Деца (род.2002-03):
Елитна група (U-15): Североизточна зона 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

25 март 2017, събота, 14:00 ч / XII кръг:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         4:1 
Дунав 2010 (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                    5:0 
Спартак 1918 (Варна) - ФК Спартак (Варна)                 4:0 
27 март 2017, понеделник, 14:00 ч / XII кръг:
Юнак (Варна) - Аристон (Русе)                             2:10 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)           11   10   0   1   68:8    30 [1 0 1  1:1  3, +60 обща ГР]
 2. Дунав 2010 (Русе)                  11   10   0   1   33:2    30 [1 0 1  1:1  3, +31 обща ГР]
 3. Черно море (Варна)                 10    8   0   2   51:8    24
-------------------------------------------------------------------
 4. Спартак 1918 (Варна)               11    6   0   5   26:22   18
 5. Шумен 2007 (Шумен)                 11    4   0   7   21:43   12 [1 0 1  6:3  3]
 6. Добруджа 1919 (Добрич)             11    4   0   7   27:35   12 [1 0 1  6:7  3]
 7. Аристон (Русе)                     10    4   0   6   19:40   12 [1 0 1  2:4  3]
 8. ФК Спартак (Варна)                 10    1   0   9    6:28    3
 9. Юнак (Варна)                        9    0   0   9    4:69    0

Бележки
  - Домакински терени:
    - Аристон - ст."Локомотив", Русе;
    - Дунав 2010 - Градски стадион, Русе;
    - Спартак 1918 - ст."Спартак", Варна през есента, ст."Локомотив", Варна през пролетта;
    - ФК Спартак - ст."Локомотив", Варна;
    - Черно море - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - Шумен 2007 - ст."Панайот Волов", Шумен;
    - Юнак - в Аксаково през есента, в Езерово през пролетта.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 14:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              1:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Черно море (Варна)                   1:10 
ФК Спартак (Варна) - Юнак (Варна)                         4:1 
11 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             1:4 
Аристон (Русе)                                            почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                 3:0 сл. * 
* - първоначално 1:3, в последствие на Шумен 2007 е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
17 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Аристон (Русе)                 отложен 
17 септември 2016, събота, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - ФК Спартак (Варна)                   отложен 
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                5:1 
22 септември 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - ФК Спартак (Варна)                   7:0 
1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Аристон (Русе)                 9:0 
Юнак (Варна)                                              почива

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)         1:7 
Шумен 2007 (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                    0:7 
ФК Спартак (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 0:2 
Аристон (Русе) - Юнак (Варна)                             2:0 
Черно море (Варна)                                        почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Аристон (Русе)                       6:1 
1 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Юнак (Варна)                  16:0 
Дунав 2010 (Русе) - ФК Спартак (Варна)                    1:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)               отложен 
12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)               2:6 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               0:1 
8 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:7 
Аристон (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                     1:4 
Юнак (Варна) - Черно море (Варна)                         1:7 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             3:1 
Спартак 1918 (Варна) - Юнак (Варна)                       6:0 
Дунав 2010 (Русе) - Аристон (Русе)                        5:0 
Шумен 2007 (Шумен) - ФК Спартак (Варна)                   2:1 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:4 
22 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Аристон (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                   1:4 
Юнак (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                          0:3 сл. 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 4:1 
Шумен 2007 (Шумен)                                        почива

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    1:0 
29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           7:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Юнак (Варна)                    13:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Аристон (Русе)                       0:1 
ФК Спартак (Варна)                                        почива

                           II кръг - отложен мач

1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Аристон (Русе)                 9:0 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Юнак (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                         0:8 
7 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               5:0 
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                  0:3 
7 ноември 2016, понеделник, 15:00 ч:
Аристон (Русе) - ФК Спартак (Варна)                       1:0 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           IV кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)               2:6 

                           X кръг

11 март 2017, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             1:3 
11 март 2017, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              1:0 
Черно море (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                   6:0 
Юнак (Варна) - ФК Спартак (Варна)                         отложен 
Аристон (Русе)                                            почива

                           XI кръг

18 март 2017, събота, 14:00 ч:
Аристон (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)                 2:10 
ФК Спартак (Варна) - Черно море (Варна)                   0:5 
Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                 3:1 
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                0:2 
Юнак (Варна)                                              почива

                           XII кръг

25 март 2017, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         4:1 
Дунав 2010 (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                    5:0 
Спартак 1918 (Варна) - ФК Спартак (Варна)                 4:0 
27 март 2017, понеделник, 14:00 ч:
Юнак (Варна) - Аристон (Русе)                             2:10 
Черно море (Варна)                                        почива

                           XIII кръг

1 април 2017, събота, 14:00 ч:
Юнак (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)                    - 
Аристон (Русе) - Черно море (Варна)                        - 
ФК Спартак (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Шумен 2007 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XIV кръг

8 април 2017, събота, 12:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Аристон (Русе)                      - 
8 април 2017, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Шумен 2007 (Шумен)              - 
Добруджа 1919 (Добрич) - ФК Спартак (Варна)                - 
Черно море (Варна) - Юнак (Варна)                          - 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XV кръг

15 април 2017, събота, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
Юнак (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                        - 
Аристон (Русе) - Дунав 2010 (Русе)                         - 
ФК Спартак (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                    - 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XVI кръг

22 април 2017, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ФК Спартак (Варна)              - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Аристон (Русе)                    - 
Дунав 2010 (Русе) - Юнак (Варна)                           - 
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                  - 
Шумен 2007 (Шумен)                                        почива

                           XVII кръг

29 април 2017, събота, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Юнак (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                      - 
Аристон (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                        - 
ФК Спартак (Варна)                                        почива

                           XVIII кръг

6 май 2017, събота, 14:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Аристон (Русе)                        - 
Шумен 2007 (Шумен) - Юнак (Варна)                          - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)                - 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                   - 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 1:0 3:1 7:0 -:- 4:1 9:0 -:- 16:0 2. Дунав 2010 (Русе) 1:0 XXX 1:0 -:- 5:0 5:1 5:0 1:0 -:- 3. Черно море (Варна) -:- -:- XXX 4:1 6:0 5:0 6:1 7:0 -:- 4. Спартак 1918 (Варна) -:- 0:3 -:- XXX 3:0* 1:3 -:- 4:0 6:0 5. Шумен 2007 (Шумен) 1:7 0:7 1:10 3:1 XXX -:- 0:1 2:1 -:- 6. Добруджа 1919 (Добрич) 1:7 0:2 -:- 1:4 2:6 XXX -:- -:- 13:0 7. Аристон (Русе) 2:10 -:- -:- 1:4 -:- 1:4 XXX 1:0 2:0 8. ФК Спартак (Варна) 1:4 -:- 0:5 0:2 -:- 0:1 -:- XXX 4:1 9. Юнак (Варна) -:- 0:3* 1:7 -:- 0:8 -:- 2:10 -:- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре