Деца (род.2002-03):
Русе - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски 2000 (Русе)                 18   13   2   3   96:36   41
-------------------------------------------------------------------
 2. Кубрат 2007 (Кубрат)               18   11   2   5   67:20   35
 3. Бенковски 2016 (Исперих)           18   11   0   7   64:54   33
 4. Две могили (Две могили)            18    9   1   8   60:35   28
 5. Локомотив (Русе)                   18    8   1   9   59:41   25
 6. Черноломец 04 (Попово)             18    4   1  13   25:97   13
 7. Бенковски (Бяла)                   18    3   1  14   38:126  10

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Бяла)                    12:1 
в Русе, Градски стадион:
Локомотив (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                 0:1 
Две могили (Две могили) - Кубрат 2007 (Кубрат)            2:4 
Бенковски 2016 (Исперих)                                  почива

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   отложен 
Бенковски 2016 (Исперих) - Две могили (Две могили)        2:1 
Левски 2000 (Русе) - Локомотив (Русе)                     2:0 
26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   1:8 
Черноломец 04 (Попово)                                    почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Две могили (Две могили) - Черноломец 04 (Попово)          0:2 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски 2016 (Исперих)           3:0 
1 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
в Русе, Градски стадион:
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)                       3:4 
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Бенковски 2016 (Исперих)               0:9 
Черноломец 04 (Попово) - Кубрат 2007 (Кубрат)             1:2 
Левски 2000 (Русе) - Две могили (Две могили)              0:2 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Две могили (Две могили) - Локомотив (Русе)                5:0 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе)                 0:0 
Бенковски 2016 (Исперих) - Черноломец 04 (Попово)         3:2 
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)                 4:3 
Левски 2000 (Русе) - Бенковски 2016 (Исперих)             8:7 
Локомотив (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   4:3 
Две могили (Две могили)                                   почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                7:5 
Бенковски 2016 (Исперих) - Локомотив (Русе)               3:1 
Черноломец 04 (Попово) - Левски 2000 (Русе)               1:6 
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Левски 2000 (Русе)                     2:9 
Черноломец 04 (Попово) - Локомотив (Русе)                 0:2 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            1:2 
Бенковски 2016 (Исперих)                                  почива

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски (Бяла)                   4:0 
Две могили (Две могили) - Бенковски 2016 (Исперих)        6:1 
Локомотив (Русе) - Левски 2000 (Русе)                     2:7 
Черноломец 04 (Попово)                                    почива

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)                       0:8 
Черноломец 04 (Попово) - Две могили (Две могили)          3:0 
Бенковски 2016 (Исперих) - Кубрат 2007 (Кубрат)           2:1 
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           II кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   1:8 

                           XI кръг

18 март 2017, събота, 10:00 ч:
Бенковски 2016 (Исперих) - Бенковски (Бяла)               8:3 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноломец 04 (Попово)            15:0 
Две могили (Две могили) - Левски 2000 (Русе)              3:1 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           XII кръг

25 март 2017, събота, 10:00 ч:
Локомотив (Русе) - Две могили (Две могили)                3:1 
Левски 2000 (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 3:2 
Черноломец 04 (Попово) - Бенковски 2016 (Исперих)         3:0 
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           XIII кръг

1 април 2017, събота, 10:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Бенковски (Бяла)                 4:4 
Бенковски 2016 (Исперих) - Левски 2000 (Русе)             3:6 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Локомотив (Русе)                   3:1 
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XIV кръг

8 април 2017, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                1:7 
Левски 2000 (Русе) - Черноломец 04 (Попово)              15:1 
9 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Локомотив (Русе) - Бенковски 2016 (Исперих)               1:2 
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

                           XV кръг

15 април 2017, събота, 10:00 ч:
Локомотив (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                13:0 
Две могили (Две могили) - Кубрат 2007 (Кубрат)            0:0 
18 април 2017, вторник, 10:00 ч:
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Бяла)                     5:3 
Бенковски 2016 (Исперих)                                  почива

                           XVI кръг

22 април 2017, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   1:9 
Бенковски 2016 (Исперих) - Две могили (Две могили)        4:3 
Левски 2000 (Русе) - Локомотив (Русе)                     4:4 
Черноломец 04 (Попово)                                    почива

                           XVII кръг

29 април 2017, събота, 10:00 ч:
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)                      12:1 
Две могили (Две могили) - Черноломец 04 (Попово)          9:1 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски 2016 (Исперих)           4:1 
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           XVIII кръг

6 май 2017, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Бенковски 2016 (Исперих)               3:7 
Черноломец 04 (Попово) - Кубрат 2007 (Кубрат)             1:5 
Левски 2000 (Русе) - Две могили (Две могили)              3:1 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           XIX кръг

13 май 2017, събота, 10:00 ч:
Две могили (Две могили) - Локомотив (Русе)                2:4 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе)                 3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Бенковски 2016 (Исперих) - Черноломец 04 (Попово)         8:0 
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           XX кръг

20 май 2017, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)                 5:2 
Левски 2000 (Русе) - Бенковски 2016 (Исперих)             9:1 
Локомотив (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   1:0 
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XXI кръг

27 май 2017, събота, 10:00 ч:
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                9:0 
Бенковски 2016 (Исперих) - Локомотив (Русе)               3:0 
Черноломец 04 (Попово) - Левски 2000 (Русе)               0:6 
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Левски 2000 (Русе) XXX 3:2 8:7 0:2 2:0 15:1 12:1 XXX --- 9:1 3:1 4:4 --- 5:3 2. Кубрат 2007 (Кубрат) 0:0 XXX 3:0 1:2 3:1 15:0 4:0 3:0* XXX 4:1 --- --- --- --- 3. Бенковски 2016 (Исперих) 3:6 2:1 XXX 2:1 3:1 3:2 8:3 --- --- XXX 4:3 3:0 8:0 --- 4. Две могили (Две могили) 3:1 2:4 6:1 XXX 5:0 0:2 7:5 --- 0:0 --- XXX 2:4 9:1 9:0 5. Локомотив (Русе) 2:7 4:3 1:2 3:1 XXX 0:1 3:4 --- 1:0 --- --- XXX 13:0 12:1 6. Черноломец 04 (Попово) 1:6 1:2 3:0 3:0 0:2 XXX 4:4 0:6 1:5 --- --- --- XXX --- 7. Бенковски (Бяла) 2:9 1:8 0:9 1:7 0:8 4:3 XXX --- 1:9 3:7 --- --- 5:2 XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре