Деца подготвителна група (род.2005) - Футбол 9:
Републиканско първенство 2016/17

                           Група А

13 юни 2017, вторник, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Литекс (Ловеч)                 4:1 
13 юни 2017, вторник, 10:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Дунав 2010 (Русе)              4:1 

13 юни 2017, вторник, 16:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Дунав 2010 (Русе)                        2:0 
13 юни 2017, вторник, 17:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Черноморец 1919 (Бургас)       2:2 

14 юни 2017, сряда, 09:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Царско село 2015 (София)              0:6 
14 юни 2017, сряда, 10:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Литекс (Ловеч)                 0:4 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Царско село 2015 (София)            3    2   1   0   12:3     7
 2. Литекс (Ловеч)                      3    2   0   1    7:4     6
 3. Черноморец 1919 (Бургас)            3    1   1   1    6:7     4
 4. Дунав 2010 (Русе)                   3    0   0   3    1:12    0

Бележки
  - Всички мачове от турнира се играят в Разлог и Банско.
  - Право на участие имат футболисти, родени след 1 януари 2005 г.
  - Всеки отбор е съставен от 9 играча - 8 полеви и 1 вратар.
  - Мачовете се играят в 2 полувремена по 30 минути с почивка от 10 минути, на терен с размери 70х50 м или 68х45 м.


                           Група Б

12 юни 2017, понеделник, 19:30 ч:
Национал (София) - Етър ВТ (Велико Търново)               1:3 
13 юни 2017, вторник, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - ФК Спартак (Варна)                       - 

13 юни 2017, вторник, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - ФК Спартак (Варна)              - 
13 юни 2017, вторник, 17:30 ч:
Национал (София) - Ботев (Пловдив)                        2:2 

14 юни 2017, сряда, 09:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Национал (София)                     0:5 
14 юни 2017, сряда, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                 - 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                     1    0   1   0    2:2     1
 2. Етър ВТ (Велико Търново)            1    1   0   0    3:1     3
 3. Национал (София)                    3    1   1   1    8:5     4
 4. ФК Спартак (Варна)                  1    0   0   1    0:5     0

Бележки
  - Всички мачове от турнира се играят в Разлог и Банско.
  - Право на участие имат футболисти, родени след 1 януари 2005 г.
  - Всеки отбор е съставен от 9 играча - 8 полеви и 1 вратар.
  - Мачовете се играят в 2 полувремена по 30 минути с почивка от 10 минути, на терен с размери 70х50 м или 68х45 м.
  - Известно е само крайното класиране в групата и въведените резултати.


                           За 7-8 място

14 юни 2017, сряда, 13:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - ФК Спартак (Варна)                    5:3 


                           За 5-6 място

14 юни 2017, сряда, 13:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Национал (София)               0:1 


                           За 3-4 място

14 юни 2017, сряда, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново)                 0:2 


                           Финал

14 юни 2017, сряда, 15:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Ботев (Пловдив)                2:0 

нагоре