« Зимна подготовка и приятелски срещи 2017/18


Приятелски срещи

13 януари 2018, събота

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - изкуствен терен, 11:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          0:0 

в Правец, 11:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Миньор (Перник)                  3:0 (1:0) 
  [1:0 Айкут Рамадан 14', 2:0 Иван Коконов 67', 3:0 Борислав Балджийски 83']

в Стара Загора, комплекс "Берое" /"Локомотив"/, 13:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Созопол (Созопол)                  3:0 (1:0) 
  [1:0 Астор Килези 44', 2:0 Педро Еуженио 64', 3:0 Камен Хаджиев 90']


17 януари 2018, сряда

във Варна, ст."Младост", 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Черноморец (Балчик)                  2:0 (1:0) 
  [1:0 Лъчезар Йорданов 36', 2:0 Аристот Н'Донгала 71']

в Стара Загора, комплекс "Берое" /"Локомотив"/, 13:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив)              2:1 (2:0) 
  [1:0 Серджиу Негруц 5', 2:0 Борислав Цонев 17', 2:1 Никола Марин 75']

в Правец, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Монтана 1921 (Монтана)                1:1 (0:1) 
  [0:1 Борислав Балджийски 42'-д, 1:1 Ангел Стоянов 89']

в Хисаря, ст."Крепост", 15:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)         3:0 (1:0) 
  [1:0 Филип Михалевич 11', 2:0 Веселин Марчев 71', 3:0 Илия Джамов 81']

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 15:30 ч (16:30 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Олександрия (Олександрия, Укр, 1)   0:4 (0:2) 
  [0:1 Алексей Довгий 18', 0:2 Андрей Бацула 40', 0:3 Артьом Ситало 72',
   0:4 Андрей Цуриков 85']

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Корнелия Дайъмънд", 17:00 ч (18:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботошани (Ботошани, Рум, 1)    2:0 (1:0)  /пряко по Диема спорт/ 
  [1:0 Клаудиу Кешерю 11', 2:0 Натанаел 90']

в Атард, Малта, Национален стадион "Та Али", 19:30 ч (18:30 ч местно СЕТ):
Хибърниънс (Паола, Малта, 1) - Левски (София)             3:0 (2:0) 
  [1:0 Клейтън Файла 3', 2:0 Жоао Морейра 45', 3:0 Джоузеф Мбонг 69']


18 януари 2018, четвъртък

в Пловдив, ст."Локомотив" - помощен терен, 11:00 ч:
Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) - Борислав 2009 (Първомай)   0:1 
  [Андрей Атанасов]

в Царева ливада, 13:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Гълъбово)                      3:1 (2:0) 
  [1:0 Бранимир Костадинов 12', 2:0 Юлиан Ненов 17', 2:1 Георги Кирилов 53',
   3:1 Жатоба 60']

в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)           0:2 (0:1) 
  [0:1 Иван Стоянов 35', 0:2 Иван Петков 59']


19 януари 2018, петък

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 14:00 ч:
Левски /юн.ст./ (София) - Спартак (Плевен)                2:5 
  [_ - Христо Спасов (2), Мартин Михайлов (2), Радой Божилов]

във Враца, ст."Христо Ботев", 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   4:1 (1:1) 
  [0:1 Любен Вълков 17', 1:1 Атанас Димитров 40'-д, 2:1 Борислав Борисов 52',
   3:1 Десислав Атанасов 65'-аг, 4:1 Спас Георгиев 85']

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 14:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   3:0 (0:0) 
  [2:0 Диого Кампос 47',57'; 3:0 Милко Георгиев 63']

в Руен, 15:00 ч:
Вихър (Айтос) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  1:8 


20 януари 2018, събота

във Войнеговци, 11:00 ч:
Въстаник 26 (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Ботунец, Сф)    2:2 * 
* - при дузпите: 3:4. Приятелски турнир "Христо Гаврилов - Ринги", 1/4 финал.

в Поморие, Градски стадион, 11:00 ч:
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              1:1 (0:1) 
  [0:1 Цветан Филипов 25', 1:1 Валентин Йосков 80']

в Царева ливада, 11:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Левски 2007 (Левски)        5:0 (1:0) 
  [Деян Христов (3), Димитър Байдаков, Кокен Куроки]
  [ид: Владимир Мичев (Лок) 1п]

в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 11:00 ч:
Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) - Миньор (Раднево)           0:3 (0:1) 
  [0:1 Григор Георгиев 30', 0:2 Георги Каранейчев 83', 0:3 Марио Димитров 90']

в Коларово, 11:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин /юн.ст./ (Благоевград)          2:1 (1:0) 
  [1:0 Благой Таушанов 42', 1:1 Радослав Киряков 50', 2:1 Велик Чаров 60']

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - изкуствен терен, 11:30 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера)          5:0 (4:0) 
  [2:0 Георги Стайков 1п,1п; 3:0 Мартин Татаров 1п, 4:0 Василен Марков 1п,
   5:0 Иво Казаков 75']

в Съединение, 12:00 ч:
Гигант (Съединение) - Локомотив 1926 /юн.мл./ (Пд)        3:1 (1:0) 
  [1:0 _ 1п, 2:0 _ 50', 2:1 Даниел Чаушев 65',
   3:1 _ 85']

в София, ст."Летище", 13:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир)         3:1 (1:1) 

в Сандански, ст."Спартак", 13:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА (София)                    0:2 (0:0) 
  [0:1 Жан Карлос Бланко 56', 0:2 Роланд Алберг 61']

във Войнеговци, 13:00 ч:
Изтребител (Иваняне) - Сокол (Негован)                    2:4 * 
* - приятелски турнир "Ринги", Група 1.

в Ерден - изкуствен терен, 13:00 ч:
Кариана (Ерден) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 3:0 (1:0) 
  [1:0 Николай Николов 2', 2:0 Николай Дичев 85'-д, 3:0 Деян Иванов 90']
  [ид: Йордан Тодоров (К) 47']

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)           4:0 (2:0) 
  [1:0 Тон 22', 2:0 Алекс Боримиров 30', 3:0 Илия Димитров 63',
   4:0 Александър Ив.Александров 73']

в Поморие, Градски стадион, 14:00 ч:
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                     0:0 

в Симитли, ст."Струма", 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Септември (София)                   0:4 (0:2) 
  [0:1 Мирослав Будинов 35', 0:2 Станислав Маламов 38', 0:3 Мартин Тошев 70',
   0:4 Крис Гади 89']

в Казанлък, ст."Севтополис", 14:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Верея II (Стара Загора)        2:1 (0:1) 
  [0:1 Янко Вълканов 1п, 1:1 _ 2п, 2:1 _ 2п]

в Ловеч, ст."Салито", 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Мизия 2005 (Кнежа)                       6:0 
  [Христо Кирев (3), Добромир Бонев, Искрен Писаров,
   Методи Костов]

в Димитровград, ст."Миньор" - помощно игрище, 14:30 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково (Хасково)      2:1 (2:0) * 
* - в две полувремена по 40'.

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 15:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Оборище (Панагюрище)           0:2 (0:1) 
  [0:1 Фернандо Енрике 40', 0:2 Халибрям Кърмаджъ 90']

в Кадрие, Турция, терен "Хотел Регнум Каря", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Шахтьор (Донецк, Украйна, 1)   2:2 (1:0)  /пряко по Диема спорт/ 
  [1:0 Марселиньо 42', 1:1 Александър Зубков 57', 1:2 Факундо Ферейра 63',
   2:2 Жоао Пауло 70']


21 януари 2018, неделя

във Войнеговци, 11:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Левски (Чепинци)                   4:0 * 
  [Димитър Кръстев, Чавдар Атанасов, Николай Божов (2)]
* - приятелски турнир "Ринги", Група 2.

във Войнеговци, 13:00 ч:
Спартак 1933 (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София)        6:0 (3:0) * 
  [1:0 Методи Миланов 1п, 2:0 Николай Георгиев 1п, 3:0 Красимир Веселинов 1п,
   4:0 Николай Георгиев 2п, 5:0 Методиев 2п, 6:0 Стоил Кръстев 2п]
* - приятелски турнир "Ринги", Група 2.

в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)             4:1 

в Белозем, 14:30 ч:
Вихър (Белозем) - Раковски (Раковски)                     5:5 

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Резорт", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Заглембие (Любин, Полша, 1)        1:2 (1:2) 

в Анталия /Antalya/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Ахмат (Грозни, Русия, 1)            1:3 (0:2) 

в Белек /Belek/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Арда (Кърджали) - Тобол (Костанай, Казахстан, 1)          0:1 (0:1) 

в Паола, Малта, ст."Хибърниънс", 17:00 ч (16:00 ч местно СЕТ):
Левски (София) - ВАК (Волфсберг, Австрия, 1)              3:0 (0:0) 


22 януари 2018, понеделник

във Войсил, 15:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          1:0 (0:0) 

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Сентидо Зейнеп", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Дунав 2010 (Русе) - Санкт Пьолтен (Санкт Пьолтен, Ав, 1)  0:1 (0:0) 


23 януари 2018, вторник

в Сандански, ст."Спартак", 13:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)               1:1 (1:0) 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 14:00 ч:
Славия 1913 /юн.ст./ (София) - Спартак (Плевен)           0:5 
  [Христо Спасов (3), Петър Тончев, Едуард Атанасов]

в кк Албена, ст."Албена-1", 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    0:2 (0:2) * 
* - турнир "Балчик къп" 2018.

в Суворово - изкуствен терен, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Добруджа 1919 (Добрич)            1:1 (1:0) * 
* - турнир "Балчик къп" 2018.

в Склаве, 14:00 ч:
Банско (Банско) - Марек 1915 (Дупница)                    1:0 (0:0) 
  [1:0 Милен Лефтеров 87']

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Резорт", 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Черно море (Варна) - Тирана (Тирана, Албания, 2)          0:0 

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Резорт", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Вардар (Скопие, Македония, 1)      0:1 (0:0) 

в Белек /Belek/, Турция, 17:00 ч (18:00 ч местно TRT):
Етър ВТ (Велико Търново) - Лех (Познан, Полша, 1)         3:4 (3:1) 


24 януари 2018, сряда

в Поморие, Градски стадион, 11:00 ч:
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              0:1 (0:0) 

в Пловдив, ст."Локомотив", 13:00 ч:
Локомотив 1926 /юн.мл./ (Пд) - Гигант (Съединение)        0:4 

в Поморие, Градски стадион, 13:30 ч:
Созопол (Созопол) - Верея II (Стара Загора)               2:2 (1:0) 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 14:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Гълъбово)                 2:2 (1:0) 

в кк Албена, ст."Албена-1", 14:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Враца)               1:2 (0:1) * 
* - турнир "Балчик къп" 2018.

в Радомир, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Рад) - Германея (Сапарева баня)      3:1 

в Сиде /Side/, Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Раднички (Ниш, Сърбия, 1)               2:2 (2:1) 

в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда", 15:00 ч:
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)          3:1 (0:0) 

в Белек /Belek/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Черно море (Варна) - Криля Советов (Самара, Русия, 2)     0:4 (0:4) 

в Сан Педро Алкантара, Испания, 17:00 ч (16:00 ч местно СЕТ):
ЦСКА (София) - Дзянсу Сунинг (Нанкин, Китай, 1)           8:0 (3:0) 


25 януари 2018, четвъртък

в кк Албена, ст."Албена-1", 13:45 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Витоша (Бистрица)                0:2 (0:0) * 
* - турнир "Балчик къп" 2018.

в София, комплекс "Царско село" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница)           2:2 (0:2) 

в кк Албена, ст."Албена-3", 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Балкан 1929 (Ботевград)             2:1 (0:1) * 
* - турнир "Балчик къп" 2018.

в Кадрие /Kadriye/, Турция, терен "Хотел Кая Белек", 15:30 ч (16:30 ч местно TRT):
Дунав 2010 (Русе) - Кайсар (Къзълорда, Казахстан, 1)      0:1 (0:1) 

в Анталия /Antalya/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Нефтчи (Баку, Азербайджан, 1)       1:0 (0:0) 

в Белек /Belek/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Верея (Стара Загора) - Атирау (Атирау, Казахстан, 1)      2:1 (2:1) 

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Корнелия Дайъмънд", 17:00 ч (18:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Университатя (Крайова, Рум)    2:0 (0:0)  /пряко по Диема спорт/ 


26 януари 2018, петък

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 11:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)                     1:2 (0:1) 

в Ерден - изкуствен терен, 13:00 ч:
Кариана (Ерден) - Сливнишки герой (Сливница)              4:1 (3:0) 

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Олександрия (Олександрия, Украйна, 1)   1:0 (1:0) 

в Белек /Belek/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Арда (Кърджали) - Слобода (Тузла, Бос, 1)                 0:0 


27 януари 2018, събота

в Поморие, Градски стадион, 11:00 ч:
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     1:2 (1:1) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - изк.терен, 11:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Гигант (Съединение)            7:0 (3:0) 

в Мъглиж, 12:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)            0:1 (0:0) 

в Склаве, 12:30 ч:
Банско (Банско) - Беласица (Струмица, Македония, 2)       1:0 (0:0) 

в кв.Требич, София, 12:45 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Сокол (Марково)                       7:0 (3:0) 

в в Сан Педро Алкантара, Испания, комплекс "Марбеля Футбол Сентър", 13:00 ч (12:00 ч местно СЕТ):
ЦСКА (София) - Динамо (Киев, Украйна, 1)                  0:0  /пряко по Диема спорт/ 

в Руен, 13:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            1:1 (1:0) 

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 13:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)   2:2 (0:0) 

в Годлево, 13:30 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - ЦСКА /юн.ст./ (София)               4:2 

в кв.Драгалевци, София - изкуствен терен, 13:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница)      3:0 (0:0) 

в Ловеч, ст."Салито, 13:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Вихър (Славяново)                        2:0 (1:0) 

в Куклен, 13:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив)                    3:0 

в Пловдив, ст."Марица", 14:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        1:0 (0:0) 

в Свищов, ст. на Стопанската академия "Димитър А.Ценов", 14:00 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив (Русе)                      0:0 

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци)          2:0 (1:0) 

във Варна, ст."Младост", 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)   0:0 

в Павликени - помощен терен, 14:00 ч:
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)              2:1 (1:0) 

в Казанлък, ст."Севтополис", 14:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               3:0 (2:0) 

в Ловеч, 14:00 ч:
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                  1:0 (1:0) 

в кк Лара /Lara/, Турция, терен "Хотел Гранд Лара Парк", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Оптик (Ратенов, Германия, 5)     1:1 (0:0) 

в Кърналово:
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                   0:1 (0:1) 

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Берое /юн.ст./ (Стара Загора) - Янтра 1919 (Габрово)      2:1 

в Баня, 14:00 ч:
Левски (Карлово) - Трявна (Трявна)                        3:2 

в Козлодуй, 14:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Мизия 2005 (Кнежа)              1:2 

в Шабла, 14:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Ботев (Враца)                       1:0 (1:0) 

в кк Албена, ст."Албена-3", 14:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Витоша (Бистрица)           2:3 (0:1) 

в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена" - помощен терен, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Янтра Габрово (Габрово)         2:2 (1:0) 

в Анталия /Antalya/, Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Верея (Стара Загора) - Раднички (Ниш, Сърбия, 1)          1:1 (1:0) 

в Склаве, 14:30 ч:
Германея (Сапарева баня) - Оборище (Панагюрище)           0:4 (0:1) 

в Сандански, ст."Спартак" - помощен терен, 14:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пъстрина 2012 (Монтана)         3:2 (1:0) 

в кк Албена, 14:30 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Балкан 1929 (Ботевград)           3:2 * 
* - турнир "Балчик къп" 2018.

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 15:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Хасково (Хасково)              1:2 (1:1) 

в Белек /Belek/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Краснодар /мл./ (Краснодар, Рус) 2:2 (2:0) 

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Сусеси Резорт", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Амкар (Перм, Русия, 1)             1:0 (0:0) 

в Анталия /Antalya/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Етър ВТ (Велико Търново) - Железничар (Сараево, Бос, 1)   1:1 (0:0) 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, терен "Хотел Кая Белек", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Дунав 2010 (Русе) - Черноморец (Одеса, Украйна, 1)        3:1 (1:0) 


28 януари 2018, неделя

във Войнеговци, 11:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Сокол (Негован)          4:1 * 
* - приятелски турнир "Христо Гаврилов - Ринги", 1/2 финал.

във Войнеговци, 13:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Спартак 1933 (Подгумер)            0:1 (0:1) * 
* - приятелски турнир "Христо Гаврилов - Ринги", 1/2 финал.

в кв.Любеново, Първомай, 13:00 ч:
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Чирпан (Чирпан)     2:2 (0:0) 

във Велинград, 13:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово)               2:2 (0:2) 

в Пловдив, ст."Локомотив" - помощно игрище, 14:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Сокол (Марково)                   3:1 (2:0) 

в Белозем, 14:00 ч:
Вихър (Белозем) - Раковски 2011 (Раковски)                0:3 

в Раковски, 14:00 ч:
Раковски (Раковски) - Тракия 06 (Стамболийски)            3:4 

в Царева ливада, 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш)              4:2 

в Белек /Belek/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Халадаш (Сомбатхей, Унгария, 1)     0:1 (0:0) 

в Белек /Belek/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Септември (София) - Уйпещ (Будапеща, Унгария, 1)          2:1 (1:1) 

в Белек /Belek/, Турция, "Глория Спортс Арена", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Кайрат (Алмати, Казахстан, 1)  2:3 (2:1)  /пряко по Диема спорт/ 


29 януари 2018, понеделник

в Белек /Belek/, Турция:
Славия 1913 (София) - ЦСКА /мл./ (Москва, Русия)          1:2 

в Анталия /Antalya/, Турция, 15:30 ч (16:30 ч местно TRT):
Черно море (Варна) - Локомотив (Ташкент, Узбекистан, 1)   0:0 

в Анталия /Antalya/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сабаил (Баку, Азербайджан, 1)  3:1 (0:1) 

в Сиде /Side/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Сабуртало (Тбилиси, Грузия, 1)          0:2 (0:2) 

в Белек /Belek/, Турция, 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Царско село 2015 (София) - Къзължар (Петропавл.,Каз,1)    2:2 

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Корнелия Дайъмънд", 17:00 ч (18:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Балтика (Калининград,Рус,2)    3:1 (1:0)  /пряко по Диема спорт/ 

в Атард, Малта, Национален стадион "Та Али", 17:30 ч (16:30 ч местно СЕТ):
Флориана (Флориана, Малта, 1) - Левски (София)            2:2 (2:1)  /пряко по Диема спорт 2/ 


30 януари 2018, вторник

в Шабла, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Витоша (Бистрица)               1:1 (1:1) * 
* - турнир "Балчик къп" 2018.

в Белек /Belek/, Турция, "Глория Спортс Арена", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Берое (Стара Загора) - Верес (Ровно, Украйна, 1)          2:1 (0:1) 

в кк Албена, ст."Албена-1", 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Враца)                    0:3 (0:2) * 
* - турнир "Балчик къп" 2018.

в кк Албена, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Лудогорец 1945 II (Разград)       0:2 (0:0) * 
* - турнир "Балчик къп" 2018.

в Анталия /Antalya/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Верея (Стара Загора) - Хазар (Баку, Азербайджан, 2)       1:2 (0:1) 

в Анталия /Antalya/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Пирин (Благоевград) - Пюник (Ереван, Армения, 1)          1:0 (0:0) 

в Анталия /Antalya/, Турция, 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Етър ВТ (Велико Търново) - Стумбрас (Каунас, Литва, 1)    1:0 (0:0) 


31 януари 2018, сряда

в Белек /Belek/, Турция, 10:00 ч (11:00 ч местно TRT):
Дунав 2010 (Русе) - Криля Советов (Самара, Русия, 2)      0:0 

в Белек /Belek/, Турция, 10:00 ч (11:00 ч местно TRT):
Черно море (Варна) - Дунаря (Калъраш, Румъния, 2)         2:3 (1:2) 

в Ерден - изкуствен терен, 11:00 ч:
Кариана (Ерден) - Чавдар (Етрополе)                       2:3 (1:2) 

в Бяга, 12:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Сокол (Марково)                      2:2 (1:1) 

в Поморие, Градски стадион, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)              1:2 (1:2) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - изкуствен терен, 13:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)       2:1 (0:1) 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли" - изк.терен 3, 13:00 ч:
Лудогорец 1945 /юн.мл./ (Рз) - Кубрат 2016 (Кубрат)       3:0 (1:0) 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 13:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спартак (Плевен)         1:1 (0:0) 

в Лебница, 13:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА /юн.ст./ (София)           2:4 (0:2) 

в Белек /Belek/, Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Септември (София) - Фастав (Злин, Чехия, 1)               0:5 (0:2) 

в Крупник, ст."Арена Крупник", 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман)                1:0 (0:0) 

в Годлево, 14:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин (Гоце Делчев)                 1:0 (1:0) 

в Царева ливада, 14:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)             1:1 (1:0) 

в Николово, 14:00 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Първа атомна (Козлодуй)         0:0 

в Мъглиж, 14:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Несебър (Несебър)                        0:0 

в Първомай, 14:30 ч:
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)         0:4 (0:2) * 
* - турнир "Петричка пролет", група "А".

в кв.Требич, София, 15:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Банско (Банско)                       2:0 (2:0) 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли" - изк.терен 3, 15:30 ч:
Лудогорец 1945 /юн.ст./ (Разград) - Септември 98 (Тервел) 3:0 (1:0) 

в Анталия /Antalya/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Арда (Кърджали)                  0:0 

в Пловдив, ст."Локомотив" - помощен терен, 16:00 ч:
Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) - Атлетик (Куклен)           4:2 (2:0) 

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)                  0:1 (0:0) 

в Белек /Belek/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Черно море (Варна) - Тосно (Тосно, Русия, 1)              1:0 (1:0) 

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Корнелия Дайъмънд", 17:30 ч (18:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Иртиш (Павлодар, Казахстан, 1) 2:0 (2:0)  /пряко по Диема спорт 2/ 

в Ла Линея де ла Консепсион, Испания, Естадио Мунисипал, 18:30 ч (17:30 ч местно СЕТ):
ЦСКА (София) - Спартак (Москва, Русия, 1)                 0:0  /пряко по Диема спорт/ 


1 февруари 2018, четвъртък

в Анталия /Antalya/, Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Царско село 2015 (София) - Трепча 89 (Митровица,Кос,1)    1:4 (0:1) 

в Първомай, 14:30 ч:
Миньор (Перник) - Беласица /юн.ст./ (Струмица)            9:0 (4:0) * 
* - турнир "Петричка пролет", група "Б".

в Анталия /Antalya/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Верея (Стара Загора) - Жетису (Талдъкорган, Казахстан, 1) 0:0 

в Кадрие, Турция, терен "Хотел Регнум Каря", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Тобол (Костанай, Казахстан, 1)      2:0 (1:0) 


2 февруари 2018, петък

в кк Албена, ст."Албена-1", 11:00 ч:
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          1:3 (1:3) * 
* - турнир "Балчик къп" 2018.

в Сандански, 11:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Оборище (Панагюрище)            1:1 (0:0) 

в Коларово, 14:00 ч:
Кариана (Ерден) - Струмска слава 1927 (Радомир)           1:0 (0:0) * 
* - турнир "Петричка пролет", група "А".

в Свищов, ст."Академик", 14:00 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)           0:0 

в кк Албена, ст."Албена-1", 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 II (Разград)      0:1 (0:0) * 
* - турнир "Балчик къп" 2018.

в кв.Бояна, София, Национална футболна база - изк.терен, 14:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Спартак (Плевен)                   0:3 (0:1) 

в Анталия /Antalya/, Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Локомотив 1926 (Пловдив) - Баник (Острава, Чехия, 1)      1:0 (1:0) 

в Симитли, ст."Струма", 15:00 ч:
Септември (Симитли) - Локомотив 1929 (София)              0:3 (0:0) 

в Белек /Belek/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Пирин (Благоевград) - Оренбург (Оренбург, Русия, 2)       0:0 

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Ботев (Пловдив) - Пюник (Ереван, Армения, 1)              0:0 

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Сентидо Зейнеп", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Етър ВТ (Велико Търново) - Олимпия (Любляна, Словения, 1) 0:3 (0:0) 

в кк Сотогранде, Испания, комплекс "Санта Мария Поло Клуб", 17:00 ч (16:00 ч местно СЕТ):
ЦСКА (София) - Тиендзин ТЕДА (Тиендзин, Китай, 1)         1:1 (1:1)  /пряко по Диема спорт/ 

в Малта, Национален стадион "Та Али", 17:30 ч (16:30 ч местно СЕТ):
Левски (София) - Флоридсдорф (Виена, Австрия, 2)          3:1 (0:1)  /пряко по Диема спорт 2/ 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - изк.терен, 18:15 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Левски (Карлово)               3:1 


3 февруари 2018, събота

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Корнелия Дайъмънд", 10:30 ч (11:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Арсенал (Тула, Русия, 1)       1:0 (1:0)  /пряко по Диема спорт/ 

в Нова Загора, 11:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          1:1 (1:1) 

в Дреновец, 11:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ком (Берковица)                       2:2 (1:1) 

в Обзор, 13:00 ч:
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                   2:1 (0:0) 

в Бургас, ст."Черноморец", 13:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)              0:3 (0:0) 

в Царева ливада, 13:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Дунав 2010 /юн.ст./ (Русе)      3:2 (2:2) 

в Хисаря, ст."Крепост", 14:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                  1:1 (1:1) 

в Коларово, 14:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Беласица /юн.ст./ (Струмица)      1:0 (0:0) * 
* - турнир "Петричка пролет", група "Б".

в Ловеч, ст."Салито", 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Първа атомна (Козлодуй)                  5:0 (3:0) 

в Казанлък, ст."Севтополис", 14:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Трявна (Трявна)                3:1 (3:0) 

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Берое /юн.ст./ (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)  0:1 

във Варна, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец /юн.ст./ (Балчик)       4:0 (2:0) 

в Анталия /Antalya/, Турция, 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Арда (Кърджали) - Младост (Подгорица, Черна гора, 1)      3:0 (1:0) 

в кв.Драгалевци, София, 14:00 ч:
Септември /юн.ст./ (София) - Рилски спортист 2011 (Сам)   3:1 

в Мездра, 14:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Партизан (Доктор Йосифово)       6:2 

в Луковит, 14:00 ч:
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                  1:1 (0:1) 

в Севлиево, 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново)                   0:1 (0:0) 

неизвестен терен, 14:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 1937 (Ихтиман)               2:2 

в Строево, 14:00 ч:
Вихър (Строево) - Евроколеж (Пловдив)                     0:1 

в Мъглиж, 14:30 ч:
Поморие (Поморие) - ЦСКА 1948 (София)                     1:0 (1:0) 

в кк Лара /Lara/, Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Вефа (Истанбул, Турция, 6) - Хебър 1918 (Пазарджик)       3:2 (2:2) 

в Белек /Belek/, Турция, терен "Хотел Макс Роял", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Дунав 2010 (Русе) - Шинник (Ярославъл, Русия, 2)          0:0 

в Сиде /Side/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Динамо (Враня, Сърбия, 2)        0:0 

в Малта, 16:00 ч (15:00 ч местно СЕТ):
Левски (София) - Санкт Гален II (Санкт Гален, Швейц., 4)  2:1 (2:0) 


4 февруари 2018, неделя

в София, комплекс "Царско село", 09:00 ч:
ЦСКА /юн.ст./ (София) - Сливнишки герой (Сливница)        1:2 (0:0) 

във Войнеговци, 10:00 ч:
Сокол (Негован) - Витоша II (Бистрица)                    0:3 * 
* - приятелски турнир "Христо Гаврилов - Ринги", мач за 3-4 място.

във Войнеговци, 13:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Спартак 1933 (Подгумер)     1:4 (0:1) * 
* - приятелски турнир "Христо Гаврилов - Ринги", финал.

в Русе, ст."Дунав" - помощен терен, 14:00 ч:
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)             1:0 (0:0) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 14:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Чико Бунара (Бяга)             5:0 (1:0) 

в кв.Любеново, Първомай, 14:00 ч:
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Чирпан (Чирпан)     0:4 (0:3) 

във Велинград, 14:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Нефтохимик 1962 /юн.ст./ (Бс)       3:4 (2:0) 

в Годлево, 14:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Банско (Банско)                     3:2 (1:1) 

в Царева ливада, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Павликени (Павликени)              1:4 (1:1) 

в Кадрие /Kadriye/, Турция, терен "Хотел Калиста Резорт", 15:10 ч (16:10 ч местно TRT):
Царско село 2015 (София) - Рустави (Рустави, Грузия, 1)   2:0 (0:0) 

в Белек /Belek/, Турция, 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Септември (София) - Карпати (Лвов, Украйна, 1)            2:1 (1:0) 


5 февруари 2018, понеделник

в Коларово, 13:00 ч:
Миньор (Перник) - Свобода 2011 (Пещера)                   4:1 (2:0) * 
  Класиране:
  1. Миньор (Пк)   2 0 0 13:1  6
  2. Свобода       1 0 1  2:4  3
  3. Беласица (Ср) 0 0 2  0:10 0
* - турнир "Петричка пролет", група "Б".

в Склаве, 14:30 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив 1929 (София)              1:8 (1:3) 

в Кемер /Kemer/, Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Хебър 1918 (Пазарджик) - Динамо (Враня, Сърбия, 2)        2:2 (1:2) 

в Белек /Belek/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Пирин (Благоевград) - Мезьокьовешд Ж. (Мезьокьов.,Унг,1)  1:2 (1:1) 

в Първомай, 15:30 ч:
Беласица (Петрич) - Кариана (Ерден)                       0:1 (0:0) * 
  Класиране:
  1. Кариана       2 0 0  2:0  6
  2. Стр.слава     1 0 1  4:1  3
  3. Беласица (Пч) 0 0 2  0:5  0
* - турнир "Петричка пролет", група "А".

в Атард, Малта, Национален стадион "Та Али", 18:00 ч (17:00 ч местно СЕТ):
Гзира Юнайтед (Гзира, Малта, 1) - Левски (София)          1:2 (1:1)  /пряко по Диема спорт 2/ 


6 февруари 2018, вторник

в Белек /Belek/, Турция, 09:30 ч (10:30 ч местно TRT):
Царско село 2015 (София) - Кайсар (Къзълорда, Каз, 1)     1:1 (0:0) 

в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена", 14:00 ч:
Созопол (Созопол) - ЦСКА 1948 (София)                     0:3 (0:1) 

в Куклен, 14:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Оборище (Панагюрище)                   0:4 (0:2) 

в Анталия /Antalya/, Турция, 15:30 ч (16:30 ч местно TRT):
Локомотив 1926 (Пловдив) - Младост (Лучани, Сърбия, 1)    0:2 (0:1) 

в Белек /Belek/, Турция, 17:00 ч (18:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Чаквар (Чаквар, Унгария, 2)      3:0 (1:0) 


7 февруари 2018, сряда

в София, комплекс "Царско село", 12:00 ч:
ЦСКА /юн.ст./ (София) - Германея (Сапарева баня)          2:1 (1:0) 

в Межда, 13:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               2:1 (1:1) 

в София, комплекс "Царско село", 13:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     1:0 

в Коларово, 13:00 ч:
Беласица (Петрич) - Беласица /юн.ст./ (Струмица)          7:1 (4:0) * 
* - турнир "Петричка пролет", мач за 5-6 място.

в Петрич, ст."Цар Самуил", 14:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Лудогорец 1945 /юн.ст./ (Разград)   3:0 (2:0) 

в Крупник, 14:00 ч:
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     0:2 (0:0) 

в Склаве, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Брегалница (Щип, Македония, 2)  1:0 (1:0) 

в Руен, 14:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 /юн.ст./ (Бургас)   7:2 (4:1) 

в Севлиево, комплекс "Черничките", 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                   4:1 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 14:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Несебър (Несебър)                     4:1 (2:1) 

в кк Лара /Lara/, Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Сокол (Марково) - Швайнфурт 05 (Швайнфурт, Германия, 4)   1:7 (1:2) 

във Варна, ст."Младост", 15:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 II (Разград)          1:4 (1:3) 

в Белек /Belek/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Септември (София) - Лапи (Подуево, Косово, 1)             1:1 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 15:00 ч:
Ботев (Враца) - Спартак (Плевен)                          4:1 (0:1) 

в Поморие, Градски стадион, 15:00 ч:
Поморие (Поморие) - Черноморец (Балчик)                   5:1 (2:0) 

в Коларово, 15:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Свобода 2011 (Пещера)     3:1 (2:1) * 
* - турнир "Петричка пролет", мач за 3-4 място.


8 февруари 2018, четвъртък

в Белек /Belek/, Турция, 10:00 ч (11:00 ч местно TRT):
Пирин (Благоевград) - Черноморец (Одеса, Украйна, 1)      1:0 (1:0) 

в Анталия /Antalya/, Турция, ст."Мардан", 14:00 ч (15:00 ч местно TRT):
Септември (София) - Оренбург (Оренбург, Русия, 2)         0:0 

в София, ст."Летище", 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                1:0 (1:0) 

в Марикостиново, 14:00 ч:
Кариана (Ерден) - Миньор (Перник)                         1:0 (1:0) * 
* - турнир "Петричка пролет", финал.

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - изк.терен, 15:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев /юн.ст./ (Пловдив)         3:2 (1:1) 

в Тулово, 15:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - ЦСКА 1948 (София)                 1:4 (1:0) 

в Каргъджак /Kargıcak/, Турция, комлекс "Голд Сити", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Стал (Мелец, Полша, 2)           1:0 (0:0) 

в Белек /Belek/, Турция, 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Арда (Кърджали) - КОВО (Белуша, Словакия, 3)              0:0 


9 февруари 2018, петък

в Ботевград, ст."Христо Ботев", 14:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Марек 1915 (Дупница)            1:0 (0:0) 

в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Левски /юн.мл./ (София) - Рилски спортист 2011 (Сам)      4:3 (2:3) 

във Варна, ст."Младост", 14:00 ч:
Черно море /юн.ст./ (Варна) - Калиакра (Каварна)          3:0 (1:0) 

в кк Лара /Lara/, Турция, 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Сокол (Марково) - Академия Рапид (Букурещ, Румъния, 4)    1:1 

в Анталия /Antalya/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Локомотив 1926 (Пловдив) - Судува (Мариямполе, Литва, 1)  0:1 (0:0) 

в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена", 15:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   2:1 (0:1) 

в Мъглиж, 15:30 ч:
Несебър (Несебър) - ЦСКА 1948 (София)                     2:2 (1:1) 


10 февруари 2018, събота

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - изк.терен, 10:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:5 

в Гоце Делчев, Градски стадион, 11:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Места (Хаджидимово)                 1:1 (0:0) 

в Българово, 11:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ямбол 1915 (Ямбол)             1:0 (1:0) 

в Правец, 12:00 ч:
Правец (Правец) - Локомотив БДЖ (София)                   2:2 (2:2) 

във Величково, 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Евроколеж (Пловдив)              1:2 (0:0) 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли" - терен 3, 13:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Дунав 2010 (Русе)           3:4 (2:3) 

в Севлиево, комплекс "Черничките", 13:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)          7:0 

във Велико Търново, ст."Ивайло", 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 2:1 (0:0) 

в София, комплекс "Царско село", 13:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище)               0:1 (0:0) 

в София, ст."Българска армия", 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                   2:1 (0:1) 

в Руен, 13:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)            0:1 (0:0) 

в Марикостиново, 13:00 ч:
Беласица (Петрич) - Беласица (Струмица, Македония, 2)     2:2 

в Подгумер, 13:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник 26 (Войнеговци)       1:2 (0:1) * 
* - XLIII-ти турнир "Иван Тодоров", 1/4 финал.

в Созопол, ст."Арена Созопол", 13:30 ч:
Созопол (Созопол) - Гигант (Съединение)                   4:1 (4:0) 

в Етрополе, 13:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА /юн.ст./ (София)                 1:3 (0:1) 

в Нова Загора, 13:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Верея II (Стара Загора)           0:0 

в Хисаря, ст."Крепост", 14:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Витоша (Бистрица)                 1:0 (0:0) 

в Петрич, ст."Цар Самуил", 14:00 ч:
Банско (Банско) - Лудогорец 1945 /юн.ст./ (Разград)       анулиран * 
* - прекратен на полувремето при 0:0 след като футболист на Банско удря
    съдията.

в кв.Повеляново, Девня, 14:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Спартак 1918 (Варна)                 1:2 (1:0) 

в Царева ливада, 14:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          5:3 

в кв.Требич, София, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Кариана (Ерден)                  1:2 (0:1) 

в Койнаре, 14:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)             3:2 (1:1) 

в Казанлък, ст."Севтополис", 14:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       1:1 (0:1) 

в Добрич, ст."Дружба", 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)              0:2 (0:1) 

в Чипровци, 14:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Първа атомна (Козлодуй)      0:5 (0:0) 

в Расово, 14:00 ч:
Расово (Расово) - Вършец 2012 (Вършец)                    5:2 

в Мездра, ст."Локомотив", 14:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Бойчиновци (Бойчиновци)          5:1 

в Свиленград, 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)   1:3 (1:0) 

в Криводол, 14:00 ч:
Ботев (Криводол) - Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана)        2:3 

в Баня, 14:00 ч:
Левски (Карлово) - Янтра 1919 (Габрово)                   2:2 

в Бобошево, 14:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Миньор (Перник)                1:1 (0:0) 

в Елешница, 14:30 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                 0:0 

в Стара Загора, ст."Локомотив" /комплекс "Берое"/, 15:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                3:0 (2:0) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                           0:3 (0:2) 

в Подгумер, 15:00 ч:
Житен (Житен) - Левски (Чепинци)                          1:5 (1:0) * 
* - XLIII-ти турнир "Иван Тодоров", 1/4 финал.

във Варна, ст."Тича", 16:30 ч:
Черно море (Варна) - Поморие (Поморие)                    2:0 (1:0) 

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 17:30 ч:
Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница)               5:1 (2:0) 


11 февруари 2018, неделя

в кв.Драгалевци, София, 11:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Свобода 2011 (Пещера)               3:4 (1:2) 

в Подгумер, 11:00 ч:
Спартак 1933 (Подгумер) - Изтребител (Иваняне)            8:1 * 
* - XLIII-ти турнир "Иван Тодоров", 1/4 финал.

в София, комплекс "Царско село", 13:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чико Бунара (Бяга)                 2:4 

в Подгумер, 13:00 ч:
Сокол (Негован) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)          2:2 * 
* - XLIII-ти турнир "Иван Тодоров", 1/4 финал. При дузпите: 3:5.

в Лебница, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември /юн.ст./ (София)      3:1 (1:1) 

в Свищов, 14:00 ч:
Академик (Свищов) - Вихър (Славяново)                     1:0 (0:0) 

в Кнежа, 14:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Луковит)                      0:0 

в Суворово, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар)                7:0 

в Царева ливада, 14:00 ч:
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                   0:7 (0:4) 


13 февруари 2018, вторник

в Петрич, ст."Цар Самуил", 14:30 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Лудогорец 1945 /юн.мл./ (Рз)        0:2 (0:0) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - изк.терен, 18:30 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)       4:1 (2:0) 


14 февруари 2018, сряда

в София, комплекс "Царско село" - изк.терен, 12:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)      0:2 (0:0) 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли" - терен 4, 13:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)      5:0 (2:0) 

в Кавракирово, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Лудогорец 1945 /юн.ст./ (Разград)     1:2 (0:1) 

в Созопол, ст."Арена Созопол", 14:00 ч:
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)                   2:0 (1:0) 

в Гложене, 14:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) 5:2 

в Лебница, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог)             1:2 (0:1) 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спартак (Плевен)                      1:1 (0:1) 

в Луковит, 14:00 ч:
Ботев (Луковит) - Севлиево (Севлиево)                     2:2 (1:1) 

в кв.Требич, София, 14:30 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Германея (Сапарева баня)              4:1 (3:1) 

в Пловдив, ст."Пловдив", 15:00 ч:
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                1:1 (0:1) 

в Пловдив, ст."Локомотив" - помощен терен, 17:00 ч:
Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2 (0:1) 


15 февруари 2018, четвъртък

в София, комплекс "Царско село", 13:00 ч:
ЦСКА /юн.ст./ (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)     1:4 (0:2) 

в София, 14:00 ч:
Витоша II (Бистрица) - Ком (Берковица)                    5:3 (2:2) 

в Червен бряг, 14:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - ЦСКА 1948 /юн.ст./ (София)       4:0 (1:0) 


16 февруари 2018, петък

в София, ст."Славия" - помощен терен, 14:00 ч:
Славия 1913 /юн.ст./ (София) - Балкан 1929 (Ботевград)    1:3 (0:2) 

в Поморие, Градски стадион, 14:00 ч:
Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                   0:0 


17 февруари 2018, събота

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 10:30 ч:
Ботев /юн.мл./ (Пловдив) - Сокол (Марково)                1:0 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 11:00 ч:
Ком (Берковица) - Спартак (Плевен)                        1:3 (0:1) 

в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена" - изкуствен терен, 13:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Левски (Карлово)                2:1 

в Ерден - изкуствен терен, 13:00 ч:
Кариана (Ерден) - Балкан 1929 (Ботевград)                 6:0 (3:0) 

в кв.Сарафово, Бургас, комплекс "Гнездо на акули", 13:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец)    5:2 (3:1) 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 14:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)             1:1 (0:1) 

в Съединение, 14:00 ч:
Гигант (Съединение) - ЦСКА /юн.ст./ (София)               0:0 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 14:00 ч:
Лудогорец 1945 /юн.ст./ (Разград) - Локомотив (Русе)      2:1 (0:0) 

в Ловеч, Градски стадион, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              1:1 (0:1) 

в София, комплекс "Царско село" - терен 3, 14:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Ботев (Гълъбово)               1:0 (1:0) 

в Поморие, Градски стадион, 14:00 ч:
Поморие (Поморие) - Загорец (Нова Загора)                 5:1 (2:0) 

в Момчилград, 14:00 ч:
Арда (Кърджали) - Атлетик (Куклен)                        2:0 (1:0) 

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)             7:3 (4:1) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912" - изк.терен, 14:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          0:2 (0:1) 

в Гоце Делчев, Градски стадион, 14:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   2:0 (2:0) 

в Ботевград, ст."Герена", 14:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Спортист Озрен (Голям извор)         2:2 (0:1) 

в Нов Дойран, 15:00 ч (14:00 ч местно CET):
Беласица (Струмица, Мак, 2) - Вихрен 1925 (Сандански)     4:2 (2:1) 

в Козлодуй, 14:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Огоста (Хайредин)               5:2 

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Рогозен)                  3:2 (3:1) 

в Севлиево, 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)               4:1 (3:0) 

в кв.Требич, София, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Банско (Банско)                           2:2 (2:2) 

в Суворово - изкуствен терен, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Хитрино (Хитрино)                 4:1 (0:1) 

в Годлево, 14:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Кюстендил (Кюстендил)               4:1 

в Етрополе, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Партизан (Червен бряг)                4:1 (2:0) 

във Варна, ст."Младост, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец /юн.ст./ (Балчик)       5:0 (3:0) 

в Исперихово, 14:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Свобода 2011 (Пещера)                3:0 

в Несебър, Градски стадион, 14:30 ч:
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     2:1 (1:0) 

в Симитли, ст."Струма", 14:30 ч:
Септември (Симитли) - ЦСКА 1948 (София)                   0:0 

в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен, 14:30 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Расово (Расово)              2:2 (2:1) 

в Пловдив, ст."Пловдив", 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)     0:2 

в Ружинци, 15:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Балкан (Белоградчик)                2:9 * 
* - в 3 части от по 30'.


18 февруари 2018, неделя

в Подгумер, 11:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Левски (Чепинци)         3:8 * 
* - XLIII-ти турнир "Иван Тодоров", 1/2 финал.

в Царева ливада, 11:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        0:2 (0:1) * 
* - в 2 полувремена от по 35'.

в Криводол, 12:00 ч:
Ботев (Криводол) - Вихър 23 (Николово)                    1:2 (0:2) 

в Правец, 12:00 ч:
Правец (Правец) - Зенит (Церово)                          1:0 (1:0) 

във Велинград, 12:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Дружба (Мещица)                     5:0 (3:0) 

в Подгумер, 13:00 ч:
Въстаник 26 (Войнеговци) - Спартак 1933 (Подгумер)        1:1 * 
* - XLIII-ти турнир "Иван Тодоров", 1/2 финал. При дузпите: 3:2.

в Разград, комплекс "Гнездо на орли" - терен 4, 13:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Вихър (Славяново)           1:2 (0:1) 

в Полски Тръмбеш, 14:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)       2:1 (0:0) 

в Свищов, 14:00 ч:
Академик (Свищов) - Янтра 1919 (Габрово)                  0:0 

в Попица, 14:00 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Искър 1923 (Роман)                  4:4 (2:1) 

в Луковит, 14:00 ч:
Ботев (Луковит) - Мизия 2005 (Кнежа)                      2:2 (0:1) 


21 февруари 2018, сряда

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)                4:0 (3:0) 


24 февруари 2018, събота

в Ружинци, 12:00 ч:
Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар)                   6:2 

в Оризово, 14:00 ч:
Левски (Оризово) - Чирпан (Чирпан)                        1:5 

в Козлодуй, 14:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Септември 98 (Гложене)          9:0 

в Севлиево, 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Янтра 1919 (Габрово)                3:1 (1:0) 

в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, 14:00 ч:
Академик 1947 (София) - Легия (София)                     1:1 


25 февруари 2018, неделя

в Подгумер, 11:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Спартак 1933 (Подгумер)     1:3 * 
* - XLIII-ти турнир "Иван Тодоров", за 3-то място.

в Подгумер, 13:00 ч:
Въстаник 26 (Войнеговци) - Левски (Чепинци)               0:6 * 
* - XLIII-ти турнир "Иван Тодоров", финал.


2 март 2018, петък

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак (Плевен)                 1:0 (0:0) 


3 март 2018, събота

в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков", 14:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Кариана (Ерден)                       1:0 (0:0) 

в Ловеч, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Вихър (Славяново)                        4:0 (2:0) 

в Царева ливада, 14:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)             3:2 (0:1) 


5 март 2018, понеделник

в Правец, 12:30 ч:
Правец (Правец) - Спортист Озрен (Голям извор)            5:1 (2:0) 


10 март 2018, събота

в Макреш, 14:00 ч:
Партизани (Макреш) - Ком (Берковица)                      1:3 (0:3) 


11 март 2018, неделя

в Цалапица, 14:00 ч:
Марица (Цалапица) - Марица 1921 II (Пловдив)              0:2 

в Кобиляк, 14:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Миньор Кипровец (Чипровци)         0:1 (0:0) 


19 март 2018, понеделник

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 15:00 ч:
Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   7:2 (4:0) 


23 март 2018, петък

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   анулиран * 
* - мачът е отменен малко преди началото му заради лошо време и натрупан
    сняг.

във Варна, ст."Младост", 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Черноморец (Балчик)                  4:0 (0:0) 

в Поморие, Градски стадион, 15:00 ч:
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     0:1 (0:1) 


24 март 2018, събота

в Панчарево, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)              2:3 (1:1) 

в кв.Драгалевци, София, 13:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)           3:0 (0:0) 

в Стара Загора, комплекс "Берое" /ст."Локомотив"/, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   3:1 (3:0) 

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 15:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              2:2 (1:1) 

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)   6:2 (5:1) 


2 май 2018, сряда

в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов", 18:00 ч:
Левски (София) - Спортист 2009 (Своге)                    8:1 (1:0) 


16 май 2018, сряда

в Стара Загора, 18:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           5:1 


1 юни 2018, петък

в Драгоман, 17:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Балкански (Цариброд, Сърбия, 4)     3:1 


нагоре


Подготвителни лагери


                           Първа лига

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 6 януари 2018 г., София
                                     първи лагер - 8 януари-3 февруари 2018 г., Белек /Belek/, Турция

 2. ЦСКА (София)                     сбор        - 8 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 10-20 януари 2018 г., Сандански
                                     втори лагер - 23 януари-3 февруари 2018 г., Сан Роке /San Roque/, Испания

 3. Левски (София)                   сбор        - 7 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 9 януари-6 февруари 2018 г., Малта

 4. Берое (Стара Загора)             сбор        - 8 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 18 януари-1 февруари 2018 г., Белек /Belek/, Турция

 5. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 5 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 21 януари-3 февруари 2018 г., Алания /Alanya/, Турция

 6. Верея (Стара Загора)             сбор        - 10 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 22 януари-2 февруари 2018 г., Анталия /Antalya/, Турция

 7. Черно море (Варна)               сбор        - 7 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 18 януари-2 февруари 2018 г., Белек /Belek/, Турция

 8. Славия 1913 (София)              сбор        - 8 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 14 януари-2 февруари 2018 г., Белек /Belek/, Турция

 9. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 10 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 25 януари-10 февруари 2018 г., кк Лара /Lara/, Анталия, Турция

10. Септември (София)                сбор        - 3 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 15-23 януари 2018 г., Сандански
                                     втори лагер - 25 януари-9 февруари 2018 г., Белек /Belek/, Турция

11. Пирин (Благоевград)              сбор        - 8 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 28 януари-9 февруари 2018 г., Алания /Alanya/, Турция

12. Етър ВТ (Велико Търново)         сбор        - 8 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 10-19 януари 2018 г., Дряново
                                     втори лагер - 20 януари-3 февруари 2018 г., Белек /Belek/, Турция

13. Дунав 2010 (Русе)                сбор        - 8 януари 2018 г., София
                                     първи лагер - 20 януари-4 февруари 2018 г., кк Лара /Lara/, Турция

14. Витоша (Бистрица)                сбор        - 8 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 22 януари-2 февруари 2018 г., кк Албена

                           Втора лига

 1. Ботев (Враца)                    сбор        - 10 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 22 януари-4 февруари 2018 г., Балчик

 2. Царско село 2015 (София)         сбор        - 10 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 27 януари-8 февруари 2018 г., Анталия /Antalya/, Турция

 3. Локомотив 1929 (София)           сбор        - 10 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 29 януари-7 февруари 2018 г., Сандански

 4. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 8 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 22 януари-9 февруари 2018 г., Белек /Belek/, Турция

 5. Несебър (Несебър)                сбор        - 8 януари 2018 г.

 6. Локомотив (Горна Оряховица)      сбор        - 15 януари 2018 г.

 7. Ботев (Гълъбово)                 сбор        - 9 януари 2018 г.

 8. Черноморец (Балчик)              сбор        - 15 януари 2018 г.

 9. Лудогорец 1945 II (Разград)      сбор        - 8 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 22 януари-2 февруари 2018 г., кк Албена

10. Марица 1921 (Пловдив)            сбор        - 8 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 3-9 февруари 2018 г., Хисаря

11. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 10 януари 2018 г.

12. Оборище (Панагюрище)             сбор        - 8 яунари 2018 г.
                                     първи лагер - 21 януари-2 февруари 2018 г., Сандански

13. Поморие (Поморие)                сбор        - 10 януари 2018 г.

14. Струмска слава 1927 (Радомир)    сбор        - 10 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 29 януари-8 февруари 2018 г., Петрич

15. Созопол (Созопол)                сбор        - 8 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 15-26 януари 2018 г., Поморие

16. Нефтохимик 1962 (Бургас)         сбор        - 10 януари 2018 г.

                           Трета лига - отбори с лагери в чужбина

ЮЗ. Хебър 1918 (Пазарджик)           сбор        - 3 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 15-21 януари 2018 г., Хисаря
                                     втори лагер - 25 януари-6 февруари 2018 г., кк Лара /Lara/, Турция

ЮИ. Арда (Кърджали)                  сбор        - 8 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 21 януари-9 февруари 2018 г., Анталия /Antalya/, Турция

ЮИ. Сокол (Марково)                  сбор        - 15 януари 2018 г.
                                     първи лагер - 4-10 февруари 2018 г., Анталия /Antalya/, Турция

нагоре