Деца (род.2002-03):
Враца - Областна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Враца)                      20   20   0   0  158:7    60
-------------------------------------------------------------------
 2. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         20   14   4   2   68:22   46
 3. Локомотив Мездра (Мездра)          20   13   2   5   88:40   41
 4. Първа атомна (Козлодуй)            20   11   5   4   81:25   38
 5. Дунав 2016 (Селановци)             20   10   1   9   71:39   31
 6. Любимец (Търнава)                  20    9   1  10   56:41   28
 7. Септември 98 (Гложене)             20    9   0  11   51:66   27
 8. Торпедо 2004 (Борован)             20    8   2  10   53:62   26
 9. Кариана (Ерден)                    20    6   1  13   56:61   19
10. Огоста (Хайредин)                  20    1   0  19    9:144   3 [1 0 1  3:3  3, 3 гола на чужд терен]
11. Скала 2015 (Оселна)                20    1   0  19   12:196   3 [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен]

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   4:0 
Скала 2015 (Оселна) - Дунав 2016 (Селановци)              0:12 
Любимец (Търнава) - Локомотив Мездра (Мездра)             1:2 
22 септември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Огоста (Хайредин)                отложен 
8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Огоста (Хайредин)                7:0 * 
* - датата е приблизителна, мачът се е играл 2-ри и 20-ти ноември.
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Кариана (Ерден)                                           почива

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Ботев (Враца) - Скала 2015 (Оселна)                      21:0 
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Любимец (Търнава)                     0:7 
24 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Кариана (Ерден)               3:0 
Торпедо 2004 (Борован) - Септември 98 (Гложене)           5:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Първа атомна (Козлодуй)             0:10 
Любимец (Търнава) - Торпедо 2004 (Борован)                2:2 
Кариана (Ерден) - Огоста (Хайредин)                      16:0 
1 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       0:2 
Ботев (Враца)                                             почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Любимец (Търнава)            2:0 
8 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Локомотив Мездра (Мездра)       1:1 
Торпедо 2004 (Борован) - Кариана (Ерден)                  3:2 
Дунав 2016 (Селановци) - Септември 98 (Гложене)           4:0 
Огоста (Хайредин)                                         почива
Ботев (Враца)                                             почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Дунав 2016 (Селановци)                3:2 
Локомотив Мездра (Мездра) - Огоста (Хайредин)             7:0 
15 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Враца)                    0:4 
Кариана (Ерден) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              0:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Огоста (Хайредин)              12:0 
Ботев (Враца) - Любимец (Търнава)                         4:0 
Скала 2015 (Оселна) - Септември 98 (Гложене)              0:9 
22 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив Мездра (Мездра)        6:3 
Дунав 2016 (Селановци) - Кариана (Ерден)                  3:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Скала 2015 (Оселна)                   6:0 
Огоста (Хайредин) - Торпедо 2004 (Борован)                0:5 
29 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Кариана (Ерден) - Ботев (Враца)                           0:9 
Локомотив Мездра (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)    1:3 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Огоста (Хайредин)            9:0 
Скала 2015 (Оселна) - Кариана (Ерден)                     0:12 
5 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)          4:0 
Дунав 2016 (Селановци) - Локомотив Мездра (Мездра)        0:1 
Ботев (Враца)                                             почива
Любимец (Търнава)                                         почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           I кръг - отложен мач

8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Огоста (Хайредин)                7:0 * 
* - датата е приблизителна, мачът се е играл 2-ри и 20-ти ноември.

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Дунав 2016 (Селановци)                0:8 
12 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Първа атомна (Козлодуй)          1:2 
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Враца)                 0:12 
Торпедо 2004 (Борован) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       1:5 
Любимец (Търнава)                                         почива
Кариана (Ерден)                                           почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Ботев (Враца) - Огоста (Хайредин)                        13:0 
Скала 2015 (Оселна) - Локомотив Мездра (Мездра)           0:10 
Септември 98 (Гложене) - Любимец (Търнава)                3:0 
19 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      1:1 
Дунав 2016 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован)           4:0 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Първа атомна (Козлодуй)               1:0 
Огоста (Хайредин) - Скала 2015 (Оселна)                   0:1 
26 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Кариана (Ерден) - Септември 98 (Гложене)                  6:0 
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Враца)                    0:10 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Дунав 2016 (Селановци)       1:1 
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           XII кръг

3 декември 2016, събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          отложен 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                отложен 
3 декември 2016, събота, 11:30 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Торпедо 2004 (Борован)              отложен 
Любимец (Търнава) - Кариана (Ерден)                       отложен 
3 март 2017, петък, 10:30 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Торпедо 2004 (Борован)              1:7 
Любимец (Търнава) - Кариана (Ерден)                       3:0 
3 март 2017, петък, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          3:0 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                2:0 
Огоста (Хайредин)                                         почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XIII кръг

10 декември 2016, събота, 10:30 ч:
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 2:0 
Локомотив Мездра (Мездра) - Септември 98 (Гложене)       13:1 
Дунав 2016 (Селановци) - Ботев (Враца)                    2:4 
10 декември 2016, събота, 11:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Скала 2015 (Оселна)         10:0 
Любимец (Търнава)                                         почива
Огоста (Хайредин)                                         почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XII кръг - отложени мачове

3 март 2017, петък, 10:30 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Торпедо 2004 (Борован)              1:7 
Любимец (Търнава) - Кариана (Ерден)                       3:0 
3 март 2017, петък, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          3:0 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                2:0 

                           XIV кръг

10 март 2017, петък, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Враца)                   0:4 
11 март 2017, събота, 10:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Скала 2015 (Оселна)             10:1 
Огоста (Хайредин) - Септември 98 (Гложене)                0:8 
Локомотив Мездра (Мездра) - Любимец (Търнава)             4:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XV кръг

18 март 2017, събота, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Огоста (Хайредин)                     4:1 
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Враца)                       0:16 
18 март 2017, събота, 11:30 ч:
Кариана (Ерден) - Локомотив Мездра (Мездра)               3:4 
Септември 98 (Гложене) - Торпедо 2004 (Борован)           4:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           XVI кръг

25 март 2017, събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Скала 2015 (Оселна)            12:0 
Торпедо 2004 (Борован) - Любимец (Търнава)                1:3 
Огоста (Хайредин) - Кариана (Ерден)                       0:8 
25 март 2017, събота, 11:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Септември 98 (Гложене)       1:0 
Ботев (Враца)                                             почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           XVII кръг

1 април 2017, събота, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)            1:3 
1 април 2017, събота, 11:30 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)       2:2 
Кариана (Ерден) - Торпедо 2004 (Борован)                  0:4 сл. * 
* - прекратен при 0:1, когато футболист на домакините, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
Септември 98 (Гложене) - Дунав 2016 (Селановци)           2:1 
Огоста (Хайредин)                                         почива
Ботев (Враца)                                             почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           XVIII кръг

8 април 2017, събота, 10:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Любимец (Търнава)                3:1 
Огоста (Хайредин) - Локомотив Мездра (Мездра)             1:6 
8 април 2017, събота, 11:30 ч:
Ботев (Враца) - Септември 98 (Гложене)                   13:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Кариана (Ерден)              2:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XIX кръг

14 април 2017, петък, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Ботев (Враца)                         1:4 
15 април 2017, събота, 10:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Първа атомна (Козлодуй)               0:5 сл. * 
* - прекратен в 15' при 0:2, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
Септември 98 (Гложене) - Скала 2015 (Оселна)              9:0 
15 април 2017, събота, 11:30 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)        6:2 
Кариана (Ерден) - Дунав 2016 (Селановци)                  отложен 
25 май 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Кариана (Ерден) - Дунав 2016 (Селановци)                  1:7 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           XX кръг

21 април 2017, петък, 11:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Локомотив Мездра (Мездра)    2:1 
22 април 2017, събота, 10:30 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Любимец (Търнава)                   0:11 
Торпедо 2004 (Борован) - Огоста (Хайредин)                7:1 
22 април 2017, събота, 11:30 ч:
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                           7:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           XXI кръг

29 април 2017, събота, 10:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)            3:4 
Кариана (Ерден) - Скала 2015 (Оселна)                     3:0 
29 април 2017, събота, 11:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Първа атомна (Козлодуй)          2:2 
Локомотив Мездра (Мездра) - Дунав 2016 (Селановци)        4:1 
Ботев (Враца)                                             почива
Любимец (Търнава)                                         почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XXII кръг

6 май 2017, събота, 10:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Огоста (Хайредин)                8:0 
6 май 2017, събота, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Септември 98 (Гложене)         10:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Торпедо 2004 (Борован)       4:0 
8 май 2017, понеделник, 11:30 ч:
Ботев (Враца) - Локомотив Мездра (Мездра)                 3:0 сл. * 
* - ръководството на клуба решава отборите му да не пътуват за мачовете
    при децата и при подготвителната група. Въпреки това 8 футболисти на
    детския отбор на Локомотив Мездра пътуват с влак до Враца по собствена
    инициатива, но нямат документи.
Любимец (Търнава)                                         почива
Кариана (Ерден)                                           почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           XXIII кръг

13 май 2017, събота, 10:30 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Скала 2015 (Оселна)          17:0 
Любимец (Търнава) - Септември 98 (Гложене)                1:2 
13 май 2017, събота, 11:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Първа атомна (Козлодуй)      2:2 
Торпедо 2004 (Борован) - Дунав 2016 (Селановци)           1:2 
15 май 2017, понеделник, 10:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Враца)                         0:7 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XXIV кръг

19 май 2017, петък, 11:30 ч:
Ботев (Враца) - Торпедо 2004 (Борован)                    6:1 
20 май 2017, събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Любимец (Търнава)               6:4 
20 май 2017, събота, 11:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Кариана (Ерден)                  4:1 
Дунав 2016 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       отложен 
24 май 2017, сряда, 13:00 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Огоста (Хайредин)                   2:3 
3 юни 2017, събота, 11:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       2:3 
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива

                           XIX кръг - отложен мач

25 май 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Кариана (Ерден) - Дунав 2016 (Селановци)                  1:7 

                           XXV кръг

27 май 2017, събота, 10:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Скала 2015 (Оселна)              6:3 
Кариана (Ерден) - Любимец (Търнава)                       2:5 
27 май 2017, събота, 11:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Първа атомна (Козлодуй)          1:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                2:3 
Огоста (Хайредин)                                         почива
Локомотив Мездра (Мездра)                                 почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XXIV кръг - отложен мач

3 юни 2017, събота, 11:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       2:3 

                           XXVI кръг

3 юни 2017, събота, 11:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                 7:0 
Септември 98 (Гложене) - Локомотив Мездра (Мездра)        0:3 
4 юни 2017, неделя, 11:30 ч:
Ботев (Враца) - Дунав 2016 (Селановци)                   12:0 
5 юни 2017, понеделник, 10:30 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          4:12 
Любимец (Търнава)                                         почива
Огоста (Хайредин)                                         почива
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Враца) XXX 2:0 3:0* 4:0 12:0 4:0 13:1 6:1 7:0 13:0 21:0 2. Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:3 XXX 2:1 2:2 1:1 2:0 1:0 4:0 2:0 9:0 10:0 3. Локомотив Мездра (Мездра) 0:12 1:3 XXX 2:2 4:1 4:2 13:1 6:2 3:0 7:0 17:0 4. Първа атомна (Козлодуй) 0:4 1:1 1:1 XXX 3:0 6:4 10:0 4:0 7:0 12:0 12:0 5. Дунав 2016 (Селановци) 2:4 2:3 0:1 1:2 XXX 3:1 4:0 4:0 3:0 8:0 10:1 6. Любимец (Търнава) 1:4 1:3 1:2 1:0 3:2 XXX 1:2 2:2 3:0 4:1 6:0 7. Септември 98 (Гложене) 0:4 0:2 0:3 1:2 2:1 3:0 XXX 4:0 4:1 7:0 9:0 8. Торпедо 2004 (Борован) 0:10 1:5 6:3 2:2 1:2 1:3 5:0 XXX 3:2 7:1 6:3 9. Кариана (Ерден) 0:9 0:0 3:4 2:0 1:7 2:5 6:0 0:4* XXX 16:0 3:0 10. Огоста (Хайредин) 0:7 3:4 1:6 0:5* 0:8 0:7 0:8 0:5 0:8 XXX 0:1 11. Скала 2015 (Оселна) 0:16 4:12 0:10 0:10 0:12 0:11 0:9 1:7 0:12 2:3 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре