Деца (род.2003-04):
« Видин - Областна група 2017/18 »


Подгрупа "Дунав"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
         | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Бдин 1923 (Видин) 12 9 1 2 66:12 28 Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Пегас спорт (Видин) 12 7 2 3 61:17 23 3. Ботев (Грамада) 12 6 1 5 33:23 19 4. Славия (Ново село) 12 0 0 12 4:112 0
Бележки - Мачовете се играят в отделни турнирии (от по 3 мача всеки) с домакинство за един от отборите. - Няма информация за финала между победителите от двете подгрупи. I кръг 28 септември 2017 г., четвъртък, 12:30 ч: Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Грамада) 2:1 28 септември 2017 г., четвъртък, 16:00 ч: Славия (Ново село) - Пегас спорт (Видин) 2:4 II кръг 28 септември 2017 г., четвъртък, 14:00 ч: Ботев (Грамада) - Пегас спорт (Видин) 4:2 4 октомври 2017 г., сряда, 13:30 ч: Бдин 1923 (Видин) - Славия (Ново село) 4:0 III кръг 4 октомври 2017 г., сряда, 11:00 ч: Пегас спорт (Видин) - Бдин 1923 (Видин) 3:4 4 октомври 2017 г., сряда, 15:30 ч: Славия (Ново село) - Ботев (Грамада) 0:3 IV кръг 11 октомври 2017 г., сряда, 14:30 ч: Пегас спорт (Видин) - Славия (Ново село) 18:0 11 октомври 2017 г., сряда, 16:00 ч: Ботев (Грамада) - Бдин 1923 (Видин) 1:3 V кръг 11 октомври 2017 г., сряда, 12:00 ч: Славия (Ново село) - Бдин 1923 (Видин) 0:14 18 октомври 2017 г., сряда, 13:30 ч: Пегас спорт (Видин) - Ботев (Грамада) 0:0 VI кръг 18 октомври 2017 г., сряда, 11:00 ч: Бдин 1923 (Видин) - Пегас спорт (Видин) 0:0 18 октомври 2017 г., сряда, 16:00 ч: Ботев (Грамада) - Славия (Ново село) 9:1 VII кръг 4 април 2018 г., сряда, 12:30 ч: Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Грамада) 2:3 4 април 2018 г., сряда, 14:00 ч: Славия (Ново село) - Пегас спорт (Видин) 0:3 сл. VIII кръг 4 април 2018 г., сряда, 16:00 ч: Ботев (Грамада) - Пегас спорт (Видин) 1:4 11 април 2018 г., сряда, 12:30 ч: в Ново село: Бдин 1923 (Видин) - Славия (Ново село) 15:0 IX кръг 18 април 2018 г., сряда, 14:00 ч: във Видин, ст."Георги Бенковски": Пегас спорт (Видин) - Бдин 1923 (Видин) 1:5 18 април 2018 г., сряда, 16:00 ч: във Видин, ст."Георги Бенковски": Славия (Ново село) - Ботев (Грамада) 0:4 X кръг 11 април 2018 г., сряда, 14:00 ч: в Ново село: Ботев (Грамада) - Бдин 1923 (Видин) 0:4 11 април 2018 г., сряда, 16:00 ч: в Ново село: Пегас спорт (Видин) - Славия (Ново село) 19:0 XI кръг 18 април 2018 г., сряда, 12:30 ч: във Видин, ст."Георги Бенковски": Славия (Ново село) - Бдин 1923 (Видин) 0:12 25 април 2018 г., сряда, 12:30 ч: Пегас спорт (Видин) - Ботев (Грамада) 4:0 XII кръг 25 април 2018 г., сряда, 13:00 ч: Ботев (Грамада) - Славия (Ново село) 7:1 25 април 2018 г., сряда, 16:00 ч: Бдин 1923 (Видин) - Пегас спорт (Видин) 1:3
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Бдин 1923 (Видин) XXX 0:0 2:1 4:0 XXX 1:3 2:3 15:0 2. Пегас спорт (Видин) 3:4 XXX 0:0 18:0 1:5 XXX 4:0 19:0 3. Ботев (Грамада) 1:3 4:2 XXX 9:1 0:4 1:4 XXX 7:1 4. Славия (Ново село) 0:14 2:4 0:3 XXX 0:12 0:3* 0:4 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа "Балкан"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
         | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ружинци (Ружинци) 12 10 1 1 67:12 31 Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Балкан (Белоградчик) 12 9 1 2 56:19 28 3. Дреновец (Дреновец) 12 2 1 9 11:55 7 4. Рациария (Арчар) 12 1 1 10 14:62 4
Бележки - Мачовете се играят в отделни турнирии (от по 3 мача всеки) с домакинство за един от отборите. - Няма информация за финала между победителите от двете подгрупи. I кръг 28 септември 2017 г., четвъртък, 15:00 ч: Рациария (Арчар) - Ружинци (Ружинци) 2:4 28 септември 2017 г., четвъртък, 16:30 ч: Балкан (Белоградчик) - Дреновец (Дреновец) 2:0 II кръг 28 септември 2017 г., четвъртък, 13:00 ч: Дреновец (Дреновец) - Ружинци (Ружинци) 1:7 5 октомври 2017 г., четвъртък, 13:00 ч: Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар) 6:2 III кръг 5 октомври 2017 г., четвъртък, 14:40 ч: Рациария (Арчар) - Дреновец (Дреновец) 2:4 5 октомври 2017 г., четвъртък, 16:20 ч: Ружинци (Ружинци) - Балкан (Белоградчик) 2:4 IV кръг 12 октомври 2017 г., четвъртък, 12:00 ч: Ружинци (Ружинци) - Рациария (Арчар) 3:1 12 октомври 2017 г., четвъртък, 16:00 ч: Дреновец (Дреновец) - Балкан (Белоградчик) 2:3 V кръг 12 октомври 2017 г., четвъртък, 14:45 ч: Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик) 0:6 19 октомври 2017 г., четвъртък, 12:00 ч: Ружинци (Ружинци) - Дреновец (Дреновец) 5:1 VI кръг 19 октомври 2017 г., четвъртък, 14:00 ч: Балкан (Белоградчик) - Ружинци (Ружинци) 1:5 19 октомври 2017 г., четвъртък, 15:30 ч: Дреновец (Дреновец) - Рациария (Арчар) 2:2 VII кръг 4 април 2018 г., сряда, 13:00 ч: Балкан (Белоградчик) - Дреновец (Дреновец) 3:0 4 април 2018 г., сряда, 15:00 ч: Рациария (Арчар) - Ружинци (Ружинци) 0:3 сл. VIII кръг 4 април 2018 г., сряда, 16:30 ч: Дреновец (Дреновец) - Ружинци (Ружинци) 0:10 12 април 2018 г., четвъртък, 13:00 ч: в Белоградчик: Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар) 8:0 IX кръг 12 април 2018 г., четвъртък, 15:00 ч: в Белоградчик: Рациария (Арчар) - Дреновец (Дреновец) 0:1 12 април 2018 г., четвъртък, 16:30 ч: в Белоградчик: Ружинци (Ружинци) - Балкан (Белоградчик) 2:2 X кръг 19 април 2018 г., четвъртък, 13:00 ч: в Ружинци: Дреновец (Дреновец) - Балкан (Белоградчик) 0:9 19 април 2018 г., четвъртък, 15:00 ч: в Ружинци: Ружинци (Ружинци) - Рациария (Арчар) 13:0 XI кръг 19 април 2018 г., четвъртък, 16:30 ч: Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик) 2:12 26 април 2018 г., четвъртък, 13:00 ч: в Ружинци: Ружинци (Ружинци) - Дреновец (Дреновец) 9:0 XII кръг 26 април 2018 г., четвъртък, 15:00 ч: Дреновец (Дреновец) - Рациария (Арчар) 0:3 26 април 2018 г., четвъртък, 16:30 ч: Балкан (Белоградчик) - Ружинци (Ружинци) 0:4
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Ружинци (Ружинци) XXX 2:4 5:1 3:1 XXX 2:2 9:0 13:0 2. Балкан (Белоградчик) 1:5 XXX 2:0 6:2 0:4 XXX 3:0 8:0 3. Дреновец (Дреновец) 1:7 2:3 XXX 2:2 0:10 0:9 XXX 0:3 4. Рациария (Арчар) 2:4 0:6 2:4 XXX 0:3* 2:12 0:1 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре