Деца подготвителна група (род.2005) - Футбол 11:
« Враца - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Околчица (Моравица)                10    9   0   1   56:4    27 [1 0 1  4:3  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Дунав 2016 (Селановци)             10    9   0   1   29:8    27 [1 0 1  3:4  3]
 3. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         10    5   0   5   25:29   15
 4. Бутан (Бутан)                      10    3   1   6   12:32   10 [1 1 0  3:1  4]
 5. Торпедо 2004 (Борован)             10    3   1   6   15:34   10 [0 1 1  1:3  1]
 6. Първа атомна (Козлодуй)            10    0   0  10    0:30    0

                           I кръг

23 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Околчица (Моравица)             0:3 
Бутан (Бутан)                                             почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Бутан (Бутан) - Първа атомна (Козлодуй)                   3:0 
1 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Дунав 2016 (Селановци)              4:0 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Бутан (Бутан)                    5:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Околчица (Моравица)          0:6 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Торпедо 2004 (Борован)             11:0 
Бутан (Бутан) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                0:6 
14 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          0:3 

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Бутан (Бутан)                    0:2 
21 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Първа атомна (Козлодуй)      3:0 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)          0:3 
Дунав 2016 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       3:1 
Околчица (Моравица)                                       почива
Бутан (Бутан)                                             почива

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Дунав 2016 (Селановци)           0:4 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           VIII кръг

11 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Торпедо 2004 (Борован)       5:0 
Околчица (Моравица)                                       почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           IX кръг

Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           X кръг

Околчица (Моравица)                                       почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XI кръг

2 декември 2017, събота, 11:30 ч:
Околчица (Моравица) - Бутан (Бутан)                       отложен 
10 март 2018, събота, 11:30 ч:
Околчица (Моравица) - Бутан (Бутан)                       7:0 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XI кръг - отложен мач

10 март 2018, събота, 11:30 ч:
Околчица (Моравица) - Бутан (Бутан)                       7:0 

                           XII кръг

17 март 2018, събота, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Първа атомна (Козлодуй)             3:0 
Бутан (Бутан)                                             почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XIII кръг

24 март 2018, събота, 10:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица)              отложен 
Първа атомна (Козлодуй) - Бутан (Бутан)                   отложен 
6 април 2018, петък, 10:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица)              3:0 
Първа атомна (Козлодуй) - Бутан (Бутан)                   0:3 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           XIV кръг

31 март 2018, събота, 10:30 ч:
Бутан (Бутан) - Дунав 2016 (Селановци)                    0:2 
Околчица (Моравица) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          7:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XIII кръг - отложени мачове

6 април 2018, петък, 10:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица)              3:0 
Първа атомна (Козлодуй) - Бутан (Бутан)                   0:3 

                           XV кръг

14 април 2018, събота, 10:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Околчица (Моравица)              0:9 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Бутан (Бутан)                5:2 
14 април 2018, събота, 11:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Първа атомна (Козлодуй)          3:0 

                           XVI кръг

21 април 2018, събота, 10:30 ч:
Бутан (Бутан) - Торпедо 2004 (Борован)                    1:1 
21 април 2018, събота, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      0:3 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           XVII кръг

28 април 2018, събота, 11:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Първа атомна (Козлодуй)          3:0 
1 май 2018, вторник, 11:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Дунав 2016 (Селановци)       2:4 
Околчица (Моравица)                                       почива
Бутан (Бутан)                                             почива

                           XVIII кръг

5 май 2018, събота, 11:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован)           2:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           XIX кръг

12 май 2018, събота, 11:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       7:0 
Околчица (Моравица)                                       почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           XX кръг

Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           XXI кръг

Околчица (Моравица)                                       почива
Бутан (Бутан)                                             почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XXII кръг

2 юни 2018, събота, 11:30 ч:
Бутан (Бутан) - Околчица (Моравица)                       1:6 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Околчица (Моравица) XXX 4:0 7:0 7:0 11:0 3:0 2. Дунав 2016 (Селановци) 3:0 XXX 3:1 5:0 2:1 3:0 3. Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:6 2:4 XXX 5:2 5:0 3:0 4. Бутан (Бутан) 1:6 0:2 0:6 XXX 1:1 3:0 5. Торпедо 2004 (Борован) 0:9 0:4 7:0 0:2 XXX 3:0 6. Първа атомна (Козлодуй) 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре