:0 сл. 
Малеш 1940 (Микрево)                                      почива

                           XIV кръг

22 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Пирин (Гоце Делчев)                 0:4 
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                       0:2 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин (Благоевград)              0:4 
Пирин 1941 (Разлог) - Малеш 1940 (Микрево)                6:1 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           XV кръг

29 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Неврокоп (Гоце Делчев)             2:0 
Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич)                   3:2 
Банско (Банско) - Места (Хаджидимово)                     2:1 
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:2 
Пирин 1941 (Разлог)                                       почива

                           XVI кръг

6 май 2018, неделя, 11:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)                 6:3 
Места (Хаджидимово) - Пирин (Благоевград)                 0:0 
Беласица (Петрич) - Малеш 1940 (Микрево)                  2:2 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)              3:2 
Пирин (Гоце Делчев)                                       почива

                           XVII кръг

13 май 2018, неделя, 11:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Беласица (Петрич)                   1:1 
Малеш 1940 (Микрево) - Места (Хаджидимово)                отложен 
Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:3 
Банско (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)                     3:3 
16 май 2018, сряда, 11:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Места (Хаджидимово)                1:1 
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива

                           XII кръг - отложен мач

16 май 2018, сряда, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин (Гоце Делчев)              3:4 

                           XVII кръг - отложен мач

16 май 2018, сряда, 11:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Места (Хаджидимово)                1:1 

                           XVIII кръг

20 май 2018, неделя, 11:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин (Благоевград)                 3:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - Малеш 1940 (Микрево)            4:2 
Места (Хаджидимово) - Пирин 1941 (Разлог)                 отложен 
Беласица (Петрич) - Неврокоп (Гоце Делчев)                2:1 
27 май 2018, неделя, 11:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Пирин 1941 (Разлог)                 2:6 
Банско (Банско)                                           почива

                           X кръг - отложен мач

24 май 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Места (Хаджидимово)              2:1 

                           XI кръг - отложени мачове

24 май 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Банско (Банско) - Малеш 1940 (Микрево)                    3:0 
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)                 6:0 

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихрен 1925 (Сандански) XXX 2:1 8:2 6:3 9:0 6:1 2:1 3:0* 4:2 2. Пирин (Благоевград) 2:3 XXX 2:0 4:1 3:2 1:2 2:0 3:0 2:0 3. Пирин (Гоце Делчев) 2:2 3:2 XXX 5:0 3:4 6:0 5:0 3:1 7:1 4. Банско (Банско) 0:4 2:2 3:3 XXX 1:0 5:1 0:2 2:1 3:0 5. Беласица (Петрич) 1:2 0:2 1:3 0:2 XXX 4:0 2:1 3:2 2:2 6. Пирин 1941 (Разлог) 2:4 2:6 0:7 3:0 1:1 XXX 7:4 1:4 6:1 7. Неврокоп (Гоце Делчев) 1:1 0:4 3:4 4:2 1:2 3:2 XXX 2:1 3:0 8. Места (Хаджидимово) 0:5 0:0 0:4 0:1 1:2 2:6 5:3 XXX 4:1 9. Малеш 1940 (Микрево) 0:7 1:4 3:0 1:5 0:6 1:6 2:0 1:1 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре