Деца (род.2002-03):
Пловдив - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 1926 (Пловдив)           16   11   5   0   31:10   38    
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Пловдив)                    16    9   6   1   39:3    33    
 3. Сокол (Марково)                    16    9   4   3   32:11   31    
 4. Спартак-С 94 (Пловдив)             16    6   6   4   22:14   24    
 5. Родопа Смолян (Смолян)             16    6   4   6   31:31   22    
 6. Хасково (Хасково)                  16    4   8   4   20:17   20    
 7. Асеновец 2005 (Асеновград)         16    5   1  10   17:26   16    
 8. Орлета (Пазарджик)                 16    2   0  14   17:70    6    
 9. Марица (Пловдив)                   16    2   2  12    9:36    8 [*]

Бележки
  - Ботев (Пловдив) играе домакинските си мачове на комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив.
  - Локомотив 1926 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Пловдив.
  - Марица (Пловдив) играе домакинските си мачове във Войсил.
  - Орлета (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в Пазарджик.
  - Спартак-С 94 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив.
  - На полусезона Марица (Пловдив) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  2:0 
Орлета (Пазарджик) - Ботев (Пловдив)                      0:10 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     1:1 
17 септември 2016, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица (Пловдив)                 1:0 
Хасково (Хасково)                                         почива

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)               3:0 
Марица (Пловдив) - Сокол (Марково)                        1:2 
24 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив)              1:2 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:0 
Родопа Смолян (Смолян)                                    почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Марица (Пловдив)                     1:4 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив)       1:0 
2 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                1:1 
2 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Хасково (Хасково)                1:1 
Сокол (Марково)                                           почива

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:1 
8 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Ботев (Пловдив)                       0:0 
8 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Сокол (Марково)                  2:1 
10 октомври 2016, понеделник, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:1 
Орлета (Пазарджик)                                        почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Сокол (Марково) - Хасково (Хасково)                       1:1 
15 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Родопа Смолян (Смолян)               2:3 
16 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица (Пловдив)               1:0 
Ботев (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  1:0 
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Сокол (Марково) - Орлета (Пазарджик)                      4:0 
22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                        0:4 
22 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Спартак-С 94 (Пловдив)                0:0 
Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)       4:1 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              0:1 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                 отложен 
29 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Хасково (Хасково)                    отложен 
30 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)         отложен 
24 ноември 2016, четвъртък, 12:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Хасково (Хасково)                    1:4 
26 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)         4:2 
3 декември 2016, събота, 12:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                 2:2 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)                1:1 
5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Марица (Пловдив)                      0:0 
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев (Пловдив)                  0:4 
Орлета (Пазарджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)           3:0 
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)           2:0 
13 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хасково (Хасково)            0:1 
13 ноември 2016, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)             3:1 
Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково)                         1:0 
Марица (Пловдив)                                          почива

                           VII кръг - отложени мачове

24 ноември 2016, четвъртък, 12:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Хасково (Хасково)                    1:4 
26 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)         4:2 
3 декември 2016, събота, 12:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                 2:2 

                           X кръг

24 март 2017, петък, 16:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:0 
25 март 2017, събота, 12:00 ч:
Марица (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                 0:3 сл. 
25 март 2017, събота, 12:30 ч:
в Марково:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Сокол (Марково)                  0:0 
25 март 2017, събота, 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                     10:0 
Хасково (Хасково)                                         почива

                           XI кръг

1 април 2017, събота, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Спартак-С 94 (Пловдив)               2:4 
Сокол (Марково) - Марица (Пловдив)                        3:0 сл. 
1 април 2017, събота, 12:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хасково (Хасково)              1:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)              0:2 
Родопа Смолян (Смолян)                                    почива

                           XII кръг

7 април 2017, петък, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       2:1 
8 април 2017, събота, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                     0:3 сл. 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                0:0 
8 април 2017, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян)                3:3 
Сокол (Марково)                                           почива

                           XIII кръг

13 април 2017, четвъртък, 15:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Хасково (Хасково)                       1:1 
14 април 2017, петък, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)         1:1 
15 април 2017, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)             3:0 сл. 
15 април 2017, събота, 13:00 ч:
Сокол (Марково) - Родопа Смолян (Смолян)                  2:0 
Орлета (Пазарджик)                                        почива

                           XIV кръг

21 април 2017, петък, 15:00 ч:
Хасково (Хасково) - Сокол (Марково)                       1:1 
22 април 2017, събота, 10:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  0:0 
22 април 2017, събота, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)               0:3 сл. 
22 април 2017, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Орлета (Пазарджик)               9:3 
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           XV кръг

28 април 2017, петък, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян)       3:1 
29 април 2017, събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица (Пловдив)                        3:0 сл. 
Орлета (Пазарджик) - Сокол (Марково)                      0:7 
29 април 2017, събота, 12:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                3:1 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           XVI кръг

5 май 2017, петък, 14:00 ч:
Хасково (Хасково) - Орлета (Пазарджик)                    3:0 
5 май 2017, петък, 17:30 ч:
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              отложен 
6 май 2017, събота, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 0:3 сл. 
6 май 2017, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:3 
25 май 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              4:1 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           XVII кръг

13 май 2017, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик)           отложен 
13 май 2017, събота, 12:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                  0:0 
13 май 2017, събота, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сокол (Марково)                3:2 
14 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Хасково (Хасково)                      0:3 сл. 
29 май 2017, понеделник, 17:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик)           2:1 
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           XVIII кръг

20 май 2017, събота, 10:30 ч:
Хасково (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)            отложен 
Орлета (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив)             0:4 
Родопа Смолян (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)           отложен 
21 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив)                         1:0 
27 май 2017, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)           2:2 
27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Хасково (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)            0:3 сл. 
Марица (Пловдив)                                          почива

                           XVI кръг - отложен мач

25 май 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              4:1 

                           XVIII кръг - отложени мачове

27 май 2017, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)           2:2 
27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Хасково (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)            0:3 сл. 

                           XVII кръг - отложен мач

29 май 2017, понеделник, 17:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик)           2:1 

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив 1926 (Пловдив) XXX 1:1 3:2 1:1 4:2 1:0 2:0 3:1 1:0 2. Ботев (Пловдив) 0:0 XXX 1:0 1:0 0:0 1:1 2:0 10:0 3:0* 3. Сокол (Марково) 1:1 1:0 XXX 2:0 2:0 1:1 4:1 4:0 3:0* 4. Спартак-С 94 (Пловдив) 0:1 0:0 0:0 XXX 2:0 3:1 2:1 3:0 2:2 5. Родопа Смолян (Смолян) 0:3 0:4 2:1 2:2 XXX 1:1 4:1 9:3 1:0 6. Хасково (Хасково) 1:2 0:0 1:1 0:0 3:3 XXX 0:3* 3:0 0:0 7. Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1 0:2 0:1 1:0 3:1 0:1 XXX 2:1 3:0* 8. Орлета (Пазарджик) 0:4 0:10 0:7 2:4 2:3 1:4 3:0 XXX 1:4 9. Марица (Пловдив) 0:3* 0:4 1:2 0:3* 0:3* 0:3* 2:1 0:3* XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре