Деца (род.2002-03):
Елитна група (U-15) 2016/17

Карта на българия Елитна група (U-15): Североизточна зона Елитна група (U-15): Северозападна зона Елитна група (U-15): Югозападна зона Елитна група (U-15): Югоизточна зона

Елитна група (U-15): Североизточна зона



                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дунав 2010 (Русе)                  16   15   0   1   47:3    45     Републиканско
 2. Лудогорец 1945 (Разград)           16   14   0   2   95:11   42     Републиканско
 3. Черно море (Варна)                 16   12   0   4   63:13   36     Републиканско
-------------------------------------------------------------------
 4. Добруджа 1919 (Добрич)             16    9   0   7   43:37   27                  
 5. Спартак 1918 (Варна)               16    8   0   8   32:32   24                  
 6. Шумен 2007 (Шумен)                 16    6   1   9   28:56   19                  
 7. Аристон (Русе)                     16    4   1  11   23:53   13                  
 8. ФК Спартак (Варна)                 16    2   0  14   10:56    6                  
 9. Юнак (Варна)                       16    1   0  15    7:87    3 [*]              

Бележки
  - Домакински терени:
    - Аристон - ст."Локомотив", Русе;
    - Дунав 2010 - Градски стадион, Русе;
    - Спартак 1918 - ст."Спартак", Варна през есента, ст."Локомотив", Варна през пролетта;
    - ФК Спартак - ст."Локомотив", Варна;
    - Черно море - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - Шумен 2007 - ст."Панайот Волов", Шумен;
    - Юнак - в Аксаково през есента, в Езерово през пролетта.
  - На 7 април 2017 г. Юнак (Варна) се отказва от участие. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.


Елитна група (U-15): Северозападна зона



                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Етър ВТ (Велико Търново)           16    9   6   1   48:6    33  Републиканско
 2. Локомотив (Горна Оряховица)        16    9   5   2   36:9    32  Републиканско [2 0 0  3:0  6]
 3. Ботев (Враца)                      16   10   2   4   42:9    32  Републиканско [0 0 2  0:3  0]
-------------------------------------------------------------------
 4. Литекс (Ловеч)                     16    9   4   3   35:13   31               
 5. Монтана 1921 (Монтана)             16    8   4   4   32:18   28               
 6. Спартак (Плевен)                   16    7   2   7   30:33   23               
 7. Бдин 1923 (Видин)                  16    5   2   9   17:25   17               
 8. Янтра 1919 (Габрово)               16    1   1  14   10:96    4               
 9. Янтра Габрово (Габрово)            16    0   2  14   11:52    2               


Елитна група (U-15): Югозападна зона


                           Актуални мачове:

27 май 2017, събота, 11:00 ч / XXX кръг:
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                   2:0 
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   4:4 
Лъвчетата (София) - Елит София (София)                    0:3 сл. 
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  1:3 
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София)                          0:7 
ДИТ Спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              3:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)              1:1 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     28   28   0   0  136:16   84     Републиканско
 2. ЦСКА (София)                       28   20   6   2  109:16   66     Републиканско
 3. Славия 1913 (София)                28   20   3   5   89:27   63     Републиканско
 4. Левски-Раковски (София)            28   17   4   7   53:33   55     Републиканско
 5. Локомотив 1929 (София)             28   16   4   8   68:49   52     Републиканско
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 6. Септември (София)                  28   11  10   7   56:39   43                  
 7. Царско село 2015 (София)           28   12   3  13   60:47   39                  
 8. Пирин (Благоевград)                28   11   4  13   50:56   37                  
 9. Пирин 2001 (Благоевград)           28    9   5  14   31:62   32                  
10. Чавдар (Етрополе)                  28    8   7  13   32:53   31                  
11. Велбъжд (Кюстендил)                28    7   3  18   28:88   24                  
12. Витоша (Бистрица)                  28    7   2  19   30:100  23                  
13. ДИТ Спорт (София)                  28    4   3  21   26:88   15                   [1 1 0  5:2  4]
14. Елит София (София)                 28    4   3  21   35:82   15                   [0 1 1  2:5  1]
15. Лъвчетата (София)                  28    6   3  19   20:67   21 [*]              

Бележки
  - На 23 април 2017 г. Лъвчетата (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.


Елитна група (U-15): Югоизточна зона


                           Актуални мачове:

26 май 2017, петък, 13:00 ч / XXII кръг:
Поморие (Поморие) - Асеновец 2005 (Асеновград)             - 
27 май 2017, събота, 10:30 ч / XXII кръг:
Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)          3:1 
27 май 2017, събота, 11:00 ч / XXII кръг:
Берое (Стара Загора) - Левски (Карлово)                   3:0 
Верея (Стара Загора) - Марица (Пловдив)                   1:1 
27 май 2017, събота, 13:00 ч / XXII кръг:
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)         4:0 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                    20   18   1   1   94:7    55  Републиканско
 2. Берое (Стара Загора)               20   15   1   4   63:21   46  Републиканско
 3. Локомотив 1926 (Пловдив)           20   14   3   3   55:8    45  Републиканско
 4. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    20   11   4   5   30:20   37  Републиканско
 5. Черноморец 1919 (Бургас)           20    9   3   8   35:24   30  Републиканско
-------------------------------------------------------------------
 6. Бургас спорт (Бургас)              20    7   5   8   22:38   26               
 7. Марица (Пловдив)                   20    6   5   9   26:47   23               
 8. Левски (Карлово)                   20    5   4  11   29:38   19               
 9. Асеновец 2005 (Асеновград)         19    5   2  12   17:52   17               
10. Верея (Стара Загора)               20    2   3  15    7:63    9               
11. Поморие (Поморие)                  19    0   3  16    4:64    3