Деца (род.2002-03):
Хасково - Областна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Димитровград 1947 (Димитровград)   18   15   0   3   60:16   45    
-------------------------------------------------------------------
 2. Асти АБ (Хасково)                  18   14   1   3   58:20   43    
 3. Свиленград 1921 (Свиленград)       18   14   0   4   62:20   42    
 4. Хасково (Хасково)                  18   11   1   6   32:25   34    
 5. Хасково 1957 (Хасково)             18   10   0   8   37:45   30    
 6. Харманли 04 (Харманли)             18    7   1  10   30:39   22    
 7. Евророма (Свиленград)              18    5   1  12   30:40   16 [*]
 8. Свиленград (Свиленград)            18    4   1  13   20:56   13    
 9. Любимец (Любимец)                  18    3   3  12   28:52   12    
10. Сакарски спортист 04 (Тополовград) 18    3   0  15   14:58    9    

Бележки
  - Евророма (Свиленград) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона, но след I кръг отново се включва в групата.

                           I кръг

18 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евророма (Свиленград)      3:0 сл. 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Харманли 04 (Харманли)         3:0 
Хасково 1957 (Хасково) - Асти АБ (Хасково)                0:4 
Любимец (Любимец) - Свиленград (Свиленград)               3:0 сл. 
18 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Хасково (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)    3:0 сл. 

                           II кръг

22 септември 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Евророма (Свиленград) - Свиленград (Свиленград)           5:0 
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Любимец (Любимец)    3:0 
Асти АБ (Хасково) - Хасково (Хасково)                     1:1 
Харманли 04 (Харманли) - Хасково 1957 (Хасково)           1:4 
22 септември 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   1:4 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Евророма (Свиленград)          3:0 
Хасково (Хасково) - Харманли 04 (Харманли)                отложен 
24 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)     отложен 
Свиленград (Свиленград) - Сакарски спортист 04 (Топ.)     4:1 
25 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Любимец (Любимец) - Асти АБ (Хасково)                     2:4 
19 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)     0:6 
Хасково (Хасково) - Харманли 04 (Харманли)                1:0 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Свиленград (Свиленград)               3:0 
Харманли 04 (Харманли) - Любимец (Любимец)                4:1 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Хасково 1957 (Хасково)         3:0 
1 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Евророма (Свиленград) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      10:0 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хасково (Хасково)          4:0 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)      1:0 
Любимец (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)          1:5 
Свиленград (Свиленград) - Харманли 04 (Харманли)          0:5 
9 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Евророма (Свиленград)            3:0 
9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Асти АБ (Хасково)    0:3 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Свиленград (Свиленград)    1:6 
Хасково 1957 (Хасково) - Хасково (Хасково)                3:0 
15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Харманли 04 (Харманли) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      4:2 
15 октомври 2016, събота, 11:45 ч:
Евророма (Свиленград) - Асти АБ (Хасково)                 1:3 
16 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Любимец (Любимец)      3:1 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Любимец (Любимец) - Хасково 1957 (Хасково)                0:1 
Свиленград (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)        0:3 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Свиленград 1921 (Свил)      0:3 
Асти АБ (Хасково) - Харманли 04 (Харманли)                2:0 
23 октомври 2016, неделя, 11:45 ч:
Хасково (Хасково) - Евророма (Свиленград)                 3:0 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Евророма (Свиленград) - Харманли 04 (Харманли)            3:0 
29 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Сакарски спортист 04 (Топ.)    3:0 
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград (Свиленград)          3:0 
29 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Асти АБ (Хасково)          отложен 
30 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Хасково (Хасково) - Любимец (Любимец)                     1:0 
26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Асти АБ (Хасково)          4:1 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Любимец (Любимец) - Евророма (Свиленград)                 2:2 
Свиленград (Свиленград) - Хасково (Хасково)               0:3 
Асти АБ (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)      0:5 сл. * 
* - прекратен през второто полувреме при 1:2 заради показан 5-ти червен
    картон на домакините, с което остават с по-малко от 7 човека на терена.
Харманли 04 (Харманли) - Свиленград 1921 (Свиленград)     0:5 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Хасково 1957 (Хасково)      0:3 

                           III кръг - отложени мачове

19 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)     0:6 
Хасково (Хасково) - Харманли 04 (Харманли)                1:0 

                           VIII кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Асти АБ (Хасково)          4:1 

                           X кръг

11 март 2017, събота, 10:00 ч:
Харманли 04 (Харманли) - Димитровград 1947 (Дмгр)         0:4 
Свиленград (Свиленград) - Любимец (Любимец)               3:3 
11 март 2017, събота, 11:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Хасково (Хасково)    3:0 
11 март 2017, събота, 11:30 ч:
Евророма (Свиленград) - Свиленград 1921 (Свиленград)      1:4 
13 март 2017, понеделник, 10:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Хасково 1957 (Хасково)                7:1 

                           XI кръг

18 март 2017, събота, 10:00 ч:
Любимец (Любимец) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)    3:0 
Хасково 1957 (Хасково) - Харманли 04 (Харманли)           1:3 
19 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Хасково (Хасково) - Асти АБ (Хасково)                     3:1 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   2:1 
19 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Свиленград (Свиленград) - Евророма (Свиленград)           3:2 

                           XII кръг

25 март 2017, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хасково 1957 (Хасково)     8:1 
Харманли 04 (Харманли) - Хасково (Хасково)                1:3 
Асти АБ (Хасково) - Любимец (Любимец)                     6:1 
25 март 2017, събота, 10:30 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Свиленград (Свиленград)     2:4 
25 март 2017, събота, 11:30 ч:
Евророма (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)          3:1 

                           XIII кръг

1 април 2017, събота, 10:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Евророма (Свиленград)       3:0 
Свиленград (Свиленград) - Асти АБ (Хасково)               0:3 
Любимец (Любимец) - Харманли 04 (Харманли)                2:2 
Хасково (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)          0:3 
1 април 2017, събота, 14:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Димитровград 1947 (Дмгр)         1:6 

                           XIV кръг

8 април 2017, събота, 10:00 ч:
Евророма (Свиленград) - Хасково 1957 (Хасково)            0:3 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково (Хасково)      3:0 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец (Любимец)          5:0 
Харманли 04 (Харманли) - Свиленград (Свиленград)          3:0 
8 април 2017, събота, 10:30 ч:
Асти АБ (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)    3:0 

                           XV кръг

22 април 2017, събота, 10:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Евророма (Свиленград)                 3:0 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Харманли 04 (Харманли)      0:3 
Свиленград (Свиленград) - Свиленград 1921 (Свиленград)    0:3 
Любимец (Любимец) - Димитровград 1947 (Димитровград)      3:7 
Хасково (Хасково) - Хасково 1957 (Хасково)                6:1 

                           XVI кръг

29 април 2017, събота, 10:00 ч:
Евророма (Свиленград) - Хасково (Хасково)                 3:0 
Хасково 1957 (Хасково) - Любимец (Любимец)                2:1 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград (Свиленград)        3:0 
Харманли 04 (Харманли) - Асти АБ (Хасково)                1:5 
29 април 2017, събота, 11:30 ч:
Свиленград 1921 (Свил) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      3:0 

                           XVII кръг

6 май 2017, събота, 10:00 ч:
Харманли 04 (Харманли) - Евророма (Свиленград)            3:0 
Асти АБ (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)          4:0 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Димитровград 1947 (Дмгр)    0:6 
Свиленград (Свиленград) - Хасково 1957 (Хасково)          0:7 
Любимец (Любимец) - Хасково (Хасково)                     2:4 

                           XVIII кръг

13 май 2017, събота, 10:00 ч:
Евророма (Свиленград) - Любимец (Любимец)                 0:3 
Хасково (Хасково) - Свиленград (Свиленград)               3:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Асти АБ (Хасково)      1:5 
13 май 2017, събота, 11:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      3:0 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Харманли 04 (Харманли)     3:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Димитровград 1947 (Димитровград) XXX 1:5 2:1 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:1 3:0 2. Асти АБ (Хасково) 0:5* XXX 4:0 1:1 7:1 2:0 3:0 3:0 6:1 3:0 3. Свиленград 1921 (Свиленград) 1:4 4:1 XXX 4:0 8:1 3:0 3:0* 1:6 5:0 3:0 4. Хасково (Хасково) 1:0 3:1 0:3 XXX 6:1 1:0 3:0 3:0 1:0 3:0* 5. Хасково 1957 (Хасково) 1:6 0:4 0:6 3:0 XXX 1:3 3:0 3:0 2:1 3:0 6. Харманли 04 (Харманли) 0:4 1:5 0:5 1:3 1:4 XXX 3:0 3:0 4:1 4:2 7. Евророма (Свиленград) 3:1 1:3 1:4 3:0 0:3 3:0 XXX 5:0 0:3 10:0 8. Свиленград (Свиленград) 0:3 0:3 0:3 0:3 0:7 0:5 3:2 XXX 3:3 4:1 9. Любимец (Любимец) 3:7 2:4 1:5 2:4 0:1 2:2 2:2 3:0* XXX 3:0 10. Сакарски спортист 04 (Тополовград) 0:6 0:3 0:3 3:0 0:3 0:3 3:0 2:4 3:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре