Деца (род.2002-03):
Видин - Областна група 2016/17


Подгрупа "Дунав"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
         | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бдин 1923 (Видин)                  12   11   1   0   77:7    34
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Видин (Видин)                      12    8   1   3   47:19   25
 3. Тимок (Брегово)                    12    2   1   9   17:54    7
 4. Славия (Ново село)                 12    1   1  10   11:72    4

Бележки
  - Мачовете се играят в 8 турнира от по три мача всеки като всеки отбор домакинства в 2 от турнирите (в които и участва в 2 от мачовете).

                           I кръг

21 септември 2016, сряда, 14:30 ч:
в Брегово:
Славия (Ново село) - Бдин 1923 (Видин)                    2:8 
21 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
в Брегово:
Тимок (Брегово) - Видин (Видин)                           0:5 

                           II кръг

21 септември 2016, сряда, 13:00 ч:
в Брегово:
Тимок (Брегово) - Славия (Ново село)                      4:1 
28 септември 2016, сряда:
във Видин:
Видин (Видин) - Бдин 1923 (Видин)                         3:3 

                           III кръг

28 септември 2016, сряда:
във Видин:
Славия (Ново село) - Видин (Видин)                        0:3 
във Видин:
Бдин 1923 (Видин) - Тимок (Брегово)                       3:1 

                           IV кръг

5 октомври 2016, сряда:
в Ново село:
Видин (Видин) - Тимок (Брегово)                           7:0 
в Ново село:
Бдин 1923 (Видин) - Славия (Ново село)                    9:0 

                           V кръг

5 октомври 2016, сряда:
в Ново село:
Славия (Ново село) - Тимок (Брегово)                      3:1 
12 октомври 2016, сряда:
във Видин:
Бдин 1923 (Видин) - Видин (Видин)                         4:0 

                           VI кръг

12 октомври 2016, сряда:
във Видин:
Видин (Видин) - Славия (Ново село)                        5:1 
във Видин:
Тимок (Брегово) - Бдин 1923 (Видин)                       0:3 

                           VII кръг

5 април 2017, сряда, 14:00 ч:
в Брегово:
Тимок (Брегово) - Видин (Видин)                           1:3 
5 април 2017, сряда, 15:30 ч:
в Брегово:
Славия (Ново село) - Бдин 1923 (Видин)                    0:8 

                           VIII кръг

5 април 2017, сряда, 12:00 ч:
в Брегово:
Тимок (Брегово) - Славия (Ново село)                      8:1 
12 април 2017, сряда, 11:00 ч:
във Видин:
Видин (Видин) - Бдин 1923 (Видин)                         0:3 

                           IX кръг

12 април 2017, сряда, 13:30 ч:
във Видин:
Бдин 1923 (Видин) - Тимок (Брегово)                       8:1 
12 април 2017, сряда, 15:00 ч:
във Видин:
Славия (Ново село) - Видин (Видин)                        2:7 

                           X кръг

26 април 2017, сряда, 14:30 ч:
в Ново село:
Бдин 1923 (Видин) - Славия (Ново село)                   10:0 
26 април 2017, сряда, 16:00 ч:
в Ново село:
Видин (Видин) - Тимок (Брегово)                           6:0 

                           XI кръг

26 април 2017, сряда, 12:30 ч:
в Ново село:
Славия (Ново село) - Тимок (Брегово)                      1:1 
3 май 2017, сряда, 11:00 ч:
във Видин:
Бдин 1923 (Видин) - Видин (Видин)                         5:0 

                           XII кръг

3 май 2017, сряда, 13:30 ч:
във Видин:
Видин (Видин) - Славия (Ново село)                        8:0 
3 май 2017, сряда, 15:00 ч:
във Видин:
Тимок (Брегово) - Бдин 1923 (Видин)                       0:13 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Бдин 1923 (Видин) XXX 4:0 3:1 9:0 XXX 5:0 8:1 10:0 2. Видин (Видин) 3:3 XXX 7:0 5:1 0:3 XXX 6:0 8:0 3. Тимок (Брегово) 0:3 0:5 XXX 4:1 0:13 1:3 XXX 8:1 4. Славия (Ново село) 2:8 0:3 3:1 XXX 0:8 2:7 1:1 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа "Балкан"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
         | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ружинци (Ружинци)                  12    9   0   3   42:30   27
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ботев (Грамада)                    12    6   0   6   23:21   18
 3. Рациария (Арчар)                   12    5   1   6   35:26   16
 4. Балкан (Белоградчик)               12    3   1   8   21:44   10

Бележки
  - Мачовете се играят в 8 турнира от по три мача всеки като всеки отбор домакинства в 2 от турнирите (в които и участва в 2 от мачовете).

                           I кръг

21 септември 2016, сряда, 13:00 ч:
в Грамада:
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада)                    2:3 
21 септември 2016, сряда, 14:30 ч:
в Грамада:
Рациария (Арчар) - Ружинци (Ружинци)                     11:1 

                           II кръг

21 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
в Грамада:
Ботев (Грамада) - Ружинци (Ружинци)                       2:0 
28 септември 2016, сряда:
Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар)                   1:5 

                           III кръг

28 септември 2016, сряда:
Рациария (Арчар) - Ботев (Грамада)                        3:2 
Ружинци (Ружинци) - Балкан (Белоградчик)                  5:3 

                           IV кръг

5 октомври 2016, сряда:
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    3:0 
Ружинци (Ружинци) - Рациария (Арчар)                      0:5 

                           V кръг

5 октомври 2016, сряда:
Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик)                   0:0 
12 октомври 2016, сряда:
в Ружинци:
Ружинци (Ружинци) - Ботев (Грамада)                       4:1 

                           VI кръг

12 октомври 2016, сряда:
в Ружинци:
Ботев (Грамада) - Рациария (Арчар)                        3:1 
в Ружинци:
Балкан (Белоградчик) - Ружинци (Ружинци)                  1:7 

                           VII кръг

6 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
в Грамада:
Рациария (Арчар) - Ружинци (Ружинци)                      2:6 
6 април 2017, четвъртък, 16:30 ч:
в Грамада:
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада)                    2:1 

                           VIII кръг

6 април 2017, четвъртък, 13:00 ч:
в Грамада:
Ботев (Грамада) - Ружинци (Ружинци)                       1:3 
13 април 2017, четвъртък, 13:00 ч:
Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар)                   7:2 

                           IX кръг

13 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Рациария (Арчар) - Ботев (Грамада)                        1:2 
13 април 2017, четвъртък, 16:30 ч:
Ружинци (Ружинци) - Балкан (Белоградчик)                  5:0 

                           X кръг

20 април 2017, четвъртък, 13:00 ч:
Ружинци (Ружинци) - Рациария (Арчар)                      2:1 
20 април 2017, четвъртък, 16:40 ч:
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    2:3 

                           XI кръг

20 април 2017, четвъртък, 14:50 ч:
Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик)                   4:0 
27 април 2017, четвъртък, 13:00 ч:
в Ружинци:
Ружинци (Ружинци) - Ботев (Грамада)                       2:1 

                           XII кръг

27 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
в Ружинци:
Ботев (Грамада) - Рациария (Арчар)                        2:0 
27 април 2017, четвъртък, 16:30 ч:
в Ружинци:
Балкан (Белоградчик) - Ружинци (Ружинци)                  2:7 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Ружинци (Ружинци) XXX 4:1 0:5 5:3 XXX 2:1 2:1 5:0 2. Ботев (Грамада) 2:0 XXX 3:1 3:0 1:3 XXX 2:0 2:3 3. Рациария (Арчар) 11:1 3:2 XXX 0:0 2:6 1:2 XXX 4:0 4. Балкан (Белоградчик) 1:7 2:3 1:5 XXX 2:7 2:1 7:2 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре