Деца подготвителна група (род.2008) - Футбол 7:
« София (столица) - Зонална група 2017/18


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     13   12   0   1   86:10   36     Втора фаза, Група "А"
 2. Славия 1913 (София)                13   10   2   1   68:14   32     Втора фаза, Група "А"
 3. Царско село 2015 (София)           13    9   2   2   50:22   29     Втора фаза, Група "А"
 4. Левски Раковски (София)            13    9   1   3   37:21   28     Втора фаза, Група "А" [1 0 0  2:1  3]
 5. Национал (София)                   13    9   1   3   60:23   28     Втора фаза, Група "А" [0 0 1  1:2  0]
 6. Септември (София)                  13    6   5   2   33:26   23     Втора фаза, Група "А"
 7. Люлин (кв.Люлин, София)            13    6   3   4   37:22   21     Втора фаза, Група "А"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 8. ДИТ Спорт (София)                  13    5   3   5   34:35   18     Втора фаза, Група "Б"
 9. Локомотив 1929 (София)             13    5   1   7   22:29   16     Втора фаза, Група "Б"
10. ЦСКА (София)                       13    4   1   8   29:48   13     Втора фаза, Група "Б"
11. София спорт (София)                13    3   0  10   20:49    9     Втора фаза, Група "Б"
12. Витоша 13 (София)                  13    2   1  10   14:53    7     Втора фаза, Група "Б"
13. ЕСФА (София)                       13    0   1  12   11:64    1 [*]                       [0 1 0  2:2  1, -53 обща ГР]
14. Олимпия ФК (София)                 13    0   1  12    9:94    1     Втора фаза, Група "Б" [0 1 0  2:2  1, -85 обща ГР]

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 40x35 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Зона Б-5" в София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-7 място: Втора фаза, Група "А" (1-12 място);
    - 8-14 място: Втора фаза, Група "Б" (13-25 място).
  - ЕСФА (София) се отказва от участие във Втора фаза.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - ЕСФА (София)                             3:0 сл. 
9 септември 2017, събота, 10:10 ч:
Национал (София) - София спорт (София)                    3:0 
9 септември 2017, събота, 11:20 ч:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         3:0 
9 септември 2017, събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   6:0 
9 септември 2017, събота, 13:40 ч:
Левски Раковски (София) - Люлин (кв.Люлин, София)         3:2 
9 септември 2017, събота, 14:50 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          1:3 
9 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София)                    3:1 

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 09:00 ч:
ЕСФА (София) - Олимпия ФК (София)                         2:2 
16 септември 2017, събота, 10:10 ч:
ДИТ Спорт (София) - Витоша 13 (София)                     4:1 
16 септември 2017, събота, 11:20 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - ЦСКА (София)                    5:0 
16 септември 2017, събота, 12:30 ч:
Септември (София) - Левски Раковски (София)               0:0 
16 септември 2017, събота, 13:40 ч:
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)              2:3 
16 септември 2017, събота, 14:50 ч:
София спорт (София) - Царско село 2015 (София)            1:7 
16 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         2:4 

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 09:00 ч:
Национал (София) - ЕСФА (София)                           8:1 
23 септември 2017, събота, 10:10 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 1:5 
23 септември 2017, събота, 11:20 ч:
Славия 1913 (София) - София спорт (София)                 7:1 
23 септември 2017, събота, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          3:1 
23 септември 2017, събота, 13:40 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          2:2 
23 септември 2017, събота, 14:50 ч:
Витоша 13 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)               0:4 
23 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Олимпия ФК (София) - ДИТ Спорт (София)                    0:6 

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 09:00 ч:
ЕСФА (София) - ДИТ Спорт (София)                          1:5 
30 септември 2017, събота, 10:10 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Олимпия ФК (София)              7:0 
30 септември 2017, събота, 11:20 ч:
Септември (София) - Витоша 13 (София)                     4:2 
30 септември 2017, събота, 12:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                     3:0 
30 септември 2017, събота, 13:40 ч:
София спорт (София) - Левски Раковски (София)             0:3 
30 септември 2017, събота, 14:45 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      4:1 
30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Национал (София) - Царско село 2015 (София)               8:2 

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - ЕСФА (София)                   4:1 
7 октомври 2017, събота, 10:10 ч:
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    8:0 
7 октомври 2017, събота, 11:20 ч:
Левски Раковски (София) - Левски (София)                  1:5 
7 октомври 2017, събота, 12:30 ч:
ЦСКА (София) - София спорт (София)                        4:2 
7 октомври 2017, събота, 13:40 ч:
Витоша 13 (София) - Локомотив 1929 (София)                0:4 
7 октомври 2017, събота, 14:50 ч:
Олимпия ФК (София) - Септември (София)                    1:5 
7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София)               1:1 

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     2:2 
14 октомври 2017, събота, 10:10 ч:
ЕСФА (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                    1:6 
14 октомври 2017, събота, 11:20 ч:
Локомотив 1929 (София) - Олимпия ФК (София)               3:0 
14 октомври 2017, събота, 12:30 ч:
София спорт (София) - Витоша 13 (София)                   5:1 
14 октомври 2017, събота, 13:40 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             7:0 
14 октомври 2017, събота, 14:50 ч:
Национал (София) - Левски Раковски (София)                1:2 
14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            1:1 

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЕСФА (София)                       11:0 
21 октомври 2017, събота, 10:10 ч:
Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        1:4 
21 октомври 2017, събота, 11:20 ч:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           1:5 
21 октомври 2017, събота, 12:30 ч:
Витоша 13 (София) - Левски (София)                        0:6 
21 октомври 2017, събота, 13:40 ч:
Олимпия ФК (София) - София спорт (София)                  0:5 
21 октомври 2017, събота, 14:50 ч:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                3:3 
21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Септември (София)               3:3 

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
ЕСФА (София) - Септември (София)                          0:5 
28 октомври 2017, събота, 10:10 ч:
Локомотив 1929 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)          0:2 
28 октомври 2017, събота, 11:20 ч:
София спорт (София) - ДИТ Спорт (София)                   2:4 
28 октомври 2017, събота, 12:30 ч:
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                      19:0 
28 октомври 2017, събота, 13:40 ч:
Национал (София) - Витоша 13 (София)                      3:1 
28 октомври 2017, събота, 14:50 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                   4:0 
28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)             3:1 

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 09:00 ч:
Левски Раковски (София) - ЕСФА (София)                    7:0 
4 ноември 2017, събота, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        1:6 
4 ноември 2017, събота, 11:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Национал (София)                     0:13 
4 ноември 2017, събота, 12:30 ч:
Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София)              0:8 
4 ноември 2017, събота, 13:40 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        1:5 
4 ноември 2017, събота, 14:50 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - София спорт (София)             2:0 
4 ноември 2017, събота, 16:00 ч:
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                3:0 

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 09:00 ч:
ЕСФА (София) - Локомотив 1929 (София)                     1:4 
11 ноември 2017, събота, 10:10 ч:
София спорт (София) - Септември (София)                   0:3 
11 ноември 2017, събота, 11:20 ч:
Левски (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                  6:0 
11 ноември 2017, събота, 12:30 ч:
Национал (София) - ДИТ Спорт (София)                      6:1 
11 ноември 2017, събота, 13:40 ч:
Царско село 2015 (София) - Олимпия ФК (София)             6:1 
11 ноември 2017, събота, 14:50 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София)                   1:1 
11 ноември 2017, събота, 16:00 ч:
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                    8:0 

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота, 09:00 ч:
ЦСКА (София) - ЕСФА (София)                               3:1 
18 ноември 2017, събота, 10:10 ч:
Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София)               2:3 
18 ноември 2017, събота, 11:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София)                  0:13 
18 ноември 2017, събота, 12:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              1:6 
18 ноември 2017, събота, 13:40 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Национал (София)                3:3 
18 ноември 2017, събота, 14:50 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        2:7 
18 ноември 2017, събота, 16:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - София спорт (София)              2:1 

                           XII кръг

25 ноември 2017, събота, 09:00 ч:
ЕСФА (София) - София спорт (София)                        1:3 
25 ноември 2017, събота, 10:10 ч:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   5:0 
25 ноември 2017, събота, 11:20 ч:
Национал (София) - Септември (София)                      1:2 
25 ноември 2017, събота, 12:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)        2:1 
25 ноември 2017, събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   5:2 
25 ноември 2017, събота, 14:50 ч:
Левски Раковски (София) - Олимпия ФК (София)              3:2 
25 ноември 2017, събота, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Витоша 13 (София)                          8:0 

                           XIII кръг

2 декември 2017, събота, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - ЕСФА (София)                          3:2 
2 декември 2017, събота, 10:10 ч:
Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София)                         2:9 
2 декември 2017, събота, 11:20 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски Раковски (София)               1:2 
2 декември 2017, събота, 12:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Славия 1913 (София)             1:3 
2 декември 2017, събота, 13:40 ч:
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              2:2 
2 декември 2017, събота, 14:50 ч:
Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                 0:5 
2 декември 2017, събота, 16:00 ч:
София спорт (София) - Левски (София)                      0:12 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Левски (София) XXX 4:1 --- --- 2:4 --- 6:0 --- 5:0 7:0 --- --- 3:0*19:0 2. Славия 1913 (София) --- XXX --- 3:1 8:0 6:0 --- 5:2 --- --- 7:1 1:1 11:0 --- 3. Царско село 2015 (София) 1:5 1:1 XXX --- --- --- 2:1 --- 3:0 4:0 --- --- 4:1 6:1 4. Левски Раковски (София) 1:5 --- 1:4 XXX --- --- 3:2 --- 3:1 8:0 --- --- 7:0 3:2 5. Национал (София) --- --- 8:2 1:2 XXX 1:2 --- 6:1 --- --- 3:0 3:1 8:1 --- 6. Септември (София) 2:7 --- 2:2 0:0 --- XXX --- 2:2 3:0 --- --- 4:2 --- --- 7. Люлин (кв.Люлин, София) --- 1:3 --- --- 3:3 3:3 XXX --- --- 5:0 2:0 --- --- 7:0 8. ДИТ Спорт (София) 1:5 --- 1:6 1:2 --- --- 1:1 XXX 3:3 --- --- 4:1 --- --- 9. Локомотив 1929 (София) --- 2:3 --- --- 0:5 --- 0:2 --- XXX 3:0 2:1 --- --- 3:0 10. ЦСКА (София) --- 1:6 --- --- 1:5 2:2 --- 1:3 --- XXX 4:2 8:0 3:1 --- 11. София спорт (София) 0:12 --- 1:7 0:3 --- 0:3 --- 2:4 --- --- XXX 5:1 --- --- 12. Витоша 13 (София) 0:6 --- 0:8 2:3 --- --- 0:4 --- 0:4 --- --- XXX 3:2 3:1 13. ЕСФА (София) --- --- --- --- --- 0:5 1:6 1:5 1:4 --- 1:3 --- XXX 2:2 14. Олимпия ФК (София) --- 0:13 --- --- 0:13 1:5 --- 0:6 --- 2:9 0:5 --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ком 98 (Годеч)                     10    9   0   1   55:7    27  Втора фаза, Група "А"
 2. Н спорт (София)                    10    8   0   2   58:10   24  Втора фаза, Група "А" [1 0 0  2:1  3]
 3. Урвич (Панчарево)                  10    8   0   2   56:12   24  Втора фаза, Група "А" [0 0 1  1:2  0]
 4. Олимпиец (София)                   10    7   0   3   40:22   21  Втора фаза, Група "А" [1 0 0  3:1  3]
 5. Лъвчетата (София)                  10    7   0   3   45:12   21  Втора фаза, Група "А" [0 0 1  1:3  0]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 6. Барокко (София)                    10    5   0   5   17:32   15  Втора фаза, Група "Б"
 7. София 2010 (София)                 10    3   0   7   11:58    9  Втора фаза, Група "Б" [1 0 0  3:0  3]
 8. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   10    3   0   7   22:21    9  Втора фаза, Група "Б" [0 0 1  0:3  0]
 9. Ботев 57 СОУ (София)               10    2   1   7   10:56    7  Втора фаза, Група "Б"
10. Спортист 13 (София)                10    1   1   8    6:45    4  Втора фаза, Група "Б"
11. РД Спорт (София)                   10    1   0   9    9:54    3  Втора фаза, Група "Б"

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 40x35 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Зона Б-5" в София, освен ако не е посочено друго. 
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - 1-5 място: Втора фаза, Група "А" (1-12 място);
    - 6-11 място: Втора фаза, Група "Б" (13-25 място).

                           I кръг

10 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Н спорт (София) - Барокко (София)                         7:1 
10 септември 2017, неделя, 12:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - Олимпиец (София)                         6:1 
10 септември 2017, неделя, 13:50 ч:
Спортист 13 (София) - Урвич (Панчарево)                   1:11 
10 септември 2017, неделя, 15:00 ч:
София 2010 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     3:0 
10 септември 2017, неделя, 16:10 ч:
Лъвчетата (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  9:0 
РД Спорт (София)                                          почива

                           II кръг

17 септември 2017, неделя, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Лъвчетата (София)      0:2 
17 септември 2017, неделя, 12:40 ч:
Урвич (Панчарево) - София 2010 (София)                   12:1 
17 септември 2017, неделя, 13:50 ч:
Олимпиец (София) - Спортист 13 (София)                    3:0 
17 септември 2017, неделя, 15:00 ч:
Барокко (София) - Ком 98 (Годеч)                          0:9 
17 септември 2017, неделя, 16:10 ч:
РД Спорт (София) - Н спорт (София)                        0:16 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           III кръг

24 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - РД Спорт (София)                         3:0 сл. 
24 септември 2017, неделя, 12:40 ч:
Спортист 13 (София) - Барокко (София)                     0:3 
24 септември 2017, неделя, 13:50 ч:
София 2010 (София) - Олимпиец (София)                     0:3 сл. 
24 септември 2017, неделя, 15:00 ч:
Лъвчетата (София) - Урвич (Панчарево)                     2:3 
24 септември 2017, неделя, 16:10 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   0:6 
Н спорт (София)                                           почива

                           IV кръг

1 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Ботев 57 СОУ (София)                  8:0 
1 октомври 2017, неделя, 12:40 ч:
Олимпиец (София) - Лъвчетата (София)                      3:1 
1 октомври 2017, неделя, 13:50 ч:
Барокко (София) - София 2010 (София)                      4:0 
1 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
РД Спорт (София) - Спортист 13 (София)                    0:2 
1 октомври 2017, неделя, 16:10 ч:
Н спорт (София) - Ком 98 (Годеч)                          3:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           V кръг

8 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Спортист 13 (София) - Н спорт (София)                     0:5 
8 октомври 2017, неделя, 12:40 ч:
София 2010 (София) - РД Спорт (София)                     5:4 
8 октомври 2017, неделя, 13:50 ч:
Лъвчетата (София) - Барокко (София)                       5:0 
8 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Олимпиец (София)                   0:9 
8 октомври 2017, неделя, 16:10 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Урвич (Панчарево)      1:6 
Ком 98 (Годеч)                                            почива

                           VI кръг

15 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Олимпиец (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       6:4 
15 октомври 2017, неделя, 12:40 ч:
Барокко (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    1:0 
15 октомври 2017, неделя, 13:50 ч:
РД Спорт (София) - Лъвчетата (София)                      0:6 
15 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - София 2010 (София)                     11:0 
15 октомври 2017, неделя, 16:10 ч:
Ком 98 (Годеч) - Спортист 13 (София)                     10:0 
Урвич (Панчарево)                                         почива

                           VII кръг

22 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
София 2010 (София) - Ком 98 (Годеч)                       0:10 
22 октомври 2017, неделя, 12:40 ч:
Лъвчетата (София) - Н спорт (София)                       3:2 
22 октомври 2017, неделя, 13:50 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - РД Спорт (София)                   3:2 
22 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София)        0:2 
22 октомври 2017, неделя, 16:10 ч:
Урвич (Панчарево) - Олимпиец (София)                      4:1 
Спортист 13 (София)                                       почива

                           VIII кръг

29 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Барокко (София) - Урвич (Панчарево)                       2:5 
29 октомври 2017, неделя, 12:40 ч:
РД Спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       0:7 
29 октомври 2017, неделя, 13:50 ч:
Н спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    8:0 
29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Лъвчетата (София)                        4:1 
29 октомври 2017, неделя, 16:10 ч:
Спортист 13 (София) - София 2010 (София)                  0:1 
Олимпиец (София)                                          почива

                           IX кръг

5 ноември 2017, неделя, 11:30 ч:
Лъвчетата (София) - Спортист 13 (София)                   5:0 
5 ноември 2017, неделя, 12:40 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Ком 98 (Годеч)                     1:9 
5 ноември 2017, неделя, 13:50 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Н спорт (София)        0:1 
5 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Урвич (Панчарево) - РД Спорт (София)                      5:0 
5 ноември 2017, неделя, 16:10 ч:
Олимпиец (София) - Барокко (София)                        3:4 
София 2010 (София)                                        почива

                           X кръг

12 ноември 2017, неделя, 11:30 ч:
РД Спорт (София) - Олимпиец (София)                       0:7 
12 ноември 2017, неделя, 12:40 ч:
Н спорт (София) - Урвич (Панчарево)                       2:1 
12 ноември 2017, неделя, 13:50 ч:
Ком 98 (Годеч) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         1:0 
12 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Спортист 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                3:3 
12 ноември 2017, неделя, 16:10 ч:
София 2010 (София) - Лъвчетата (София)                    0:11 
Барокко (София)                                           почива

                           XI кръг

19 ноември 2017, неделя, 11:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - София 2010 (София)                 3:1 
19 ноември 2017, неделя, 12:40 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Спортист 13 (София)    4:0 
19 ноември 2017, неделя, 13:50 ч:
Урвич (Панчарево) - Ком 98 (Годеч)                        1:2 
19 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Олимпиец (София) - Н спорт (София)                        4:3 
19 ноември 2017, неделя, 16:10 ч:
Барокко (София) - РД Спорт (София)                        0:3 
Лъвчетата (София)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ком 98 (Годеч) XXX --- --- 6:1 4:1 --- --- 1:0 --- 10:0 3:0* 2. Н спорт (София) 3:1 XXX 2:1 --- --- 7:1 11:0 --- 8:0 --- --- 3. Урвич (Панчарево) 1:2 --- XXX 4:1 --- --- 12:1 --- 8:0 --- 5:0 4. Олимпиец (София) --- 4:3 --- XXX 3:1 3:4 --- 6:4 --- 3:0 --- 5. Лъвчетата (София) --- 3:2 2:3 --- XXX 5:0 --- --- 9:0 5:0 --- 6. Барокко (София) 0:9 --- 2:5 --- --- XXX 4:0 --- 1:0 --- 0:3 7. София 2010 (София) 0:10 --- --- 0:3* 0:11 --- XXX 3:0 --- --- 5:4 8. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- 0:1 1:6 --- 0:2 0:2 --- XXX --- 4:0 --- 9. Ботев 57 СОУ (София) 1:9 --- --- 0:9 --- --- 3:1 0:6 XXX --- 3:2 10. Спортист 13 (София) --- 0:5 1:11 --- --- 0:3 0:1 --- 3:3 XXX --- 11. РД Спорт (София) --- 0:16 --- 0:7 0:6 --- --- 0:7 --- 0:2 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     11    9   2   0   57:10   29
-------------------------------------------------------------------
 2. Славия 1913 (София)                11    8   3   0   36:19   27
 3. Ком 98 (Годеч)                     11    8   1   2   25:13   25
 4. Царско село 2015 (София)           11    7   1   3   33:19   22
 5. Олимпиец (София)                   11    6   0   5   26:27   18
 6. Национал (София)                   11    4   3   4   29:24   15
 7. Септември (София)                  11    3   4   4   23:20   13
 8. Люлин (кв.Люлин, София)            11    3   2   6   21:22   11 [0 1 0  1:1  1, -1 обща ГР]
 9. Левски Раковски (София)            11    3   2   6   22:30   11 [0 1 0  1:1  1, -8 обща ГР]
10. Лъвчетата (София)                  11    2   3   6   12:28    9
11. Н спорт (София)                    11    1   1   9   14:49    4
12. Урвич (Панчарево)                  11    1   0  10   19:56    3

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 40x35 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Зона Б-5" в София, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

10 март 2018, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Олимпиец (София)                        10:0 
10 март 2018, събота, 10:10 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              4:2 
10 март 2018, събота, 11:20 ч:
Славия 1913 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             3:1 
10 март 2018, събота, 12:30 ч:
Левски Раковски (София) - Н спорт (София)                 3:2 
10 март 2018, събота, 13:40 ч:
Национал (София) - Ком 98 (Годеч)                         отложен 
Урвич (Панчарево) - Лъвчетата (София)                     1:2 
23 май 2018, сряда, 14:00 ч:
Национал (София) - Ком 98 (Годеч)                         2:2 

                           II кръг

17 март 2018, събота, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Лъвчетата (София)                      3:0 
17 март 2018, събота, 10:10 ч:
Н спорт (София) - Урвич (Панчарево)                       3:1 
17 март 2018, събота, 11:20 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         2:1 
17 март 2018, събота, 12:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски (София)         1:1 
17 март 2018, събота, 13:40 ч:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   2:2 
17 март 2018, събота, 14:50 ч:
Ком 98 (Годеч) - Царско село 2015 (София)                 2:0 

                           III кръг

24 март 2018, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 отложен 
24 март 2018, събота, 10:10 ч:
Левски Раковски (София) - Септември (София)               отложен 
24 март 2018, събота, 11:20 ч:
Национал (София) - Олимпиец (София)                       отложен 
24 март 2018, събота, 12:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София)               отложен 
24 март 2018, събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Ком 98 (Годеч)                      отложен 
24 март 2018, събота, 14:50 ч:
Лъвчетата (София) - Н спорт (София)                       отложен 
26 май 2018, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 3:6 
26 май 2018, събота, 10:10 ч:
Левски Раковски (София) - Септември (София)               0:2 
26 май 2018, събота, 11:20 ч:
Национал (София) - Олимпиец (София)                       1:2 
26 май 2018, събота, 12:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София)               2:6 
26 май 2018, събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Ком 98 (Годеч)                      2:0 
26 май 2018, събота, 14:50 ч:
Лъвчетата (София) - Н спорт (София)                       2:1 

                           IV кръг

31 март 2018, събота, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Н спорт (София)                        4:3 
31 март 2018, събота, 10:10 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Лъвчетата (София)               1:1 
31 март 2018, събота, 11:20 ч:
Национал (София) - Царско село 2015 (София)               3:2 
31 март 2018, събота, 12:30 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      3:3 
31 март 2018, събота, 13:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - Левски Раковски (София)                  5:0 
31 март 2018, събота, 14:50 ч:
Септември (София) - Урвич (Панчарево)                     0:2 

                           V кръг

14 април 2018, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Олимпиец (София)               2:1 
14 април 2018, събота, 10:10 ч:
Левски Раковски (София) - Левски (София)                  0:1 
14 април 2018, събота, 11:20 ч:
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    3:1 
14 април 2018, събота, 12:30 ч:
Лъвчетата (София) - Септември (София)                     2:2 
14 април 2018, събота, 13:40 ч:
Урвич (Панчарево) - Ком 98 (Годеч)                        3:4 
14 април 2018, събота, 14:50 ч:
Н спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                 0:6 

                           VI кръг

21 април 2018, събота, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                2:1 
21 април 2018, събота, 10:10 ч:
Септември (София) - Н спорт (София)                       6:0 
21 април 2018, събота, 11:20 ч:
Национал (София) - Левски Раковски (София)                3:4 
21 април 2018, събота, 12:30 ч:
Левски (София) - Урвич (Панчарево)                       10:1 
21 април 2018, събота, 13:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - Лъвчетата (София)                        4:2 
21 април 2018, събота, 14:50 ч:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            1:1 

                           VII кръг

26 април 2018, четвъртък, 10:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Септември (София)               2:1 
28 април 2018, събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Олимпиец (София)                    отложен 
28 април 2018, събота, 10:10 ч:
Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        2:3 
28 април 2018, събота, 11:20 ч:
Урвич (Панчарево) - Национал (София)                      3:9 
28 април 2018, събота, 12:30 ч:
Лъвчетата (София) - Левски (София)                        0:5 
28 април 2018, събота, 13:40 ч:
Н спорт (София) - Ком 98 (Годеч)                          отложен 
23 май 2018, сряда, 15:10 ч:
Славия 1913 (София) - Олимпиец (София)                    4:3 
30 май 2018, сряда, 09:30 ч:
Н спорт (София) - Ком 98 (Годеч)                          0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Н спорт е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.

                           XI кръг - изтеглен мач

28 април 2018, събота, 13:40 ч:
Н спорт (София) - Славия 1913 (София)                     3:6 

                           VIII кръг

9 май 2018, сряда, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Септември (София)                      1:2 
9 май 2018, сряда, 10:10 ч:
Левски (София) - Н спорт (София)                         12:0 
9 май 2018, сряда, 11:20 ч:
Царско село 2015 (София) - Урвич (Панчарево)              8:0 
9 май 2018, сряда, 12:30 ч:
Национал (София) - Лъвчетата (София)                      1:0 
9 май 2018, сряда, 13:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - Люлин (кв.Люлин, София)                  2:1 
9 май 2018, сряда, 14:50 ч:
Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)             3:2 

                           IX кръг

12 май 2018, събота, 09:00 ч:
Левски Раковски (София) - Олимпиец (София)                1:7 
12 май 2018, събота, 10:10 ч:
Урвич (Панчарево) - Славия 1913 (София)                   2:3 
12 май 2018, събота, 11:20 ч:
Лъвчетата (София) - Царско село 2015 (София)              1:3 
12 май 2018, събота, 12:30 ч:
Н спорт (София) - Национал (София)                        2:2 
12 май 2018, събота, 13:40 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски (София)                  0:4 
12 май 2018, събота, 14:50 ч:
Септември (София) - Ком 98 (Годеч)                        1:2 

                           X кръг

19 май 2018, събота, 09:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        2:2 
19 май 2018, събота, 10:10 ч:
Царско село 2015 (София) - Н спорт (София)                4:0 
19 май 2018, събота, 11:20 ч:
Национал (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                3:1 
19 май 2018, събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София)                   6:1 
19 май 2018, събота, 13:40 ч:
Олимпиец (София) - Ком 98 (Годеч)                         0:1 
19 май 2018, събота, 14:50 ч:
Левски Раковски (София) - Урвич (Панчарево)               8:2 

                           I кръг - отложен мач

23 май 2018, сряда, 14:00 ч:
Национал (София) - Ком 98 (Годеч)                         2:2 

                           VII кръг - отложени мачове

23 май 2018, сряда, 15:10 ч:
Славия 1913 (София) - Олимпиец (София)                    4:3 
30 май 2018, сряда, 09:30 ч:
Н спорт (София) - Ком 98 (Годеч)                          0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Н спорт е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.

                           III кръг - отложени мачове

26 май 2018, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 3:6 
26 май 2018, събота, 10:10 ч:
Левски Раковски (София) - Септември (София)               0:2 
26 май 2018, събота, 11:20 ч:
Национал (София) - Олимпиец (София)                       1:2 
26 май 2018, събота, 12:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София)               2:6 
26 май 2018, събота, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Ком 98 (Годеч)                      2:0 
26 май 2018, събота, 14:50 ч:
Лъвчетата (София) - Н спорт (София)                       2:1 

                           XI кръг

28 април 2018, събота, 13:40 ч:
Н спорт (София) - Славия 1913 (София)                     3:6 
26 май 2018, събота, 11:20 ч:
Н спорт (София) - Славия 1913 (София)                     изтеглен 
4 юни 2018, понеделник, 09:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Олимпиец (София)                      2:3 
4 юни 2018, понеделник, 10:10 ч:
Лъвчетата (София) - Левски Раковски (София)               1:1 
4 юни 2018, понеделник, 11:20 ч:
Септември (София) - Национал (София)                      3:3 
4 юни 2018, понеделник, 12:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Царско село 2015 (София)        1:3 
4 юни 2018, понеделник, 13:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - Левски (София)                           0:2 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 3:3 --- --- 10:0 2:1 2:2 --- --- --- 12:0 10:1 2. Славия 1913 (София) --- XXX 2:0 --- 4:3 3:1 --- 3:1 3:2 6:1 --- --- 3. Ком 98 (Годеч) 0:2 --- XXX 2:0 --- --- --- 2:1 5:0 4:2 --- --- 4. Царско село 2015 (София) 3:6 1:1 --- XXX 2:1 --- 4:2 --- --- --- 4:0 8:0 5. Олимпиец (София) --- --- 0:1 --- XXX --- 1:2 2:1 --- 3:0 4:3 --- 6. Национал (София) --- --- 2:2 3:2 1:2 XXX --- 3:1 3:4 1:0 --- --- 7. Септември (София) --- 2:2 1:2 --- --- 3:3 XXX --- --- --- 6:0 0:2 8. Люлин (кв.Люлин, София) 0:4 --- --- 1:3 --- --- 2:1 XXX 1:1 1:1 --- --- 9. Левски Раковски (София) 0:1 --- --- 2:3 1:7 --- 0:2 --- XXX --- 3:2 8:2 10. Лъвчетата (София) 0:5 --- --- 1:3 --- --- 2:2 --- 1:1 XXX 2:1 --- 11. Н спорт (София) --- 3:6 0:3* --- --- 2:2 --- 0:6 --- --- XXX 3:1 12. Урвич (Панчарево) --- 2:3 3:4 --- 2:3 3:9 --- 2:6 --- 1:2 --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

13. ЦСКА (София)                       11   11   0   0   63:9    33
14. Локомотив 1929 (София)             11   10   0   1   68:14   30
15. ДИТ Спорт (София)                  11    8   1   2   53:15   25
16. София спорт (София)                11    6   3   2   48:16   21 [1 0 0  5:1  3]
17. Витоша 13 (София)                  11    7   0   4   44:22   21 [0 0 1  1:5  0]
18. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   11    5   2   4   31:21   17
19. Барокко (София)                    11    5   1   5   41:24   16
20. Олимпия ФК (София)                 11    4   1   6   23:27   13
21. РД Спорт (София)                   11    2   0   9   16:74    6
22. София 2010 (София)                 11    1   2   8   11:70    5
23. Спортист 13 (София)                11    1   1   9    6:62    4
24. Ботев 57 СОУ (София)               11    0   1  10   12:62    1

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 40x35 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. 
  - Всички мачове се играят на комплекс "Зона Б-5" в София, освен ако не е посочено друго.
  - ЕСФА (София), 13-ти в група "А" в Първа фаза; се отказва от участие на полусезона и не участва във Втора фаза.

                           I кръг

11 март 2018, неделя, 10:30 ч:
РД Спорт (София) - ДИТ Спорт (София)                      0:10 
11 март 2018, неделя, 11:40 ч:
Витоша 13 (София) - Локомотив 1929 (София)                2:3 
11 март 2018, неделя, 12:50 ч:
Спортист 13 (София) - Барокко (София)                     1:6 
11 март 2018, неделя, 14:00 ч:
София 2010 (София) - София спорт (София)                  0:7 
11 март 2018, неделя, 15:10 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           3:1 
11 март 2018, неделя, 16:20 ч:
Олимпия ФК (София) - Ботев 57 СОУ (София)                 5:0 

                           II кръг

17 март 2018, събота, 16:00 ч:
София спорт (София) - ЦСКА (София)                        0:1 
18 март 2018, неделя, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  4:0 
18 март 2018, неделя, 11:40 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпия ФК (София)     2:0 
18 март 2018, неделя, 14:00 ч:
Барокко (София) - София 2010 (София)                     11:1 
18 март 2018, неделя, 15:10 ч:
Локомотив 1929 (София) - Спортист 13 (София)              7:0 
18 март 2018, неделя, 16:20 ч:
РД Спорт (София) - Витоша 13 (София)                      2:9 

                           III кръг

25 март 2018, неделя, 10:30 ч:
Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                     отложен 
25 март 2018, неделя, 11:40 ч:
Спортист 13 (София) - РД Спорт (София)                    отложен 
25 март 2018, неделя, 12:50 ч:
София 2010 (София) - Локомотив 1929 (София)               отложен 
25 март 2018, неделя, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Барокко (София)                            отложен 
25 март 2018, неделя, 15:10 ч:
Олимпия ФК (София) - София спорт (София)                  отложен 
25 март 2018, неделя, 16:20 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   отложен 
27 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                     2:3 
27 май 2018, неделя, 11:40 ч:
Спортист 13 (София) - РД Спорт (София)                    0:4 
27 май 2018, неделя, 12:50 ч:
София 2010 (София) - Локомотив 1929 (София)               0:3 
27 май 2018, неделя, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Барокко (София)                            9:3 
27 май 2018, неделя, 15:10 ч:
Олимпия ФК (София) - София спорт (София)                  3:3 
27 май 2018, неделя, 16:20 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   0:4 

                           IV кръг

1 април 2018, неделя, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      5:2 
1 април 2018, неделя, 11:40 ч:
София спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                8:2 
1 април 2018, неделя, 12:50 ч:
Барокко (София) - Олимпия ФК (София)                      4:0 
1 април 2018, неделя, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                     5:6 
1 април 2018, неделя, 15:10 ч:
РД Спорт (София) - София 2010 (София)                     1:2 
1 април 2018, неделя, 16:20 ч:
Витоша 13 (София) - Спортист 13 (София)                   5:1 

                           V кръг

15 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Спортист 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                   0:9 
15 април 2018, неделя, 11:40 ч:
София 2010 (София) - Витоша 13 (София)                    0:13 
15 април 2018, неделя, 12:50 ч:
ЦСКА (София) - РД Спорт (София)                          12:0 
15 април 2018, неделя, 14:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Локомотив 1929 (София)               1:8 
15 април 2018, неделя, 15:10 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Барокко (София)                    2:7 
15 април 2018, неделя, 16:20 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София спорт (София)    2:2 

                           VI кръг

22 април 2018, неделя, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - София спорт (София)                   2:2 
22 април 2018, неделя, 11:40 ч:
Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        1:1 
22 април 2018, неделя, 12:50 ч:
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)            11:0 
22 април 2018, неделя, 14:00 ч:
РД Спорт (София) - Олимпия ФК (София)                     2:5 
22 април 2018, неделя, 15:10 ч:
Витоша 13 (София) - ЦСКА (София)                          0:5 
22 април 2018, неделя, 16:20 ч:
Спортист 13 (София) - София 2010 (София)                  2:2 

                           VII кръг

29 април 2018, неделя, 10:30 ч:
София 2010 (София) - ДИТ Спорт (София)                    1:16 
29 април 2018, неделя, 11:40 ч:
ЦСКА (София) - Спортист 13 (София)                        9:0 
29 април 2018, неделя, 12:50 ч:
Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София)                    1:2 
29 април 2018, неделя, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - РД Спорт (София)                   3:5 
29 април 2018, неделя, 15:10 ч:
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                1:6 
29 април 2018, неделя, 16:20 ч:
София спорт (София) - Барокко (София)                     2:0 

                           VIII кръг

10 май 2018, четвъртък, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Барокко (София)                       1:0 
10 май 2018, четвъртък, 11:40 ч:
Локомотив 1929 (София) - София спорт (София)              3:2 
10 май 2018, четвъртък, 12:50 ч:
РД Спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       0:7 
10 май 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Витоша 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  3:1 
10 май 2018, четвъртък, 15:10 ч:
Спортист 13 (София) - Олимпия ФК (София)                  1:4 
10 май 2018, четвъртък, 16:20 ч:
София 2010 (София) - ЦСКА (София)                         0:3 сл. 

                           IX кръг

13 май 2018, неделя, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          3:0 
13 май 2018, неделя, 11:40 ч:
Олимпия ФК (София) - София 2010 (София)                   4:1 
13 май 2018, неделя, 12:50 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Спортист 13 (София)                0:1 
13 май 2018, неделя, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Витоша 13 (София)      0:4 
13 май 2018, неделя, 15:10 ч:
София спорт (София) - РД Спорт (София)                    6:2 
13 май 2018, неделя, 16:20 ч:
Барокко (София) - Локомотив 1929 (София)                  1:4 

                           X кръг

20 май 2018, неделя, 10:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                1:5 
20 май 2018, неделя, 11:40 ч:
РД Спорт (София) - Барокко (София)                        0:7 
20 май 2018, неделя, 12:50 ч:
Витоша 13 (София) - София спорт (София)                   1:5 
20 май 2018, неделя, 14:00 ч:
Спортист 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    0:5 
20 май 2018, неделя, 15:10 ч:
София 2010 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                 4:4 
20 май 2018, неделя, 16:20 ч:
ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София)                         2:0 

                           III кръг - отложени мачове

27 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                     2:3 
27 май 2018, неделя, 11:40 ч:
Спортист 13 (София) - РД Спорт (София)                    0:4 
27 май 2018, неделя, 12:50 ч:
София 2010 (София) - Локомотив 1929 (София)               0:3 
27 май 2018, неделя, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Барокко (София)                            9:3 
27 май 2018, неделя, 15:10 ч:
Олимпия ФК (София) - София спорт (София)                  3:3 
27 май 2018, неделя, 16:20 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   0:4 

                           XI кръг

3 юни 2018, неделя, 10:30 ч:
Олимпия ФК (София) - ДИТ Спорт (София)                    0:2 
3 юни 2018, неделя, 11:40 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА (София)                       0:10 
3 юни 2018, неделя, 12:50 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София 2010 (София)     6:0 
3 юни 2018, неделя, 14:00 ч:
София спорт (София) - Спортист 13 (София)                11:0 
3 юни 2018, неделя, 15:10 ч:
Барокко (София) - Витоша 13 (София)                       1:3 
3 юни 2018, неделя, 16:20 ч:
Локомотив 1929 (София) - РД Спорт (София)                13:0 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX --- 3:0 --- --- 3:1 9:3 2:0 12:0 --- 9:0 --- 2. Локомотив 1929 (София) 5:6 XXX --- 3:2 --- --- --- --- 13:0 --- 7:0 11:0 3. ДИТ Спорт (София) --- 1:5 XXX 2:2 --- 5:2 1:0 --- --- --- --- 4:0 4. София спорт (София) 0:1 --- --- XXX --- --- 2:0 --- 6:2 --- 11:0 8:2 5. Витоша 13 (София) 0:5 2:3 2:3 1:5 XXX --- --- --- --- --- 5:1 3:1 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- 1:6 --- 2:2 0:4 XXX --- 2:0 --- 6:0 --- --- 7. Барокко (София) --- 1:4 --- --- 1:3 1:1 XXX 4:0 --- 11:1 --- --- 8. Олимпия ФК (София) --- 1:8 0:2 3:3 1:2 --- --- XXX --- 4:1 --- 5:0 9. РД Спорт (София) --- --- 0:10 --- 2:9 0:7 0:7 2:5 XXX 1:2 --- --- 10. София 2010 (София) 0:3* 0:3 1:16 0:7 0:13 --- --- --- --- XXX --- 4:4 11. Спортист 13 (София) --- --- 0:9 --- --- 0:5 1:6 1:4 0:4 2:2 XXX --- 12. Ботев 57 СОУ (София) 0:10 --- --- --- --- 0:4 2:7 --- 3:5 --- 0:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре