Деца (род.2003-04):
« Бургас - Областна група 2017/18 »


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Черноморец 1919 (Бургас) 18 15 3 0 79:14 48 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Карнобат (Карнобат) 18 13 1 4 52:26 40 3. Ямбол 2004 (Ямбол) 18 12 1 5 60:17 37 [1 0 1 3:3 3, 1 гол на чужд терен, +43 обща ГР] 4. Несебър (Несебър) 18 11 4 3 45:15 37 [1 0 1 3:3 3, 1 гол на чужд терен, +30 обща ГР] 5. Поморие (Поморие) 18 7 6 5 34:28 27 6. Вихър (Айтос) 18 5 3 10 32:59 18 7. Бургас спорт (Бургас) 18 5 2 11 32:33 17 8. Нефтохимик 1962 (Бургас) 18 4 4 10 31:35 16 [1 1 0 5:0 4] 9. Звездичка (Бургас) 18 4 4 10 21:46 16 [0 1 1 0:5 1] 10. Созопол (Созопол) 18 0 0 18 5:118 0
Бележки - Първоначално в групата подава заявка Свети Никола (Бургас), в последствие непосредствено преди началото на сезона отбора се включва вместо в тази във втора подгрупа. I кръг 16 септември 2017 г., събота, 11:00 ч: Звездичка (Бургас) - Поморие (Поморие) 0:2 Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:6 Созопол (Созопол) - Бургас спорт (Бургас) 0:9 16 септември 2017 г., събота, 11:30 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Несебър (Несебър) 2:1 Вихър (Айтос) почива Нефтохимик 1962 (Бургас) почива II кръг 23 септември 2017 г., събота, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол) 10:1 Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0 Вихър (Айтос) - Звездичка (Бургас) 0:6 23 септември 2017 г., събота, 11:30 ч: Бургас спорт (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол) 1:3 Несебър (Несебър) почива Карнобат (Карнобат) почива III кръг 30 септември 2017 г., събота, 11:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Вихър (Айтос) 2:2 Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие) 3:2 Несебър (Несебър) - Бургас спорт (Бургас) 2:0 30 септември 2017 г., събота, 11:30 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:1 Звездичка (Бургас) почива Созопол (Созопол) почива IV кръг 7 октомври 2017 г., събота, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър) 4:2 Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол) 6:0 Вихър (Айтос) - Карнобат (Карнобат) 1:8 Звездичка (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:5 Бургас спорт (Бургас) почива Ямбол 2004 (Ямбол) почива V кръг 14 октомври 2017 г., събота, 11:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Звездичка (Бургас) 3:0 Созопол (Созопол) - Вихър (Айтос) 0:4 Бургас спорт (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:1 14 октомври 2017 г., събота, 11:30 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Поморие (Поморие) 4:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) почива Несебър (Несебър) почива VI кръг 21 октомври 2017 г., събота, 11:00 ч: Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър) 0:2 Вихър (Айтос) - Ямбол 2004 (Ямбол) 3:3 Звездичка (Бургас) - Созопол (Созопол) 4:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 1:3 Черноморец 1919 (Бургас) почива Бургас спорт (Бургас) почива VII кръг 28 октомври 2017 г., събота, 11:00 ч: Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:9 Несебър (Несебър) - Вихър (Айтос) 2:0 Бургас спорт (Бургас) - Поморие (Поморие) 1:1 28 октомври 2017 г., събота, 11:30 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Звездичка (Бургас) 5:0 Карнобат (Карнобат) почива Черноморец 1919 (Бургас) почива VIII кръг 4 ноември 2017 г., събота, 11:00 ч: Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:0 Вихър (Айтос) - Бургас спорт (Бургас) 0:3 Звездичка (Бургас) - Несебър (Несебър) 1:1 Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол) 7:1 4 ноември 2017 г., събота, 11:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол) 1:2 IX кръг 11 ноември 2017 г., събота, 11:00 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат) 6:0 Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0 Бургас спорт (Бургас) - Звездичка (Бургас) 0:1 Черноморец 1919 (Бургас) - Вихър (Айтос) 6:0 Созопол (Созопол) почива Поморие (Поморие) почива X кръг 18 ноември 2017 г., събота, 11:00 ч: Звездичка (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:6 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 0:2 Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър) 2:0 18 ноември 2017 г., събота, 11:30 ч: Созопол (Созопол) - Ямбол 2004 (Ямбол) 0:7 Поморие (Поморие) почива Вихър (Айтос) почива XI кръг 25 ноември 2017 г., събота, 11:00 ч: Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол) 10:0 Бургас спорт (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 0:2 Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:0 Поморие (Поморие) - Вихър (Айтос) 5:1 Ямбол 2004 (Ямбол) почива Звездичка (Бургас) почива XII кръг 10 март 2018 г., събота, 11:00 ч: Поморие (Поморие) - Звездичка (Бургас) 0:0 Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 4:1 Бургас спорт (Бургас) - Созопол (Созопол) 3:1 10 март 2018 г., събота, 11:30 ч: Несебър (Несебър) - Ямбол 2004 (Ямбол) 2:1 Вихър (Айтос) почива Нефтохимик 1962 (Бургас) почива XIII кръг 17 март 2018 г., събота, 11:00 ч: Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:7 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие) 2:2 Звездичка (Бургас) - Вихър (Айтос) 1:3 17 март 2018 г., събота, 11:30 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Бургас спорт (Бургас) 4:3 Несебър (Несебър) почива Карнобат (Карнобат) почива XIV кръг 24 март 2018 г., събота, 11:00 ч: Вихър (Айтос) - Нефтохимик 1962 (Бургас) отложен Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат) отложен Бургас спорт (Бургас) - Несебър (Несебър) отложен 24 март 2018 г., събота, 11:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол) отложен 1 май 2018 г., вторник, 11:00 ч: Вихър (Айтос) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0 Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат) 2:2 Черноморец 1919 (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол) 2:1 Бургас спорт (Бургас) - Несебър (Несебър) 0:4 Звездичка (Бургас) почива Созопол (Созопол) почива XV кръг 31 март 2018 г., събота, 11:00 ч: Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:1 Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие) 0:5 Карнобат (Карнобат) - Вихър (Айтос) 4:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звездичка (Бургас) 0:0 Бургас спорт (Бургас) почива Ямбол 2004 (Ямбол) почива XVI кръг 6 април 2018 г., петък, 11:00 ч: Звездичка (Бургас) - Карнобат (Карнобат) отложен Вихър (Айтос) - Созопол (Созопол) 9:0 Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) отложен 6 април 2018 г., петък, 11:30 ч: Поморие (Поморие) - Ямбол 2004 (Ямбол) отложен 18 април 2018 г., сряда, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 2:1 15 май 2018 г., вторник, 11:00 ч: Звездичка (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 0:2 15 май 2018 г., вторник, 11:30 ч: Поморие (Поморие) - Ямбол 2004 (Ямбол) 1:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) почива Несебър (Несебър) почива XVII кръг 14 април 2018 г., събота, 11:00 ч: Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие) 6:0 Ямбол 2004 (Ямбол) - Вихър (Айтос) 5:0 Созопол (Созопол) - Звездичка (Бургас) 1:4 Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:0 Черноморец 1919 (Бургас) почива Бургас спорт (Бургас) почива XVI кръг - отложен мач 18 април 2018 г., сряда, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 2:1 XVIII кръг 21 април 2018 г., събота, 11:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол) 8:0 Вихър (Айтос) - Несебър (Несебър) 2:3 Поморие (Поморие) - Бургас спорт (Бургас) 3:1 21 април 2018 г., събота, 11:30 ч: Звездичка (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол) 0:4 Карнобат (Карнобат) почива Черноморец 1919 (Бургас) почива XIX кръг 28 април 2018 г., събота, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие) 4:1 Бургас спорт (Бургас) - Вихър (Айтос) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Несебър (Несебър) - Звездичка (Бургас) 1:1 28 април 2018 г., събота, 11:30 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:0 Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат) 0:3 XIV кръг - отложени мачове 1 май 2018 г., вторник, 11:00 ч: Вихър (Айтос) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0 Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат) 2:2 Черноморец 1919 (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол) 2:1 Бургас спорт (Бургас) - Несебър (Несебър) 0:4 XX кръг 5 май 2018 г., събота, 11:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Ямбол 2004 (Ямбол) 2:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър) 0:2 Звездичка (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 0:6 Вихър (Айтос) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:9 Созопол (Созопол) почива Поморие (Поморие) почива XXI кръг 12 май 2018 г., събота, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Звездичка (Бургас) 7:2 Бургас спорт (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2 Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат) 2:1 12 май 2018 г., събота, 11:30 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Созопол (Созопол) 9:0 Поморие (Поморие) почива Вихър (Айтос) почива XVI кръг - отложени мачове 15 май 2018 г., вторник, 11:00 ч: Звездичка (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 0:2 15 май 2018 г., вторник, 11:30 ч: Поморие (Поморие) - Ямбол 2004 (Ямбол) 1:0 XXII кръг 19 май 2018 г., събота, 11:00 ч: Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър) 0:4 Карнобат (Карнобат) - Бургас спорт (Бургас) отложен Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:3 Вихър (Айтос) - Поморие (Поморие) 2:2 26 май 2018 г., събота, 11:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Бургас спорт (Бургас) 4:1 Ямбол 2004 (Ямбол) почива Звездичка (Бургас) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморец 1919 (Бургас) XXX 4:1 2:1 4:2 4:1 6:0 2:1 6:0 7:2 10:1 2. Карнобат (Карнобат) 0:6 XXX 2:0 2:0 3:2 4:0 4:1 5:0 3:0 7:1 3. Ямбол 2004 (Ямбол) 0:1 6:0 XXX 2:1 4:0 5:0 4:3 4:0 5:0 9:0 4. Несебър (Несебър) 1:1 2:1 2:1 XXX 6:0 2:0 2:0 0:0 1:1 10:0 5. Поморие (Поморие) 0:0 2:2 1:0 0:2 XXX 5:1 3:1 2:0 0:0 6:0 6. Вихър (Айтос) 0:9 1:8 3:3 2:3 2:2 XXX 0:3 2:0 0:6 9:0 7. Бургас спорт (Бургас) 1:1 0:2 1:3 0:4 1:1 0:3* XXX 0:2 0:1 3:1 8. Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3 1:3 1:2 0:2 2:2 2:2 0:2 XXX 0:0 8:0 9. Звездичка (Бургас) 1:6 0:2 0:4 1:1 0:2 1:3 0:6 0:5 XXX 4:0 10. Созопол (Созопол) 1:7 0:3 0:7 0:4 0:5 0:4 0:9 0:9 1:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Черноморец 1919 (Бургас) 15 14 0 1 79:13 42 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Ропотамо (Приморско) 15 10 2 3 66:29 32 3. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 15 8 1 6 63:30 25 4. Странджанец (Царево) 15 5 1 9 29:35 16 5. Черноморски спортист (Обзор) 15 5 0 10 20:69 15 6. Свети Никола (Бургас) 15 1 0 14 11:92 3
I кръг 24 септември 2017 г., неделя, 10:00 ч: Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:8 24 септември 2017 г., неделя, 10:30 ч: Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево) 4:0 Свети Никола (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) 3:0 II кръг 1 октомври 2017 г., неделя, 09:30 ч: Странджанец (Царево) - Свети Никола (Бургас) 7:1 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ропотамо (Приморско) 4:4 1 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Черном. спортист (Обзор) 10:0 III кръг 8 октомври 2017 г., неделя, 09:30 ч: Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:13 8 октомври 2017 г., неделя, 11:00 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Странджанец (Царево) 1:2 8 октомври 2017 г., неделя, 13:00 ч: Ропотамо (Приморско) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:0 IV кръг 15 октомври 2017 г., неделя, 10:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Странджанец (Царево) 3:1 Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас) 11:4 15 октомври 2017 г., неделя, 11:00 ч: Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черном. спортист (Обзор) 5:0 V кръг 22 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч: Странджанец (Царево) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:2 22 октомври 2017 г., неделя, 13:00 ч: Свети Никола (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:18 22 октомври 2017 г., неделя, 13:30 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Ропотамо (Приморско) 0:8 VI кръг 27 октомври 2017 г., петък, 14:00 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Свети Никола (Бургас) 8:1 29 октомври 2017 г., неделя, 09:30 ч: Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско) 1:4 29 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 3:0 VII кръг 5 ноември 2017 г., неделя, 10:00 ч: Свети Никола (Бургас) - Странджанец (Царево) 0:3 Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 4:3 5 ноември 2017 г., неделя, 10:30 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:3 VIII кръг 12 ноември 2017 г., неделя, 10:00 ч: Странджа Агр. 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас) 11:0 12 ноември 2017 г., неделя, 11:00 ч: Странджанец (Царево) - Черноморски спортист (Обзор) 7:0 12 ноември 2017 г., неделя, 13:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 7:1 IX кръг 1 април 2018 г., неделя, 10:30 ч: Странджанец (Царево) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:3 Черном. спортист (Обзор) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 1:0 Свети Никола (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 0:3 X кръг 9 април 2018 г., понеделник, 10:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас) 3:0 Ропотамо (Приморско) - Черноморски спортист (Обзор) 14:1 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Странджанец (Царево) 3:1 XI кръг 15 април 2018 г., неделя, 10:30 ч: Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:3 Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево) 2:2 Свети Никола (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) 0:3 XII кръг 22 април 2018 г., неделя, 10:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) 8:2 Странджанец (Царево) - Свети Никола (Бургас) 3:0 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ропотамо (Приморско) 1:3 XIII кръг 29 април 2018 г., неделя, 10:30 ч: Ропотамо (Приморско) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:3 Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:3 Черноморски спортист (Обзор) - Странджанец (Царево) 1:0 XIV кръг 7 май 2018 г., понеделник, 10:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Странджанец (Царево) 4:1 Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черном. спортист (Обзор) 8:0 Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас) 3:0 XV кръг 13 май 2018 г., неделя, 10:30 ч: Свети Никола (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:3 Черноморски спортист (Обзор) - Ропотамо (Приморско) 3:0 сл. Странджанец (Царево) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:7
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Черноморец 1919 (Бургас) XXX 7:1 3:0 3:1 10:0 3:0 XXX --- --- 4:1 8:2 --- 2. Ропотамо (Приморско) 3:0 XXX 4:3 4:0 14:1 11:4 2:3 XXX --- 2:2 --- 3:0 3. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:8 4:4 XXX 3:1 5:0 11:0 2:3 1:3 XXX --- 8:0 --- 4. Странджанец (Царево) 0:3 1:4 0:2 XXX 7:0 7:1 --- --- 1:7 XXX --- 3:0 5. Черноморски спортист (Обзор) 0:3 0:8 1:0 1:2 XXX 8:1 --- 3:0* --- 1:0 XXX --- 6. Свети Никола (Бургас) 0:18 0:3 2:13 0:3 3:0 XXX 0:3 --- 0:3 --- 0:3 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре