Деца (род.2002-03):
Ловеч - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Партизан (Червен бряг)              8    6   1   1   39:13   19    
-------------------------------------------------------------------
 2. Чумерна (Елена)                     8    5   2   1   18:14   17    
 3. Ботев (Луковит)                     8    5   0   3   23:18   15    
 4. Светкавица (Градежница)             8    2   1   5   21:33    7    
 5. Тетевен (Тетевен)                   8    0   0   8    9:32    0    
 -. Пещера (Галата)                     0    0   0   0    0:0     0 [*]

Бележки
  - Чумерна (Елена) играе всичките си мачове през есента като гост, а през пролетта - като домакин.
  - Пещера (Галата) се отказва от участие след II кръг. Резултатите му се анулират. През пролетта отборът отново се включва в групата, но мачовете му са извън класирането.

                           I кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Тетевен (Тетевен) - Пещера (Галата)                       анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на
    Пещера.
Партизан (Червен бряг) - Ботев (Луковит)                  3:7 
Светкавица (Градежница) - Чумерна (Елена)                 отложен 
12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Светкавица (Градежница) - Чумерна (Елена)                 2:3 

                           II кръг

15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Пещера (Галата) - Чумерна (Елена)                         0:6  /анулиран/ 
Ботев (Луковит) - Светкавица (Градежница)                 5:0 
Тетевен (Тетевен) - Партизан (Червен бряг)                0:7 

                           III кръг

22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Партизан (Червен бряг) - Пещера (Галата)                  анулиран 
Светкавица (Градежница) - Тетевен (Тетевен)              10:3 
в Луковит:
Чумерна (Елена) - Ботев (Луковит)                         3:2 

                           IV кръг

29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Пещера (Галата) - Ботев (Луковит)                         анулиран 
Тетевен (Тетевен) - Чумерна (Елена)                       отложен 
Партизан (Червен бряг) - Светкавица (Градежница)          7:0 
11 ноември 2016, петък, 10:30 ч:
Тетевен (Тетевен) - Чумерна (Елена)                       1:2 

                           V кръг

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Светкавица (Градежница) - Пещера (Галата)                 анулиран 
в Червен бряг:
Чумерна (Елена) - Партизан (Червен бряг)                  2:2 
Ботев (Луковит) - Тетевен (Тетевен)                       3:2 

                           IV кръг - отложен мач

11 ноември 2016, петък, 10:30 ч:
Тетевен (Тетевен) - Чумерна (Елена)                       1:2 

                           I кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Светкавица (Градежница) - Чумерна (Елена)                 2:3 

                           VI кръг

22 април 2017, събота, 10:00 ч:
Пещера (Галата) - Тетевен (Тетевен)                        - 
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                  0:5 
Чумерна (Елена) - Светкавица (Градежница)                 2:2 

                           VII кръг

29 април 2017, събота, 10:00 ч:
Чумерна (Елена) - Пещера (Галата)                          - 
Светкавица (Градежница) - Ботев (Луковит)                 1:2 
Партизан (Червен бряг) - Тетевен (Тетевен)                2:1 

                           VIII кръг

8 май 2017, понеделник, 10:00 ч:
Пещера (Галата) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Тетевен (Тетевен) - Светкавица (Градежница)               1:3 
Ботев (Луковит) - Чумерна (Елена)                         2:3 

                           IX кръг

13 май 2017, събота, 10:00 ч:
Ботев (Луковит) - Пещера (Галата)                          - 
Чумерна (Елена) - Тетевен (Тетевен)                       3:0 
Светкавица (Градежница) - Партизан (Червен бряг)          3:10 

                           X кръг

27 май 2017, събота, 10:00 ч:
Пещера (Галата) - Светкавица (Градежница)                  - 
Партизан (Червен бряг) - Чумерна (Елена)                  3:0 
Тетевен (Тетевен) - Ботев (Луковит)                       1:2 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Партизан (Червен бряг) XXX 3:0 3:7 7:0 2:1 --- 2. Чумерна (Елена) 2:2 XXX 3:2 2:2 3:0 --- 3. Ботев (Луковит) 0:5 2:3 XXX 5:0 3:2 --- 4. Светкавица (Градежница) 3:10 2:3 1:2 XXX 10:3 --- 5. Тетевен (Тетевен) 0:7 1:2 1:2 1:3 XXX --- 6. Пещера (Галата) --- (0:6) --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре