Деца (род.2002-03):
Перник - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марек 1915 (Дупница)               16   13   2   1   89:7    41    
-------------------------------------------------------------------
 2. Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     16   12   2   2   77:10   38    
 3. Металург 1957 (Перник)             16   10   3   3   63:24   33    
 4. Велбъжд (Кюстендил)                16    9   3   4   44:36   30    
 5. Германея (Сапарева баня)           16    6   1   9   33:40   19    
 6. Студена (Студена)                  16    4   2  10   22:60   14     [1 1 0  5:3  4]
 7. Кюстендил (Кюстендил)              16    4   2  10   28:54   14     [0 1 1  3:5  1]
 8. Аякс (Дивотино)                    16    3   1  12   18:102  10    
 9. Миньор 2013 (Перник)               16    3   0  13    4:45    9 [*]
--. Легия (София)                       5    1   1   3   11:32    - [*]

Бележки
  - Легия (София) се отказва от участие след V кръг. Резултатите му се анулират.
  - Металург 1957 (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Металург" в кв.Изток, Перник.
  - Миньор 2013 (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник.
  - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Странджата" в Кюстендил.
  - Кюстендил (Кюстендил) играе домакинските си мачове в Жабокрът.
  - Легия (София) играе домакинските си мачове в Рударци.
  - Аякс (Дивотино) играе домакинските си мачове в Ковачевци.
  - На полусезона Миньор 2013 (Перник) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил)             12:0 
18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Легия (София)                    7:0  /анулиран/ 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Миньор 2013 (Перник)     отложен 
18 септември 2016, неделя, 13:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            3:0 
18 септември 2016, неделя, 14:00 ч:
Аякс (Дивотино) - Студена (Студена)                       7:1 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Миньор 2013 (Перник)     3:0 сл. 

                           II кръг

24 септември 2016, събота:
Марек 1915 (Дупница) - Аякс (Дивотино)                    6:0 
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Студена (Студена) - Велбъжд (Кюстендил)                   0:8 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор 2013 (Перник)              3:0 
Легия (София) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)            0:18  /анулиран/ 
Германея (Сапарева баня) - Металург 1957 (Перник)         0:2 

                           III кръг

2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Аякс (Дивотино) - Кюстендил (Кюстендил)                   2:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)                0:6 
Металург 1957 (Перник) - Студена (Студена)                3:0 
Върба 1917 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)           6:0 
Миньор 2013 (Перник) - Легия (София)                      0:6  /анулиран/ 

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Металург 1957 (Перник)             0:0 
9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Легия (София)                     4:4  /анулиран/ 
Германея (Сапарева баня) - Миньор 2013 (Перник)           0:2 
Студена (Студена) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)        0:11 
Аякс (Дивотино) - Велбъжд (Кюстендил)                     1:1 

                           V кръг

16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Кюстендил (Кюстендил)               3:1 
Металург 1957 (Перник) - Аякс (Дивотино)                 11:1 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Марек 1915 (Дупница)     4:2 
Миньор 2013 (Перник) - Студена (Студена)                  1:0 
Легия (София) - Германея (Сапарева баня)                  1:3  /анулиран/ 

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Миньор 2013 (Перник)               9:0 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)          2:3 
Студена (Студена) - Легия (София)                         анулиран 
Аякс (Дивотино) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)          0:11 
Велбъжд (Кюстендил) - Металург 1957 (Перник)              0:5 

                           VII кръг

30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)            9:2 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)      отложен 
Миньор 2013 (Перник) - Аякс (Дивотино)                    1:0 
Легия (София) - Марек 1915 (Дупница)                      анулиран 
Германея (Сапарева баня) - Студена (Студена)              6:1 
10 ноември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)      7:0 

                           I кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Миньор 2013 (Перник)     3:0 сл. 

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)           5:0 
7 ноември 2016, понеделник, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Студена (Студена)                 3:3 
Аякс (Дивотино) - Легия (София)                           анулиран 
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор 2013 (Перник)                3:0 сл. 
Металург 1957 (Перник) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)   2:2 

                           VII кръг - отложен мач

10 ноември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)      7:0 

                           IX кръг

14 ноември 2016, понеделник, 10:30 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Кюстендил (Кюстендил)    3:0 
Миньор 2013 (Перник) - Металург 1957 (Перник)             0:3 сл. 
Легия (София) - Велбъжд (Кюстендил)                       анулиран 
Германея (Сапарева баня) - Аякс (Дивотино)                3:0 
Студена (Студена) - Марек 1915 (Дупница)                  1:5 

                           X кръг

2 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              0:9 
Студена (Студена) - Аякс (Дивотино)                       6:1 
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            2:3 
Миньор 2013 (Перник) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     0:3 сл. 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           XI кръг

9 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Миньор 2013 (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)              0:3 сл. 
Металург 1957 (Перник) - Германея (Сапарева баня)         7:2 
Велбъжд (Кюстендил) - Студена (Студена)                   2:2 
Аякс (Дивотино) - Марек 1915 (Дупница)                    0:14 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)                            почива

                           XII кръг

17 април 2017, понеделник, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Аякс (Дивотино)                   8:1 
Марек 1915 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                6:1 
Студена (Студена) - Металург 1957 (Перник)                1:3 
Германея (Сапарева баня) - Върба 1917 (Радомир)           0:7 
Миньор 2013 (Перник)                                      почива

                           XIII кръг

23 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Миньор 2013 (Перник) - Германея (Сапарева баня)           0:3 сл. 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Студена (Студена)        5:0 
Металург 1957 (Перник) - Марек 1915 (Дупница)             1:6 
Велбъжд (Кюстендил) - Аякс (Дивотино)                     9:1 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           XIV кръг

30 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил)               1:2 
Аякс (Дивотино) - Металург 1957 (Перник)                  0:9 
Марек 1915 (Дупница) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     2:0 
Студена (Студена) - Миньор 2013 (Перник)                  3:0 сл. 
Германея (Сапарева баня)                                  почива

                           XV кръг

7 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Германея (Сапарева баня) - Кюстендил (Кюстендил)          3:0 
Миньор 2013 (Перник) - Марек 1915 (Дупница)               0:3 сл. 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Аякс (Дивотино)         11:1 
Металург 1957 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)              4:4 
Студена (Студена)                                         почива

                           XVI кръг

14 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Металург 1957 (Перник)            3:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)      2:0 
Аякс (Дивотино) - Миньор 2013 (Перник)                    3:0 сл. 
Студена (Студена) - Германея (Сапарева баня)              2:1 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

                           XVII кръг

21 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Студена (Студена) - Кюстендил (Кюстендил)                 2:0 
Германея (Сапарева баня) - Марек 1915 (Дупница)           0:0 
Миньор 2013 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                0:3 сл. 
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Металург 1957 (Перник)   3:0 
Аякс (Дивотино)                                           почива

                           XVIII кръг

28 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)    1:1 
Металург 1957 (Перник) - Миньор 2013 (Перник)             3:0 сл. 
Аякс (Дивотино) - Германея (Сапарева баня)                0:10 
Марек 1915 (Дупница) - Студена (Студена)                  4:0 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Марек 1915 (Дупница) XXX 2:0 0:0 6:1 5:0 4:0 12:0 6:0 9:0 --- 2. Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 4:2 XXX 3:0 7:0 6:0 5:0 3:0 11:1 3:0* --- 3. Металург 1957 (Перник) 1:6 2:2 XXX 4:4 7:2 3:0 9:2 11:1 3:0*(7:0) 4. Велбъжд (Кюстендил) 0:6 2:0 0:5 XXX 3:0 2:2 3:1 9:1 3:0* --- 5. Германея (Сапарева баня) 0:0 0:7 0:2 2:3 XXX 6:1 3:0 3:0 0:2 --- 6. Студена (Студена) 1:5 0:11 1:3 0:8 2:1 XXX 2:0 6:1 3:0* --- 7. Кюстендил (Кюстендил) 0:9 1:1 3:1 1:2 2:3 3:3 XXX 8:1 3:0 (4:4) 8. Аякс (Дивотино) 0:14 0:11 0:9 1:1 0:10 7:1 2:1 XXX 3:0* --- 9. Миньор 2013 (Перник) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 1:0 0:3* 1:0 XXX (0:6) 10. Легия (София) --- (0:18) --- --- (1:3) --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре