Деца (род.2002-03):
Благоевград - Областна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Неврокоп (Гоце Делчев)             22   17   3   2   97:30   54
-------------------------------------------------------------------
 2. Мечетата (Петрич)                  22   17   1   4   78:27   52 [1 0 1  4:3  3]
 3. Пирин (Благоевград)                22   17   1   4   94:30   52 [1 0 1  3:4  3]
 4. Вихрен 1925 (Сандански)            22   16   1   5  108:37   49
 5. Пирин (Гоце Делчев)                22   15   1   6   86:27   46
 6. Беласица (Петрич)                  22   11   3   8   51:27   36
 7. Банско (Банско)                    22   10   3   9   64:39   33
 8. Пирин 1941 (Разлог)                22    7   1  14   37:64   22 [1 0 1  3:2  3]
 9. Малеш 1940 (Микрево)               22    6   4  12   50:66   22 [1 0 1  2:3  3]
10. Места (Хаджидимово)                22    4   0  18   23:86   12
11. Перун 1978 (Кресна)                22    2   0  20   16:105   6
12. Септември (Симитли)                22    1   0  21   11:177   3

Бележки
  - Беласица (Петрич) играе домакинските си мачове в Кърналово.
  - Малеш 1940 (Микрево) играе домакинските си мачове в Струмяни.
  - Мечетата (Петрич) играе домакинските си мачове в Митино.
  - Неврокоп (Гоце Делчев) играе домакинските си мачове на ст."Неврокоп" в Гоце Делчев.
  - Пирин (Благоевград) играе домакинските си мачове в Рилци.
  - Пирин (Гоце Делчев) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Гоце Делчев.
  - Пирин 1941 (Разлог) играе домакинските си мачове в Годлево.
  - Септември (Симитли) играе домакинските си мачове в Крупник.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин (Благоевград)              2:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)                 2:1 
Беласица (Петрич) - Перун 1978 (Кресна)                   4:2 
Септември (Симитли) - Мечетата (Петрич)                   0:14 
Пирин 1941 (Разлог) - Малеш 1940 (Микрево)                отложен 
Места (Хаджидимово) - Пирин (Гоце Делчев)                 1:11 
19 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Малеш 1940 (Микрево)                3:0 

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Места (Хаджидимово)                6:0 
Мечетата (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                   отложен 
Перун 1978 (Кресна) - Септември (Симитли)                 5:1 
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)                       0:0 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)          6:1 
11 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)                 5:1 
26 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Мечетата (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                   3:0 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Благоевград)             7:0 
Беласица (Петрич) - Неврокоп (Гоце Делчев)                0:1 
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     0:13 
Пирин 1941 (Разлог) - Перун 1978 (Кресна)                 8:0 
Места (Хаджидимово) - Мечетата (Петрич)                   0:6 
Пирин (Гоце Делчев) - Малеш 1940 (Микрево)                8:0 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Малеш 1940 (Микрево)                9:2 
Мечетата (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                   2:0 
Перун 1978 (Кресна) - Места (Хаджидимово)                 4:1 
Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог)                     3:2 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)             12:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)               3:1 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград)                   2:0 
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:6 
Пирин 1941 (Разлог) - Неврокоп (Гоце Делчев)              4:6 
Места (Хаджидимово) - Банско (Банско)                     отложен 
Пирин (Гоце Делчев) - Перун 1978 (Кресна)                 3:0 
Малеш 1940 (Микрево) - Мечетата (Петрич)                  0:3 
2 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Банско (Банско)                     0:2 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Мечетата (Петрич)                   2:1 
Перун 1978 (Кресна) - Малеш 1940 (Микрево)                0:3 
Банско (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)                     4:2 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Места (Хаджидимово)              5:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог)             5:0 
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                  13:0 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград)                 0:9 
Пирин 1941 (Разлог) - Беласица (Петрич)                   2:4 
Места (Хаджидимово) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:7 
Пирин (Гоце Делчев) - Неврокоп (Гоце Делчев)              3:4 
Малеш 1940 (Микрево) - Банско (Банско)                    1:2 
Мечетата (Петрич) - Перун 1978 (Кресна)                   7:0 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Перун 1978 (Кресна)                 8:0 
Банско (Банско) - Мечетата (Петрич)                       0:1 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Малеш 1940 (Микрево)             3:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)             3:2 
Беласица (Петрич) - Места (Хаджидимово)                   3:0 
Септември (Симитли) - Пирин 1941 (Разлог)                 0:2 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин (Благоевград)                 отложен 
Места (Хаджидимово) - Септември (Симитли)                 5:1 
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   3:0 
Малеш 1940 (Микрево) - Вихрен 1925 (Сандански)            3:9 
Мечетата (Петрич) - Неврокоп (Гоце Делчев)                5:7 
Перун 1978 (Кресна) - Банско (Банско)                     1:5 
1 ноември 2016, вторник, 11:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин (Благоевград)                 1:2 

                           V кръг - отложен мач

2 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Банско (Банско)                     0:2 

                           X кръг

5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Банско (Банско)                     2:0 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Перун 1978 (Кресна)              3:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Мечетата (Петрич)               1:2 
Беласица (Петрич) - Малеш 1940 (Микрево)                  3:1 
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)                 0:9 
Пирин 1941 (Разлог) - Места (Хаджидимово)                 4:2 

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)                 4:0 
12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Пирин (Благоевград)                 0:7 
Малеш 1940 (Микрево) - Септември (Симитли)               14:1 
Мечетата (Петрич) - Беласица (Петрич)                     3:0 
Перун 1978 (Кресна) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:10 
Банско (Банско) - Неврокоп (Гоце Делчев)                  0:0 

                           I кръг - отложен мач

19 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Малеш 1940 (Микрево)                3:0 

                           II кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Мечетата (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                   3:0 

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Неврокоп (Гоце Делчев)              4:3 
Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански)                 3:5 
Перун 1978 (Кресна) - Беласица (Петрич)                   1:2 
Мечетата (Петрич) - Септември (Симитли)                   3:0 
Малеш 1940 (Микрево) - Пирин 1941 (Разлог)                2:0 
Пирин (Гоце Делчев) - Места (Хаджидимово)                 6:0 

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 11:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин (Благоевград)                 2:0 
Места (Хаджидимово) - Малеш 1940 (Микрево)                3:1 
Пирин 1941 (Разлог) - Мечетата (Петрич)                   1:4 
Септември (Симитли) - Перун 1978 (Кресна)                 3:0 
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                       2:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Неврокоп (Гоце Делчев)          4:3 

                           XIV кръг

25 март 2017, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)             5:2 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                2:1 
Банско (Банско) - Септември (Симитли)                    11:1 
Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1941 (Разлог)                 0:2 
Мечетата (Петрич) - Места (Хаджидимово)                   3:0 
Малеш 1940 (Микрево) - Пирин (Гоце Делчев)                0:0 

                           XV кръг

1 април 2017, събота, 11:00 ч:
Малеш 1940 (Микрево) - Пирин (Благоевград)                0:6 
Пирин (Гоце Делчев) - Мечетата (Петрич)                   5:2 
Места (Хаджидимово) - Перун 1978 (Кресна)                 3:0 
Пирин 1941 (Разлог) - Банско (Банско)                     0:5 
Септември (Симитли) - Неврокоп (Гоце Делчев)              1:8 
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)               1:1 

                           XVI кръг

8 април 2017, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич)                   3:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли)            14:1 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)              8:0 
Банско (Банско) - Места (Хаджидимово)                     2:1 
Перун 1978 (Кресна) - Пирин (Гоце Делчев)                 0:7 
Мечетата (Петрич) - Малеш 1940 (Микрево)                  1:1 

                           XVII кръг

15 април 2017, събота, 11:00 ч:
Мечетата (Петрич) - Пирин (Благоевград)                   3:1 
Малеш 1940 (Микрево) - Перун 1978 (Кресна)                4:1 
Пирин (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                     3:0 
Места (Хаджидимово) - Неврокоп (Гоце Делчев)              0:3 
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:5 
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                   0:7 

                           XVIII кръг

22 април 2017, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли)                12:0 
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                   1:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Места (Хаджидимово)             4:1 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин (Гоце Делчев)              4:1 
Банско (Банско) - Малеш 1940 (Микрево)                    1:1 
Перун 1978 (Кресна) - Мечетата (Петрич)                   0:6 

                           XIX кръг

29 април 2017, събота, 11:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Пирин (Благоевград)                 1:4 
Мечетата (Петрич) - Банско (Банско)                       3:0 
Малеш 1940 (Микрево) - Неврокоп (Гоце Делчев)             2:2 
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:1 
Места (Хаджидимово) - Беласица (Петрич)                   0:4 
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                 2:1 

                           XX кръг

6 май 2017, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Пирин 1941 (Разлог)                 2:0 
Септември (Симитли) - Места (Хаджидимово)                 0:3 
Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                   0:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Малеш 1940 (Микрево)            7:1 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Мечетата (Петрич)                7:0 
Банско (Банско) - Перун 1978 (Кресна)                     9:1 

                           XXI кръг

13 май 2017, събота, 11:00 ч:
Банско (Банско) - Пирин (Благоевград)                     1:6 
Перун 1978 (Кресна) - Неврокоп (Гоце Делчев)              0:3 
Мечетата (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)               3:2 
Малеш 1940 (Микрево) - Беласица (Петрич)                  0:3 
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                 7:0 
Места (Хаджидимово) - Пирин 1941 (Разлог)                 1:2 

                           XXII кръг

20 май 2017, събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Места (Хаджидимово)                 5:2 
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин (Гоце Делчев)                 1:6 
Септември (Симитли) - Малеш 1940 (Микрево)                1:8 
Беласица (Петрич) - Мечетата (Петрич)                     0:3 
Вихрен 1925 (Сандански) - Перун 1978 (Кресна)             9:0 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                  5:2 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Неврокоп (Гоце Делчев) XXX 7:0 2:2 6:1 4:1 2:1 5:2 8:0 3:0 5:0 3:0 12:0 2. Мечетата (Петрич) 5:7 XXX 3:1 3:2 2:0 3:0 3:0 3:0 1:1 3:0 7:0 3:0 3. Пирин (Благоевград) 4:3 2:1 XXX 5:2 5:1 3:0 2:0 2:0 9:2 5:2 8:0 12:0 4. Вихрен 1925 (Сандански) 4:3 1:2 7:0 XXX 3:2 3:1 2:1 5:0 7:1 4:1 9:0 14:1 5. Пирин (Гоце Делчев) 3:4 5:2 2:0 2:1 XXX 3:0 3:0 4:0 8:0 6:0 3:0 7:0 6. Беласица (Петрич) 0:1 0:3 2:0 1:1 0:1 XXX 2:0 1:1 3:1 3:0 4:2 13:0 7. Банско (Банско) 0:0 0:1 1:6 3:5 4:2 0:0 XXX 3:2 1:1 2:1 9:1 11:1 8. Пирин 1941 (Разлог) 4:6 1:4 1:2 2:5 1:6 2:4 0:5 XXX 3:0 4:2 8:0 2:1 9. Малеш 1940 (Микрево) 2:2 0:3 0:6 3:9 0:0 0:3 1:2 2:0 XXX 6:0 4:1 14:1 10. Места (Хаджидимово) 0:3 0:6 0:7 0:7 1:11 0:4 0:2 1:2 3:1 XXX 3:0 5:1 11. Перун 1978 (Кресна) 0:3 0:6 1:4 0:10 0:7 1:2 1:5 0:2 0:3 4:1 XXX 5:1 12. Септември (Симитли) 1:8 0:14 0:9 0:6 0:9 0:7 0:13 0:2 1:8 0:3 3:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре