Деца подготвителна група (род.2007) - Футбол 7:
София (столица) - Зонална група 2016/17 »


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 1913 (София)                 8    7   0   1   19:7    21     Втора фаза, Група "А" [1 0 0  1:0  3]
 2. Царско село 2015 (София)            8    7   0   1   39:3    21     Втора фаза, Група "А" [0 0 1  0:1  0]
 3. Метал 2002 (Перник)                 8    5   2   1   17:5    17     Втора фаза, Група "А"
 4. НСА (София)                         8    5   1   2   33:9    16     Втора фаза, Група "А"
 5. Левски-Раковски (София)             8    4   0   4   15:20   12     Втора фаза, Група "А"
 6. Олимпия ФК (София)                  8    3   1   4    7:11   10     Втора фаза, Група "А"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Витоша 13 (София)                   8    2   0   6    7:22    6     Втора фаза, Група "Б"
 8. Септември (София)                   8    1   0   7    6:33    3     Втора фаза, Група "Б"
 9. Локомотив 1929 (София)              8    0   0   8    2:35    0     Втора фаза, Група "Б"
--. ДИТ Спорт (София)                   0    0   0   0    0:0     - [*]                      

Бележки
  - ДИТ Спорт (София) първоначално заявява участие, но се отказва непосредствено преди началото на сезона.
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 40x35 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти.
  - Всички мачове се играят в Герман, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

1 октомври 2016 г., събота, 09:30 ч:
Витоша 13 (София) - Септември (София)                     1:0 
1 октомври 2016 г., събота, 10:40 ч:
Царско село 2015 (София) - Олимпия ФК (София)             4:0 
1 октомври 2016 г., събота, 11:50 ч:
Славия 1913 (София) - НСА (София)                         2:0 
1 октомври 2016 г., събота, 13:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Метал 2002 (Перник)              0:2 
Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               анулиран 

                           II кръг

6 октомври 2016 г., четвъртък, 09:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Витоша 13 (София)                     анулиран 
6 октомври 2016 г., четвъртък, 11:50 ч:
Метал 2002 (Перник) - Левски-Раковски (София)             4:0 
6 октомври 2016 г., четвъртък, 13:00 ч:
НСА (София) - Локомотив 1929 (София)                     10:0 
6 октомври 2016 г., четвъртък, 14:10 ч:
Олимпия ФК (София) - Септември (София)                    3:0 
6 октомври 2016 г., четвъртък, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            0:1 

                           III кръг

15 октомври 2016 г., събота, 09:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         0:9 
15 октомври 2016 г., събота, 10:40 ч:
Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София)                  2:0 
15 октомври 2016 г., събота, 11:50 ч:
Левски-Раковски (София) - НСА (София)                     0:4 
15 октомври 2016 г., събота, 13:00 ч:
Витоша 13 (София) - Метал 2002 (Перник)                   0:2 
15 октомври 2016 г., събота, 14:10 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     анулиран 

                           IV кръг

22 октомври 2016 г., събота, 09:30 ч:
Олимпия ФК (София) - ДИТ Спорт (София)                    анулиран 
22 октомври 2016 г., събота, 10:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Септември (София)                   2:0 
22 октомври 2016 г., събота, 11:50 ч:
НСА (София) - Витоша 13 (София)                           5:1 
22 октомври 2016 г., събота, 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски-Раковски (София)        7:0 
22 октомври 2016 г., събота, 14:10 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)              3:0 

                           V кръг

29 октомври 2016 г., събота, 09:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София)             1:2 
29 октомври 2016 г., събота, 10:40 ч:
Локомотив 1929 (София) - Олимпия ФК (София)               0:1 
29 октомври 2016 г., събота, 11:50 ч:
Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София)              0:6 
29 октомври 2016 г., събота, 13:00 ч:
Септември (София) - НСА (София)                           0:8 
29 октомври 2016 г., събота, 14:10 ч:
ДИТ Спорт (София) - Метал 2002 (Перник)                   анулиран 

                           VI кръг

5 ноември 2016 г., събота, 09:30 ч:
НСА (София) - ДИТ Спорт (София)                           анулиран 
5 ноември 2016 г., събота, 10:40 ч:
Олимпия ФК (София) - Метал 2002 (Перник)                  1:1 
5 ноември 2016 г., събота, 11:50 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София)                   3:2 
5 ноември 2016 г., събота, 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              8:0 
5 ноември 2016 г., събота, 14:10 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София)          0:5 

                           VII кръг

12 ноември 2016 г., събота, 09:30 ч:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   1:6 
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              анулиран 
12 ноември 2016 г., събота, 10:40 ч:
Левски-Раковски (София) - Олимпия ФК (София)              1:0 
12 ноември 2016 г., събота, 11:50 ч:
Витоша 13 (София) - Локомотив 1929 (София)                2:1 
12 ноември 2016 г., събота, 14:10 ч:
Метал 2002 (Перник) - НСА (София)                         2:2 

                           VIII кръг

19 ноември 2016 г., събота, 09:30 ч:
Олимпия ФК (София) - НСА (София)                          1:3 
19 ноември 2016 г., събота, 10:40 ч:
Царско село 2015 (София) - Метал 2002 (Перник)            2:1 
19 ноември 2016 г., събота, 11:50 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   анулиран 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                1:3 
19 ноември 2016 г., събота, 13:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Витоша 13 (София)               4:1 

                           IX кръг

26 ноември 2016 г., събота, 09:30 ч:
НСА (София) - Царско село 2015 (София)                    1:3 
26 ноември 2016 г., събота, 10:40 ч:
Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София)                    0:1 
26 ноември 2016 г., събота, 11:50 ч:
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               2:4 
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                анулиран 
26 ноември 2016 г., събота, 13:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Славия 1913 (София)                 3:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Славия 1913 (София) XXX --- --- 2:0 --- 2:0 3:2 --- 3:0 --- 2. Царско село 2015 (София) 0:1 XXX 2:1 --- 7:0 4:0 --- 8:0 --- --- 3. Метал 2002 (Перник) 3:0 --- XXX 2:2 4:0 --- --- 2:0 --- --- 4. НСА (София) --- 1:3 --- XXX --- --- 5:1 --- 10:0 --- 5. Левски-Раковски (София) 1:2 --- --- 0:4 XXX 1:0 4:1 --- --- --- 6. Олимпия ФК (София) --- --- 1:1 1:3 --- XXX --- 3:0 --- --- 7. Витоша 13 (София) --- 0:6 0:2 --- --- 0:1 XXX 1:0 2:1 --- 8. Септември (София) 1:6 --- --- 0:8 2:4 --- --- XXX --- --- 9. Локомотив 1929 (София) --- 0:9 0:2 --- 0:5 0:1 --- 1:3 XXX --- 10. ДИТ Спорт (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Национал (София)                    9    8   1   0   52:2    25  Втора фаза, Група "А"
 2. Левски (София)                      9    8   0   1   32:3    24  Втора фаза, Група "А"
 3. Лъвчетата (София)                   9    6   2   1   26:8    20  Втора фаза, Група "А"
 4. Марек 1915 (Дупница)                9    5   1   3   37:20   16  Втора фаза, Група "А"
 5. Сливнишки герой (Сливница)          9    4   1   4   18:17   13  Втора фаза, Група "А" [1 0 0  2:1  3]
 6. РД Спорт (София)                    9    4   1   4   20:18   13  Втора фаза, Група "А" [0 0 1  1:2  0]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Победа 2013 (София)                 9    2   3   4   17:25    9  Втора фаза, Група "Б"
 8. София спорт (София)                 9    2   0   7    5:45    6  Втора фаза, Група "Б"
 9. Урвич (Панчарево)                   9    0   2   7    6:40    2  Втора фаза, Група "Б"
10. Щурче (София)                       9    0   1   8    4:39    1  Втора фаза, Група "Б"

Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 40x35 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти.
  - Всички мачове се играят в Герман, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

2 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч:
Левски (София) - Щурче (София)                            6:0 
2 октомври 2016 г., неделя, 10:40 ч:
Победа 2013 (София) - София спорт (София)                 5:0 
2 октомври 2016 г., неделя, 11:50 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Лъвчетата (София)                  3:5 
2 октомври 2016 г., неделя, 13:00 ч:
Национал (София) - РД Спорт (София)                       5:0 
2 октомври 2016 г., неделя, 14:10 ч:
Урвич (Панчарево) - Сливнишки герой (Сливница)            0:2 

                           II кръг

7 октомври 2016 г., петък, 09:30 ч:
Левски (София) - Победа 2013 (София)                      5:1 
7 октомври 2016 г., петък, 10:40 ч:
Щурче (София) - Сливнишки герой (Сливница)                0:6 
7 октомври 2016 г., петък, 11:50 ч:
Лъвчетата (София) - Национал (София)                      1:1 
7 октомври 2016 г., петък, 13:00 ч:
София спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                1:10 
7 октомври 2016 г., петък, 14:10 ч:
РД Спорт (София) - Урвич (Панчарево)                      5:1 

                           III кръг

16 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч:
Победа 2013 (София) - Щурче (София)                       3:1 
16 октомври 2016 г., неделя, 10:40 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)                     0:5 
16 октомври 2016 г., неделя, 11:50 ч:
Национал (София) - София спорт (София)                   10:0 
16 октомври 2016 г., неделя, 13:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Лъвчетата (София)                     0:5 
16 октомври 2016 г., неделя, 14:10 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - РД Спорт (София)             2:1 

                           IV кръг

23 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч:
Лъвчетата (София) - Сливнишки герой (Сливница)            1:0 
23 октомври 2016 г., неделя, 10:40 ч:
Щурче (София) - РД Спорт (София)                          0:3 
23 октомври 2016 г., неделя, 11:50 ч:
София спорт (София) - Урвич (Панчарево)                   3:1 
23 октомври 2016 г., неделя, 13:00 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         0:2 
23 октомври 2016 г., неделя, 14:10 ч:
Победа 2013 (София) - Марек 1915 (Дупница)                0:5 

                           V кръг

30 октомври 2016 г., неделя, 09:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Щурче (София)                      6:2 
30 октомври 2016 г., неделя, 10:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - София спорт (София)          5:0 
30 октомври 2016 г., неделя, 11:50 ч:
РД Спорт (София) - Лъвчетата (София)                      1:3 
30 октомври 2016 г., неделя, 13:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Левски (София)                        0:3 
30 октомври 2016 г., неделя, 14:10 ч:
Национал (София) - Победа 2013 (София)                    5:0 

                           VI кръг

7 ноември 2016 г., понеделник, 09:30 ч:
Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница)               5:0 
7 ноември 2016 г., понеделник, 10:40 ч:
Щурче (София) - Лъвчетата (София)                         0:4 
7 ноември 2016 г., понеделник, 11:50 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Национал (София)                   0:4 
7 ноември 2016 г., понеделник, 13:00 ч:
София спорт (София) - РД Спорт (София)                    0:5 
7 ноември 2016 г., понеделник, 14:10 ч:
Победа 2013 (София) - Урвич (Панчарево)                   3:3 

                           VII кръг

14 ноември 2016 г., понеделник, 09:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Марек 1915 (Дупница)                  0:6 
14 ноември 2016 г., понеделник, 10:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Победа 2013 (София)          1:1 
14 ноември 2016 г., понеделник, 11:50 ч:
Лъвчетата (София) - София спорт (София)                   5:0 
14 ноември 2016 г., понеделник, 13:00 ч:
РД Спорт (София) - Левски (София)                         0:3 
14 ноември 2016 г., понеделник, 14:10 ч:
Национал (София) - Щурче (София)                          9:0 

                           VIII кръг

20 ноември 2016 г., неделя, 09:30 ч:
Левски (София) - Лъвчетата (София)                        1:0 
20 ноември 2016 г., неделя, 10:40 ч:
Щурче (София) - София спорт (София)                       0:1 
20 ноември 2016 г., неделя, 11:50 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)         5:1 
20 ноември 2016 г., неделя, 13:00 ч:
Национал (София) - Урвич (Панчарево)                     12:0 
20 ноември 2016 г., неделя, 14:10 ч:
Победа 2013 (София) - РД Спорт (София)                    2:3 

                           IX кръг

27 ноември 2016 г., неделя, 09:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Щурче (София)                         1:1 
27 ноември 2016 г., неделя, 10:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Национал (София)             1:4 
27 ноември 2016 г., неделя, 11:50 ч:
Лъвчетата (София) - Победа 2013 (София)                   2:2 
27 ноември 2016 г., неделя, 13:00 ч:
София спорт (София) - Левски (София)                      0:4 
27 ноември 2016 г., неделя, 14:10 ч:
РД Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                   2:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Национал (София) XXX --- --- --- --- 5:0 5:0 10:0 12:0 9:0 2. Левски (София) 0:2 XXX 1:0 --- 5:0 --- 5:1 --- --- 6:0 3. Лъвчетата (София) 1:1 --- XXX --- 1:0 --- 2:2 5:0 --- --- 4. Марек 1915 (Дупница) 0:4 0:5 3:5 XXX 5:1 --- --- --- --- 6:2 5. Сливнишки герой (Сливница) 1:4 --- --- --- XXX 2:1 1:1 5:0 --- --- 6. РД Спорт (София) --- 0:3 1:3 2:2 --- XXX --- --- 5:1 --- 7. Победа 2013 (София) --- --- --- 0:5 --- 2:3 XXX 5:0 3:3 3:1 8. София спорт (София) --- 0:4 --- 1:10 --- 0:5 --- XXX 3:1 --- 9. Урвич (Панчарево) --- 0:3 0:5 0:6 0:2 --- --- --- XXX 1:1 10. Щурче (София) --- --- 0:4 --- 0:6 0:3 --- 0:1 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ком 98 (Годеч)                      6    5   0   1   33:2    15     Втора фаза, Група "А"
 2. Ферион (София)                      6    4   1   1   16:12   13     Втора фаза, Група "А"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Младост 2015 (София)                6    3   2   1   15:5    11     Втора фаза, Група "Б"
 4. ДАФ (София)                         6    3   0   3    7:9     9     Втора фаза, Група "Б"
 5. Сердика (София)                     6    1   3   2   12:11    6     Втора фаза, Група "Б"
 6. Шампиони (София)                    6    1   2   3    4:11    5     Втора фаза, Група "Б"
 7. Кремиковци (кв.Кремиковци, София)   6    0   0   6    2:39    0     Втора фаза, Група "Б"
 -. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    0    0   0   0    0:0     - [*]                      

Бележки
  - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) първоначално заявява участие, но се отказва непосредствено преди началото на сезона.
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 40x35 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти.
  - Всички мачове се играят в Герман, освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

2 октомври 2016 г., неделя, 15:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - Сердика (София)                          5:0 
2 октомври 2016 г., неделя, 16:30 ч:
Младост 2015 (София) - ДАФ (София)                        3:0 
2 октомври 2016 г., неделя, 17:30 ч:
Ферион (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)        7:1 
Шампиони (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       анулиран 

                           II кръг

6 октомври 2016 г., четвъртък, 15:20 ч:
ДАФ (София) - Сердика (София)                             2:0 
6 октомври 2016 г., четвъртък, 16:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ком 98 (Годеч)         анулиран 
7 октомври 2016 г., петък, 15:20 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Шампиони (София)      0:1 
7 октомври 2016 г., петък, 16:30 ч:
Младост 2015 (София) - Ферион (София)                     1:2 

                           III кръг

15 октомври 2016 г., събота, 14:10 ч:
Шампиони (София) - Младост 2015 (София)                   1:1 
15 октомври 2016 г., събота, 15:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)       12:0 
16 октомври 2016 г., неделя, 15:20 ч:
Ферион (София) - ДАФ (София)                              1:0 
16 октомври 2016 г., неделя, 16:30 ч:
Сердика (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)        анулиран 

                           IV кръг

22 октомври 2016 г., събота, 15:20 ч:
Младост 2015 (София) - Ком 98 (Годеч)                     2:1 
22 октомври 2016 г., събота, 16:30 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сердика (София)       0:8 
23 октомври 2016 г., неделя, 15:20 ч:
ДАФ (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)            анулиран 
Ферион (София) - Шампиони (София)                         4:1 

                           V кръг

29 октомври 2016 г., събота, 14:10 ч:
Ком 98 (Годеч) - Ферион (София)                           7:0 
29 октомври 2016 г., събота, 15:20 ч:
Шампиони (София) - ДАФ (София)                            0:1 
30 октомври 2016 г., неделя, 15:20 ч:
Сердика (София) - Младост 2015 (София)                    1:1 
30 октомври 2016 г., неделя, 16:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Кремиковци (кв.Кремиковци)  анулиран 

                           VI кръг

5 ноември 2016 г., събота, 15:20 ч:
ДАФ (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)           4:1 
5 ноември 2016 г., събота, 16:30 ч:
Младост 2015 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   анулиран 
7 ноември 2016 г., понеделник, 15:20 ч:
Ферион (София) - Сердика (София)                          2:2 
7 ноември 2016 г., понеделник, 16:30 ч:
Шампиони (София) - Ком 98 (Годеч)                         0:4 

                           VII кръг

12 ноември 2016 г., събота, 13:00 ч:
Сердика (София) - Шампиони (София)                        1:1 
12 ноември 2016 г., събота, 15:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - ДАФ (София)                              4:0 
14 ноември 2016 г., понеделник, 15:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ферион (София)         анулиран 
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Младост 2015 (София)     0:7 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Ком 98 (Годеч) XXX 7:0 --- 4:0 5:0 --- 12:0 --- 2. Ферион (София) --- XXX --- 1:0 2:2 4:1 7:1 --- 3. Младост 2015 (София) 2:1 1:2 XXX 3:0 --- --- --- --- 4. ДАФ (София) --- --- --- XXX 2:0 --- 4:1 --- 5. Сердика (София) --- --- 1:1 --- XXX 1:1 --- --- 6. Шампиони (София) 0:4 --- 1:1 0:1 --- XXX --- --- 7. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) --- --- 0:7 --- 0:8 0:1 XXX --- 8. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. НСА (София) 13 11 1 1 54:13 34 [1 0 0 5:3 3] ------------------------------------------------------------------- 2. Царско село 2015 (София) 13 11 1 1 64:15 34 [0 0 1 3:5 0] 3. Славия 1913 (София) 13 8 4 1 46:11 28 4. Метал 2002 (Перник) 13 7 5 1 19:7 26 5. Олимпия ФК (София) 13 8 0 5 30:18 24 6. Левски (София) 13 7 2 4 30:17 23 7. Национал (София) 13 6 2 5 30:24 20 8. Левски-Раковски (София) 13 5 3 5 28:25 18 9. Марек 1915 (Дупница) 13 4 2 7 15:39 14 [1 0 0 3:1 3] 10. РД Спорт (София) 13 4 2 7 18:34 14 [0 0 1 1:3 0] 11. Сливнишки герой (Сливница) 13 3 2 8 17:31 11 12. Лъвчетата (София) 13 3 0 10 19:32 9 13. Ком 98 (Годеч) 13 1 2 10 10:34 5 14. Ферион (София) 13 0 0 13 14:94 0
Бележки - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 40x35 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. - Всички мачове се играят в Герман, освен ако не е посочено друго. I кръг 4 март 2017 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Ферион (София) 12:0 4 март 2017 г., събота, 10:10 ч: Царско село 2015 (София) - Ком 98 (Годеч) 1:1 4 март 2017 г., събота, 11:20 ч: НСА (София) - Сливнишки герой (Сливница) 4:0 4 март 2017 г., събота, 12:30 ч: Левски-Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:1 4 март 2017 г., събота, 13:40 ч: Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София) 2:1 4 март 2017 г., събота, 14:50 ч: Национал (София) - Левски (София) 0:2 12 март 2017 г., неделя, 16:30 ч: Метал 2002 (Перник) - РД Спорт (София) 0:0 II кръг 11 март 2017 г., събота, 09:00 ч: РД Спорт (София) - НСА (София) 0:6 11 март 2017 г., събота, 10:10 ч: Ком 98 (Годеч) - Метал 2002 (Перник) 0:1 11 март 2017 г., събота, 11:20 ч: Марек 1915 (Дупница) - Олимпия ФК (София) 0:3 11 март 2017 г., събота, 12:30 ч: Лъвчетата (София) - Национал (София) 1:2 11 март 2017 г., събота, 13:40 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Левски-Раковски (София) 3:1 11 март 2017 г., събота, 14:50 ч: Ферион (София) - Левски (София) 1:7 11 март 2017 г., събота, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София) 3:4 III кръг 18 март 2017 г., събота, 09:00 ч: Метал 2002 (Перник) - Славия 1913 (София) 0:0 18 март 2017 г., събота, 10:10 ч: НСА (София) - Ком 98 (Годеч) 6:1 18 март 2017 г., събота, 11:20 ч: Царско село 2015 (София) - Ферион (София) 13:0 18 март 2017 г., събота, 12:30 ч: Олимпия ФК (София) - Сливнишки герой (Сливница) 1:0 18 март 2017 г., събота, 13:40 ч: Левски-Раковски (София) - РД Спорт (София) 1:1 18 март 2017 г., събота, 14:50 ч: Национал (София) - Марек 1915 (Дупница) 0:1 18 март 2017 г., събота, 16:00 ч: Левски (София) - Лъвчетата (София) 2:1 IV кръг 25 март 2017 г., събота, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Левски-Раковски (София) 1:3 25 март 2017 г., събота, 10:10 ч: РД Спорт (София) - Олимпия ФК (София) 0:1 25 март 2017 г., събота, 11:20 ч: Ферион (София) - Лъвчетата (София) 2:7 25 март 2017 г., събота, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски (София) 1:4 25 март 2017 г., събота, 13:40 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Национал (София) 2:4 25 март 2017 г., събота, 14:50 ч: Славия 1913 (София) - НСА (София) 1:1 25 март 2017 г., събота, 16:00 ч: Царско село 2015 (София) - Метал 2002 (Перник) 4:1 V кръг 1 април 2017 г., събота, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Ком 98 (Годеч) 3:0 1 април 2017 г., събота, 10:10 ч: Национал (София) - РД Спорт (София) 7:2 1 април 2017 г., събота, 11:20 ч: Метал 2002 (Перник) - Ферион (София) 4:0 1 април 2017 г., събота, 12:30 ч: НСА (София) - Царско село 2015 (София) 5:3 1 април 2017 г., събота, 13:40 ч: Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София) 0:5 1 април 2017 г., събота, 14:50 ч: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) 5:1 1 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Лъвчетата (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:1 VI кръг 8 април 2017 г., събота, 09:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Лъвчетата (София) 2:1 8 април 2017 г., събота, 10:10 ч: Ком 98 (Годеч) - Национал (София) 1:2 8 април 2017 г., събота, 11:20 ч: Ферион (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:3 8 април 2017 г., събота, 12:30 ч: Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София) 4:1 8 април 2017 г., събота, 13:40 ч: РД Спорт (София) - Левски (София) отложен 8 април 2017 г., събота, 14:50 ч: Метал 2002 (Перник) - НСА (София) 1:0 8 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Царско село 2015 (София) - Левски-Раковски (София) 4:0 28 май 2017 г., неделя, 16:30 ч: РД Спорт (София) - Левски (София) 1:3 VII кръг 22 април 2017 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Ком 98 (Годеч) 5:0 22 април 2017 г., събота, 10:10 ч: Левски-Раковски (София) - Метал 2002 (Перник) 1:1 22 април 2017 г., събота, 11:20 ч: Лъвчетата (София) - РД Спорт (София) 0:2 22 април 2017 г., събота, 12:30 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) 2:2 22 април 2017 г., събота, 13:40 ч: Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница) 1:1 22 април 2017 г., събота, 14:50 ч: НСА (София) - Ферион (София) 9:1 22 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София) 1:6 VIII кръг 29 април 2017 г., събота, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Лъвчетата (София) 0:3 сл. 29 април 2017 г., събота, 10:10 ч: РД Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:3 29 април 2017 г., събота, 11:20 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 1:1 29 април 2017 г., събота, 12:30 ч: Метал 2002 (Перник) - Олимпия ФК (София) 3:0 29 април 2017 г., събота, 13:40 ч: Царско село 2015 (София) - Национал (София) 3:1 29 април 2017 г., събота, 14:50 ч: НСА (София) - Левски-Раковски (София) 4:2 29 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Ферион (София) - Сливнишки герой (Сливница) 3:7 IX кръг 6 май 2017 г., събота, 09:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Ком 98 (Годеч) 3:0 6 май 2017 г., събота, 10:10 ч: Национал (София) - Метал 2002 (Перник) 1:1 6 май 2017 г., събота, 11:20 ч: Сливнишки герой (Сливница) - РД Спорт (София) 1:3 6 май 2017 г., събота, 12:30 ч: Левски (София) - Царско село 2015 (София) 1:2 6 май 2017 г., събота, 13:40 ч: Левски-Раковски (София) - Ферион (София) 7:1 6 май 2017 г., събота, 14:50 ч: Олимпия ФК (София) - НСА (София) 0:1 6 май 2017 г., събота, 16:00 ч: Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София) 0:2 X кръг 13 май 2017 г., събота, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Сливнишки герой (Сливница) 0:0 13 май 2017 г., събота, 10:10 ч: Ферион (София) - РД Спорт (София) 1:3 13 май 2017 г., събота, 11:20 ч: Левски-Раковски (София) - Олимпия ФК (София) 1:0 13 май 2017 г., събота, 12:30 ч: Метал 2002 (Перник) - Левски (София) 0:0 13 май 2017 г., събота, 13:40 ч: Царско село 2015 (София) - Лъвчетата (София) 4:0 13 май 2017 г., събота, 14:50 ч: НСА (София) - Национал (София) 4:3 13 май 2017 г., събота, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница) 7:0 XI кръг 20 май 2017 г., събота, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Ком 98 (Годеч) 2:1 20 май 2017 г., събота, 10:10 ч: Национал (София) - Левски-Раковски (София) 3:1 20 май 2017 г., събота, 11:20 ч: Левски (София) - НСА (София) 0:5 20 май 2017 г., събота, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Царско село 2015 (София) 1:11 20 май 2017 г., събота, 13:40 ч: Олимпия ФК (София) - Ферион (София) 14:0 20 май 2017 г., събота, 14:50 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Славия 1913 (София) 0:2 20 май 2017 г., събота, 16:00 ч: Лъвчетата (София) - Метал 2002 (Перник) 1:3 XII кръг 27 май 2017 г., събота, 09:00 ч: Ферион (София) - Ком 98 (Годеч) 2:5 27 май 2017 г., събота, 10:10 ч: Славия 1913 (София) - РД Спорт (София) 4:2 27 май 2017 г., събота, 11:20 ч: Левски-Раковски (София) - Левски (София) 3:0 сл. 27 май 2017 г., събота, 12:30 ч: Метал 2002 (Перник) - Марек 1915 (Дупница) 1:0 27 май 2017 г., събота, 13:40 ч: Царско село 2015 (София) - Сливнишки герой (Сливница) 3:0 27 май 2017 г., събота, 14:50 ч: НСА (София) - Лъвчетата (София) 3:1 27 май 2017 г., събота, 16:00 ч: Олимпия ФК (София) - Национал (София) 3:2 VI кръг - отложен мач 28 май 2017 г., неделя, 16:30 ч: РД Спорт (София) - Левски (София) 1:3 XIII кръг 28 май 2017 г., неделя, 17:10 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Метал 2002 (Перник) 0:3 3 юни 2017 г., събота, 09:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Славия 1913 (София) 0:3 3 юни 2017 г., събота, 10:10 ч: РД Спорт (София) - Царско село 2015 (София) 1:6 3 юни 2017 г., събота, 11:20 ч: Лъвчетата (София) - Левски-Раковски (София) 1:7 3 юни 2017 г., събота, 12:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - НСА (София) 0:6 3 юни 2017 г., събота, 13:40 ч: Национал (София) - Ферион (София) 3:1 3 юни 2017 г., събота, 16:00 ч: Левски (София) - Олимпия ФК (София) 0:1
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. НСА (София) XXX 5:3 --- --- --- --- 4:3 4:2 --- --- 4:0 3:1 6:1 9:1 2. Царско село 2015 (София) --- XXX --- 4:1 --- --- 3:1 4:0 --- --- 3:0 4:0 1:1 13:0 3. Славия 1913 (София) 1:1 3:4 XXX --- 4:1 1:1 --- --- 7:0 4:2 --- --- --- 12:0 4. Метал 2002 (Перник) 1:0 --- 0:0 XXX 3:0 0:0 --- --- 1:0 0:0 --- --- --- 4:0 5. Олимпия ФК (София) 0:1 1:6 --- --- XXX --- 3:2 --- --- --- 1:0 2:1 3:0 14:0 6. Левски (София) 0:5 1:2 --- --- 0:1 XXX --- --- --- --- 5:1 2:1 5:0 --- 7. Национал (София) --- --- 2:2 1:1 --- 0:2 XXX 3:1 0:1 7:2 --- --- --- 3:1 8. Левски-Раковски (София) --- --- 0:5 1:1 1:0 3:0* --- XXX 1:1 1:1 --- --- --- 7:1 9. Марек 1915 (Дупница) 0:6 1:11 --- --- 0:3 1:4 --- --- XXX --- 1:1 --- 3:0 --- 10. РД Спорт (София) 0:6 1:6 --- --- 0:1 1:3 --- --- 1:3 XXX --- --- 2:1 --- 11. Сливнишки герой (Сливница) --- --- 0:2 0:3 --- --- 2:4 3:1 --- 1:3 XXX 2:1 --- --- 12. Лъвчетата (София) --- --- 0:2 1:3 --- --- 1:2 1:7 2:1 0:2 --- XXX --- --- 13. Ком 98 (Годеч) --- --- 0:3 0:1 --- --- 1:2 1:3 --- --- 0:0 0:3* XXX --- 14. Ферион (София) --- --- --- --- --- 1:7 --- --- 2:3 1:3 3:7 2:7 2:5 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

15. Витоша 13 (София) 11 9 2 0 29:9 29 16. Младост 2015 (София) 11 8 1 2 44:14 25 17. Локомотив 1929 (София) 11 7 2 2 45:13 23 [0 1 0 2:2 1, +32 обща ГР] 18. Сердика (София) 11 7 2 2 26:13 23 [0 1 0 2:2 1, +13 обща ГР] 19. Победа 2013 (София) 11 6 0 5 21:23 18 20. Септември (София) 11 5 1 5 36:25 16 21. Шампиони (София) 11 4 2 5 22:22 14 22. ДАФ (София) 11 3 3 5 22:25 12 23. София спорт (София) 11 3 1 7 10:23 10 [1 0 0 2:0 3] 24. Щурче (София) 11 3 1 7 18:38 10 [0 0 1 0:2 0] 25. Урвич (Панчарево) 11 2 3 6 23:34 9 26. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 11 0 0 11 7:64 0
Бележки - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от 5 минути между тях. - Всички мачове се играят на терени с размери 40x35 м, а всеки отбор е съставен от 7 футблисти. - Всички мачове се играят в Герман, освен ако не е посочено друго. I кръг 12 март 2017 г., неделя, 09:30 ч: Витоша 13 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 6:1 12 март 2017 г., неделя, 10:40 ч: Септември (София) - Шампиони (София) 0:1 12 март 2017 г., неделя, 11:50 ч: Локомотив 1929 (София) - Сердика (София) 2:2 12 март 2017 г., неделя, 13:00 ч: Победа 2013 (София) - ДАФ (София) 2:1 12 март 2017 г., неделя, 14:10 ч: София спорт (София) - Младост 2015 (София) 0:4 12 март 2017 г., неделя, 15:20 ч: Урвич (Панчарево) - Щурче (София) 5:2 II кръг 19 март 2017 г., неделя, 09:30 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Щурче (София) 0:3 19 март 2017 г., неделя, 10:40 ч: Витоша 13 (София) - Септември (София) 2:2 19 март 2017 г., неделя, 11:50 ч: Младост 2015 (София) - Урвич (Панчарево) 1:1 19 март 2017 г., неделя, 13:00 ч: Сердика (София) - Победа 2013 (София) 1:2 19 март 2017 г., неделя, 14:10 ч: Шампиони (София) - Локомотив 1929 (София) 1:1 19 март 2017 г., неделя, 15:20 ч: ДАФ (София) - София спорт (София) 2:1 III кръг 25 март 2017 г., събота, 17:10 ч: Победа 2013 (София) - Шампиони (София) 1:2 27 март 2017 г., понеделник, 10:40 ч: Локомотив 1929 (София) - Витоша 13 (София) 1:2 27 март 2017 г., понеделник, 11:50 ч: Септември (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 6:2 27 март 2017 г., понеделник, 13:00 ч: София спорт (София) - Сердика (София) 0:1 27 март 2017 г., понеделник, 14:10 ч: Урвич (Панчарево) - ДАФ (София) 1:1 27 март 2017 г., понеделник, 15:20 ч: Щурче (София) - Младост 2015 (София) 1:9 IV кръг 2 април 2017 г., неделя, 09:30 ч: Септември (София) - Локомотив 1929 (София) 3:5 2 април 2017 г., неделя, 10:40 ч: ДАФ (София) - Щурче (София) 2:2 2 април 2017 г., неделя, 11:50 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Младост 2015 (София) 0:7 2 април 2017 г., неделя, 13:00 ч: Сердика (София) - Урвич (Панчарево) 2:0 2 април 2017 г., неделя, 14:10 ч: Витоша 13 (София) - Победа 2013 (София) 2:1 2 април 2017 г., неделя, 15:20 ч: Шампиони (София) - София спорт (София) 0:1 V кръг 9 април 2017 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 8:0 9 април 2017 г., неделя, 10:40 ч: София спорт (София) - Витоша 13 (София) 0:1 9 април 2017 г., неделя, 11:50 ч: Урвич (Панчарево) - Шампиони (София) отложен 9 април 2017 г., неделя, 13:00 ч: Щурче (София) - Сердика (София) 3:0 сл. 9 април 2017 г., неделя, 14:10 ч: Младост 2015 (София) - ДАФ (София) 4:2 9 април 2017 г., неделя, 15:20 ч: Победа 2013 (София) - Септември (София) 0:4 29 април 2017 г., събота, 17:10 ч: Урвич (Панчарево) - Шампиони (София) 1:6 VI кръг 23 април 2017 г., неделя, 09:30 ч: Септември (София) - София спорт (София) 6:1 23 април 2017 г., неделя, 10:40 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - ДАФ (София) 1:6 23 април 2017 г., неделя, 11:50 ч: Шампиони (София) - Щурче (София) 2:3 23 април 2017 г., неделя, 13:00 ч: Сердика (София) - Младост 2015 (София) 4:1 23 април 2017 г., неделя, 14:10 ч: Витоша 13 (София) - Урвич (Панчарево) 4:1 23 април 2017 г., неделя, 15:20 ч: Локомотив 1929 (София) - Победа 2013 (София) 8:0 V кръг - отложен мач 29 април 2017 г., събота, 17:10 ч: Урвич (Панчарево) - Шампиони (София) 1:6 VII кръг 30 април 2017 г., неделя, 09:30 ч: Победа 2013 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 4:0 30 април 2017 г., неделя, 10:40 ч: София спорт (София) - Локомотив 1929 (София) 0:4 30 април 2017 г., неделя, 11:50 ч: Щурче (София) - Витоша 13 (София) 1:3 30 април 2017 г., неделя, 13:00 ч: ДАФ (София) - Сердика (София) 0:2 30 април 2017 г., неделя, 14:10 ч: Младост 2015 (София) - Шампиони (София) 8:0 30 април 2017 г., неделя, 15:20 ч: Урвич (Панчарево) - Септември (София) 1:3 VIII кръг 7 май 2017 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Урвич (Панчарево) 7:0 7 май 2017 г., неделя, 10:40 ч: Витоша 13 (София) - Младост 2015 (София) 1:0 7 май 2017 г., неделя, 11:50 ч: Шампиони (София) - ДАФ (София) 2:2 7 май 2017 г., неделя, 13:00 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сердика (София) 1:6 7 май 2017 г., неделя, 14:10 ч: Септември (София) - Щурче (София) 6:1 7 май 2017 г., неделя, 15:20 ч: Победа 2013 (София) - София спорт (София) 1:0 IX кръг 14 май 2017 г., неделя, 09:30 ч: София спорт (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 2:1 14 май 2017 г., неделя, 10:40 ч: Урвич (Панчарево) - Победа 2013 (София) 1:4 14 май 2017 г., неделя, 11:50 ч: Щурче (София) - Локомотив 1929 (София) 1:4 14 май 2017 г., неделя, 13:00 ч: Младост 2015 (София) - Септември (София) 4:3 14 май 2017 г., неделя, 14:10 ч: ДАФ (София) - Витоша 13 (София) 0:4 14 май 2017 г., неделя, 15:20 ч: Сердика (София) - Шампиони (София) 3:1 X кръг 21 май 2017 г., неделя, 09:30 ч: Витоша 13 (София) - Сердика (София) 2:2 21 май 2017 г., неделя, 10:40 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Шампиони (София) 0:7 21 май 2017 г., неделя, 11:50 ч: Септември (София) - ДАФ (София) 2:5 21 май 2017 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1929 (София) - Младост 2015 (София) 1:3 21 май 2017 г., неделя, 14:10 ч: София спорт (София) - Урвич (Панчарево) 3:3 21 май 2017 г., неделя, 15:20 ч: Победа 2013 (София) - Щурче (София) 5:1 XI кръг 27 май 2017 г., събота, 17:10 ч: Урвич (Панчарево) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 9:1 28 май 2017 г., неделя, 09:30 ч: Младост 2015 (София) - Победа 2013 (София) 3:1 28 май 2017 г., неделя, 11:50 ч: Шампиони (София) - Витоша 13 (София) 0:2 28 май 2017 г., неделя, 13:00 ч: ДАФ (София) - Локомотив 1929 (София) 1:4 28 май 2017 г., неделя, 14:10 ч: Щурче (София) - София спорт (София) 0:2 28 май 2017 г., неделя, 15:20 ч: Сердика (София) - Септември (София) 3:1
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Витоша 13 (София) XXX 1:0 --- 2:2 2:1 2:2 --- --- --- --- 4:1 6:1 2. Младост 2015 (София) --- XXX --- --- 3:1 4:3 8:0 4:2 --- --- 1:1 --- 3. Локомотив 1929 (София) 1:2 1:3 XXX 2:2 8:0 --- --- --- --- --- 7:0 8:0 4. Сердика (София) --- 4:1 --- XXX 1:2 3:1 3:1 --- --- --- 2:0 --- 5. Победа 2013 (София) --- --- --- --- XXX 0:4 1:2 2:1 1:0 5:1 --- 4:0 6. Септември (София) --- --- 3:5 --- --- XXX 0:1 2:5 6:1 6:1 --- 6:2 7. Шампиони (София) 0:2 --- 1:1 --- --- --- XXX 2:2 0:1 2:3 --- --- 8. ДАФ (София) 0:4 --- 1:4 0:2 --- --- --- XXX 2:1 2:2 --- --- 9. София спорт (София) 0:1 0:4 0:4 0:1 --- --- --- --- XXX --- 3:3 2:1 10. Щурче (София) 1:3 1:9 1:4 3:0* --- --- --- --- 0:2 XXX --- --- 11. Урвич (Панчарево) --- --- --- --- 1:4 1:3 1:6 1:1 --- 5:2 XXX 9:1 12. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) --- 0:7 --- 1:6 --- --- 0:7 1:6 --- 0:3 --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре