Деца (род.2002-03):
Стара Загора - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чирпан (Чирпан)                    16   12   2   2   56:21   38
-------------------------------------------------------------------
 2. Сливен 2000 (Сливен)               16   12   1   3   65:26   37
 3. Сините камъни (Сливен)             16    9   3   4   46:27   30
 4. Берое (Стара Загора)               16    9   2   5   31:11   29
 5. Арсенал (Казанлък)                 16    9   1   6   40:28   28
 6. Миньор (Раднево)                   16    6   2   8   40:38   20
 7. Загорец (Нова Загора)              16    5   2   9   34:36   17
 8. Розова долина (Казанлък)           16    2   1  13   10:62    7
 9. Стара Загора (Стара Загора)        16    1   0  15   11:84    3

                           I кръг

24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Сините камъни (Сливен)               0:5 
Загорец (Нова Загора) - Берое (Стара Загора)              0:3 
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    отложен 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               6:0 
9 ноември 2016, сряда, 10:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    4:3 * 
* - датата е приблизителна, мачът е игран нежду 7-ми и 23-ти ноември.
Стара Загора (Стара Загора)                               почива

                           II кръг

26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Миньор (Раднево)                        4:0 
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               отложен 
Сините камъни (Сливен) - Загорец (Нова Загора)            3:3 
Стара Загора (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)          2:7 
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               1:2 
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           III кръг

8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Стара Загора (Стара Загора)       8:0 сл. 
Сливен 2000 (Сливен) - Сините камъни (Сливен)             5:4 
Миньор (Раднево) - Берое (Стара Загора)                   1:3 
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                0:3 
Арсенал (Казанлък)                                        почива

                           IV кръг

15 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           6:0 
Сините камъни (Сливен) - Миньор (Раднево)                 4:4 
Стара Загора (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)        1:7 
Арсенал (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)                3:1 
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           V кръг

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Арсенал (Казанлък)                 4:2 
Миньор (Раднево) - Стара Загора (Стара Загора)            6:1 
Розова долина (Казанлък) - Сините камъни (Сливен)         0:3 
Чирпан (Чирпан) - Берое (Стара Загора)                    0:1 
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           VI кръг

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Сините камъни (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                  1:1 
Стара Загора (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)    1:3 
Арсенал (Казанлък) - Миньор (Раднево)                     2:1 
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              0:4 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           VII кръг

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  5:1 
Розова долина (Казанлък) - Арсенал (Казанлък)             0:5 
Чирпан (Чирпан) - Стара Загора (Стара Загора)            10:0 
Берое (Стара Загора) - Сините камъни (Сливен)             0:1 
Сливен 2000 (Сливен)                                      почива

                           I кръг - отложен мач

9 ноември 2016, сряда, 10:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    4:3 * 
* - датата е приблизителна, мачът е игран нежду 7-ми и 23-ти ноември.

                           VIII кръг

12 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)        0:5 
Арсенал (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                      3:3 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          4:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)                   3:3 
Сините камъни (Сливен)                                    почива

                           IX кръг

19 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)           0:2 
Чирпан (Чирпан) - Загорец (Нова Загора)                   3:2 
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 отложен 
Сините камъни (Сливен) - Стара Загора (Стара Загора)      3:0 
3 декември 2016, събота, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 2:1 
Миньор (Раднево)                                          почива

                           II кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               1:2 

                           IX кръг - отложен мач

3 декември 2016, събота, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 2:1 

                           X кръг

18 март 2017, събота, 10:00 ч:
Сините камъни (Сливен) - Арсенал (Казанлък)               0:2 
Берое (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)              0:0 
Чирпан (Чирпан) - Сливен 2000 (Сливен)                    3:2 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               0:2 
Стара Загора (Стара Загора)                               почива

                           XI кръг

25 март 2017, събота, 10:00 ч:
Миньор (Раднево) - Чирпан (Чирпан)                        1:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               2:0 
Загорец (Нова Загора) - Сините камъни (Сливен)            0:2 
Арсенал (Казанлък) - Стара Загора (Стара Загора)          6:0 
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           XII кръг

1 април 2017, събота, 10:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)       0:8 
Сините камъни (Сливен) - Сливен 2000 (Сливен)             6:1 
Берое (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                   1:0 
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                5:1 
Арсенал (Казанлък)                                        почива

                           XIII кръг

8 април 2017, събота, 10:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора)           0:0 
Миньор (Раднево) - Сините камъни (Сливен)                 2:4 
Сливен 2000 (Сливен) - Стара Загора (Стара Загора)        6:0 
Загорец (Нова Загора) - Арсенал (Казанлък)                0:1 
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           XIV кръг

22 април 2017, събота, 10:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)                 1:0 
Стара Загора (Стара Загора) - Миньор (Раднево)            3:4 
Сините камъни (Сливен) - Розова долина (Казанлък)         6:0 
Берое (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                    1:2 
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           XV кръг

29 април 2017, събота, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Сините камъни (Сливен)                  4:2 
Розова долина (Казанлък) - Стара Загора (Стара Загора)    1:2 
Миньор (Раднево) - Арсенал (Казанлък)                     3:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Загорец (Нова Загора)              5:0 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           XVI кръг

6 май 2017, събота, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  3:0 
Арсенал (Казанлък) - Розова долина (Казанлък)             1:2 
Стара Загора (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)             0:5 
Сините камъни (Сливен) - Берое (Стара Загора)             0:4 
Сливен 2000 (Сливен)                                      почива

                           XVII кръг

13 май 2017, събота, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Стара Загора (Стара Загора)        3:0 
Чирпан (Чирпан) - Арсенал (Казанлък)                      4:3 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          2:4 
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                   2:6 
Сините камъни (Сливен)                                    почива

                           XVIII кръг

20 май 2017, събота, 10:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)          12:0 
Загорец (Нова Загора) - Чирпан (Чирпан)                   0:4 
Арсенал (Казанлък) - Берое (Стара Загора)                 2:1 
Стара Загора (Стара Загора) - Сините камъни (Сливен)      1:2 
Миньор (Раднево)                                          почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Чирпан (Чирпан) XXX 3:2 4:2 0:1 4:3 4:0 3:2 5:1 10:0 2. Сливен 2000 (Сливен) 4:3 XXX 5:4 2:0 4:2 3:3 5:0 12:0 6:0 3. Сините камъни (Сливен) 1:1 6:1 XXX 0:4 0:2 4:4 3:3 6:0 3:0 4. Берое (Стара Загора) 1:2 1:2 0:1 XXX 2:1 1:0 0:0 6:0 3:0 5. Арсенал (Казанлък) 3:3 1:0 0:5 2:1 XXX 2:1 3:1 1:2 6:0 6. Миньор (Раднево) 1:2 2:6 2:4 1:3 3:1 XXX 5:1 6:0 6:1 7. Загорец (Нова Загора) 0:4 0:4 0:2 0:3 0:1 3:0 XXX 4:1 8:0* 8. Розова долина (Казанлък) 0:3 0:2 0:3 0:0 0:5 0:2 2:4 XXX 1:2 9. Стара Загора (Стара Загора) 0:5 1:7 1:2 0:5 2:7 3:4 0:8 1:3 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре