Деца (род.2002-03):
Бургас - Областна група 2016/17 »


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Черноморец 1919 (Бургас) 18 17 0 1 82:9 51 ------------------------------------------------------------------- 2. Несебър (Несебър) 18 13 1 4 59:25 40 [1 0 1 8:3 3] 3. Ямбол 2004 (Ямбол) 18 13 1 4 64:28 40 [1 0 1 3:8 3] 4. Карнобат (Карнобат) 18 13 0 5 70:24 39 5. Поморие (Поморие) 18 8 2 8 33:34 26 6. Нефтохимик 1962 (Бургас) 18 8 1 9 35:34 25 7. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 18 6 2 10 45:42 20 8. Локомотив (Бургас) 18 4 3 11 30:50 15 9. Свети Никола (Бургас) 18 2 1 15 10:96 7 10. Созопол (Созопол) 18 0 1 17 16:102 1
I кръг 17 септември 2016 г., събота, 11:00 ч: Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Карнобат (Карнобат) 0:4 Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол) 10:0 17 септември 2016 г., събота, 11:30 ч: Несебър (Несебър) - Локомотив (Бургас) 5:2 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол) 1:4 Поморие (Поморие) почива Свети Никола (Бургас) почива II кръг 22 септември 2016 г., четвъртък, 11:00 ч: Поморие (Поморие) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:2 24 септември 2016 г., събота, 10:00 ч: Локомотив (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 24 септември 2016 г., събота, 11:00 ч: Созопол (Созопол) - Свети Никола (Бургас) 2:3 24 септември 2016 г., събота, 16:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:1 Ямбол 2004 (Ямбол) почива Несебър (Несебър) почива III кръг 1 октомври 2016 г., събота, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие) 6:0 Свети Никола (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 0:10 Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол) 7:1 1 октомври 2016 г., събота, 11:30 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Локомотив (Бургас) 3:1 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) почива Нефтохимик 1962 (Бургас) почива IV кръг 8 октомври 2016 г., събота, 11:00 ч: Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:10 Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър) 1:2 Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:5 9 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч: Поморие (Поморие) - Свети Никола (Бургас) 5:1 Локомотив (Бургас) почива Ямбол 2004 (Ямбол) почива V кръг 15 октомври 2016 г., събота, 11:00 ч: Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:3 Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие) 1:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 1:2 15 октомври 2016 г., събота, 11:30 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Созопол (Созопол) 12:0 Черноморец 1919 (Бургас) почива Локомотив (Бургас) почива VI кръг 22 октомври 2016 г., събота, 11:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Ямбол 2004 (Ямбол) 3:0 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Несебър (Несебър) 0:1 във Ветрен: Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас) 10:0 23 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0 23 октомври 2016 г., неделя, 11:30 ч: в Царево: Созопол (Созопол) - Локомотив (Бургас) отложен 1 ноември 2016 г., вторник, 14:00 ч: в Бургас, ст."Лазур" - помощен терен: Созопол (Созопол) - Локомотив (Бургас) 2:5 VII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 11:30 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Поморие (Поморие) 2:0 Локомотив (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 1:4 1 ноември 2016 г., вторник, 10:00 ч: Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:2 1 ноември 2016 г., вторник, 11:00 ч: в кв.Долно Езерово, Бургас: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 2:0 Свети Никола (Бургас) почива Созопол (Созопол) почива VI кръг - отложен мач 1 ноември 2016 г., вторник, 14:00 ч: в Бургас, ст."Лазур" - помощен терен: Созопол (Созопол) - Локомотив (Бургас) 2:5 VIII кръг 5 ноември 2016 г., събота, 10:00 ч: Поморие (Поморие) - Локомотив (Бургас) 2:1 5 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър) 1:7 5 ноември 2016 г., събота, 11:30 ч: Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ямбол 2004 (Ямбол) 2:2 7 ноември 2016 г., понеделник, 11:30 ч: в Камено: Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 Созопол (Созопол) почива Карнобат (Карнобат) почива IX кръг 5 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: в Царево: Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат) 1:7 12 ноември 2016 г., събота, 10:00 ч: Локомотив (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:2 12 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Свети Никола (Бургас) 2:0 12 ноември 2016 г., събота, 11:30 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:2 Несебър (Несебър) почива Поморие (Поморие) почива XI кръг - изтеглен мач 14 ноември 2016 г., понеделник, 11:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие) 5:0 X кръг 17 ноември 2016 г., четвъртък, 10:00 ч: в Бургас, ст."Лазур": Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив (Бургас) 4:1 19 ноември 2016 г., събота, 10:30 ч: Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 19 ноември 2016 г., събота, 11:30 ч: в Рудник: Свети Никола (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол) 0:4 20 ноември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол) 1:1 Карнобат (Карнобат) почива Странджа Агрокорн 2014 (Средец) почива XI кръг 14 ноември 2016 г., понеделник, 11:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие) 5:0 26 ноември 2016 г., събота, 10:00 ч: Локомотив (Бургас) - Свети Никола (Бургас) 2:2 26 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: Созопол (Созопол) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:9 Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие) изтеглен 26 ноември 2016 г., събота, 11:30 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Несебър (Несебър) 3:2 Нефтохимик 1962 (Бургас) почива Черноморец 1919 (Бургас) почива XII кръг 11 март 2017 г., събота, 10:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:1 Локомотив (Бургас) - Несебър (Несебър) 1:1 11 март 2017 г., събота, 11:00 ч: Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:7 11 март 2017 г., събота, 11:30 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 Поморие (Поморие) почива Свети Никола (Бургас) почива XIII кръг 18 март 2017 г., събота, 10:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 4:0 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Поморие (Поморие) 5:0 18 март 2017 г., събота, 11:00 ч: в Рудник: Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол) 1:0 18 март 2017 г., събота, 11:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив (Бургас) 1:0 Ямбол 2004 (Ямбол) почива Несебър (Несебър) почива XIV кръг 25 март 2017 г., събота, 10:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Свети Никола (Бургас) 10:0 25 март 2017 г., събота, 11:00 ч: Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър) 0:3 25 март 2017 г., събота, 11:30 ч: Локомотив (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол) 0:4 27 март 2017 г., понеделник, 15:00 ч: Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:4 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) почива Нефтохимик 1962 (Бургас) почива XV кръг 1 април 2017 г., събота, 10:00 ч: Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат) 4:1 1 април 2017 г., събота, 11:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол) 2:1 Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие) 0:10 1 април 2017 г., събота, 13:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 2:0 Локомотив (Бургас) почива Ямбол 2004 (Ямбол) почива XVI кръг 8 април 2017 г., събота, 10:00 ч: Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас) 6:0 Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:5 8 април 2017 г., събота, 11:00 ч: Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър) 4:1 8 април 2017 г., събота, 11:30 ч: Созопол (Созопол) - Ямбол 2004 (Ямбол) 1:7 Черноморец 1919 (Бургас) почива Локомотив (Бургас) почива XVII кръг 14 април 2017 г., петък, 15:00 ч: Локомотив (Бургас) - Созопол (Созопол) 5:1 15 април 2017 г., събота, 10:00 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат) 2:0 Несебър (Несебър) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 6:5 15 април 2017 г., събота, 11:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие) 0:3 Свети Никола (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:3 XVIII кръг 22 април 2017 г., събота, 10:00 ч: Странджа Агр. 2014 (Средец) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2 Карнобат (Карнобат) - Локомотив (Бургас) 5:0 22 април 2017 г., събота, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър) 3:1 23 април 2017 г., неделя, 11:30 ч: Поморие (Поморие) - Ямбол 2004 (Ямбол) 0:2 Свети Никола (Бургас) почива Созопол (Созопол) почива XIX кръг 29 април 2017 г., събота, 10:00 ч: Ямбол 2004 (Ямбол) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 6:0 29 април 2017 г., събота, 11:00 ч: Несебър (Несебър) - Свети Никола (Бургас) 3:0 30 април 2017 г., неделя, 11:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:2 30 април 2017 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив (Бургас) - Поморие (Поморие) 0:2 Созопол (Созопол) почива Карнобат (Карнобат) почива XX кръг 6 май 2017 г., събота, 10:00 ч: Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Локомотив (Бургас) 6:1 Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол) 6:2 6 май 2017 г., събота, 11:00 ч: Свети Никола (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:7 6 май 2017 г., събота, 11:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол) 8:0 Несебър (Несебър) почива Поморие (Поморие) почива XXI кръг 13 май 2017 г., събота, 09:30 ч: в Бургас, ст."Черноморец": Локомотив (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:6 13 май 2017 г., събота, 11:00 ч: в Българово: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър) 1:5 13 май 2017 г., събота, 11:30 ч: в Царево: Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие) 0:3 Ямбол 2004 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас) 9:2 Карнобат (Карнобат) почива Странджа Агрокорн 2014 (Средец) почива XXII кръг 20 май 2017 г., събота, 10:00 ч: Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Созопол (Созопол) 4:3 Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат) 0:3 20 май 2017 г., събота, 11:30 ч: Несебър (Несебър) - Ямбол 2004 (Ямбол) 6:0 Свети Никола (Бургас) - Локомотив (Бургас) 0:3 Нефтохимик 1962 (Бургас) почива Черноморец 1919 (Бургас) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморец 1919 (Бургас) XXX 3:1 8:0 4:0 6:0 3:0 2:0 4:1 10:0 10:0 2. Несебър (Несебър) 1:2 XXX 6:0 4:1 1:0 3:0 6:5 5:2 3:0 7:1 3. Ямбол 2004 (Ямбол) 1:2 3:2 XXX 2:0 2:0 3:0 6:0 3:1 9:2 12:0 4. Карнобат (Карнобат) 2:1 1:2 3:0 XXX 5:0 4:5 3:1 5:0 10:0 6:2 5. Поморие (Поморие) 0:4 4:1 0:2 0:3 XXX 0:0 3:2 2:1 5:1 1:1 6. Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2 1:5 1:4 1:2 0:3 XXX 2:0 1:0 2:0 2:1 7. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:5 0:1 2:2 0:4 5:0 0:2 XXX 6:1 6:0 4:3 8. Локомотив (Бургас) 2:6 1:1 0:4 1:4 0:2 3:0 2:2 XXX 2:2 5:1 9. Свети Никола (Бургас) 0:3 1:7 0:4 0:10 0:10 0:7 0:3 0:3 XXX 1:0 10. Созопол (Созопол) 0:7 0:3 1:7 1:7 0:3 1:10 0:9 2:5 2:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Звездичка (Бургас) 18 13 1 4 42:16 40 ------------------------------------------------------------------- 2. Несебър (Несебър) 18 13 0 5 56:33 39 3. Черноморец 1919 (Бургас) 18 12 1 5 64:22 37 4. Бургас спорт (Бургас) 18 10 3 5 50:29 33 [2 0 0 8:4 6] 5. Вихър (Айтос) 18 11 0 7 86:38 33 [0 0 2 4:8 0] 6. Карнобат (Карнобат) 18 8 1 9 43:47 25 7. Локомотив (Карнобат) 18 7 1 10 41:51 22 8. Ропотамо (Приморско) 18 5 2 11 48:71 17 9. Странджанец (Царево) 18 4 4 10 24:45 16 10. Черноморски спортист (Обзор) 18 0 1 17 11:113 1
I кръг 25 септември 2016 г., неделя, 09:30 ч: Ропотамо (Приморско) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:7 25 септември 2016 г., неделя, 10:00 ч: Вихър (Айтос) - Несебър (Несебър) 13:0 Бургас спорт (Бургас) - Локомотив (Карнобат) 5:4 Карнобат (Карнобат) - Звездичка (Бургас) отложен 25 септември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Странджанец (Царево) - Черноморски спортист (Обзор) 1:1 27 ноември 2016 г., неделя, 10:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Звездичка (Бургас) 0:1 II кръг 1 октомври 2016 г., събота, 10:00 ч: Локомотив (Карнобат) - Ропотамо (Приморско) 5:2 2 октомври 2016 г., неделя, 10:00 ч: Несебър (Несебър) - Черноморски спортист (Обзор) 7:1 Звездичка (Бургас) - Странджанец (Царево) отложен Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 7:0 Вихър (Айтос) - Бургас спорт (Бургас) 3:6 30 ноември 2016 г., сряда, 10:00 ч: Звездичка (Бургас) - Странджанец (Царево) 2:0 III кръг 9 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч: Ропотамо (Приморско) - Вихър (Айтос) 2:3 9 октомври 2016 г., неделя, 10:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Несебър (Несебър) 1:2 Карнобат (Карнобат) - Локомотив (Карнобат) 11:0 Странджанец (Царево) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:2 Черноморски спортист (Обзор) - Звездичка (Бургас) 1:6 IV кръг 16 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч: Бургас спорт (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 4:2 16 октомври 2016 г., неделя, 10:00 ч: Несебър (Несебър) - Звездичка (Бургас) 3:2 Черноморец 1919 (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) 13:1 Локомотив (Карнобат) - Странджанец (Царево) 1:2 Вихър (Айтос) - Карнобат (Карнобат) 11:1 V кръг 22 октомври 2016 г., събота, 10:00 ч: Ропотамо (Приморско) - Несебър (Несебър) 3:1 23 октомври 2016 г., неделя, 10:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Бургас спорт (Бургас) 0:5 Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос) 0:4 Черноморски спортист (Обзор) - Локомотив (Карнобат) 1:3 Звездичка (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:2 VI кръг 29 октомври 2016 г., събота, 10:00 ч: Ропотамо (Приморско) - Карнобат (Карнобат) 5:3 30 октомври 2016 г., неделя, 10:00 ч: Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:0 Локомотив (Карнобат) - Звездичка (Бургас) 1:2 Вихър (Айтос) - Черноморски спортист (Обзор) 13:1 Бургас спорт (Бургас) - Странджанец (Царево) 6:0 VII кръг 4 ноември 2016 г., петък, 10:30 ч: Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър) 0:3 5 ноември 2016 г., събота, 09:30 ч: Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско) 1:1 в Камено: Звездичка (Бургас) - Вихър (Айтос) 3:0 7 ноември 2016 г., понеделник, 10:00 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Бургас спорт (Бургас) 0:4 в кв.Ветрен, Бургас: Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив (Карнобат) 1:2 VIII кръг 12 ноември 2016 г., събота, 10:00 ч: Несебър (Несебър) - Локомотив (Карнобат) 2:3 Вихър (Айтос) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:1 Карнобат (Карнобат) - Странджанец (Царево) 1:4 14 ноември 2016 г., понеделник, 10:00 ч: в Камено: Бургас спорт (Бургас) - Звездичка (Бургас) 0:2 14 ноември 2016 г., понеделник, 10:30 ч: Ропотамо (Приморско) - Черноморски спортист (Обзор) 6:2 IX кръг 19 ноември 2016 г., събота, 12:30 ч: в Камено: Звездичка (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 3:0 20 ноември 2016 г., неделя, 10:00 ч: Странджанец (Царево) - Несебър (Несебър) 1:2 в кв.Ветрен, Бургас: Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 1:2 Локомотив (Карнобат) - Вихър (Айтос) 2:1 20 ноември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Карнобат (Карнобат) 1:5 I кръг - отложен мач 27 ноември 2016 г., неделя, 10:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Звездичка (Бургас) 0:1 II кръг - отложен мач 30 ноември 2016 г., сряда, 10:00 ч: Звездичка (Бургас) - Странджанец (Царево) 2:0 X кръг 27 март 2017 г., понеделник, 09:30 ч: в Камено: Звездичка (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 2:0 27 март 2017 г., понеделник, 10:00 ч: Несебър (Несебър) - Вихър (Айтос) 3:0 Локомотив (Карнобат) - Бургас спорт (Бургас) 0:3 в Бургас, ст."Черноморец": Черноморец 1919 (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 1:0 27 март 2017 г., понеделник, 10:30 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Странджанец (Царево) 0:2 XI кръг 2 април 2017 г., неделя, 09:30 ч: Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:3 Ропотамо (Приморско) - Локомотив (Карнобат) 9:1 2 април 2017 г., неделя, 10:00 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Несебър (Несебър) 0:11 Странджанец (Царево) - Звездичка (Бургас) 0:3 Бургас спорт (Бургас) - Вихър (Айтос) 2:1 XII кръг 9 април 2017 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив (Карнобат) - Карнобат (Карнобат) 0:0 9 април 2017 г., неделя, 10:00 ч: Несебър (Несебър) - Бургас спорт (Бургас) 3:1 Вихър (Айтос) - Ропотамо (Приморско) 6:0 Черноморец 1919 (Бургас) - Странджанец (Царево) 2:2 в Камено: Звездичка (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) 2:0 XIII кръг 14 април 2017 г., петък, 09:30 ч: Карнобат (Карнобат) - Вихър (Айтос) 3:2 Ропотамо (Приморско) - Бургас спорт (Бургас) 4:4 14 април 2017 г., петък, 10:00 ч: Звездичка (Бургас) - Несебър (Несебър) 0:1 Черноморски спортист (Обзор) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:8 Странджанец (Царево) - Локомотив (Карнобат) 0:3 XIV кръг 23 април 2017 г., неделя, 09:30 ч: Несебър (Несебър) - Ропотамо (Приморско) 6:1 Бургас спорт (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 0:1 23 април 2017 г., неделя, 10:00 ч: Вихър (Айтос) - Странджанец (Царево) 7:2 Черноморец 1919 (Бургас) - Звездичка (Бургас) 0:3 сл. * * - присъден служебно заради нередовен футболист в състава на Черноморец 1919. 23 април 2017 г., неделя, 11:00 ч: в Кликач: Локомотив (Карнобат) - Черноморски спортист (Обзор) 11:0 XV кръг 29 април 2017 г., събота, 09:30 ч: Карнобат (Карнобат) - Ропотамо (Приморско) 8:2 30 април 2017 г., неделя, 10:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър) 3:2 Звездичка (Бургас) - Локомотив (Карнобат) 1:0 Черноморски спортист (Обзор) - Вихър (Айтос) 1:6 Странджанец (Царево) - Бургас спорт (Бургас) 2:2 XVI кръг 7 май 2017 г., неделя, 09:30 ч: Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево) 1:6 7 май 2017 г., неделя, 10:00 ч: Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат) 1:3 Вихър (Айтос) - Звездичка (Бургас) 6:0 в Кликач: Локомотив (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:3 7 май 2017 г., неделя, 11:30 ч: в Камено: Бургас спорт (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор) 4:0 XVII кръг 13 май 2017 г., събота, 10:00 ч: Черноморски спортист (Обзор) - Ропотамо (Приморско) 1:8 14 май 2017 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив (Карнобат) - Несебър (Несебър) 0:3 Черноморец 1919 (Бургас) - Вихър (Айтос) 7:3 Звездичка (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 1:1 Странджанец (Царево) - Карнобат (Карнобат) 0:2 XVIII кръг 21 май 2017 г., неделя, 09:30 ч: Ропотамо (Приморско) - Звездичка (Бургас) 1:9 21 май 2017 г., неделя, 10:00 ч: Несебър (Несебър) - Странджанец (Царево) 5:1 Карнобат (Карнобат) - Черноморски спортист (Обзор) 3:0 Бургас спорт (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:3 Вихър (Айтос) - Локомотив (Карнобат) 5:4
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Звездичка (Бургас) XXX 0:1 0:2 1:1 3:0 2:0 1:0 3:0 2:0 2:0 2. Несебър (Несебър) 3:2 XXX 1:0 3:1 3:0 1:3 2:3 6:1 5:1 7:1 3. Черноморец 1919 (Бургас) 0:3* 3:2 XXX 1:2 7:3 7:0 1:2 1:0 2:2 13:1 4. Бургас спорт (Бургас) 0:2 1:2 0:3 XXX 2:1 0:1 5:4 4:2 6:0 4:0 5. Вихър (Айтос) 6:0 13:0 2:1 3:6 XXX 11:1 5:4 6:0 7:2 13:1 6. Карнобат (Карнобат) 0:1 0:3 2:3 0:5 3:2 XXX 11:0 8:2 1:4 3:0 7. Локомотив (Карнобат) 1:2 0:3 1:3 0:3 2:1 0:0 XXX 5:2 1:2 11:0 8. Ропотамо (Приморско) 1:9 3:1 1:7 4:4 2:3 5:3 9:1 XXX 1:6 6:2 9. Странджанец (Царево) 0:3 1:2 0:2 2:2 0:4 0:2 0:3 1:1 XXX 1:1 10. Черноморски спортист (Обзор) 1:6 0:11 0:8 0:4 1:6 1:5 1:3 1:8 0:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре