Деца подготвителна група (род.2006) - Футбол 9:
« Републиканско първенство 2017/18

                           Група "А"

12 юни 2018, вторник, 16:00 ч:
Национал (София) - Ботев (Враца)                          2:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Пловдив)                  0:2 

13 юни 2018, сряда, 09:30 ч:
Национал (София) - Ботев (Пловдив)                        1:2 
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Враца)                    0:2 

13 юни 2018, сряда, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)                           1:3 
Добруджа 1919 (Добрич) - Национал (София)                 1:1 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                     3    3   0   0    7:2     9
 2. Национал (София)                    3    1   1   1    4:3     4
 3. Ботев (Враца)                       3    1   0   2    3:5     3
 4. Добруджа 1919 (Добрич)              3    0   1   2    1:5     1

Бележки
  - Всички мачове от турнира се играят в Сливен.
  - Право на участие имат футболисти, родени след 1 януари 2006 г.
  - Всеки отбор е съставен от 9 играча - 8 полеви и 1 вратар.
  - Мачовете се играят в 2 полувремена по 30 минути с почивка от 10 минути, на терен с размери 70х50 м или 68х45 м.


                           Група "Б"

12 юни 2018, вторник, 17:30 ч:
Витоша 13 (София) - Севлиево (Севлиево)                   4:0 
Дунав 2010 (Русе) - Респект (Хасково)                     0:3 

13 юни 2018, сряда, 11:00 ч:
Витоша 13 (София) - Респект (Хасково)                     3:2 
Дунав 2010 (Русе) - Севлиево (Севлиево)                   3:2 

13 юни 2018, сряда, 17:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Респект (Хасково)                   1:2 
Дунав 2010 (Русе) - Витоша 13 (София)                     0:4 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Витоша 13 (София)                   3    3   0   0   11:2     9
 2. Респект (Хасково)                   3    2   0   1    7:4     6
 3. Дунав 2010 (Русе)                   3    1   0   2    3:9     3
 4. Севлиево (Севлиево)                 3    0   0   3    3:9     0

Бележки
  - Всички мачове от турнира се играят в Сливен.
  - Право на участие имат футболисти, родени след 1 януари 2006 г.
  - Всеки отбор е съставен от 9 играча - 8 полеви и 1 вратар.
  - Мачовете се играят в 2 полувремена по 30 минути с почивка от 10 минути, на терен с размери 70х50 м или 68х45 м.


                           Финал за 7-мо място

14 юни 2018, четвъртък, 09:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Севлиево (Севлиево)              3:0 


                           Финал за 5-то място

14 юни 2018, четвъртък, 09:30 ч:
Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе)                         1:1; при дузпите: 3:4 


                           Финал за 3-то място

14 юни 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Национал (София) - Респект (Хасково)                      1:1; при дузпите: 4:2 


                           Финал

14 юни 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Витоша 13 (София)                       1:2 

нагоре