Деца (род.2003-04):
« Плевен - Областна група 2017/18 »


Източна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Чавдар (Троян) 14 12 0 2 66:23 36 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Ситомир (Никопол) 14 9 1 4 40:32 28 3. Обнова (Обнова) 14 8 0 6 47:30 24 4. Вихър (Гулянци) 14 6 4 4 42:30 22 5. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 14 6 2 6 35:29 20 6. Вихър (Славяново) 14 5 2 7 18:29 17 7. Ювентус (Малчика) 14 4 3 7 17:26 15 8. Гунди (Плевен) 14 0 0 14 5:71 0 -. Пордим 2017 (Пордим) 0 - - - -:- - [*]
Бележки - Пордим 2017 (Пордим) се отказва от участие през есенния полусезон (вероятно не преди III кръг). Резултатите му (всички от които са неизвестни) се анулират. I кръг 23 септември 2017 г., събота, 11:00 ч: Ситомир (Никопол) - Обнова (Обнова) 3:2 Вихър (Гулянци) - Чавдар (Троян) 5:7 Вихър (Славяново) - Ювентус (Малчика) 1:1 Пордим 2017 (Пордим) - Гунди (Плевен) анулиран Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) почива II кръг 30 септември 2017 г., събота, 11:00 ч: Ювентус (Малчика) - Пордим 2017 (Пордим) анулиран Чавдар (Троян) - Вихър (Славяново) 3:0 Обнова (Обнова) - Вихър (Гулянци) 4:2 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ситомир (Никопол) 6:2 Гунди (Плевен) почива III кръг 7 октомври 2017 г., събота, 11:00 ч: Вихър (Гулянци) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 2:2 Вихър (Славяново) - Обнова (Обнова) 3:2 Пордим 2017 (Пордим) - Чавдар (Троян) анулиран Гунди (Плевен) - Ювентус (Малчика) 0:2 Ситомир (Никопол) почива IV кръг 14 октомври 2017 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Троян) - Гунди (Плевен) 13:0 Обнова (Обнова) - Пордим 2017 (Пордим) анулиран Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Вихър (Славяново) 5:2 Ситомир (Никопол) - Вихър (Гулянци) 3:1 Ювентус (Малчика) почива V кръг 21 октомври 2017 г., събота, 11:00 ч: Вихър (Славяново) - Ситомир (Никопол) 3:2 Пордим 2017 (Пордим) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) анулиран Гунди (Плевен) - Обнова (Обнова) 1:4 Ювентус (Малчика) - Чавдар (Троян) 1:5 Вихър (Гулянци) почива VI кръг 28 октомври 2017 г., събота, 11:00 ч: Обнова (Обнова) - Ювентус (Малчика) 0:3 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Гунди (Плевен) 3:0 Ситомир (Никопол) - Пордим 2017 (Пордим) анулиран Вихър (Гулянци) - Вихър (Славяново) 4:0 Чавдар (Троян) почива VII кръг 4 ноември 2017 г., събота, 11:00 ч: Пордим 2017 (Пордим) - Вихър (Гулянци) анулиран Гунди (Плевен) - Ситомир (Никопол) 1:8 Ювентус (Малчика) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 2:0 Чавдар (Троян) - Обнова (Обнова) 7:1 Вихър (Славяново) почива VIII кръг 11 ноември 2017 г., събота, 11:00 ч: Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Чавдар (Троян) 3:4 Ситомир (Никопол) - Ювентус (Малчика) 3:0 Вихър (Гулянци) - Гунди (Плевен) 7:0 Вихър (Славяново) - Пордим 2017 (Пордим) анулиран Обнова (Обнова) почива IX кръг 18 ноември 2017 г., събота, 11:00 ч: Гунди (Плевен) - Вихър (Славяново) 0:3 Ювентус (Малчика) - Вихър (Гулянци) 1:1 Чавдар (Троян) - Ситомир (Никопол) 3:0 Обнова (Обнова) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 5:1 Пордим 2017 (Пордим) почива X кръг 31 март 2018 г., събота, 11:00 ч: Обнова (Обнова) - Ситомир (Никопол) 9:2 в Гулянци: Чавдар (Троян) - Вихър (Гулянци) 4:3 Ювентус (Малчика) - Вихър (Славяново) 0:0 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) почива Гунди (Плевен) почива XI кръг 4 април 2018 г., сряда, 11:00 ч: Вихър (Славяново) - Чавдар (Троян) 0:3 7 април 2018 г., събота, 11:00 ч: Вихър (Гулянци) - Обнова (Обнова) 2:1 Ситомир (Никопол) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 4:2 Гунди (Плевен) почива Ювентус (Малчика) почива XII кръг 14 април 2018 г., събота, 11:00 ч: Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Вихър (Гулянци) 2:2 Обнова (Обнова) - Вихър (Славяново) 3:0 Ювентус (Малчика) - Гунди (Плевен) 3:1 Ситомир (Никопол) почива Чавдар (Троян) почива XIII кръг 21 април 2018 г., събота, 11:00 ч: Гунди (Плевен) - Чавдар (Троян) 2:9 Вихър (Славяново) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 2:1 Вихър (Гулянци) - Ситомир (Никопол) 3:3 Ювентус (Малчика) почива Обнова (Обнова) почива XIV кръг 28 април 2018 г., събота, 11:00 ч: Ситомир (Никопол) - Вихър (Славяново) 2:1 Обнова (Обнова) - Гунди (Плевен) 7:0 Чавдар (Троян) - Ювентус (Малчика) 3:0 Вихър (Гулянци) почива Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) почива XV кръг 5 май 2018 г., събота, 11:00 ч: Ювентус (Малчика) - Обнова (Обнова) 1:2 Гунди (Плевен) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 0:3 Вихър (Славяново) - Вихър (Гулянци) 0:3 Чавдар (Троян) почива Ситомир (Никопол) почива XVI кръг 12 май 2018 г., събота, 11:00 ч: Ситомир (Никопол) - Гунди (Плевен) 3:0 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ювентус (Малчика) 3:0 Обнова (Обнова) - Чавдар (Троян) 6:1 Вихър (Славяново) почива Вихър (Гулянци) почива XVII кръг 19 май 2018 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Троян) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 3:0 Ювентус (Малчика) - Ситомир (Никопол) 0:3 Гунди (Плевен) - Вихър (Гулянци) 0:3 Обнова (Обнова) почива Вихър (Славяново) почива XVIII кръг 26 май 2018 г., събота, 11:00 ч: Вихър (Славяново) - Гунди (Плевен) 3:0 Вихър (Гулянци) - Ювентус (Малчика) 4:3 Ситомир (Никопол) - Чавдар (Троян) 2:1 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Обнова (Обнова) 4:1
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Чавдар (Троян) XXX 3:0 7:1 4:3 3:0 3:0 3:0 13:0 --- 2. Ситомир (Никопол) 2:1 XXX 3:2 3:1 4:2 2:1 3:0 3:0 --- 3. Обнова (Обнова) 6:1 9:2 XXX 4:2 5:1 3:0 0:3 7:0 --- 4. Вихър (Гулянци) 5:7 3:3 2:1 XXX 2:2 4:0 4:3 7:0 --- 5. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 3:4 6:2 4:1 2:2 XXX 5:2 3:0 3:0 --- 6. Вихър (Славяново) 0:3 3:2 3:2 0:3 2:1 XXX 1:1 3:0 --- 7. Ювентус (Малчика) 1:5 0:3 1:2 1:1 2:0 0:0 XXX 3:1 --- 8. Гунди (Плевен) 2:9 1:8 1:4 0:3 0:3 0:3 0:2 XXX --- 9. Пордим 2017 (Пордим) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ботев (Луковит) 14 12 1 1 54:9 37 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Партизан (Червен бряг) 14 11 1 2 67:20 34 3. Искър (Чомаковци) 14 10 1 3 44:14 31 4. Бенковски (Тетевен) 14 8 0 6 41:39 24 5. Венци (Искър) 14 6 0 8 19:32 18 6. Мизия 2005 (Кнежа) 14 3 0 11 25:64 9 7. Светкавица (Градежница) 14 2 1 11 8:47 7 8. Дреновец (Горник) 14 2 0 12 18:51 6 -. Спартак (Койнаре) 0 - - - -:- - [*]
Бележки - Спартак (Койнаре) се отказва от участие през есенния полусезон. Резултатите му (всички от които са неизвестни) се анулират. I кръг 23 септември 2017 г., събота, 11:00 ч: Мизия 2005 (Кнежа) - Спартак (Койнаре) анулиран Искър (Чомаковци) - Ботев (Луковит) 1:3 Бенковски (Тетевен) - Дреновец (Горник) 7:1 Партизан (Червен бряг) - Венци (Искър) 10:0 Светкавица (Градежница) почива II кръг 30 септември 2017 г., събота, 11:00 ч: Светкавица (Градежница) - Венци (Искър) 0:5 Дреновец (Горник) - Партизан (Червен бряг) 3:5 Ботев (Луковит) - Бенковски (Тетевен) 5:1 Спартак (Койнаре) - Искър (Чомаковци) анулиран Мизия 2005 (Кнежа) почива III кръг 7 октомври 2017 г., събота, 11:00 ч: Мизия 2005 (Кнежа) - Светкавица (Градежница) 0:2 Бенковски (Тетевен) - Спартак (Койнаре) анулиран Партизан (Червен бряг) - Ботев (Луковит) 1:1 Венци (Искър) - Дреновец (Горник) 3:0 Искър (Чомаковци) почива IV кръг 14 октомври 2017 г., събота, 11:00 ч: Светкавица (Градежница) - Дреновец (Горник) 0:3 Ботев (Луковит) - Венци (Искър) 3:0 Спартак (Койнаре) - Партизан (Червен бряг) анулиран Мизия 2005 (Кнежа) - Искър (Чомаковци) 3:5 Бенковски (Тетевен) почива V кръг 21 октомври 2017 г., събота, 11:00 ч: Искър (Чомаковци) - Светкавица (Градежница) 0:0 Бенковски (Тетевен) - Мизия 2005 (Кнежа) 3:0 Венци (Искър) - Спартак (Койнаре) анулиран Дреновец (Горник) - Ботев (Луковит) 0:8 Партизан (Червен бряг) почива VI кръг 28 октомври 2017 г., събота, 11:00 ч: Светкавица (Градежница) - Ботев (Луковит) 1:2 Спартак (Койнаре) - Дреновец (Горник) анулиран Мизия 2005 (Кнежа) - Партизан (Червен бряг) 1:12 Искър (Чомаковци) - Бенковски (Тетевен) 5:0 Венци (Искър) почива VII кръг 4 ноември 2017 г., събота, 11:00 ч: Бенковски (Тетевен) - Светкавица (Градежница) 4:0 Партизан (Червен бряг) - Искър (Чомаковци) 3:1 Венци (Искър) - Мизия 2005 (Кнежа) 1:2 Ботев (Луковит) - Спартак (Койнаре) анулиран Дреновец (Горник) почива VIII кръг 11 ноември 2017 г., събота, 11:00 ч: Светкавица (Градежница) - Спартак (Койнаре) анулиран Мизия 2005 (Кнежа) - Дреновец (Горник) 7:5 Искър (Чомаковци) - Венци (Искър) 6:0 Бенковски (Тетевен) - Партизан (Червен бряг) 6:1 Ботев (Луковит) почива IX кръг 18 ноември 2017 г., събота, 11:00 ч: Партизан (Червен бряг) - Светкавица (Градежница) 8:1 Венци (Искър) - Бенковски (Тетевен) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Дреновец (Горник) - Искър (Чомаковци) 0:3 Ботев (Луковит) - Мизия 2005 (Кнежа) 8:1 Спартак (Койнаре) почива X кръг 31 март 2018 г., събота, 11:00 ч: Ботев (Луковит) - Искър (Чомаковци) 2:1 Дреновец (Горник) - Бенковски (Тетевен) 2:5 Венци (Искър) - Партизан (Червен бряг) 1:4 Светкавица (Градежница) почива Мизия 2005 (Кнежа) почива XI кръг 7 април 2018 г., събота, 11:00 ч: Венци (Искър) - Светкавица (Градежница) 3:0 Партизан (Червен бряг) - Дреновец (Горник) 3:0 Бенковски (Тетевен) - Ботев (Луковит) отложен 24 май 2018 г., четвъртък, 11:00 ч: Бенковски (Тетевен) - Ботев (Луковит) 0:5 Искър (Чомаковци) почива Мизия 2005 (Кнежа) почива XII кръг 14 април 2018 г., събота, 11:00 ч: Светкавица (Градежница) - Мизия 2005 (Кнежа) 0:7 Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг) отложен Дреновец (Горник) - Венци (Искър) 1:2 16 май 2018 г., сряда, 11:00 ч: Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг) 0:2 Искър (Чомаковци) почива Бенковски (Тетевен) почива XIII кръг 21 април 2018 г., събота, 11:00 ч: Дреновец (Горник) - Светкавица (Градежница) 0:2 Венци (Искър) - Ботев (Луковит) 0:2 Искър (Чомаковци) - Мизия 2005 (Кнежа) 6:0 Партизан (Червен бряг) почива Бенковски (Тетевен) почива XIV кръг 28 април 2018 г., събота, 11:00 ч: Светкавица (Градежница) - Искър (Чомаковци) 0:3 Мизия 2005 (Кнежа) - Бенковски (Тетевен) 4:5 Ботев (Луковит) - Дреновец (Горник) 3:0 Партизан (Червен бряг) почива Венци (Искър) почива XV кръг 5 май 2018 г., събота, 11:00 ч: Ботев (Луковит) - Светкавица (Градежница) 4:1 Партизан (Червен бряг) - Мизия 2005 (Кнежа) 5:0 Бенковски (Тетевен) - Искър (Чомаковци) 1:4 Дреновец (Горник) почива Венци (Искър) почива XVI кръг 12 май 2018 г., събота, 11:00 ч: Светкавица (Градежница) - Бенковски (Тетевен) 1:5 Искър (Чомаковци) - Партизан (Червен бряг) 5:2 Мизия 2005 (Кнежа) - Венци (Искър) 0:1 Дреновец (Горник) почива Ботев (Луковит) почива XII кръг - отложен мач 16 май 2018 г., сряда, 11:00 ч: Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг) 0:2 XVII кръг 19 май 2018 г., събота, 11:00 ч: Дреновец (Горник) - Мизия 2005 (Кнежа) 3:0 Венци (Искър) - Искър (Чомаковци) 0:1 Партизан (Червен бряг) - Бенковски (Тетевен) 8:1 Светкавица (Градежница) почива Ботев (Луковит) почива XI кръг - отложен мач 24 май 2018 г., четвъртък, 11:00 ч: Бенковски (Тетевен) - Ботев (Луковит) 0:5 XVIII кръг 26 май 2018 г., събота, 11:00 ч: Светкавица (Градежница) - Партизан (Червен бряг) 0:3 Бенковски (Тетевен) - Венци (Искър) 3:0 Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник) 3:0 Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Луковит) 0:8
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Луковит) XXX 0:2 2:1 5:1 3:0 8:1 4:1 3:0 --- 2. Партизан (Червен бряг) 1:1 XXX 3:1 8:1 10:0 5:0 8:1 3:0 --- 3. Искър (Чомаковци) 1:3 5:2 XXX 5:0 6:0 6:0 0:0 3:0 --- 4. Бенковски (Тетевен) 0:5 6:1 1:4 XXX 3:0 3:0 4:0 7:1 --- 5. Венци (Искър) 0:2 1:4 0:1 3:0* XXX 1:2 3:0 3:0 --- 6. Мизия 2005 (Кнежа) 0:8 1:12 3:5 4:5 0:1 XXX 0:2 7:5 --- 7. Светкавица (Градежница) 1:2 0:3 0:3 1:5 0:5 0:7 XXX 0:3 --- 8. Дреновец (Горник) 0:8 3:5 0:3 2:5 1:2 3:0 0:2 XXX --- 9. Спартак (Койнаре) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре