Деца (род.2003-04):
« Плевен - Областна група 2017/18


Източна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чавдар (Троян)                     14   12   0   2   66:23   36    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ситомир (Никопол)                  14    9   1   4   40:32   28    
 3. Обнова (Обнова)                    14    8   0   6   47:30   24    
 4. Вихър (Гулянци)                    14    6   4   4   42:30   22    
 5. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)  14    6   2   6   35:29   20    
 6. Вихър (Славяново)                  14    5   2   7   18:29   17    
 7. Ювентус (Малчика)                  14    4   3   7   17:26   15    
 8. Гунди (Плевен)                     14    0   0  14    5:71    0    
 -. Пордим 2017 (Пордим)                0    -   -   -    -:-     - [*]

Бележки
  - Пордим 2017 (Пордим) се отказва от участие през есенния полусезон (вероятно не преди III кръг). Резултатите му (всички от които са неизвестни) се анулират.

                           I кръг

23 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Обнова (Обнова)                       3:2 
Вихър (Гулянци) - Чавдар (Троян)                          5:7 
Вихър (Славяново) - Ювентус (Малчика)                     1:1 
Пордим 2017 (Пордим) - Гунди (Плевен)                     анулиран 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)                         почива

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Пордим 2017 (Пордим)                  анулиран 
Чавдар (Троян) - Вихър (Славяново)                        3:0 
Обнова (Обнова) - Вихър (Гулянци)                         4:2 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ситомир (Никопол)     6:2 
Гунди (Плевен)                                            почива

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Вихър (Гулянци) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)       2:2 
Вихър (Славяново) - Обнова (Обнова)                       3:2 
Пордим 2017 (Пордим) - Чавдар (Троян)                     анулиран 
Гунди (Плевен) - Ювентус (Малчика)                        0:2 
Ситомир (Никопол)                                         почива

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Чавдар (Троян) - Гунди (Плевен)                          13:0 
Обнова (Обнова) - Пордим 2017 (Пордим)                    анулиран 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Вихър (Славяново)     5:2 
Ситомир (Никопол) - Вихър (Гулянци)                       3:1 
Ювентус (Малчика)                                         почива

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Вихър (Славяново) - Ситомир (Никопол)                     3:2 
Пордим 2017 (Пордим) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)  анулиран 
Гунди (Плевен) - Обнова (Обнова)                          1:4 
Ювентус (Малчика) - Чавдар (Троян)                        1:5 
Вихър (Гулянци)                                           почива

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Обнова (Обнова) - Ювентус (Малчика)                       0:3 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Гунди (Плевен)        3:0 
Ситомир (Никопол) - Пордим 2017 (Пордим)                  анулиран 
Вихър (Гулянци) - Вихър (Славяново)                       4:0 
Чавдар (Троян)                                            почива

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Пордим 2017 (Пордим) - Вихър (Гулянци)                    анулиран 
Гунди (Плевен) - Ситомир (Никопол)                        1:8 
Ювентус (Малчика) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     2:0 
Чавдар (Троян) - Обнова (Обнова)                          7:1 
Вихър (Славяново)                                         почива

                           VIII кръг

11 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Чавдар (Троян)        3:4 
Ситомир (Никопол) - Ювентус (Малчика)                     3:0 
Вихър (Гулянци) - Гунди (Плевен)                          7:0 
Вихър (Славяново) - Пордим 2017 (Пордим)                  анулиран 
Обнова (Обнова)                                           почива

                           IX кръг

18 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Гунди (Плевен) - Вихър (Славяново)                        0:3 
Ювентус (Малчика) - Вихър (Гулянци)                       1:1 
Чавдар (Троян) - Ситомир (Никопол)                        3:0 
Обнова (Обнова) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)       5:1 
Пордим 2017 (Пордим)                                      почива

                           X кръг

31 март 2018, събота, 11:00 ч:
Обнова (Обнова) - Ситомир (Никопол)                       9:2 
в Гулянци:
Чавдар (Троян) - Вихър (Гулянци)                          4:3 
Ювентус (Малчика) - Вихър (Славяново)                     0:0 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)                         почива
Гунди (Плевен)                                            почива

                           XI кръг

4 април 2018, сряда, 11:00 ч:
Вихър (Славяново) - Чавдар (Троян)                        0:3 
7 април 2018, събота, 11:00 ч:
Вихър (Гулянци) - Обнова (Обнова)                         2:1 
Ситомир (Никопол) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     4:2 
Гунди (Плевен)                                            почива
Ювентус (Малчика)                                         почива

                           XII кръг

14 април 2018, събота, 11:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Вихър (Гулянци)       2:2 
Обнова (Обнова) - Вихър (Славяново)                       3:0 
Ювентус (Малчика) - Гунди (Плевен)                        3:1 
Ситомир (Никопол)                                         почива
Чавдар (Троян)                                            почива

                           XIII кръг

21 април 2018, събота, 11:00 ч:
Гунди (Плевен) - Чавдар (Троян)                           2:9 
Вихър (Славяново) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     2:1 
Вихър (Гулянци) - Ситомир (Никопол)                       3:3 
Ювентус (Малчика)                                         почива
Обнова (Обнова)                                           почива

                           XIV кръг

28 април 2018, събота, 11:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Вихър (Славяново)                     2:1 
Обнова (Обнова) - Гунди (Плевен)                          7:0 
Чавдар (Троян) - Ювентус (Малчика)                        3:0 
Вихър (Гулянци)                                           почива
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)                         почива

                           XV кръг

5 май 2018, събота, 11:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Обнова (Обнова)                       1:2 
Гунди (Плевен) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)        0:3 
Вихър (Славяново) - Вихър (Гулянци)                       0:3 
Чавдар (Троян)                                            почива
Ситомир (Никопол)                                         почива

                           XVI кръг

12 май 2018, събота, 11:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Гунди (Плевен)                        3:0 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ювентус (Малчика)     3:0 
Обнова (Обнова) - Чавдар (Троян)                          6:1 
Вихър (Славяново)                                         почива
Вихър (Гулянци)                                           почива

                           XVII кръг

19 май 2018, събота, 11:00 ч:
Чавдар (Троян) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)        3:0 
Ювентус (Малчика) - Ситомир (Никопол)                     0:3 
Гунди (Плевен) - Вихър (Гулянци)                          0:3 
Обнова (Обнова)                                           почива
Вихър (Славяново)                                         почива

                           XVIII кръг

26 май 2018, събота, 11:00 ч:
Вихър (Славяново) - Гунди (Плевен)                        3:0 
Вихър (Гулянци) - Ювентус (Малчика)                       4:3 
Ситомир (Никопол) - Чавдар (Троян)                        2:1 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Обнова (Обнова)       4:1 

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Чавдар (Троян) XXX 3:0 7:1 4:3 3:0 3:0 3:0 13:0 --- 2. Ситомир (Никопол) 2:1 XXX 3:2 3:1 4:2 2:1 3:0 3:0 --- 3. Обнова (Обнова) 6:1 9:2 XXX 4:2 5:1 3:0 0:3 7:0 --- 4. Вихър (Гулянци) 5:7 3:3 2:1 XXX 2:2 4:0 4:3 7:0 --- 5. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 3:4 6:2 4:1 2:2 XXX 5:2 3:0 3:0 --- 6. Вихър (Славяново) 0:3 3:2 3:2 0:3 2:1 XXX 1:1 3:0 --- 7. Ювентус (Малчика) 1:5 0:3 1:2 1:1 2:0 0:0 XXX 3:1 --- 8. Гунди (Плевен) 2:9 1:8 1:4 0:3 0:3 0:3 0:2 XXX --- 9. Пордим 2017 (Пордим) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Луковит)                    14   12   1   1   54:9    37    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Партизан (Червен бряг)             14   11   1   2   67:20   34    
 3. Искър (Чомаковци)                  14   10   1   3   44:14   31    
 4. Бенковски (Тетевен)                14    8   0   6   41:39   24    
 5. Венци (Искър)                      14    6   0   8   19:32   18    
 6. Мизия 2005 (Кнежа)                 14    3   0  11   25:64    9    
 7. Светкавица (Градежница)            14    2   1  11    8:47    7    
 8. Дреновец (Горник)                  14    2   0  12   18:51    6    
 -. Спартак (Койнаре)                   0    -   -   -    -:-     - [*]

Бележки
  - Спартак (Койнаре) се отказва от участие през есенния полусезон. Резултатите му (всички от които са неизвестни) се анулират.

                           I кръг

23 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Спартак (Койнаре)                    анулиран 
Искър (Чомаковци) - Ботев (Луковит)                       1:3 
Бенковски (Тетевен) - Дреновец (Горник)                   7:1 
Партизан (Червен бряг) - Венци (Искър)                   10:0 
Светкавица (Градежница)                                   почива

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Светкавица (Градежница) - Венци (Искър)                   0:5 
Дреновец (Горник) - Партизан (Червен бряг)                3:5 
Ботев (Луковит) - Бенковски (Тетевен)                     5:1 
Спартак (Койнаре) - Искър (Чомаковци)                     анулиран 
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Светкавица (Градежница)              0:2 
Бенковски (Тетевен) - Спартак (Койнаре)                   анулиран 
Партизан (Червен бряг) - Ботев (Луковит)                  1:1 
Венци (Искър) - Дреновец (Горник)                         3:0 
Искър (Чомаковци)                                         почива

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Светкавица (Градежница) - Дреновец (Горник)               0:3 
Ботев (Луковит) - Венци (Искър)                           3:0 
Спартак (Койнаре) - Партизан (Червен бряг)                анулиран 
Мизия 2005 (Кнежа) - Искър (Чомаковци)                    3:5 
Бенковски (Тетевен)                                       почива

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Светкавица (Градежница)               0:0 
Бенковски (Тетевен) - Мизия 2005 (Кнежа)                  3:0 
Венци (Искър) - Спартак (Койнаре)                         анулиран 
Дреновец (Горник) - Ботев (Луковит)                       0:8 
Партизан (Червен бряг)                                    почива

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Светкавица (Градежница) - Ботев (Луковит)                 1:2 
Спартак (Койнаре) - Дреновец (Горник)                     анулиран 
Мизия 2005 (Кнежа) - Партизан (Червен бряг)               1:12 
Искър (Чомаковци) - Бенковски (Тетевен)                   5:0 
Венци (Искър)                                             почива

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Бенковски (Тетевен) - Светкавица (Градежница)             4:0 
Партизан (Червен бряг) - Искър (Чомаковци)                3:1 
Венци (Искър) - Мизия 2005 (Кнежа)                        1:2 
Ботев (Луковит) - Спартак (Койнаре)                       анулиран 
Дреновец (Горник)                                         почива

                           VIII кръг

11 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Светкавица (Градежница) - Спартак (Койнаре)               анулиран 
Мизия 2005 (Кнежа) - Дреновец (Горник)                    7:5 
Искър (Чомаковци) - Венци (Искър)                         6:0 
Бенковски (Тетевен) - Партизан (Червен бряг)              6:1 
Ботев (Луковит)                                           почива

                           IX кръг

18 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Светкавица (Градежница)          8:1 
Венци (Искър) - Бенковски (Тетевен)                       3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Дреновец (Горник) - Искър (Чомаковци)                     0:3 
Ботев (Луковит) - Мизия 2005 (Кнежа)                      8:1 
Спартак (Койнаре)                                         почива

                           X кръг

31 март 2018, събота, 11:00 ч:
Ботев (Луковит) - Искър (Чомаковци)                       2:1 
Дреновец (Горник) - Бенковски (Тетевен)                   2:5 
Венци (Искър) - Партизан (Червен бряг)                    1:4 
Светкавица (Градежница)                                   почива
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           XI кръг

7 април 2018, събота, 11:00 ч:
Венци (Искър) - Светкавица (Градежница)                   3:0 
Партизан (Червен бряг) - Дреновец (Горник)                3:0 
Бенковски (Тетевен) - Ботев (Луковит)                     отложен 
24 май 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Бенковски (Тетевен) - Ботев (Луковит)                     0:5 
Искър (Чомаковци)                                         почива
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           XII кръг

14 април 2018, събота, 11:00 ч:
Светкавица (Градежница) - Мизия 2005 (Кнежа)              0:7 
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                  отложен 
Дреновец (Горник) - Венци (Искър)                         1:2 
16 май 2018, сряда, 11:00 ч:
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                  0:2 
Искър (Чомаковци)                                         почива
Бенковски (Тетевен)                                       почива

                           XIII кръг

21 април 2018, събота, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Светкавица (Градежница)               0:2 
Венци (Искър) - Ботев (Луковит)                           0:2 
Искър (Чомаковци) - Мизия 2005 (Кнежа)                    6:0 
Партизан (Червен бряг)                                    почива
Бенковски (Тетевен)                                       почива

                           XIV кръг

28 април 2018, събота, 11:00 ч:
Светкавица (Градежница) - Искър (Чомаковци)               0:3 
Мизия 2005 (Кнежа) - Бенковски (Тетевен)                  4:5 
Ботев (Луковит) - Дреновец (Горник)                       3:0 
Партизан (Червен бряг)                                    почива
Венци (Искър)                                             почива

                           XV кръг

5 май 2018, събота, 11:00 ч:
Ботев (Луковит) - Светкавица (Градежница)                 4:1 
Партизан (Червен бряг) - Мизия 2005 (Кнежа)               5:0 
Бенковски (Тетевен) - Искър (Чомаковци)                   1:4 
Дреновец (Горник)                                         почива
Венци (Искър)                                             почива

                           XVI кръг

12 май 2018, събота, 11:00 ч:
Светкавица (Градежница) - Бенковски (Тетевен)             1:5 
Искър (Чомаковци) - Партизан (Червен бряг)                5:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Венци (Искър)                        0:1 
Дреновец (Горник)                                         почива
Ботев (Луковит)                                           почива

                           XII кръг - отложен мач

16 май 2018, сряда, 11:00 ч:
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                  0:2 

                           XVII кръг

19 май 2018, събота, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Мизия 2005 (Кнежа)                    3:0 
Венци (Искър) - Искър (Чомаковци)                         0:1 
Партизан (Червен бряг) - Бенковски (Тетевен)              8:1 
Светкавица (Градежница)                                   почива
Ботев (Луковит)                                           почива

                           XI кръг - отложен мач

24 май 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Бенковски (Тетевен) - Ботев (Луковит)                     0:5 

                           XVIII кръг

26 май 2018, събота, 11:00 ч:
Светкавица (Градежница) - Партизан (Червен бряг)          0:3 
Бенковски (Тетевен) - Венци (Искър)                       3:0 
Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник)                     3:0 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Луковит)                      0:8 

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Луковит) XXX 0:2 2:1 5:1 3:0 8:1 4:1 3:0 --- 2. Партизан (Червен бряг) 1:1 XXX 3:1 8:1 10:0 5:0 8:1 3:0 --- 3. Искър (Чомаковци) 1:3 5:2 XXX 5:0 6:0 6:0 0:0 3:0 --- 4. Бенковски (Тетевен) 0:5 6:1 1:4 XXX 3:0 3:0 4:0 7:1 --- 5. Венци (Искър) 0:2 1:4 0:1 3:0* XXX 1:2 3:0 3:0 --- 6. Мизия 2005 (Кнежа) 0:8 1:12 3:5 4:5 0:1 XXX 0:2 7:5 --- 7. Светкавица (Градежница) 1:2 0:3 0:3 1:5 0:5 0:7 XXX 0:3 --- 8. Дреновец (Горник) 0:8 3:5 0:3 2:5 1:2 3:0 0:2 XXX --- 9. Спартак (Койнаре) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре