Деца (род.2002-03):
Елитна група (U-15): Северозападна зона 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

27 април 2017, четвъртък, 16:00 ч / XV кръг:
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак Плевен (Плевен)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)         - 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                     - 
Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч)                         - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Враца)                      12    8   2   2   39:5    26 [0 1 0  0:0  1, +34 обща ГР]
 2. Етър ВТ (Велико Търново)           12    7   5   0   32:2    26 [0 1 0  0:0  1, +30 обща ГР]
 3. Монтана 1921 (Монтана)             13    6   4   3   29:16   22 [1 1 0  3:2  4]
-------------------------------------------------------------------
 4. Локомотив (Горна Оряховица)        12    6   4   2   19:7    22 [0 1 1  2:3  1]
 5. Литекс (Ловеч)                     11    6   3   2   24:10   21
 6. Бдин 1923 (Видин)                  13    5   2   6   17:19   17
 7. Спартак Плевен (Плевен)            13    5   1   7   23:28   16
 8. Янтра 1919 (Габрово)               12    1   0  11    4:65    3
 9. Янтра Габрово (Габрово)            12    0   1  11    8:43    1

                           I кръг

15 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Спартак Плевен (Плевен)                   отложен 
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново)                 0:4 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра Габрово (Габрово)               2:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)      3:2 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Спартак Плевен (Плевен)                   3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           II кръг

22 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)          2:3 
Етър ВТ (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)              2:0 
Спартак Плевен (Плевен) - Литекс (Ловеч)                  1:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      отложен 
24 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      отложен 
16 март 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      0:8 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           III кръг

29 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Спартак Плевен (Плевен)               3:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново)         0:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра Габрово (Габрово)     2:1 
30 септември 2016, петък, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Янтра 1919 (Габрово)                     8:0 
Ботев (Враца)                                             почива

                           I кръг - отложен мач

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Спартак Плевен (Плевен)                   3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           IV кръг

6 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    отложен 
Спартак Плевен (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)          2:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)                  0:2 
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            2:0 
10 октомври 2016, понеделник, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    0:0 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           V кръг

13 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Враца)                         0:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 1919 (Габрово)             6:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак Плевен (Плевен)     2:1 
Янтра Габрово (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        0:4 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           VI кръг

20 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Янтра Габрово (Габрово)         8:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)        0:4 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    2:0 
Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин)                        1:0 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           VII кръг

27 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                   2:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)               2:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)            0:1 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак Плевен (Плевен)        7:0 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           VIII кръг

3 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)           1:7 
Ботев (Враца) - Янтра Габрово (Габрово)                   отложен 
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              1:0 
Бдин 1923 (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)                3:0 
16 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Янтра Габрово (Габрово)                   8:0 
Спартак Плевен (Плевен)                                   почива

                           IX кръг

10 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин 1923 (Видин)           0:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Литекс (Ловеч)                  1:2 
в Самоводене:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)                  0:0 
14 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)            6:0 
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           VIII кръг - отложен мач

16 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Янтра Габрово (Габрово)                   8:0 

                           II кръг - отложен мач

24 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      отложен 

                           II кръг - отложен мач

16 март 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      0:8 

                           X кръг

23 март 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Ботев (Враца)                   1:0 
23 март 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 отложен 
Янтра Габрово (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)               1:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)      0:0 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           XI кръг

27 март 2017, понеделник, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Янтра 1919 (Габрово)                      9:1 
30 март 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра Габрово (Габрово)          5:1 
Бдин 1923 (Видин) - Етър ВТ (Велико Търново)              0:4 
Литекс (Ловеч) - Спартак Плевен (Плевен)                  2:0 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XII кръг

6 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                     0:7 
Спартак Плевен (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)               3:2 
Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана)         0:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)     0:4 
Ботев (Враца)                                             почива

                           XIII кръг

13 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)    1:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак Плевен (Плевен)          5:1 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                            0:0 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XIV кръг

20 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                         5:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)             0:5 
Спартак Плевен (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)     0:2 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)        3:0 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XV кръг

27 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак Плевен (Плевен)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)         - 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                     - 
Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч)                         - 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           XVI кръг

4 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)                - 
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)             - 
Спартак Плевен (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)         - 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           XVII кръг

11 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 1919 (Габрово)            - 
Янтра Габрово (Габрово) - Ботев (Враца)                    - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)               - 
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин 1923 (Видин)                 - 
Спартак Плевен (Плевен)                                   почива

                           XVIII кръг

18 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
Литекс (Ловеч) - Янтра Габрово (Габрово)                   - 
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                   - 
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак Плевен (Плевен)             - 
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Враца) XXX -:- 2:0 -:- 2:0 5:1 3:0* 9:1 8:0 2. Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 XXX 0:0 0:0 -:- 2:0 7:0 -:- 3:0 3. Монтана 1921 (Монтана) -:- 0:0 XXX 3:2 2:2 -:- 5:1 6:1 5:1 4. Локомотив (Горна Оряховица) 2:0 1:1 0:0 XXX -:- 0:0 2:1 -:- 2:1 5. Литекс (Ловеч) 0:0 0:4 -:- 1:0 XXX 1:0 2:0 8:0 -:- 6. Бдин 1923 (Видин) 0:2 0:4 3:0 -:- -:- XXX 3:0 3:0* 2:1 7. Спартак Плевен (Плевен) 1:0 -:- 2:0 0:2 1:1 3:2 XXX 6:0 8:1 8. Янтра 1919 (Габрово) 0:8 1:7 0:5 0:4 0:7 0:2 -:- XXX -:- 9. Янтра Габрово (Габрово) -:- 0:4 2:3 0:4 1:2 1:1 -:- 0:1 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре