Северозападна Трета лига 2016/17

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Литекс (Ловеч)                     28   25   2   1  114:9    77 [-][*] Влиза 
-------------------------------------------------------------------
 2. Кариана (Ерден)                    28   21   4   3   90:18   67              
 3. Севлиево (Севлиево)                28   18   4   6   69:33   58              
 4. Левски 2007 (Левски)               28   17   4   7   50:26   55              
 5. Бдин 1923 (Видин)                  28   16   4   8   82:33   52              
 6. Вихър (Славяново)                  28   15   5   8   70:29   50              
 7. Академик (Свищов)                  28   11   5  12   43:41   38              
 8. Първа атомна (Козлодуй)            28   10   5  13   43:56   35    [*]       
 9. Павликени (Павликени)              28   10   4  14   42:49   34               [1 1 0  2:1  4]
10. Янтра Габрово (Габрово)            28   10   4  14   49:61   34               [0 1 1  1:2  1]
11. Трявна (Трявна)                    28    8   7  13   35:50   31               [0 2 0  1:1  2, 1 гол на чужд терен]
12. Мизия 2005 (Кнежа)                 28    7  10  11   38:59   31 [+]           [0 2 0  1:1  2, 0 гола на чужд терен]
13. Партизан (Червен бряг)             28    6   5  17   23:72   23              
-------------------------------------------------------------------
14. Ком (Берковица)                    28    2   1  25   20:140   7 [+]    Изпада
15. Ювентус (Малчика)                  28    1   2  25   18:110   5        Изпада

Бележки
  - На 5 юли 2016 г. ИК на БФС утвърждава разформироването на "А" ФГ, "Б" ФГ и "В" АФГ. На тяхно място се създават Първа професионална лига, Втора професионална лига и Трета лига. За участие в Северозападна Трета лига подават заявки 13 от 14-те отбора, осигурили си място в Северозападна "В" АФГ в края на миналия сезон, а Ботев (Враца) е приет във Втора лига. Заявки подават и 3 отбора от ОФГ - Дунав 98 (Селановци), Ком (Берковица) и Мизия 2005 (Кнежа). 15 от заявилите участие в групата 16 отбора са одобрени, а Локомотив 2012 (Мездра) не е допуснат до участие заради неизплатени задължения към БФС.
  - Дунав 98 (Селановци) се обединява с Ботев 2008 (Козлодуй) в Първа атомна (Козлодуй).
  - Ботев (Луковит) се обединява с възстановения Литекс (Ловеч) в Литекс (Ловеч).

Голмайстори
-

                           I кръг

14 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Първа атомна (Козлодуй)                  отложен * 
* - мачът е отложен, заради довършителни процедури около обединенията и в
    двата клуба.
Академик (Свищов) - Ювентус (Малчика)                     3:0 
Бдин 1923 (Видин) - Вихър (Славяново)                     1:1 (0:0) 
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)            0:1 
Левски 2007 (Левски) - Ком (Берковица)                    5:1 (4:1) 
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)                     4:1 
Кариана (Ерден) - Мизия 2005 (Кнежа)                      9:0 (5:0) 
24 август 2016, сряда, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Първа атомна (Козлодуй)                  5:1 (1:0) 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           II кръг

21 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Трявна (Трявна) - Кариана (Ерден)                         2:2 
Ком (Берковица) - Севлиево (Севлиево)                     0:4 
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)              0:1 
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)                5:0 
Ювентус (Малчика) - Бдин 1923 (Видин)                     0:6 
Първа атомна (Козлодуй) - Академик (Свищов)               2:2 
Янтра Габрово (Габрово) - Литекс (Ловеч)                  0:6 (0:1) 
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           I кръг - отложен мач

24 август 2016, сряда, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Първа атомна (Козлодуй)                  5:1 (1:0) 

                           III кръг

28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)               0:0 
Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй)               6:1 
Партизан (Червен бряг) - Ювентус (Малчика)                1:1 
Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново)                  1:0 
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)               2:1 
Кариана (Ерден) - Ком (Берковица)                         2:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Трявна (Трявна)                      1:1 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           IV кръг

4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ком (Берковица) - Мизия 2005 (Кнежа)                      2:2 
Павликени (Павликени) - Кариана (Ерден)                   0:2 
Вихър (Славяново) - Севлиево (Севлиево)                   2:4 
Ювентус (Малчика) - Левски 2007 (Левски)                  1:3 
в Червен бряг: *
Първа атомна (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг)          2:0 
* - в Червен бряг по молба на гостите заради ежегодния панаир в града.
    Ответният мач от XIX кръг се играе в Козлодуй.
Янтра Габрово (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)               2:1 
Литекс (Ловеч) - Академик (Свищов)                        4:0 
Трявна (Трявна)                                           почива

                           V кръг

11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч)                        1:1 
Партизан (Червен бряг) - Янтра Габрово (Габрово)          0:1 
Левски 2007 (Левски) - Първа атомна (Козлодуй)            2:0 
Севлиево (Севлиево) - Ювентус (Малчика)                   5:0 
Кариана (Ерден) - Вихър (Славяново)                       3:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Павликени (Павликени)                1:1 
Трявна (Трявна) - Ком (Берковица)                         2:0 
Академик (Свищов)                                         почива

                           VI кръг

17 септември 2016, събота, 19:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Партизан (Червен бряг)                   9:0 (5:0) 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   1:0 
Вихър (Славяново) - Мизия 2005 (Кнежа)                    5:1 
Ювентус (Малчика) - Кариана (Ерден)                       0:6 
Първа атомна (Козлодуй) - Севлиево (Севлиево)             2:1 
Янтра Габрово (Габрово) - Левски 2007 (Левски)            1:2 
Академик (Свищов) - Бдин 1923 (Видин)                     2:1 
Ком (Берковица)                                           почива

                           VII кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов)                0:1 
Левски 2007 (Левски) - Литекс (Ловеч)                     0:0 
Севлиево (Севлиево) - Янтра Габрово (Габрово)             1:0 
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 6:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ювентус (Малчика)                    5:0 
Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново)                       2:1 
Ком (Берковица) - Павликени (Павликени)                   1:2 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           VIII кръг

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Славяново) - Ком (Берковица)                       8:1 
Ювентус (Малчика) - Трявна (Трявна)                       1:2 
Първа атомна (Козлодуй) - Мизия 2005 (Кнежа)              3:3 
Янтра Габрово (Габрово) - Кариана (Ерден)                 0:2 
Литекс (Ловеч) - Севлиево (Севлиево)                      6:1 
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                  0:0 
Бдин 1923 (Видин) - Партизан (Червен бряг)                7:0 
Павликени (Павликени)                                     почива

                           IX кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин)                  2:1 
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                   2:1 
Кариана (Ерден) - Литекс (Ловеч)                          1:0 
Мизия 2005 (Кнежа) - Янтра Габрово (Габрово)              3:1 
Трявна (Трявна) - Първа атомна (Козлодуй)                 4:0 
Ком (Берковица) - Ювентус (Малчика)                       2:0 
Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново)                 1:1 
Партизан (Червен бряг)                                    почива

                           X кръг

16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Павликени (Павликени)                 1:4 
Първа атомна (Козлодуй) - Ком (Берковица)                 5:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Трявна (Трявна)                 2:2 
Литекс (Ловеч) - Мизия 2005 (Кнежа)                       2:0 
Академик (Свищов) - Кариана (Ерден)                       0:0 
Бдин 1923 (Видин) - Севлиево (Севлиево)                   3:0 
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)             1:2 
Вихър (Славяново)                                         почива

                           XI кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)              7:1 
Кариана (Ерден) - Бдин 1923 (Видин)                       1:0 
Мизия 2005 (Кнежа) - Академик (Свищов)                    3:0 
Трявна (Трявна) - Литекс (Ловеч)                          0:4 сл. * 
* - прекратен в 65' при 1:1 след като при отсъдена дузпа за гостите публиката
    на домакините нахлува на терена. Трявна е наказан с лишаване от
    домакинство за 2 мачa.
Ком (Берковица) - Янтра Габрово (Габрово)                 2:3 
Павликени (Павликени) - Първа атомна (Козлодуй)           3:0 
Вихър (Славяново) - Ювентус (Малчика)                     6:0 
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           XII кръг

30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Вихър (Славяново)               1:1 
Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)           0:1 
Литекс (Ловеч) - Ком (Берковица)                          8:0 
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                       1:0 
Бдин 1923 (Видин) - Мизия 2005 (Кнежа)                    4:1 
Партизан (Червен бряг) - Кариана (Ерден)                  0:2 
Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево)                2:0 
Ювентус (Малчика)                                         почива

                           XIII кръг

4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Кариана (Ерден) - Левски 2007 (Левски)                    4:0 
Мизия 2005 (Кнежа) - Партизан (Червен бряг)               1:1 
в Севлиево: *
Трявна (Трявна) - Бдин 1923 (Видин)                       0:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Трявна.
Ком (Берковица) - Академик (Свищов)                       0:4 (0:2) 
Павликени (Павликени) - Литекс (Ловеч)                    1:3 
Вихър (Славяново) - Янтра Габрово (Габрово)               2:0 
Ювентус (Малчика) - Първа атомна (Козлодуй)               0:2 
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           XIV кръг

11 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Ювентус (Малчика)               3:0 (0:0) * 
* - мачът започва с 15' закъснение.
Литекс (Ловеч) - Вихър (Славяново)                        1:0 
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 0:2 
Бдин 1923 (Видин) - Ком (Берковица)                       5:0 
Партизан (Червен бряг) - Трявна (Трявна)                  1:0 
Левски 2007 (Левски) - Мизия 2005 (Кнежа)                 5:0 
Севлиево (Севлиево) - Кариана (Ерден)                     0:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XV кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
в Ловеч, Градски стадион: *
Ювентус (Малчика) - Литекс (Ловеч)                        0:7 
* - в Ловеч по взаимна договорка.
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Севлиево (Севлиево)                  1:2 
в Севлиево: *
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                    1:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Трявна.
Ком (Берковица) - Партизан (Червен бряг)                  2:1 
Павликени (Павликени) - Бдин 1923 (Видин)                 1:2 
Вихър (Славяново) - Академик (Свищов)                     3:1 
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра Габрово (Габрово)         1:1 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XVI кръг

5 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Литекс (Ловеч)                  0:3 
Ювентус (Малчика) - Академик (Свищов)                     1:2 
Вихър (Славяново) - Бдин 1923 (Видин)                     4:0 
Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг)            1:1 
Ком (Берковица) - Левски 2007 (Левски)                    0:6 
във Велико Търново, ст."Ивайло":
Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)                     0:4 
Мизия 2005 (Кнежа) - Кариана (Ерден)                      1:1 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XVII кръг

11 март 2017, събота, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Янтра Габрово (Габрово)                  8:2 
12 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Кариана (Ерден) - Трявна (Трявна)                         3:0 
Севлиево (Севлиево) - Ком (Берковица)                    11:0 
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)              2:0 
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                1:6 
Бдин 1923 (Видин) - Ювентус (Малчика)                     3:0 
Академик (Свищов) - Първа атомна (Козлодуй)               2:0 
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           XVIII кръг

19 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Академик (Свищов)               3:1 
Първа атомна (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин)               2:0 
Ювентус (Малчика) - Партизан (Червен бряг)                1:2 
Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски)                  1:0 
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)               1:4 
Ком (Берковица) - Кариана (Ерден)                         0:6 
Трявна (Трявна) - Мизия 2005 (Кнежа)                      0:0 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XIX кръг

24 март 2017, петък, 14:30 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Ком (Берковица)                      4:1 
Кариана (Ерден) - Павликени (Павликени)                   2:1 
Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново)                   1:0 
Левски 2007 (Левски) - Ювентус (Малчика)                  4:1 
в Козлодуй: *
Партизан (Червен бряг) - Първа атомна (Козлодуй)          1:0 
* - в Козлодуй по взаимна договорка от IV кръг.
Бдин 1923 (Видин) - Янтра Габрово (Габрово)               5:2 
Академик (Свищов) - Литекс (Ловеч)                        0:2 
Трявна (Трявна)                                           почива

                           XX кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин)                        6:0 
Ювентус (Малчика) - Севлиево (Севлиево)                   1:3 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Партизан (Червен бряг)          1:0 
Първа атомна (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски)            1:0 
Вихър (Славяново) - Кариана (Ерден)                       2:1 
Павликени (Павликени) - Мизия 2005 (Кнежа)                1:2 
Ком (Берковица) - Трявна (Трявна)                         0:3 
Академик (Свищов)                                         почива

                           XXI кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Ювентус (Малчика)                       7:0 (2:0) 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                   1:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Вихър (Славяново)                    1:1 
Севлиево (Севлиево) - Първа атомна (Козлодуй)             3:0 
Левски 2007 (Левски) - Янтра Габрово (Габрово)            2:0 
Партизан (Червен бряг) - Литекс (Ловеч)                   0:3 
Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов)                     4:0 
Ком (Берковица)                                           почива

                           XXII кръг

14 април 2017, петък, 17:00 ч:
Академик (Свищов) - Партизан (Червен бряг)                1:2 
Литекс (Ловеч) - Левски 2007 (Левски)                     4:0 (3:0) 
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)             1:2 
Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                 0:1 
Ювентус (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа)                    0:1 
Вихър (Славяново) - Трявна (Трявна)                       2:0 
Павликени (Павликени) - Ком (Берковица)                   7:1 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           XXIII кръг

23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Ком (Берковица) - Вихър (Славяново)                       1:5 
Трявна (Трявна) - Ювентус (Малчика)                       4:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Първа атомна (Козлодуй)              1:2 
Кариана (Ерден) - Янтра Габрово (Габрово)                11:3 
Севлиево (Севлиево) - Литекс (Ловеч)                      0:2 
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                  1:0 
Партизан (Червен бряг) - Бдин 1923 (Видин)                0:0 
Павликени (Павликени)                                     почива

                           XXIV кръг

30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Левски 2007 (Левски)                  3:2 
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                   1:2 
Янтра Габрово (Габрово) - Мизия 2005 (Кнежа)              5:0 
Първа атомна (Козлодуй) - Трявна (Трявна)                 0:0 
Ювентус (Малчика) - Ком (Берковица)                       3:1 
Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени)                 5:0 
1 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Кариана (Ерден)                          2:0 (0:0) 
Партизан (Червен бряг)                                    почива

                           XXV кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Литекс (Ловеч)                       0:2 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Павликени (Павликени) - Ювентус (Малчика)                 7:2 
Ком (Берковица) - Първа атомна (Козлодуй)                 1:3 
Трявна (Трявна) - Янтра Габрово (Габрово)                 3:0 
Кариана (Ерден) - Академик (Свищов)                       4:1 
Севлиево (Севлиево) - Бдин 1923 (Видин)                   2:1 
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)             4:0 
Вихър (Славяново)                                         почива

                           XXVI кръг

14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Севлиево (Севлиево)              1:1 
Бдин 1923 (Видин) - Кариана (Ерден)                       2:0 
Академик (Свищов) - Мизия 2005 (Кнежа)                    3:0 
Литекс (Ловеч) - Трявна (Трявна)                          6:1 
Янтра Габрово (Габрово) - Ком (Берковица)                 8:2 
Първа атомна (Козлодуй) - Павликени (Павликени)           2:0 
Ювентус (Малчика) - Вихър (Славяново)                     2:2 
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           XXVII кръг

17 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Вихър (Славяново) - Първа атомна (Козлодуй)               3:0 
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)           1:1 (1:1) 
Ком (Берковица) - Литекс (Ловеч)                          0:7 (0:2) 
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                       3:3 
Мизия 2005 (Кнежа) - Бдин 1923 (Видин)                    2:2 
Кариана (Ерден) - Партизан (Червен бряг)                  9:1 
Севлиево (Севлиево) - Левски 2007 (Левски)                1:1 
Ювентус (Малчика)                                         почива

                           XXVIII кръг

21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Кариана (Ерден)                    0:3 
Партизан (Червен бряг) - Мизия 2005 (Кнежа)               2:0 
Бдин 1923 (Видин) - Трявна (Трявна)                       6:0 
Академик (Свищов) - Ком (Берковица)                      10:0 
Литекс (Ловеч) - Павликени (Павликени)                    4:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Вихър (Славяново)               0:1 
Първа атомна (Козлодуй) - Ювентус (Малчика)              10:1 
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           XXIX кръг

28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Янтра Габрово (Габрово)               0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
Вихър (Славяново) - Литекс (Ловеч)                        1:3 
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                 1:2 
Ком (Берковица) - Бдин 1923 (Видин)                       0:10 
Трявна (Трявна) - Партизан (Червен бряг)                  3:0 
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски 2007 (Левски)                 2:1 
Кариана (Ерден) - Севлиево (Севлиево)                     2:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XXX кръг

4 юни 2017, неделя, 18:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Мизия 2005 (Кнежа)                  2:2 
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                    0:0 
Партизан (Червен бряг) - Ком (Берковица)                  6:1 
Бдин 1923 (Видин) - Павликени (Павликени)                 6:1 
Академик (Свищов) - Вихър (Славяново)                     2:1 
в Малчика: *
Литекс (Ловеч) - Ювентус (Малчика)                        6:0 
* - в Малчика по взаимна договорка от XV кръг.
Янтра Габрово (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)         6:2 
Кариана (Ерден)                                           почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Литекс (Ловеч) XXX 2:0 6:1 4:0 6:0 1:0 4:0 5:1 4:0 8:2 6:1 2:0 9:0 8:0 6:0 2. Кариана (Ерден) 1:0 XXX 2:0 4:0 1:0 3:1 4:1 6:1 2:1 11:3 3:0 9:0 9:1 2:1 7:0 3. Севлиево (Севлиево) 0:2 0:0 XXX 1:1 2:1 1:0 2:1 3:0 2:1 1:0 4:1 2:2 7:1 11:0 5:0 4. Левски 2007 (Левски) 0:0 0:3 2:0 XXX 2:1 1:0 1:0 2:0 2:0 2:0 0:0 5:0 4:0 5:1 4:1 5. Бдин 1923 (Видин) 1:1 2:0 3:0 3:2 XXX 1:1 4:0 6:1 6:1 5:2 6:0 4:1 7:0 5:0 3:0 6. Вихър (Славяново) 1:3 2:1 2:4 1:0 4:0 XXX 3:1 3:0 5:0 2:0 2:0 5:1 5:0 8:1 6:0 7. Академик (Свищов) 0:2 0:0 1:2 0:0 2:1 2:1 XXX 2:0 0:2 0:0 1:0 3:0 1:2 10:0 3:0 8. Първа атомна (Козлодуй) 0:3 0:1 2:1 1:0 2:0 1:1 2:2 XXX 2:0 1:1 0:0 3:3 2:0 5:0 10:1 9. Павликени (Павликени) 1:3 0:2 1:4 0:1 1:2 1:1 1:2 3:0 XXX 1:1 1:0 1:2 1:1 7:1 7:2 10. Янтра Габрово (Габрово) 0:6 0:2 1:2 1:2 2:1 0:1 3:1 6:2 0:1 XXX 2:2 5:0 1:0 8:2 3:0 11. Трявна (Трявна) 0:4* 2:2 0:4 1:2 0:2 2:1 3:3 4:0 1:2 3:0 XXX 0:0 3:0 2:0 4:2 12. Мизия 2005 (Кнежа) 0:2 1:1 1:2 2:1 2:2 1:1 3:0 1:2 1:1 3:1 1:1 XXX 1:1 4:1 5:0 13. Партизан (Червен бряг) 0:3 0:2 1:1 1:2 0:0 1:6 0:1 1:0 0:1 0:1 1:0 2:0 XXX 6:1 1:1 14. Ком (Берковица) 0:7 0:6 0:4 0:6 0:10 1:5 0:4 1:3 1:2 2:3 0:3 2:2 2:1 XXX 2:0 15. Ювентус (Малчика) 0:7 0:6 1:3 1:3 0:6 2:2 1:2 0:2 1:4 0:3* 1:2 0:1 1:2 3:1 XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре