Деца (род.2002-03):
Видин - Областна група 2016/17 »


Подгрупа "Дунав"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
         | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Бдин 1923 (Видин) 12 11 1 0 77:7 34 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Видин (Видин) 12 8 1 3 47:19 25 3. Тимок (Брегово) 12 2 1 9 17:54 7 4. Славия (Ново село) 12 1 1 10 11:72 4
Бележки - Мачовете се играят в 8 турнира от по три мача всеки като всеки отбор домакинства в 2 от турнирите (в които и участва в 2 от мачовете). I кръг 21 септември 2016 г., сряда, 14:30 ч: в Брегово: Славия (Ново село) - Бдин 1923 (Видин) 2:8 21 септември 2016 г., сряда, 16:00 ч: в Брегово: Тимок (Брегово) - Видин (Видин) 0:5 II кръг 21 септември 2016 г., сряда, 13:00 ч: в Брегово: Тимок (Брегово) - Славия (Ново село) 4:1 28 септември 2016 г., сряда: във Видин: Видин (Видин) - Бдин 1923 (Видин) 3:3 III кръг 28 септември 2016 г., сряда: във Видин: Славия (Ново село) - Видин (Видин) 0:3 във Видин: Бдин 1923 (Видин) - Тимок (Брегово) 3:1 IV кръг 5 октомври 2016 г., сряда: в Ново село: Видин (Видин) - Тимок (Брегово) 7:0 в Ново село: Бдин 1923 (Видин) - Славия (Ново село) 9:0 V кръг 5 октомври 2016 г., сряда: в Ново село: Славия (Ново село) - Тимок (Брегово) 3:1 12 октомври 2016 г., сряда: във Видин: Бдин 1923 (Видин) - Видин (Видин) 4:0 VI кръг 12 октомври 2016 г., сряда: във Видин: Видин (Видин) - Славия (Ново село) 5:1 във Видин: Тимок (Брегово) - Бдин 1923 (Видин) 0:3 VII кръг 5 април 2017 г., сряда, 14:00 ч: в Брегово: Тимок (Брегово) - Видин (Видин) 1:3 5 април 2017 г., сряда, 15:30 ч: в Брегово: Славия (Ново село) - Бдин 1923 (Видин) 0:8 VIII кръг 5 април 2017 г., сряда, 12:00 ч: в Брегово: Тимок (Брегово) - Славия (Ново село) 8:1 12 април 2017 г., сряда, 11:00 ч: във Видин: Видин (Видин) - Бдин 1923 (Видин) 0:3 IX кръг 12 април 2017 г., сряда, 13:30 ч: във Видин: Бдин 1923 (Видин) - Тимок (Брегово) 8:1 12 април 2017 г., сряда, 15:00 ч: във Видин: Славия (Ново село) - Видин (Видин) 2:7 X кръг 26 април 2017 г., сряда, 14:30 ч: в Ново село: Бдин 1923 (Видин) - Славия (Ново село) 10:0 26 април 2017 г., сряда, 16:00 ч: в Ново село: Видин (Видин) - Тимок (Брегово) 6:0 XI кръг 26 април 2017 г., сряда, 12:30 ч: в Ново село: Славия (Ново село) - Тимок (Брегово) 1:1 3 май 2017 г., сряда, 11:00 ч: във Видин: Бдин 1923 (Видин) - Видин (Видин) 5:0 XII кръг 3 май 2017 г., сряда, 13:30 ч: във Видин: Видин (Видин) - Славия (Ново село) 8:0 3 май 2017 г., сряда, 15:00 ч: във Видин: Тимок (Брегово) - Бдин 1923 (Видин) 0:13
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Бдин 1923 (Видин) XXX 4:0 3:1 9:0 XXX 5:0 8:1 10:0 2. Видин (Видин) 3:3 XXX 7:0 5:1 0:3 XXX 6:0 8:0 3. Тимок (Брегово) 0:3 0:5 XXX 4:1 0:13 1:3 XXX 8:1 4. Славия (Ново село) 2:8 0:3 3:1 XXX 0:8 2:7 1:1 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа "Балкан"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
         | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ружинци (Ружинци) 12 9 0 3 42:30 27 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Ботев (Грамада) 12 6 0 6 23:21 18 3. Рациария (Арчар) 12 5 1 6 35:26 16 4. Балкан (Белоградчик) 12 3 1 8 21:44 10
Бележки - Мачовете се играят в 8 турнира от по три мача всеки като всеки отбор домакинства в 2 от турнирите (в които и участва в 2 от мачовете). I кръг 21 септември 2016 г., сряда, 13:00 ч: в Грамада: Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада) 2:3 21 септември 2016 г., сряда, 14:30 ч: в Грамада: Рациария (Арчар) - Ружинци (Ружинци) 11:1 II кръг 21 септември 2016 г., сряда, 16:00 ч: в Грамада: Ботев (Грамада) - Ружинци (Ружинци) 2:0 28 септември 2016 г., сряда: Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар) 1:5 III кръг 28 септември 2016 г., сряда: Рациария (Арчар) - Ботев (Грамада) 3:2 Ружинци (Ружинци) - Балкан (Белоградчик) 5:3 IV кръг 5 октомври 2016 г., сряда: Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик) 3:0 Ружинци (Ружинци) - Рациария (Арчар) 0:5 V кръг 5 октомври 2016 г., сряда: Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик) 0:0 12 октомври 2016 г., сряда: в Ружинци: Ружинци (Ружинци) - Ботев (Грамада) 4:1 VI кръг 12 октомври 2016 г., сряда: в Ружинци: Ботев (Грамада) - Рациария (Арчар) 3:1 в Ружинци: Балкан (Белоградчик) - Ружинци (Ружинци) 1:7 VII кръг 6 април 2017 г., четвъртък, 15:00 ч: в Грамада: Рациария (Арчар) - Ружинци (Ружинци) 2:6 6 април 2017 г., четвъртък, 16:30 ч: в Грамада: Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада) 2:1 VIII кръг 6 април 2017 г., четвъртък, 13:00 ч: в Грамада: Ботев (Грамада) - Ружинци (Ружинци) 1:3 13 април 2017 г., четвъртък, 13:00 ч: Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар) 7:2 IX кръг 13 април 2017 г., четвъртък, 15:00 ч: Рациария (Арчар) - Ботев (Грамада) 1:2 13 април 2017 г., четвъртък, 16:30 ч: Ружинци (Ружинци) - Балкан (Белоградчик) 5:0 X кръг 20 април 2017 г., четвъртък, 13:00 ч: Ружинци (Ружинци) - Рациария (Арчар) 2:1 20 април 2017 г., четвъртък, 16:40 ч: Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик) 2:3 XI кръг 20 април 2017 г., четвъртък, 14:50 ч: Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик) 4:0 27 април 2017 г., четвъртък, 13:00 ч: в Ружинци: Ружинци (Ружинци) - Ботев (Грамада) 2:1 XII кръг 27 април 2017 г., четвъртък, 15:00 ч: в Ружинци: Ботев (Грамада) - Рациария (Арчар) 2:0 27 април 2017 г., четвъртък, 16:30 ч: в Ружинци: Балкан (Белоградчик) - Ружинци (Ружинци) 2:7
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Ружинци (Ружинци) XXX 4:1 0:5 5:3 XXX 2:1 2:1 5:0 2. Ботев (Грамада) 2:0 XXX 3:1 3:0 1:3 XXX 2:0 2:3 3. Рациария (Арчар) 11:1 3:2 XXX 0:0 2:6 1:2 XXX 4:0 4. Балкан (Белоградчик) 1:7 2:3 1:5 XXX 2:7 2:1 7:2 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре