Деца (род.2003-04):
« Пазарджик - Областна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чепинец (Велинград)                18   16   1   1  117:9    49    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Оборище (Панагюрище)               18   15   0   3  107:14   45    
 3. Хебър 1918 (Пазарджик)             18   14   0   4   88:30   42    
 4. Чико Бунара (Бяга)                 18   13   1   4   66:34   40    
 5. Батак (Батак)                      18    7   1  10   33:71   22    
 6. Брацигово (Брацигово)              18    6   2  10   25:106  20    
 7. Левски (Ракитово)                  18    5   4   9   47:64   19    
 8. Свобода 2011 (Пещера)              18    5   0  13   52:72   15    
 9. Спартак (Калугерово)               18    4   1  13   31:70   13 [*]
10. Балкан (Варвара)                   18    0   0  18   11:107   0 [*]

Бележки
  - Първоначално групата започва с 9 отбора, след III кръг в нея се включва и Спартак (Калугерово) на почиващата позиция. Мачовете му от първите три кръга се играят по-късно.
  - След Х кръг Балкан (Варвара) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

23 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Балкан (Варвара)                      отложен 
Спартак (Калугерово) - Хебър 1918 (Пазарджик)             отложен 
Чепинец (Велинград) - Чико Бунара (Бяга)                 10:0 
Батак (Батак) - Свобода 2011 (Пещера)                     1:6 
24 септември 2017, неделя, 10:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)             10:0 
27 септември 2017, сряда, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Балкан (Варвара)                     19:0 
8 ноември 2017, сряда, 10:30 ч:
Спартак (Калугерово) - Хебър 1918 (Пазарджик)             0:8 

                           I кръг - отложен мач

27 септември 2017, сряда, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Балкан (Варвара)                     19:0 

                           II кръг

29 септември 2017, петък, 16:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)             0:7 
30 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Батак (Батак)                        5:1 
Брацигово (Брацигово) - Чепинец (Велинград)               0:5 
Левски (Ракитово) - Спартак (Калугерово)                  отложен 
1 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - Свобода 2011 (Пещера)                  0:7 
18 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Спартак (Калугерово)                  3:3 

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара)                   отложен 
Оборище (Панагюрище) - Левски (Ракитово)                  6:0 
Чепинец (Велинград) - Хебър 1918 (Пазарджик)              6:0 
Батак (Батак) - Брацигово (Брацигово)                     3:5 
Свобода 2011 (Пещера) - Чико Бунара (Бяга)                3:4 
25 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара)                   7:1 

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - Чико Бунара (Бяга)                     4:6 
Левски (Ракитово) - Чепинец (Велинград)                   0:7 
15 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)             2:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Батак (Батак)                    7:1 
Спартак (Калугерово) - Оборище (Панагюрище)               0:9 

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Балкан (Варвара)                   9:0 
Чепинец (Велинград) - Спартак (Калугерово)                6:0 
Батак (Батак) - Левски (Ракитово)                         3:2 
Чико Бунара (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                6:0 
22 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 (Пазарджик)            3:6 

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)                  2:3 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чико Бунара (Бяга)               5:0 
Левски (Ракитово) - Свобода 2011 (Пещера)                 4:3 
Спартак (Калугерово) - Батак (Батак)                      2:3 
Оборище (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)                0:7 

                           VII кръг

1 ноември 2017, сряда, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Оборище (Панагюрище)                      1:12 
Свобода 2011 (Пещера) - Спартак (Калугерово)              1:3 
Чико Бунара (Бяга) - Левски (Ракитово)                    8:0 
Брацигово (Брацигово) - Хебър 1918 (Пазарджик)            0:10 
2 ноември 2017, четвъртък, 10:30 ч:
Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)                   13:0 

                           VIII кръг

4 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Брацигово (Брацигово)                 3:3 
Спартак (Калугерово) - Чико Бунара (Бяга)                 0:6 
Чепинец (Велинград) - Батак (Батак)                       6:0 сл. * 
* - прекратен в 20' при 3:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
5 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Свобода 2011 (Пещера)              7:0 
5 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 1:8 

                           I кръг - отложен мач

8 ноември 2017, сряда, 10:30 ч:
Спартак (Калугерово) - Хебър 1918 (Пазарджик)             0:8 

                           IX кръг

11 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Балкан (Варвара)                          4:2 
Свобода 2011 (Пещера) - Чепинец (Велинград)               1:7 
Чико Бунара (Бяга) - Оборище (Панагюрище)                 1:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (Ракитово)                5:0 
12 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово)              3:2 

                           II кръг - отложен мач

18 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Спартак (Калугерово)                  3:3 

                           III кръг - отложен мач

25 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара)                   7:1 

                           X кръг

17 март 2018, събота, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - Левски (Ракитово)                      1:7 
Брацигово (Брацигово) - Оборище (Панагюрище)              0:5 
Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград)                  1:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Батак (Батак)                     0:3 
18 март 2018, неделя, 09:45 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак (Калугерово)             3:1 

                           XI кръг

24 март 2018, събота, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Чико Бунара (Бяга)                        отложен 
Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово)               отложен 
Оборище (Панагюрище) - Хебър 1918 (Пазарджик)             отложен 
Спартак (Калугерово) - Левски (Ракитово)                  отложен 
25 март 2018, неделя, 10:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Балкан (Варвара)                  3:0 сл. 
1 май 2018, вторник, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Чико Бунара (Бяга)                        0:3 
Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово)              16:0 
Оборище (Панагюрище) - Хебър 1918 (Пазарджик)             0:2 
Спартак (Калугерово) - Левски (Ракитово)                  1:4 

                           XII кръг

31 март 2018, събота, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - Спартак (Калугерово)                   0:3 сл. 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)              0:5 
Брацигово (Брацигово) - Батак (Батак)                     0:4 
Чико Бунара (Бяга) - Свобода 2011 (Пещера)                3:2 
1 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Оборище (Панагюрище)                  0:9 

                           XIII кръг

3 април 2018, вторник, 10:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Брацигово (Брацигово)            10:0 
Оборище (Панагюрище) - Спартак (Калугерово)               6:0 
4 април 2018, сряда, 10:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Балкан (Варвара)                     3:0 сл. 
Батак (Батак) - Хебър 1918 (Пазарджик)                    3:4 
Чепинец (Велинград) - Левски (Ракитово)                   4:0 

                           XIV кръг

9 април 2018, понеделник, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище)                   0:3 сл. 
Спартак (Калугерово) - Чепинец (Велинград)                1:8 
Левски (Ракитово) - Батак (Батак)                         1:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)           12:0 
Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга)                0:12 

                           XV кръг

14 април 2018, събота, 10:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Хебър 1918 (Пазарджик)               1:2 
Батак (Батак) - Спартак (Калугерово)                      2:0 
15 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                  3:0 сл. 
Свобода 2011 (Пещера) - Левски (Ракитово)                 6:1 
15 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Чепинец (Велинград) - Оборище (Панагюрище)                0:2 

                           XVI кръг

21 април 2018, събота, 10:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Батак (Батак)                      9:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)           13:1 
21 април 2018, събота, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград)                    0:3 сл. 
Спартак (Калугерово) - Свобода 2011 (Пещера)              4:1 
Левски (Ракитово) - Чико Бунара (Бяга)                    0:2 

                           XVII кръг

28 април 2018, събота, 10:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Левски (Ракитово)                 2:2 
Чико Бунара (Бяга) - Спартак (Калугерово)                 3:2 
28 април 2018, събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Балкан (Варвара)                 3:0 сл. 
Батак (Батак) - Чепинец (Велинград)                       0:7 
29 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Оборище (Панагюрище)              1:9 

                           XI кръг - отложени мачове

1 май 2018, вторник, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Чико Бунара (Бяга)                        0:3 
Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово)              16:0 
Оборище (Панагюрище) - Хебър 1918 (Пазарджик)             0:2 
Спартак (Калугерово) - Левски (Ракитово)                  1:4 

                           XVIII кръг

5 май 2018, събота, 10:30 ч:
Балкан (Варвара) - Батак (Батак)                          0:3 сл. 
Чепинец (Велинград) - Свобода 2011 (Пещера)               6:4 
Оборище (Панагюрище) - Чико Бунара (Бяга)                 4:2 
Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово)              2:3 
Левски (Ракитово) - Хебър 1918 (Пазарджик)                1:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Чепинец (Велинград) XXX 0:2 6:0 10:0 6:0*16:0 4:0 6:4 6:0 13:0 2. Оборище (Панагюрище) 0:7 XXX 0:2 4:2 9:0 10:0 6:0 7:0 6:0 9:0 3. Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5 0:7 XXX 5:0 7:1 13:1 5:0 12:0 3:1 3:0* 4. Чико Бунара (Бяга) 1:1 1:0 1:2 XXX 5:1 6:0 8:0 3:2 3:2 3:0* 5. Батак (Батак) 0:7 1:12 3:4 0:3 XXX 3:5 3:2 1:6 2:0 4:2 6. Брацигово (Брацигово) 0:5 0:5 0:10 0:12 0:4 XXX 2:2 2:1 3:2 3:0* 7. Левски (Ракитово) 0:7 0:9 1:0 0:2 1:1 3:3 XXX 4:3 3:3 19:0 8. Свобода 2011 (Пещера) 1:7 1:9 3:6 3:4 0:3 10:0 6:1 XXX 1:3 3:0* 9. Спартак (Калугерово) 1:8 0:9 0:8 0:6 2:3 2:3 1:4 4:1 XXX 7:1 10. Балкан (Варвара) 0:3* 0:3* 1:8 4:6 0:3* 2:3 1:7 0:7 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре