Юноши младша възраст (род.2001-02):
« Силистра - Областна група 2017/18 »


Източна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Йълдъръм (Яребица) 20 20 0 0 101:3 60 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Червена звезда (Дулово) 20 17 1 2 69:15 52 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Победа 2009 (Вокил) 20 14 1 5 61:18 43 4. Вихър (Любен) 20 11 3 6 49:29 36 5. Релакс (Овен) 20 10 5 5 56:31 35 6. Галактика (Черник) 20 7 3 10 42:40 24 7. Лудогорец 2011 (Паисиево) 20 6 4 10 31:52 22 8. Светкавица (Поройно) 20 6 1 13 20:45 19 9. Чернолик (Чернолик) 20 4 2 14 25:68 14 10. Правда 1944 (Правда) 20 3 0 17 20:91 9 11. Вихър (Боил) 20 0 4 16 16:98 4 --. Орлите (Секулово) 5 1 0 4 3:11 - [*]
Бележки - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица. - На 3 октомври 2017 г. Орлите (Секулово) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му се анулират. I кръг 2 септември 2017 г., събота, 15:00 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик) 5:1 Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Боил) 5:0 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Галактика (Черник) 1:1 3 септември 2017 г., неделя, 15:00 ч: Червена звезда (Дулово) - Победа 2009 (Вокил) 3:1 Орлите (Секулово) - Правда 1944 (Правда) отложен Светкавица (Поройно) - Релакс (Овен) 0:6 13 септември 2017 г., сряда, 15:00 ч: Орлите (Секулово) - Правда 1944 (Правда) 0:3 сл. /анулиран/ II кръг 9 септември 2017 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:7 Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица) 0:5 Червена звезда (Дулово) - Орлите (Секулово) 3:0 сл. /анулиран/ 10 септември 2017 г., неделя, 15:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник) 6:0 Релакс (Овен) - Вихър (Любен) 5:0 Правда 1944 (Правда) - Светкавица (Поройно) 0:3 I кръг - отложен мач 13 септември 2017 г., сряда, 15:00 ч: Орлите (Секулово) - Правда 1944 (Правда) 0:3 сл. /анулиран/ III кръг 16 септември 2017 г., събота, 15:00 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда) 9:0 Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен) 5:0 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Чернолик (Чернолик) 6:0 17 септември 2017 г., неделя, 15:00 ч: Орлите (Секулово) - Победа 2009 (Вокил) 0:2 /анулиран/ Светкавица (Поройно) - Червена звезда (Дулово) 0:2 Галактика (Черник) - Вихър (Боил) 14:0 IV кръг 23 септември 2017 г., събота, 15:00 ч: Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник) 0:1 Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица) 0:10 Червена звезда (Дулово) - Вихър (Любен) 3:3 24 септември 2017 г., неделя, 15:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Боил) 9:0 Релакс (Овен) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 7:0 Орлите (Секулово) - Светкавица (Поройно) 3:0 /анулиран/ V кръг 30 септември 2017 г., събота, 15:00 ч: Йълдъръм (Яребица) - Червена звезда (Дулово) 1:0 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда) 8:1 Вихър (Боил) - Чернолик (Чернолик) 0:3 1 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч: Светкавица (Поройно) - Победа 2009 (Вокил) 0:3 в Добротица: Вихър (Любен) - Орлите (Секулово) 3:0 сл. /анулиран/ Галактика (Черник) - Релакс (Овен) 0:0 VI кръг 7 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик) 3:0 Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник) 0:3 Червена звезда (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0 8 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Релакс (Овен) - Вихър (Боил) 3:0 Орлите (Секулово) - Йълдъръм (Яребица) анулиран Светкавица (Поройно) - Вихър (Любен) 0:3 VII кръг 14 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил) 4:1 Йълдъръм (Яребица) - Светкавица (Поройно) 6:0 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Орлите (Секулово) анулиран 15 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Галактика (Черник) - Червена звезда (Дулово) 1:2 Вихър (Боил) - Правда 1944 (Правда) 1:2 Чернолик (Чернолик) - Релакс (Овен) 2:5 VIII кръг 21 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик) 4:3 Червена звезда (Дулово) - Вихър (Боил) 6:0 в Добротица: Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица) 0:3 22 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Релакс (Овен) 3:0 Орлите (Секулово) - Галактика (Черник) анулиран Светкавица (Поройно) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:1 IX кръг 28 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен) 0:3 Галактика (Черник) - Светкавица (Поройно) 2:0 Вихър (Боил) - Орлите (Секулово) анулиран 29 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил) 2:1 Чернолик (Чернолик) - Червена звезда (Дулово) 1:9 Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда) 8:1 X кръг 4 ноември 2017 г., събота, 13:00 ч: Орлите (Секулово) - Чернолик (Чернолик) анулиран в Добротица: Вихър (Любен) - Галактика (Черник) 1:2 Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0 5 ноември 2017 г., неделя, 13:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда) 3:0 Червена звезда (Дулово) - Релакс (Овен) 4:1 Светкавица (Поройно) - Вихър (Боил) 5:0 XI кръг 11 ноември 2017 г., събота, 13:00 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил) 1:5 Вихър (Боил) - Вихър (Любен) 1:1 Чернолик (Чернолик) - Светкавица (Поройно) 2:2 12 ноември 2017 г., неделя, 13:00 ч: Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица) 0:3 Релакс (Овен) - Орлите (Секулово) анулиран Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово) 0:9 XII кръг 10 март 2018 г., събота, 14:00 ч: Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен) 0:4 Вихър (Боил) - Йълдъръм (Яребица) 0:10 Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:2 11 март 2018 г., неделя, 14:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Червена звезда (Дулово) 0:1 Релакс (Овен) - Светкавица (Поройно) 4:0 Правда 1944 (Правда) почива XIII кръг 17 март 2018 г., събота, 14:00 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил) 2:2 Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик) 8:0 18 март 2018 г., неделя, 14:00 ч: Галактика (Черник) - Победа 2009 (Вокил) 0:1 в Добротица: Вихър (Любен) - Релакс (Овен) 1:1 Светкавица (Поройно) - Правда 1944 (Правда) 3:0 Червена звезда (Дулово) почива XIV кръг 24 март 2018 г., събота, 14:00 ч: Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица) отложен Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево) отложен 25 март 2018 г., неделя, 14:00 ч: Червена звезда (Дулово) - Светкавица (Поройно) отложен Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен) отложен Вихър (Боил) - Галактика (Черник) отложен 9 април 2018 г., понеделник, 15:00 ч: Червена звезда (Дулово) - Светкавица (Поройно) 2:0 Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен) 1:3 Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица) 0:3 Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1 Вихър (Боил) - Галактика (Черник) 3:3 Победа 2009 (Вокил) почива XV кръг 31 март 2018 г., събота, 14:00 ч: Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик) 7:2 Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда) 7:0 1 април 2018 г., неделя, 14:00 ч: Вихър (Боил) - Победа 2009 (Вокил) 1:5 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Релакс (Овен) 1:1 в Добротица: Вихър (Любен) - Червена звезда (Дулово) 0:4 Светкавица (Поройно) почива XVI кръг 7 април 2018 г., събота, 15:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Светкавица (Поройно) 5:0 Червена звезда (Дулово) - Йълдъръм (Яребица) 1:3 Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:1 Релакс (Овен) - Галактика (Черник) 5:0 Чернолик (Чернолик) - Вихър (Боил) 2:0 Вихър (Любен) почива XIV кръг - отложени мачове 9 април 2018 г., понеделник, 15:00 ч: Червена звезда (Дулово) - Светкавица (Поройно) 2:0 Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен) 1:3 Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица) 0:3 Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1 Вихър (Боил) - Галактика (Черник) 3:3 XVII кръг 14 април 2018 г., събота, 15:00 ч: Чернолик (Чернолик) - Победа 2009 (Вокил) 1:3 Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда) 6:2 15 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Вихър (Боил) - Релакс (Овен) 2:2 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Червена звезда (Дулово) 0:4 в Добротица: Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно) 2:0 Йълдъръм (Яребица) почива XVIII кръг 21 април 2018 г., събота, 15:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен) 3:0 Светкавица (Поройно) - Йълдъръм (Яребица) 0:4 22 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Червена звезда (Дулово) - Галактика (Черник) 2:1 Правда 1944 (Правда) - Вихър (Боил) 8:2 Релакс (Овен) - Чернолик (Чернолик) 3:0 Лудогорец 2011 (Паисиево) почива XIX кръг 28 април 2018 г., събота, 15:00 ч: Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда) 5:0 Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен) 2:0 29 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил) 2:2 Вихър (Боил) - Червена звезда (Дулово) 2:3 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица (Поройно) 0:3 Галактика (Черник) почива XX кръг 5 май 2018 г., събота, 16:00 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0 Червена звезда (Дулово) - Чернолик (Чернолик) 2:0 6 май 2018 г., неделя, 16:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица) 1:3 Светкавица (Поройно) - Галактика (Черник) 2:1 Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен) 1:2 Вихър (Боил) почива XXI кръг 12 май 2018 г., събота, 16:00 ч: Галактика (Черник) - Вихър (Любен) 0:1 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица) 0:11 13 май 2018 г., неделя, 16:00 ч: Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил) 0:2 Релакс (Овен) - Червена звезда (Дулово) 1:6 Вихър (Боил) - Светкавица (Поройно) 0:2 Чернолик (Чернолик) почива XXII кръг 19 май 2018 г., събота, 16:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 4:0 Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник) 7:0 в Добротица: Вихър (Любен) - Вихър (Боил) 6:2 Светкавица (Поройно) - Чернолик (Чернолик) 0:2 Червена звезда (Дулово) - Правда 1944 (Правда) 3:0 Релакс (Овен) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Йълдъръм (Яребица) XXX 1:0 2:1 2:0 5:0 7:0 3:0 6:0 8:0 7:0 5:0 --- 2. Червена звезда (Дулово) 1:3 XXX 3:1 3:3 4:1 2:1 3:0 2:0 2:0 3:0 6:0 (3:0) 3. Победа 2009 (Вокил) 1:3 0:1 XXX 3:0 3:0 6:0 4:0 5:0 3:0 3:0 9:0 --- 4. Вихър (Любен) 0:3 0:4 4:1 XXX 1:1 1:2 3:0 2:0 5:1 9:0 6:2 (3:0) 5. Релакс (Овен) 0:3 1:6 2:2 5:0 XXX 5:0 7:0 4:0 3:0 8:1 3:0 --- 6. Галактика (Черник) 0:3 1:2 0:1 0:1 0:0 XXX 0:2 2:0 7:2 6:2 14:0 --- 7. Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:11 0:4 1:5 0:3 1:1 1:1 XXX 0:3 6:0 8:1 2:2 --- 8. Светкавица (Поройно) 0:4 0:2 0:3 0:3 0:6 2:1 0:1 XXX 0:2 3:0 5:0 --- 9. Чернолик (Чернолик) 0:5 1:9 1:3 0:4 2:5 0:1 1:1 2:2 XXX 5:0 2:0 --- 10. Правда 1944 (Правда) 0:10 0:9 0:2 1:3 1:2 0:3 0:1 0:3 4:3 XXX 8:2 --- 11. Вихър (Боил) 0:10 2:3 1:5 1:1 2:2 3:3 0:7 0:2 0:3 1:2 XXX --- 12. Орлите (Секулово) --- --- (0:2) --- --- --- --- (3:0) --- (0:3) --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Добруджа (Ситово) 18 17 1 0 94:9 52 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Спортист (Кайнарджа) 18 14 2 2 64:14 44 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Левски 96 (Главиница) 18 12 1 5 61:22 37 4. Трансмариска 2013 (Тутракан) 18 10 1 7 33:41 31 5. Айдемир (Айдемир) 18 8 1 9 44:47 25 6. Добруджа (Искра) 18 7 0 11 33:45 21 7. Ботев 1936 (Професор Иширково) 18 6 2 10 28:38 20 8. Добруджанец 2005 (Алфатар) 18 4 3 11 27:54 15 9. Раковски 2005 (Калипетрово) 18 4 1 13 19:54 13 10. Заря 2006 (Цар Самуил) 18 2 0 16 7:86 6
Бележки - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове в Ножарево. I кръг 9 септември 2017 г., събота, 15:00 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра) 2:1 Добруджа (Ситово) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 9:0 10 септември 2017 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово) 2:0 Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница) 1:4 II кръг 16 септември 2017 г., събота, 15:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр) 2:5 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово) 0:2 Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:5 17 септември 2017 г., неделя, 15:00 ч: Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа) 0:2 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир) 3:3 III кръг 23 септември 2017 г., събота, 15:00 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 1:3 Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 Трансмариска 2013 (Тутракан) - Левски 96 (Главиница) 0:5 24 септември 2017 г., неделя, 15:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово) 4:1 Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра) 8:0 IV кръг 30 септември 2017 г., събота, 15:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница) 1:4 Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово) 0:8 1 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч: Добруджа (Искра) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:2 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа) 0:0 Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 7:0 V кръг 7 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:0 Трансмариска 2013 (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра) 4:1 8 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир) 3:0 Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:0 VI кръг 14 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра) 4:0 Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница) 0:12 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа) 1:3 15 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Трансмариска 2013 (Тутр) 0:1 Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово) 2:5 VII кръг 21 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0 Трансмариска 2013 (Тутракан) - Айдемир (Айдемир) 3:2 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0 22 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово) 5:0 Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 VIII кръг 28 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска 2013 (Тутр) 3:3 Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово) 0:5 29 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра) 4:2 Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница) 0:3 IX кръг 4 ноември 2017 г., събота, 13:00 ч: Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:1 Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:7 5 ноември 2017 г., неделя, 13:00 ч: Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа) 0:3 Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир) 3:1 X кръг 17 март 2018 г., събота, 14:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 2:0 Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:0 Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Ситово) 0:4 18 март 2018 г., неделя, 14:00 ч: Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир) 3:0 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа) 0:1 XI кръг 24 март 2018 г., събота, 14:00 ч: Трансмариска 2013 (Тутр) - Раковски 2005 (Калипетрово) отложен Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница) отложен Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил) отложен 25 март 2018 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра) отложен Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково) отложен 6 април 2018 г., петък, 15:00 ч: Трансмариска 2013 (Тутр) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3 Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница) 6:0 Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра) 3:1 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0 XII кръг 31 март 2018 г., събота, 14:00 ч: Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:2 Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа) 0:9 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0 1 април 2018 г., неделя, 14:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир) 0:3 Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово) 0:3 XI кръг - отложени мачове 6 април 2018 г., петък, 15:00 ч: Трансмариска 2013 (Тутр) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3 Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница) 6:0 Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра) 3:1 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0 XIII кръг 14 април 2018 г., събота, 15:00 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0 Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил) 6:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир) 2:5 15 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Искра) 4:0 Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:0 XIV кръг 21 април 2018 г., събота, 15:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:3 Заря 2006 (Цар Самуил) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:4 Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница) 4:2 22 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа) 0:4 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово) 1:5 XV кръг 28 април 2018 г., събота, 15:00 ч: Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово) 4:0 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил) 7:0 Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 9:1 29 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Трансмариска 2013 (Тутр) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 2:1 Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир) 8:0 XVI кръг 5 май 2018 г., събота, 16:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа) 0:9 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово) 3:6 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница) 0:2 6 май 2018 г., неделя, 16:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:3 Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра) 0:7 XVII кръг 12 май 2018 г., събота, 16:00 ч: Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0 Трансмариска 2013 (Тутр) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0 Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа) 2:2 13 май 2018 г., неделя, 16:00 ч: Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:1 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир) 4:5 XVIII кръг 20 май 2018 г., неделя, 16:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово) 1:6 Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница) 0:4 Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра) 5:2 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Добруджа (Ситово) XXX 2:2 6:0 9:0 8:0 8:0 5:0 3:0 3:0 6:0 2. Спортист (Кайнарджа) 0:5 XXX 1:4 3:0 3:0 3:1 4:0 9:1 5:0 3:0 3. Левски 96 (Главиница) 0:2 0:1 XXX 3:0 4:5 4:1 3:0 1:1 3:0 7:0 4. Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:4 0:3 0:5 XXX 3:2 4:0 2:1 3:0 0:3 3:0 5. Айдемир (Айдемир) 2:5 0:4 0:3 1:3 XXX 5:2 3:0 7:0 4:1 3:0 6. Добруджа (Искра) 0:3 0:2 4:2 1:2 3:1 XXX 3:1 1:0 4:0 3:0 7. Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:5 0:0 0:2 0:1 3:3 4:2 XXX 3:2 2:0 3:0 8. Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:6 1:3 0:4 3:3 2:5 2:1 1:3 XXX 0:0 3:0 9. Раковски 2005 (Калипетрово) 1:6 0:9 1:4 2:5 0:3 4:0 2:0 2:3 XXX 3:0 10. Заря 2006 (Цар Самуил) 0:8 0:9 0:12 1:4 3:0 0:7 0:7 0:5 3:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал за 3-то място

25 май 2018 г., петък, 16:00 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Червена звезда (Дулово) - Спортист (Кайнарджа)            2:0 

                           Финал

26 май 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Йълдъръм (Яребица) - Добруджа (Ситово)                    2:1 

нагоре