Деца (род.2002-03):
София - Областна група 2016/17


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Миньор (Перник)                    10    9   0   1   63:7    27     Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Балкан 1929 (Ботевград)            10    6   1   3   31:15   19          
 3. Ботев 1937 (Ихтиман)               10    6   0   4   34:36   18          
 4. Рилски спортист 2011 (Самоков)     10    4   1   5   26:40   13          
 5. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        10    2   0   8   20:43    6           [1 0 1  7:5  3]
 6. Струмска слава 1927 (Радомир)      10    2   0   8   13:46    6           [1 0 1  5:7  3]
 -. Спортист 2009 (Своге)               0    0   0   0    0:0     - [*]      

Бележки
  - Спортист 2009 (Своге) първоначално заявява участие в групата, но се отказва непосредствено преди началото на сезона.
  - Ботев 1937 (Ихтиман) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Ихтиман.
  - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) играе домакинските си мачове на ст."Левски" в град Елин Пелин.
  - ФК Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник.

                           I кръг

18 септември 2016, неделя, 12:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)       анулиран 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)      2:2 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман)      3:4 
Миньор (Перник)                                           почива

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)   8:0 
Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)                   анулиран 
25 септември 2016, неделя, 12:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Сам)  3:6 
Ботев 1937 (Ихтиман)                                      почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Миньор (Перник)          2:7 
Струмска слава 1927 (Рад) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)   3:1 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)            5:2 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)        1:2 
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)           5:0 
9 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    анулиран 
Балкан 1929 (Ботевград)                                   почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)     анулиран 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Перник)                    0:7 
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     4:0 
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)                 1:2 
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман)              анулиран 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Струмска слава 1927 (Рад)    0:5 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)                               почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    10:1 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Миньор (Перник)             отложен 
30 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге)           анулиран 
5 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Миньор (Перник)             1:6 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           VIII кръг

8 април 2017, събота, 12:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)      5:0 
9 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)      3:1 
Миньор (Перник)                                           почива
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)                               почива

                           IX кръг

23 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Балкан 1929 (Ботевград)   0:5 
25 април 2017, вторник, 16:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)  3:1 
Ботев 1937 (Ихтиман)                                      почива
Миньор (Перник)                                           почива

                           X кръг

30 април 2017, неделя, 12:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Струмска слава 1927 (Рад)   6:2 
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)            4:1 
30 април 2017, неделя, 15:30 ч:
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)          8:0 

                           XI кръг

7 май 2017, неделя, 12:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)           0:7 
10 май 2017, сряда, 16:30 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        5:2 
Балкан 1929 (Ботевград)                                   почива
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива

                           XII кръг

13 май 2017, събота, 12:00 ч:
Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   10:1 
14 май 2017, неделя, 12:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград)     4:1 
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           XIII кръг

21 май 2017, неделя, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник)                 0:1 
Струмска слава 1927 (Рад) - Рилски спортист 2011 (Сам)    0:5 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)                               почива
Ботев 1937 (Ихтиман)                                      почива

                           XIV кръг

27 май 2017, събота, 12:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)     6:1 
Миньор (Перник) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)            11:1 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива
Балкан 1929 (Ботевград)                                   почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Миньор (Перник) XXX 1:2 10:1 8:0 11:1 5:0 --- 2. Балкан 1929 (Ботевград) 0:1 XXX 4:1 3:1 4:0 8:0 --- 3. Ботев 1937 (Ихтиман) 0:7 5:2 XXX 10:1 5:2 5:0 --- 4. Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:7 2:2 6:1 XXX 3:1 0:5 --- 5. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:6 4:1 1:2 3:6 XXX 6:2 --- 6. Струмска слава 1927 (Радомир) 0:7 0:5 3:4 0:5 3:1 XXX --- 7. Спортист 2009 (Своге) --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
         | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ФК Рилски спортист (Самоков)       12    9   1   2   45:13   28  Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Сливнишки герой (Сливница)         12    6   1   5   33:21   19       
 3. Спортист 2009 (Своге)              12    6   0   6   30:42   18       
 4. Бенковски (гр.Костенец)            12    2   0  10   26:58    6       

Бележки
  - Първоначално в групата участват 7 отбора и първенството е предвидено да започне на 17 септември 2016 г. На тази дата се изиграва един мач: Драгоман - ФК Рилски спортист 2:0, но в последствие той е анулиран. Драгоман (Драгоман) се отказва от участие след изиграния си мач и се включва в областната група за юноши младша възраст; Спортист (Нови хан), Пирдоп (Пирдоп) и Левски (Долна баня) се отказват от участие; а Спортист 2009 (Своге) се включва в групата. Изготвена е нова програма и първенството стартира на 24 септември 2016 г.
    Ето и първоначалната програма:
    1. Сливнишки герой (Сливница) - 8. Спортист (Нови хан) 
    2. Драгоман (Драгоман)        - 7. ФК Рилски спортист (Самоков)
    3. Пирдоп (Пирдоп)            - 6. Бенковски (гр.Костенец)
    4. Левски (Долна баня)        - 5. почива

                           I кръг

24 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Рилски спортист (Сам)     2:3 
Спортист 2009 (Своге) - Бенковски (гр.Костенец)           7:6 

                           II кръг

1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
ФК Рилски спортист (Самоков) - Бенковски (гр.Костенец)    9:0 
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге)        6:0 

                           III кръг

8 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - ФК Рилски спортист (Самоков)      1:3 
Бенковски (гр.Костенец) - Сливнишки герой (Сливница)      2:3 

                           IV кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
ФК Рилски спортист (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)     1:1 
Бенковски (гр.Костенец) - Спортист 2009 (Своге)           2:3 

                           V кръг

22 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - ФК Рилски спортист (Самоков)    1:6 
Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)        5:2 

                           VI кръг

29 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
ФК Рилски спортист (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)      4:2 
Сливнишки герой (Сливница) - Бенковски (гр.Костенец)      4:0 

                           VII кръг

9 април 2017, неделя, 11:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Рилски спортист (Сам)     1:0 
Спортист 2009 (Своге) - Бенковски (гр.Костенец)           3:5 

                           VIII кръг

23 април 2017, неделя, 11:00 ч:
ФК Рилски спортист (Самоков) - Бенковски (гр.Костенец)    5:1 
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге)        4:1 

                           IX кръг

30 април 2017, неделя, 11:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - ФК Рилски спортист (Самоков)      3:2 
Бенковски (гр.Костенец) - Сливнишки герой (Сливница)      3:2 

                           X кръг

13 май 2017, събота, 11:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Спортист 2009 (Своге)           2:4 
14 май 2017, неделя, 11:00 ч:
ФК Рилски спортист (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)     2:0 

                           XI кръг

21 май 2017, неделя, 11:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - ФК Рилски спортист (Самоков)    1:4 
Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)        1:0 

                           XII кръг

28 май 2017, неделя, 11:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Бенковски (гр.Костенец)      8:3 
29 май 2017, понеделник, 16:00 ч:
ФК Рилски спортист (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)      6:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. ФК Рилски спортист (Самоков) XXX 1:1 4:2 9:0 XXX 2:0 6:0 5:1 2. Сливнишки герой (Сливница) 2:3 XXX 6:0 4:0 1:0 XXX 4:1 8:3 3. Спортист 2009 (Своге) 1:3 5:2 XXX 7:6 3:2 1:0 XXX 3:5 4. Бенковски (гр.Костенец) 1:6 2:3 2:3 XXX 1:4 3:2 2:4 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

4 юни 2017, неделя, 11:00 ч:
на неутрален терен:
Миньор (Перник) - ФК Рилски спортист (Самоков)            2:0 

нагоре