Деца подготвителна група (род.2004) - Футбол 11:
Стара Загора - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Берое (Стара Загора)               22   22   0   0  186:7    66
-------------------------------------------------------------------
 2. Хасково (Хасково)                  22   17   1   4  112:14   52
 3. Розова долина (Казанлък)           22   16   3   3   99:20   51
 4. Янтра 1919 (Габрово)               22   16   1   5  105:38   49
 5. Респект (Хасково)                  22   13   2   7  101:36   41
 6. Верея (Стара Загора)               22   11   2   9   76:44   35
 7. Арсенал (Казанлък)                 22   11   1  10   73:86   34
 8. Миньор (Раднево)                   22    6   1  15   41:105  19
 9. Чирпан (Чирпан)                    22    6   0  16   23:133  18
10. Единство (Гурково)                 22    5   2  15   35:99   17
11. Ботев (Гълъбово)                   22    1   1  20   14:156   4
12. Яворов (Чирпан)                    22    1   0  21   13:140   3

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Единство (Гурково) - Берое (Стара Загора)                 0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Арсенал (Казанлък) - Янтра 1919 (Габрово)                 4:6 
Чирпан (Чирпан) - Респект (Хасково)                       1:8 
Верея (Стара Загора) - Хасково (Хасково)                  1:0 
Ботев (Гълъбово) - Яворов (Чирпан)                        4:2 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               0:9 

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           3:0 
Яворов (Чирпан) - Миньор (Раднево)                        1:8 
Хасково (Хасково) - Ботев (Гълъбово)                      4:0 
Респект (Хасково) - Верея (Стара Загора)                  2:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Чирпан (Чирпан)                   10:1 
Единство (Гурково) - Арсенал (Казанлък)                   0:9 

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Арсенал (Казанлък) - Берое (Стара Загора)                 отложен 
Чирпан (Чирпан) - Единство (Гурково)                      3:2 
Верея (Стара Загора) - Янтра 1919 (Габрово)               1:6 
Ботев (Гълъбово) - Респект (Хасково)                      0:9 
Миньор (Раднево) - Хасково (Хасково)                      0:5 
Розова долина (Казанлък) - Яворов (Чирпан)                3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
4 март 2017, събота, 12:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Берое (Стара Загора)                 1:12 

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Яворов (Чирпан)                   21:0 
Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък)              2:0 
Респект (Хасково) - Миньор (Раднево)                     13:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Гълъбово)                  12:0 
Единство (Гурково) - Верея (Стара Загора)                 1:6 
Арсенал (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                      3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Берое (Стара Загора)                    0:12 
Верея (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 6:1 
Ботев (Гълъбово) - Единство (Гурково)                     2:2 
Миньор (Раднево) - Янтра 1919 (Габрово)                   0:5 
Розова долина (Казанлък) - Респект (Хасково)              2:2 
Яворов (Чирпан) - Хасково (Хасково)                       0:7 

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Хасково (Хасково)                  2:1 
Респект (Хасково) - Яворов (Чирпан)                      13:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Розова долина (Казанлък)           0:3 
Единство (Гурково) - Миньор (Раднево)                     1:0 
Арсенал (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                     9:1 
Чирпан (Чирпан) - Верея (Стара Загора)                    0:3 

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               0:9 
Ботев (Гълъбово) - Чирпан (Чирпан)                        1:2 
Миньор (Раднево) - Арсенал (Казанлък)                     1:3 
Розова долина (Казанлък) - Единство (Гурково)             5:2 
Яворов (Чирпан) - Янтра 1919 (Габрово)                    отложен 
Хасково (Хасково) - Респект (Хасково)                     4:2 
5 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Яворов (Чирпан) - Янтра 1919 (Габрово)                    1:8 

                           VIII кръг

12 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Респект (Хасково)                  7:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Хасково (Хасково)                  1:5 
Единство (Гурково) - Яворов (Чирпан)                      3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Арсенал (Казанлък) - Розова долина (Казанлък)             1:5 
Чирпан (Чирпан) - Миньор (Раднево)                        1:0 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   3:1 

                           IX кръг

19 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Ботев (Гълъбово) - Берое (Стара Загора)                   1:15 
Миньор (Раднево) - Верея (Стара Загора)                   2:1 
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                6:0 
Яворов (Чирпан) - Арсенал (Казанлък)                      0:6 
Хасково (Хасково) - Единство (Гурково)                    3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Респект (Хасково) - Янтра 1919 (Габрово)                  3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           X кръг

26 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Янтра 1919 (Габрово)               9:0 
Единство (Гурково) - Респект (Хасково)                    2:8 
Арсенал (Казанлък) - Хасково (Хасково)                    0:5 
Чирпан (Чирпан) - Яворов (Чирпан)                         6:0 
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           0:3 
Ботев (Гълъбово) - Миньор (Раднево)                       1:4 

                           XI кръг

3 декември 2016, събота, 11:30 ч:
Миньор (Раднево) - Берое (Стара Загора)                   0:3 
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)               7:0 
Яворов (Чирпан) - Верея (Стара Загора)                    0:3 
Хасково (Хасково) - Чирпан (Чирпан)                      11:0 
Респект (Хасково) - Арсенал (Казанлък)                    2:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Единство (Гурково)                 7:2 

                           III кръг - отложен мач

4 март 2017, събота, 12:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Берое (Стара Загора)                 1:12 

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Единство (Гурково)                15:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Арсенал (Казанлък)                 4:0 
Респект (Хасково) - Чирпан (Чирпан)                       7:0 
Хасково (Хасково) - Верея (Стара Загора)                  5:0 
Яворов (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                        3:2 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               8:0 

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 12:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора)           0:3 
Миньор (Раднево) - Яворов (Чирпан)                        3:0 
Ботев (Гълъбово) - Хасково (Хасково)                      0:8 
Верея (Стара Загора) - Респект (Хасково)                  1:1 
Чирпан (Чирпан) - Янтра 1919 (Габрово)                    0:10 
Арсенал (Казанлък) - Единство (Гурково)                   3:0 

                           XIV кръг

25 март 2017, събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                21:0 
Единство (Гурково) - Чирпан (Чирпан)                      4:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Верея (Стара Загора)               3:2 
Респект (Хасково) - Ботев (Гълъбово)                     14:0 
Хасково (Хасково) - Миньор (Раднево)                     20:0 
Яворов (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                0:8 

                           XV кръг

1 април 2017, събота, 12:00 ч:
Яворов (Чирпан) - Берое (Стара Загора)                    1:15 
Розова долина (Казанлък) - Хасково (Хасково)              1:1 
Миньор (Раднево) - Респект (Хасково)                      1:5 
Ботев (Гълъбово) - Янтра 1919 (Габрово)                   0:12 
Верея (Стара Загора) - Единство (Гурково)                10:1 
Чирпан (Чирпан) - Арсенал (Казанлък)                      0:3 

                           XVI кръг

8 април 2017, събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                   15:0 
Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                 3:3 
Единство (Гурково) - Ботев (Гълъбово)                     9:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Миньор (Раднево)                   4:0 
Респект (Хасково) - Розова долина (Казанлък)              0:1 
Хасково (Хасково) - Яворов (Чирпан)                       7:0 

                           XVII кръг

22 април 2017, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Берое (Стара Загора)                  1:3 
Яворов (Чирпан) - Респект (Хасково)                       1:4 
Розова долина (Казанлък) - Янтра 1919 (Габрово)           1:1 
Миньор (Раднево) - Единство (Гурково)                     1:1 
Ботев (Гълъбово) - Арсенал (Казанлък)                     0:8 
Верея (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                   13:0 

                           XVIII кръг

29 април 2017, събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               3:0 
Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                        3:1 
Арсенал (Казанлък) - Миньор (Раднево)                     7:2 
Единство (Гурково) - Розова долина (Казанлък)             1:6 
Янтра 1919 (Габрово) - Яворов (Чирпан)                    5:2 
Респект (Хасково) - Хасково (Хасково)                     0:3 

                           XIX кръг

6 май 2017, събота, 12:00 ч:
Респект (Хасково) - Берое (Стара Загора)                  1:6 
Хасково (Хасково) - Янтра 1919 (Габрово)                  0:3 
Яворов (Чирпан) - Единство (Гурково)                      0:3 
Розова долина (Казанлък) - Арсенал (Казанлък)             7:4 
Миньор (Раднево) - Чирпан (Чирпан)                        9:0 
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                   0:6 

                           XX кръг

13 май 2017, събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   3:0 
Верея (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                  14:0 
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                0:10 
Арсенал (Казанлък) - Яворов (Чирпан)                      3:0 
Единство (Гурково) - Хасково (Хасково)                    1:9 
Янтра 1919 (Габрово) - Респект (Хасково)                  2:1 

                           XXI кръг

20 май 2017, събота, 12:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Берое (Стара Загора)               1:3 
Респект (Хасково) - Единство (Гурково)                    3:0 
Хасково (Хасково) - Арсенал (Казанлък)                    8:0 
Яворов (Чирпан) - Чирпан (Чирпан)                         2:5 
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           3:0 
Миньор (Раднево) - Ботев (Гълъбово)                      10:0 

                           XXII кръг

27 май 2017, събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                   3:0 
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               0:11 
Верея (Стара Загора) - Яворов (Чирпан)                    3:0 
Чирпан (Чирпан) - Хасково (Хасково)                       0:3 
Арсенал (Казанлък) - Респект (Хасково)                    5:3 
Единство (Гурково) - Янтра 1919 (Габрово)                 0:5 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Берое (Стара Загора) XXX 2:1 3:0 9:0 7:0 3:0 21:0 3:0 15:0 15:0 3:0 21:0 2. Хасково (Хасково) 1:3 XXX 2:0 0:3 4:2 5:0 8:0 20:0 11:0 3:0* 4:0 7:0 3. Розова долина (Казанлък) 0:3 1:1 XXX 1:1 2:2 3:0 7:4 8:0 6:0 5:2 7:0 3:0* 4. Янтра 1919 (Габрово) 1:3 1:5 0:3 XXX 2:1 3:2 4:0 4:0 10:1 7:2 12:0 5:2 5. Респект (Хасково) 1:6 0:3 0:1 3:0* XXX 2:0 2:0 13:0 7:0 3:0 14:0 13:0 6. Верея (Стара Загора) 0:9 1:0 0:3 1:6 1:1 XXX 6:1 14:0 13:0 10:1 3:1 3:0 7. Арсенал (Казанлък) 1:12 0:5 1:5 4:6 5:3 3:3 XXX 7:2 3:0* 3:0 9:1 3:0 8. Миньор (Раднево) 0:3 0:5 0:9 0:5 1:5 2:1 1:3 XXX 9:0 1:1 10:0 3:0 9. Чирпан (Чирпан) 0:12 0:3 0:10 0:10 1:8 0:3 0:3 1:0 XXX 3:2 3:1 6:0 10. Единство (Гурково) 0:3* 1:9 1:6 0:5 2:8 1:6 0:9 1:0 4:1 XXX 9:0 3:0* 11. Ботев (Гълъбово) 1:15 0:8 0:11 0:12 0:9 0:6 0:8 1:4 1:2 2:2 XXX 4:2 12. Яворов (Чирпан) 1:15 0:7 0:8 1:8 1:4 0:3 0:6 1:8 2:5 0:3 3:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре