Деца (род.2002-03):
Елитна група (U-15) 2016/17

Карта на българия Елитна група (U-15): Североизточна зона Елитна група (U-15): Северозападна зона Елитна група (U-15): Югозападна зона Елитна група (U-15): Югоизточна зона

Елитна група (U-15): Североизточна зона


                           Актуални мачове:

25 март 2017, събота, 14:00 ч / XII кръг:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         4:1 
Дунав 2010 (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                    5:0 
Спартак 1918 (Варна) - ФК Спартак (Варна)                 4:0 
27 март 2017, понеделник, 14:00 ч / XII кръг:
Юнак (Варна) - Аристон (Русе)                             2:10 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)           11   10   0   1   68:8    30 [1 0 1  1:1  3, +60 обща ГР]
 2. Дунав 2010 (Русе)                  11   10   0   1   33:2    30 [1 0 1  1:1  3, +31 обща ГР]
 3. Черно море (Варна)                 10    8   0   2   51:8    24
-------------------------------------------------------------------
 4. Спартак 1918 (Варна)               11    6   0   5   26:22   18
 5. Шумен 2007 (Шумен)                 11    4   0   7   21:43   12 [1 0 1  6:3  3]
 6. Добруджа 1919 (Добрич)             11    4   0   7   27:35   12 [1 0 1  6:7  3]
 7. Аристон (Русе)                     10    4   0   6   19:40   12 [1 0 1  2:4  3]
 8. ФК Спартак (Варна)                 10    1   0   9    6:28    3
 9. Юнак (Варна)                        9    0   0   9    4:69    0

Бележки
  - Домакински терени:
    - Аристон - ст."Локомотив", Русе;
    - Дунав 2010 - Градски стадион, Русе;
    - Спартак 1918 - ст."Спартак", Варна през есента, ст."Локомотив", Варна през пролетта;
    - ФК Спартак - ст."Локомотив", Варна;
    - Черно море - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - Шумен 2007 - ст."Панайот Волов", Шумен;
    - Юнак - в Аксаково през есента, в Езерово през пролетта.


Елитна група (U-15): Северозападна зона


                           Актуални мачове:

27 март 2017, понеделник, 14:00 ч / XI кръг:
Ботев (Враца) - Янтра 1919 (Габрово)                      9:1 
30 март 2017, четвъртък, 15:00 ч / XI кръг:
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра Габрово (Габрово)           - 
Бдин 1923 (Видин) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Литекс (Ловеч) - Спартак Плевен (Плевен)                   - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Враца)                      10    7   1   2   34:4    22
 2. Етър ВТ (Велико Търново)            8    5   3   0   24:1    18
 3. Локомотив (Горна Оряховица)         9    4   3   2   12:6    15
-------------------------------------------------------------------
 4. Литекс (Ловеч)                      8    4   2   2   15:10   14 [1 0 0  1:0  3]
 5. Бдин 1923 (Видин)                   9    4   2   3   11:7    14 [0 0 1  0:1  0]
 6. Спартак Плевен (Плевен)             9    4   1   4   19:17   13
 7. Монтана 1921 (Монтана)              9    3   3   3   14:14   12
 8. Янтра 1919 (Габрово)                9    1   0   8    4:50    3
 9. Янтра Габрово (Габрово)             9    0   1   8    7:31    1


Елитна група (U-15): Югозападна зона


                           Актуални мачове:

1 април 2017, събота, 11:00 ч / XX кръг:
ДИТ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)                - 
Велбъжд (Кюстендил) - Лъвчетата (София)                    - 
Локомотив 1929 (София) - Пирин (Благоевград)               - 
Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София)             - 
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                    - 
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                         - 
Елит София (София) - Септември (София)                     - 
4 април 2017, вторник, 11:00 ч / XXI кръг:
Септември (София) - Левски (София)                         - 
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                           - 
Царско село 2015 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)        - 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)               - 
Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
Лъвчетата (София) - ДИТ Спорт (София)                      - 
Левски-Раковски (София) - Витоша (Бистрица)                - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     18   18   0   0   90:10   54
 2. ЦСКА (София)                       18   13   4   1   73:11   43
 3. Локомотив 1929 (София)             18   12   3   3   51:30   39
 4. Левски-Раковски (София)            18   10   4   4   33:20   34
 5. Славия 1913 (София)                18   10   3   5   59:24   33
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 6. Пирин (Благоевград)                18    8   2   8   35:37   26 [1 0 0  2:1  3]
 7. Септември (София)                  17    7   5   5   36:27   26 [0 0 1  1:2  0]
 8. Чавдар (Етрополе)                  17    6   5   6   21:28   23 [1 0 0  2:0  3]
 9. Пирин 2001 (Благоевград)           18    6   5   7   20:32   23 [0 0 1  0:2  0]
10. Царско село 2015 (София)           18    5   3  10   28:35   18
11. Лъвчетата (София)                  18    5   2  11   17:42   17
12. Велбъжд (Кюстендил)                17    4   2  11   17:56   14
13. Витоша (Бистрица)                  18    4   1  13   19:72   13
14. Елит София (София)                 18    3   2  13   27:51   11
15. ДИТ Спорт (София)                  17    1   1  15   13:64    4


Елитна група (U-15): Югоизточна зона


                           Актуални мачове:

31 март 2017, петък, 15:00 ч / XIV кръг:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)              - 
1 април 2017, събота, 10:30 ч / XIV кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
Бургас спорт (Бургас) - Поморие (Поморие)                  - 
1 април 2017, събота, 11:00 ч / XIV кръг:
Черноморец 1919 (Бургас) - Верея (Стара Загора)            - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)     - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                    12   11   1   0   51:5    34
 2. Локомотив 1926 (Пловдив)           12    9   1   2   34:5    28
 3. Берое (Стара Загора)               11    9   0   2   36:10   27
 4. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    12    6   2   4   20:13   20
 5. Марица (Пловдив)                   12    5   2   5   19:30   17
-------------------------------------------------------------------
 6. Черноморец 1919 (Бургас)           12    5   1   6   22:16   16
 7. Бургас спорт (Бургас)              12    4   2   6   11:26   14
 8. Асеновец 2005 (Асеновград)         10    4   1   5   12:26   13
 9. Левски (Карлово)                   11    3   2   6   15:23   11
10. Верея (Стара Загора)               12    1   1  10    4:38    4
11. Поморие (Поморие)                  12    0   1  11    3:35    1