Деца подготвителна група (род.2005) - Футбол 11:
« Стара Загора - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Берое (Стара Загора)               22   19   3   0  160:5    60
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Розова долина (Казанлък)           22   18   2   2  103:13   56
 3. Берое II (Стара Загора)            22   16   1   5   94:22   49
 4. Верея (Стара Загора)               22   14   3   5   87:25   45
 5. Сините камъни 2013 (Сливен)        22   12   2   8   54:38   38
 6. Респект (Хасково)                  22   11   4   7   77:35   37
 7. Мъглиж (Мъглиж)                    22    7   6   9   56:52   27 [0 2 0  2:2  2, 2 гола на чужд терен]
 8. Димитровград 1947 (Димитровград)   22    8   3  11   45:46   27 [0 2 0  2:2  2, 0 гола на чужд терен]
 9. Сливен 2000 (Сливен)               22    7   1  14   43:133  22
10. Хасково (Хасково)                  22    3   1  18   28:92   10
11. Арсенал (Казанлък)                 22    2   2  18   26:137   8
12. Миньор (Раднево)                   22    0   2  20    9:184   2

                           I кръг

23 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Хасково (Хасково)                    2:3 
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           2:0 
Верея (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)   5:1 
Миньор (Раднево) - Респект (Хасково)                      1:11 
Мъглиж (Мъглиж) - Берое II (Стара Загора)                 0:4 
Сливен 2000 (Сливен) - Сините камъни 2013 (Сливен)        1:4 

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Сините камъни 2013 (Сливен)           0:4 
Берое II (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)           13:0 
Респект (Хасково) - Мъглиж (Мъглиж)                       0:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)      10:0 
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           2:1 
Арсенал (Казанлък) - Берое (Стара Загора)                 1:18 

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Хасково (Хасково)                  9:0 
Верея (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 5:0 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               0:12 
Мъглиж (Мъглиж) - Димитровград 1947 (Димитровград)        0:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Респект (Хасково)                  0:8 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Берое II (Стара Загора)     0:4 

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Берое II (Стара Загора)               0:5 
Респект (Хасково) - Сините камъни 2013 (Сливен)           1:2 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сливен 2000 (Сливен)   4:0 
Розова долина (Казанлък) - Мъглиж (Мъглиж)                4:1 
Арсенал (Казанлък) - Миньор (Раднево)                     6:2 
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               4:1 

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Хасково (Хасково)                  4:0 
Миньор (Раднево) - Берое (Стара Загора)                   0:18 
Мъглиж (Мъглиж) - Арсенал (Казанлък)                      5:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)           0:13 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Димитровград 1947 (Дмгр)    2:0 
Берое II (Стара Загора) - Респект (Хасково)               4:0 

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Респект (Хасково)                     0:4 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Берое II (Стара Загора)        2:3 
Розова долина (Казанлък) - Сините камъни 2013 (Сливен)    2:0 
Арсенал (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)                 4:1 
Берое (Стара Загора) - Мъглиж (Мъглиж)                    7:0 
Верея (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                   6:0 

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Миньор (Раднево) - Хасково (Хасково)                      0:7 
Мъглиж (Мъглиж) - Верея (Стара Загора)                    1:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               0:12 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Арсенал (Казанлък)          8:2 
Берое II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)        1:4 
Респект (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)      3:1 

                           VIII кръг

11 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)      0:4 
Розова долина (Казанлък) - Респект (Хасково)              3:0 
Арсенал (Казанлък) - Берое II (Стара Загора)              0:8 
Берое (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)        9:0 
Верея (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              14:0 
Миньор (Раднево) - Мъглиж (Мъглиж)                        0:7 

                           IX кръг

18 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Мъглиж (Мъглиж) - Хасково (Хасково)                       6:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)                   4:1 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Верея (Стара Загора)        0:2 
Берое II (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)            0:3 
Респект (Хасково) - Арсенал (Казанлък)                    6:0 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)       0:5 

                           X кръг

25 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък)              0:6 
Арсенал (Казанлък) - Димитровград 1947 (Димитровград)     1:3 
Берое (Стара Загора) - Респект (Хасково)                  2:2 
Верея (Стара Загора) - Берое II (Стара Загора)            2:0 
Миньор (Раднево) - Сините камъни 2013 (Сливен)            0:3 
Мъглиж (Мъглиж) - Сливен 2000 (Сливен)                    3:4 

                           XI кръг

2 декември 2017, събота, 12:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Хасково (Хасково)                  2:1 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Мъглиж (Мъглиж)             1:3 
Берое II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                8:0 
Респект (Хасково) - Верея (Стара Загора)                  1:2 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Берое (Стара Загора)   отложен 
Розова долина (Казанлък) - Арсенал (Казанлък)             8:0 
29 май 2018, вторник, 12:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Берое (Стара Загора)   0:7 

                           XII кръг

10 март 2018, събота, 10:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Верея (Стара Загора)   0:3 
10 март 2018, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Арсенал (Казанлък)                    отложен 
Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора)           0:0 
Респект (Хасково) - Миньор (Раднево)                      отложен 
Берое II (Стара Загора) - Мъглиж (Мъглиж)                 3:0 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Сливен 2000 (Сливен)        4:2 
16 май 2018, сряда, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Арсенал (Казанлък)                    8:0 
Респект (Хасково) - Миньор (Раднево)                     10:1 

                           XIII кръг

17 март 2018, събота, 12:00 ч:
Сините камъни 2013 (Сливен) - Хасково (Хасково)           3:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Берое II (Стара Загора)            0:7 
Мъглиж (Мъглиж) - Респект (Хасково)                       отложен 
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       отложен 
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 отложен 
18 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           0:2 
24 май 2018, четвъртък, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 0:0 
Мъглиж (Мъглиж) - Респект (Хасково)                       2:2 
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       0:5 

                           XIV кръг

24 март 2018, събота, 10:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                 отложен 
24 март 2018, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Берое (Стара Загора)                  0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               отложен 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Мъглиж (Мъглиж)        отложен 
Респект (Хасково) - Сливен 2000 (Сливен)                  отложен 
Берое II (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)     0:3 
18 април 2018, сряда, 10:30 ч:
Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                 0:6 
25 април 2018, сряда, 12:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               3:0 
9 май 2018, сряда, 12:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Мъглиж (Мъглиж)        2:2 
Респект (Хасково) - Сливен 2000 (Сливен)                  7:0 

                           XV кръг

31 март 2018, събота, 11:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               0:3 
31 март 2018, събота, 12:00 ч:
Берое II (Стара Загора) - Хасково (Хасково)               3:2 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Респект (Хасково)           2:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Димитровград 1947 (Димитровград)   2:2 
Мъглиж (Мъглиж) - Розова долина (Казанлък)                1:4 
Миньор (Раднево) - Арсенал (Казанлък)                     2:2 

                           XVI кръг

14 април 2018, събота, 10:30 ч:
Хасково (Хасково) - Верея (Стара Загора)                  4:10 
14 април 2018, събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                  19:0 
Арсенал (Казанлък) - Мъглиж (Мъглиж)                      0:3 
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)           8:0 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Сините камъни 2013 (Сливен)    2:0 
Респект (Хасково) - Берое II (Стара Загора)               1:3 

                           XIV кръг - отложен мач

18 април 2018, сряда, 10:30 ч:
Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                 0:6 

                           XVII кръг

20 април 2018, петък, 10:30 ч:
Сините камъни 2013 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)    0:3 
21 април 2018, събота, 12:00 ч:
Респект (Хасково) - Хасково (Хасково)                     5:0 
Берое II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)        1:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Арсенал (Казанлък)                 6:2 
Мъглиж (Мъглиж) - Берое (Стара Загора)                    0:8 
22 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Миньор (Раднево) - Верея (Стара Загора)                   0:16 

                           XIV кръг - отложен мач

25 април 2018, сряда, 12:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               3:0 

                           XVIII кръг

28 април 2018, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Миньор (Раднево)                      1:1 
Верея (Стара Загора) - Мъглиж (Мъглиж)                    1:1 
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              19:0 
Арсенал (Казанлък) - Сините камъни 2013 (Сливен)          2:5 
Розова долина (Казанлък) - Берое II (Стара Загора)        отложен 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Респект (Хасково)      1:2 
24 май 2018, четвъртък, 12:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Берое II (Стара Загора)        0:3 

                           XIX кръг

5 май 2018, събота, 11:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Верея (Стара Загора)               2:6 
5 май 2018, събота, 12:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково (Хасково)      5:1 
Респект (Хасково) - Розова долина (Казанлък)              4:4 
Берое II (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)             16:0 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Берое (Стара Загора)        0:2 
Мъглиж (Мъглиж) - Миньор (Раднево)                       11:1 

                           XIV кръг - отложени мачове

9 май 2018, сряда, 12:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Мъглиж (Мъглиж)        2:2 
Респект (Хасково) - Сливен 2000 (Сливен)                  7:0 

                           XX кръг

12 май 2018, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Мъглиж (Мъглиж)                       0:7 
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                   0:7 
Верея (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)        0:0 
Берое (Стара Загора) - Берое II (Стара Загора)            4:0 
Арсенал (Казанлък) - Респект (Хасково)                    1:6 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       2:0 

                           XII кръг - отложени мачове

16 май 2018, сряда, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Арсенал (Казанлък)                    8:0 
Респект (Хасково) - Миньор (Раднево)                     10:1 

                           XXI кръг

19 май 2018, събота, 12:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Хасково (Хасково)              3:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арсенал (Казанлък)     3:2 
Респект (Хасково) - Берое (Стара Загора)                  1:6 
Берое II (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)            1:1 
Сините камъни 2013 (Сливен) - Миньор (Раднево)           11:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Мъглиж (Мъглиж)                    6:1 

                           XIII кръг - отложени мачове

24 май 2018, четвъртък, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 0:0 
Мъглиж (Мъглиж) - Респект (Хасково)                       2:2 
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       0:5 

                           XVIII кръг - отложен мач

24 май 2018, четвъртък, 12:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Берое II (Стара Загора)        0:3 

                           XXII кръг

26 май 2018, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Сливен 2000 (Сливен)                  0:6 
Мъглиж (Мъглиж) - Сините камъни 2013 (Сливен)             2:2 
Миньор (Раднево) - Берое II (Стара Загора)                0:7 
Верея (Стара Загора) - Респект (Хасково)                  0:3 
Берое (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)   5:0 
Арсенал (Казанлък) - Розова долина (Казанлък)             0:15 

                           XI кръг - отложен мач

29 май 2018, вторник, 12:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Берое (Стара Загора)   0:7 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Берое (Стара Загора) XXX 2:0 4:0 4:1 9:0 2:2 7:0 5:0 19:0 9:0 0:0 19:0 2. Розова долина (Казанлък) 0:0 XXX 0:3 2:1 2:0 3:0 4:1 2:0 8:0 3:0 8:0 3:0 3. Берое II (Стара Загора) 0:3 1:4 XXX 1:1 0:3 4:0 3:0 1:0 13:0 3:2 16:0 8:0 4. Верея (Стара Загора) 0:3 0:2 2:0 XXX 0:0 0:3 1:1 5:1 14:0 4:0 5:0 6:0 5. Сините камъни 2013 (Сливен) 0:2 0:3 0:4 0:2 XXX 2:0 1:3 2:0 4:2 3:1 8:2 11:0 6. Респект (Хасково) 1:6 4:4 1:3 1:2 1:2 XXX 0:0 3:1 7:0 5:0 6:0 10:1 7. Мъглиж (Мъглиж) 0:8 1:4 0:4 1:2 2:2 2:2 XXX 0:0 3:4 6:0 5:1 11:1 8. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:7 0:5 2:3 0:3 2:0 1:2 2:2 XXX 4:0 5:1 3:2 10:0 9. Сливен 2000 (Сливен) 0:12 0:13 0:7 2:6 1:4 0:8 6:1 2:2 XXX 2:1 6:2 4:1 10. Хасково (Хасково) 0:3* 0:6 0:5 4:10 0:4 0:4 0:7 0:4 0:6 XXX 8:0 1:1 11. Арсенал (Казанлък) 1:18 0:15 0:8 0:6 2:5 1:6 0:3 1:3 4:1 2:3 XXX 6:2 12. Миньор (Раднево) 0:18 0:12 0:7 0:16 0:3 1:11 0:7 0:5 0:7 0:7 2:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре