Деца (род.2002-03):
Плевен - Областна група 2016/17


Източна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ситомир (Никопол)                  10    7   1   2   34:13   22
-------------------------------------------------------------------
 2. Гигант (Белене)                    10    6   2   2   40:22   20
 3. Вихър (Гулянци)                    10    6   0   4   34:33   18
 4. Гунди (Плевен)                     10    4   1   5   25:35   13
 5. Ювентус (Малчика)                  10    1   3   6   13:31    6 [0 2 0  3:3  2, 2 гола на чужд терен]
 6. Вихър (Славяново)                  10    1   3   6   13:25    6 [0 2 0  3:3  2, 1 гол на чужд терен]

                           I кръг

1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Вихър (Гулянци)                       6:0 
Ювентус (Малчика) - Вихър (Славяново)                     1:1 
3 октомври 2016, понеделник, 16:00 ч:
Гигант (Белене) - Гунди (Плевен)                          2:1 

                           II кръг

8 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Гунди (Плевен) - Вихър (Славяново)                        отложен 
Вихър (Гулянци) - Ювентус (Малчика)                       1:4 
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)                       4:4 
26 октомври 2016, сряда:
Гунди (Плевен) - Вихър (Славяново)                        2:1 * 
* - приблизителна дата.

                           III кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Гунди (Плевен)                        5:0 
Ювентус (Малчика) - Гигант (Белене)                       1:1 
Вихър (Славяново) - Вихър (Гулянци)                       1:3 

                           IV кръг

22 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Гунди (Плевен) - Вихър (Гулянци)                          7:4 
Гигант (Белене) - Вихър (Славяново)                       отложен 
Ситомир (Никопол) - Ювентус (Малчика)                     2:0 
5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Гигант (Белене) - Вихър (Славяново)                       2:1 

                           II кръг - отложен мач

26 октомври 2016, сряда:
Гунди (Плевен) - Вихър (Славяново)                        2:1 * 
* - приблизителна дата.

                           V кръг

29 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Гунди (Плевен)                        3:4 
Вихър (Славяново) - Ситомир (Никопол)                     2:1 
Вихър (Гулянци) - Гигант (Белене)                         4:3 

                           IV кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Гигант (Белене) - Вихър (Славяново)                       2:1 

                           VI кръг

22 април 2017, събота, 11:00 ч:
Гунди (Плевен) - Гигант (Белене)                          4:9 
Вихър (Гулянци) - Ситомир (Никопол)                       5:3 
Вихър (Славяново) - Ювентус (Малчика)                     2:2 

                           VII кръг

29 април 2017, събота, 11:00 ч:
Вихър (Славяново) - Гунди (Плевен)                        2:2 
Ювентус (Малчика) - Вихър (Гулянци)                       1:5 
Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене)                       4:0 

                           VIII кръг

6 май 2017, събота, 11:00 ч:
Гунди (Плевен) - Ситомир (Никопол)                        1:3 
Гигант (Белене) - Ювентус (Малчика)                       9:0 
Вихър (Гулянци) - Вихър (Славяново)                       4:2 

                           IX кръг

13 май 2017, събота, 11:00 ч:
Вихър (Гулянци) - Гунди (Плевен)                          6:1 
Вихър (Славяново) - Гигант (Белене)                       1:5 
Ювентус (Малчика) - Ситомир (Никопол)                     1:3 

                           X кръг

20 май 2017, събота, 11:00 ч:
Гунди (Плевен) - Ювентус (Малчика)                        3:0 
Ситомир (Никопол) - Вихър (Славяново)                     3:0 
Гигант (Белене) - Вихър (Гулянци)                         5:2 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Ситомир (Никопол) XXX 4:0 6:0 5:0 2:0 3:0 2. Гигант (Белене) 4:4 XXX 5:2 2:1 9:0 2:1 3. Вихър (Гулянци) 5:3 4:3 XXX 6:1 1:4 4:2 4. Гунди (Плевен) 1:3 4:9 7:4 XXX 3:0 2:1 5. Ювентус (Малчика) 1:3 1:1 1:5 3:4 XXX 1:1 6. Вихър (Славяново) 2:1 1:5 1:3 2:2 2:2 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)  10    9   1   0   43:10   28
-------------------------------------------------------------------
 2. Спартак (Койнаре)                  10    6   1   3   34:11   19
 3. Искър (Чомаковци)                  10    5   1   4   29:26   16
 4. Мизия 2005 (Кнежа)                 10    4   0   6   18:30   12
 5. Венци (Искър)                      10    2   1   7   17:41    7
 6. Дреновец (Горник)                  10    2   0   8   14:37    6

                           I кръг

30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Венци (Искър)                        4:1 
1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Дреновец (Горник)     3:0 
Спартак (Койнаре) - Искър (Чомаковци)                     3:1 

                           II кръг

7 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Мизия 2005 (Кнежа)                    3:1 
8 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Венци (Искър)                         отложен 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Спартак (Койнаре)     3:3 
26 октомври 2016, сряда:
Дреновец (Горник) - Венци (Искър)                         2:5 * 
* - приблизителна дата.

                           III кръг

14 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    1:2 
15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Дреновец (Горник)                     5:0 
Венци (Искър) - Искър (Чомаковци)                         2:7 

                           IV кръг

22 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Искър (Чомаковци)                     2:1 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Венци (Искър)         7:0 
Спартак (Койнаре) - Мизия 2005 (Кнежа)                    6:0 

                           II кръг - отложен мач

26 октомври 2016, сряда:
Дреновец (Горник) - Венци (Искър)                         2:5 * 
* - приблизителна дата.

                           V кръг

28 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Дреновец (Горник)                    3:0 
29 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Венци (Искър) - Спартак (Койнаре)                         0:4 
Искър (Чомаковци) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     0:5 

                           VI кръг

22 април 2017, събота, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     1:3 
Искър (Чомаковци) - Спартак (Койнаре)                     2:1 
Венци (Искър) - Мизия 2005 (Кнежа)                        0:1 

                           VII кръг

29 април 2017, събота, 11:00 ч:
Венци (Искър) - Дреновец (Горник)                         4:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Искър (Чомаковци)                    3:4 
Спартак (Койнаре) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     0:3 

                           VIII кръг

6 май 2017, събота, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Спартак (Койнаре)                     1:6 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Мизия 2005 (Кнежа)    8:0 
Искър (Чомаковци) - Венци (Искър)                         4:4 

                           IX кръг

13 май 2017, събота, 11:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник)                     3:0 
Венци (Искър) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)         1:4 
Мизия 2005 (Кнежа) - Спартак (Койнаре)                    1:0 

                           X кръг

20 май 2017, събота, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Мизия 2005 (Кнежа)                    6:4 
Спартак (Койнаре) - Венци (Искър)                         6:0 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Искър (Чомаковци)     5:4 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) XXX 3:3 5:4 8:0 7:0 3:0 2. Спартак (Койнаре) 0:3 XXX 3:1 6:0 6:0 5:0 3. Искър (Чомаковци) 0:5 2:1 XXX 3:1 4:4 3:0 4. Мизия 2005 (Кнежа) 1:2 1:0 3:4 XXX 4:1 3:0 5. Венци (Искър) 1:4 0:4 2:7 0:1 XXX 4:2 6. Дреновец (Горник) 1:3 1:6 2:1 6:4 2:5 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре