Юноши младша възраст (род.2000-01):
Видин - Областна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бдин 1923 (Видин)                  15   13   0   2   82:10   39 [2 0 1  8:5  6]
-------------------------------------------------------------------
 2. Пегас спорт (Видин)                15   13   0   2   75:17   39 [1 0 2  5:8  3]
 3. Ружинци (Ружинци)                  15    7   0   8   46:32   21
 4. Тимок (Брегово)                    15    4   0  11   15:67   12 [4 0 2 13:2012]
 5. Кула 04 (Кула)                     15    4   0  11   21:75   12 [3 0 3 14:16 9]
 6. Рациария (Арчар)                   15    4   0  11   35:73   12 [2 0 4 24:15 6]

                           I кръг

25 септември 2016, неделя:
Ружинци (Ружинци) - Пегас спорт (Видин)                   1:3 
Кула 04 (Кула) - Рациария (Арчар)                         3:1 
Бдин 1923 (Видин) - Тимок (Брегово)                       7:0 

                           II кръг

2 октомври 2016, неделя:
Пегас спорт (Видин) - Тимок (Брегово)                     4:0 
Рациария (Арчар) - Бдин 1923 (Видин)                      0:5 
Ружинци (Ружинци) - Кула 04 (Кула)                       11:0 

                           III кръг

9 октомври 2016, неделя:
Кула 04 (Кула) - Пегас спорт (Видин)                      1:8 
Бдин 1923 (Видин) - Ружинци (Ружинци)                     5:0 
Тимок (Брегово) - Рациария (Арчар)                        6:2 

                           IV кръг

16 октомври 2016, неделя:
Пегас спорт (Видин) - Рациария (Арчар)                   11:1 
Ружинци (Ружинци) - Тимок (Брегово)                       3:0 сл. 
Кула 04 (Кула) - Бдин 1923 (Видин)                        0:3 сл. 

                           V кръг

23 октомври 2016, неделя:
Бдин 1923 (Видин) - Пегас спорт (Видин)                   4:1 
Тимок (Брегово) - Кула 04 (Кула)                          3:2 
Рациария (Арчар) - Ружинци (Ружинци)                      4:2 

                           VI кръг

30 октомври 2016, неделя:
Пегас спорт (Видин) - Ружинци (Ружинци)                   7:1 
Рациария (Арчар) - Кула 04 (Кула)                         9:1 
Тимок (Брегово) - Бдин 1923 (Видин)                       0:8 

                           VII кръг

4 ноември 2016, петък:
Тимок (Брегово) - Пегас спорт (Видин)                     2:3 
Бдин 1923 (Видин) - Рациария (Арчар)                     13:0 
Кула 04 (Кула) - Ружинци (Ружинци)                        0:5 

                           VIII кръг

11 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Рациария (Арчар) - Тимок (Брегово)                        1:2 
14 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Пегас спорт (Видин) - Кула 04 (Кула)                      3:0 
Ружинци (Ружинци) - Бдин 1923 (Видин)                     2:3 

                           IX кръг

20 ноември 2016, неделя:
Рациария (Арчар) - Пегас спорт (Видин)                    0:7 
Тимок (Брегово) - Ружинци (Ружинци)                       0:2 
Бдин 1923 (Видин) - Кула 04 (Кула)                        6:0 

                           X кръг

24 март 2017, петък, 15:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Тимок (Брегово)                          5:1 
Ружинци (Ружинци) - Рациария (Арчар)                      4:0 
27 март 2017, понеделник, 10:30 ч:
Пегас спорт (Видин) - Бдин 1923 (Видин)                   3:1 

                           XI кръг

2 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Тимок (Брегово) - Бдин 1923 (Видин)                       0:4 
Кула 04 (Кула) - Рациария (Арчар)                         3:1 
Ружинци (Ружинци) - Пегас спорт (Видин)                   0:3 сл. * 
* - първоначално 3:0, в последствие на Ружинци е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.

                           XII кръг

9 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Пегас спорт (Видин)                   3:1 
Рациария (Арчар) - Ружинци (Ружинци)                      3:0 
Тимок (Брегово) - Кула 04 (Кула)                          1:0 

                           XIII кръг

16 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Кула 04 (Кула) - Бдин 1923 (Видин)                        0:9 
Ружинци (Ружинци) - Тимок (Брегово)                      11:0 
Пегас спорт (Видин) - Рациария (Арчар)                    5:1 

                           XIV кръг

23 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Рациария (Арчар)                     11:2 
Тимок (Брегово) - Пегас спорт (Видин)                     0:5 
Кула 04 (Кула) - Ружинци (Ружинци)                        4:3 

                           XV кръг

29 април 2017, събота, 10:30 ч:
Ружинци (Ружинци) - Бдин 1923 (Видин)                     1:0 
30 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Пегас спорт (Видин) - Кула 04 (Кула)                     11:2 
Рациария (Арчар) - Тимок (Брегово)                       10:0 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Бдин 1923 (Видин) XXX 4:1 5:0 7:0 6:0 13:0 XXX 3:1 --- --- --- 11:2 2. Пегас спорт (Видин) 3:1 XXX 7:1 4:0 3:0 11:1 --- XXX --- --- 11:2 5:1 3. Ружинци (Ружинци) 2:3 1:3 XXX 3:0*11:0 4:0 1:0 0:3* XXX 11:0 --- --- 4. Тимок (Брегово) 0:8 2:3 0:2 XXX 3:2 6:2 0:4 0:5 --- XXX 1:0 --- 5. Кула 04 (Кула) 0:3* 1:8 0:5 5:1 XXX 3:1 0:9 --- 4:3 --- XXX 3:1 6. Рациария (Арчар) 0:5 0:7 4:2 1:2 9:1 XXX --- --- 3:0 10:0 --- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре