Деца подготвителна група (род.2004) - Футбол 11:
Враца - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Враца)                      18   18   0   0  107:5    54
-------------------------------------------------------------------
 2. Прециз (Монтана)                   18   16   0   2  117:27   48
 3. Монтана 1921 (Монтана)             18   13   1   4   86:18   40
 4. Дунав 2016 (Селановци)             18   10   1   7   42:38   31
 5. Локомотив Мездра (Мездра)          18    9   3   6   42:31   30
 6. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         18    6   2  10   29:57   20
 7. Първа атомна (Козлодуй)            18    4   2  12   18:73   14
 8. Септември 98 (Гложене)             18    2   2  14   16:66    8 [2 1 1 12:5  7]
 9. Околчица (Моравица)                18    2   2  14   11:69    8 [1 2 1  6:8  5]
10. Торпедо 2004 (Борован)             18    1   5  12   12:96    8 [0 3 1  5:10 3]

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   отложен 
17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      13:0 
Околчица (Моравица) - Торпедо 2004 (Борован)              1:1 
8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                  11:0 * 
* - датата е приблизителна, мачът се е играл 2-ри и 20-ти ноември.
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива
Прециз (Монтана)                                          почива

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Прециз (Монтана)              0:2 
Торпедо 2004 (Борован) - Септември 98 (Гложене)           2:2 
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Околчица (Моравица)          отложен 
Дунав 2016 (Селановци) - Монтана 1921 (Монтана)           0:2 
8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Околчица (Моравица)          5:0 * 
* - датата е приблизителна, мачът се е играл 2-ри и 20-ти ноември.
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Ботев (Враца)                                             почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       0:3 
1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    0:5 
2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Дунав 2016 (Селановци)              2:3 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Прециз (Монтана)                                          почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Локомотив Мездра (Мездра)       0:4 
Торпедо 2004 (Борован) - Прециз (Монтана)                 0:12 
Дунав 2016 (Селановци) - Септември 98 (Гложене)           3:0 
8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Ботев (Враца) - Околчица (Моравица)                       9:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Враца)                    0:7 
Прециз (Монтана) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)            10:1 
15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Първа атомна (Козлодуй)          отложен 
1 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Първа атомна (Козлодуй)          9:1 
Околчица (Моравица)                                       почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив Мездра (Мездра)        0:8 
Дунав 2016 (Селановци) - Прециз (Монтана)                 0:2 
22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Околчица (Моравица)              6:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Ботев (Враца)                                             почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Прециз (Монтана) - Ботев (Враца)                          3:7 
Локомотив Мездра (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)    3:2 
29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Първа атомна (Козлодуй)             1:0 
Септември 98 (Гложене) - Монтана 1921 (Монтана)           отложен 
3 март 2017, петък, 10:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Монтана 1921 (Монтана)           0:4 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           V кръг - отложен мач

1 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Първа атомна (Козлодуй)          9:1 

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)          0:2 
Дунав 2016 (Селановци) - Локомотив Мездра (Мездра)        0:0 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Септември 98 (Гложене)              3:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Ботев (Враца)                                             почива
Прециз (Монтана)                                          почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           I кръг - отложен мач

8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                  11:0 * 
* - датата е приблизителна, мачът се е играл 2-ри и 20-ти ноември.

                           II кръг - отложен мач

8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Околчица (Моравица)          5:0 * 
* - датата е приблизителна, мачът се е играл 2-ри и 20-ти ноември.

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Първа атомна (Козлодуй)          0:1 
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Враца)                 0:4 
Торпедо 2004 (Борован) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       0:0 
12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Прециз (Монтана) - Монтана 1921 (Монтана)                 3:2 
Околчица (Моравица)                                       почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      3:1 
Дунав 2016 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован)           3:0 
19 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Прециз (Монтана)                    0:9 
Ботев (Враца)                                             почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Прециз (Монтана) - Септември 98 (Гложене)                13:0 
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Враца)                    0:10 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Дунав 2016 (Селановци)       1:4 
26 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Монтана 1921 (Монтана)        1:1 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           XII кръг

3 декември 2016, събота, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          отложен 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                отложен 
3 декември 2016, събота, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Локомотив Мездра (Мездра)           отложен 
3 март 2017, петък, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          2:3 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                5:0 
3 март 2017, петък, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Локомотив Мездра (Мездра)           0:2 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива
Прециз (Монтана)                                          почива

                           XIII кръг

10 декември 2016, събота, 10:00 ч:
Прециз (Монтана) - Първа атомна (Козлодуй)                7:0 
Локомотив Мездра (Мездра) - Септември 98 (Гложене)        2:0 
Дунав 2016 (Селановци) - Ботев (Враца)                    0:7 
10 декември 2016, събота, 10:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Монтана 1921 (Монтана)           0:5 
Околчица (Моравица)                                       почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           XII кръг - отложени мачове

3 март 2017, петък, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          2:3 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                5:0 
3 март 2017, петък, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Локомотив Мездра (Мездра)           0:2 

                           VII кръг - отложен мач

3 март 2017, петък, 10:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Монтана 1921 (Монтана)           0:4 

                           XIV кръг

10 юни 2017, събота, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Враца)                   0:6 
11 юни 2017, неделя, 10:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Монтана 1921 (Монтана)       0:4 
Торпедо 2004 (Борован) - Околчица (Моравица)              2:2 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива
Прециз (Монтана)                                          почива

                           XV кръг

18 март 2017, събота, 10:00 ч:
Прециз (Монтана) - Локомотив Мездра (Мездра)              4:0 
Септември 98 (Гложене) - Торпедо 2004 (Борован)           5:0 
18 март 2017, събота, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          1:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2016 (Селановци)           3:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Ботев (Враца)                                             почива

                           XVI кръг

25 март 2017, събота, 10:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Септември 98 (Гложене)       1:1 
25 март 2017, събота, 10:30 ч:
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    2:1 
Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица)              3:1 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Прециз (Монтана)                                          почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           XVII кръг

1 април 2017, събота, 10:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)       2:2 
Прециз (Монтана) - Торпедо 2004 (Борован)                14:1 
Септември 98 (Гложене) - Дунав 2016 (Селановци)           2:3 
1 април 2017, събота, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Ботев (Враца)                       0:5 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           XVIII кръг

8 април 2017, събота, 10:00 ч:
Ботев (Враца) - Септември 98 (Гложене)                    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Прециз (Монтана)             1:2 
8 април 2017, събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Монтана 1921 (Монтана)          0:3 
Околчица (Моравица)                                       почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           XIX кръг

15 април 2017, събота, 10:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)        9:0 
Прециз (Монтана) - Дунав 2016 (Селановци)                 отложен 
15 април 2017, събота, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Монтана 1921 (Монтана)              0:8 
25 май 2017, четвъртък, 10:00 ч:
Прециз (Монтана) - Дунав 2016 (Селановци)                 8:4 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Ботев (Враца)                                             почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XX кръг

21 април 2017, петък, 10:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Локомотив Мездра (Мездра)    3:1 
22 април 2017, събота, 10:00 ч:
Ботев (Враца) - Прециз (Монтана)                          8:1 
22 април 2017, събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Околчица (Моравица)             3:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Септември 98 (Гложене)           6:0 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XXI кръг

29 април 2017, събота, 10:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Първа атомна (Козлодуй)          2:2 
Локомотив Мездра (Мездра) - Дунав 2016 (Селановци)        4:3 
29 април 2017, събота, 10:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Околчица (Моравица)              5:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Ботев (Враца)                                             почива
Прециз (Монтана)                                          почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           XXII кръг

6 май 2017, събота, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Септември 98 (Гложене)          3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Торпедо 2004 (Борован)       2:0 
6 май 2017, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Прециз (Монтана)                 1:5 
8 май 2017, понеделник, 10:00 ч:
Ботев (Враца) - Локомотив Мездра (Мездра)                 3:0 сл. * 
* - ръководството на клуба решава отборите му да не пътуват за мачовете
    при децата и при подготвителната група.
Околчица (Моравица)                                       почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           XXIII кръг

13 май 2017, събота, 10:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Първа атомна (Козлодуй)      7:0 
Торпедо 2004 (Борован) - Дунав 2016 (Селановци)           1:4 
13 май 2017, събота, 10:30 ч:
Прециз (Монтана) - Околчица (Моравица)                    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ботев (Враца)                                             почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XXIV кръг

19 май 2017, петък, 10:00 ч:
Ботев (Враца) - Торпедо 2004 (Борован)                    6:0 
20 май 2017, събота, 10:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Прециз (Монтана)                 1:9 
Дунав 2016 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       отложен 
20 май 2017, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив Мездра (Мездра)        7:0 
3 юни 2017, събота, 10:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       4:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Околчица (Моравица)                                       почива

                           XIX кръг - отложен мач

25 май 2017, четвъртък, 10:00 ч:
Прециз (Монтана) - Дунав 2016 (Селановци)                 8:4 

                           XXV кръг

27 май 2017, събота, 10:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Първа атомна (Козлодуй)          5:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                0:6 
27 май 2017, събота, 10:30 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Околчица (Моравица)           3:0 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива
Прециз (Монтана)                                          почива

                           XXIV кръг - отложен мач

3 юни 2017, събота, 10:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       4:0 

                           XXVI кръг

3 юни 2017, събота, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Прециз (Монтана)                1:10 
Септември 98 (Гложене) - Локомотив Мездра (Мездра)        0:3 
3 юни 2017, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Торпедо 2004 (Борован)          11:1 
4 юни 2017, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Враца) - Дунав 2016 (Селановци)                    3:0 
Околчица (Моравица)                                       почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Враца) XXX 8:1 2:1 3:0 3:0* 5:0 11:0 3:0* 9:0 6:0 2. Прециз (Монтана) 3:7 XXX 3:2 8:4 4:0 10:1 7:0 13:0 3:0*14:1 3. Монтана 1921 (Монтана) 0:5 1:5 XXX 3:0 7:0 13:0 9:1 6:0 6:0 11:1 4. Дунав 2016 (Селановци) 0:7 0:2 0:2 XXX 0:0 4:0 5:0 3:0 3:1 3:0 5. Локомотив Мездра (Мездра) 0:4 0:2 1:1 4:3 XXX 3:2 2:2 2:0 3:0 9:0 6. Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:6 1:2 0:4 1:4 3:1 XXX 7:0 1:1 5:0 2:0 7. Първа атомна (Козлодуй) 0:6 1:10 0:3 2:3 0:4 3:1 XXX 3:0* 3:0 0:2 8. Септември 98 (Гложене) 0:7 1:9 0:4 2:3 0:3 0:3 0:1 XXX 5:0 5:0 9. Околчица (Моравица) 0:5 0:9 0:8 2:3 0:2 1:2 1:0 3:0 XXX 1:1 10. Торпедо 2004 (Борован) 0:10 0:12 0:5 1:4 0:8 0:0 2:2 2:2 2:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре