Деца подготвителна група (род.2006) - Футбол 7:
Републиканско първенство 2016/17

                           Група А

13 юни 2017, вторник, 09:00 ч:
Витоша 13 (София) - Фортуна (Плевен)                      2:2 
13 юни 2017, вторник, 10:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Черно море (Варна)             1:6 

13 юни 2017, вторник, 16:00 ч:
Фортуна (Плевен) - Черно море (Варна)                     0:3 
13 юни 2017, вторник, 17:30 ч:
Витоша 13 (София) - Черноморец 1919 (Бургас)              1:1 

14 юни 2017, сряда, 09:00 ч:
Черно море (Варна) - Витоша 13 (София)                    2:3 
14 юни 2017, сряда, 10:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Фортуна (Плевен)               8:1 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черно море (Варна)                  3    2   0   1   11:4     6
 2. Витоша 13 (София)                   3    1   2   0    6:5     5
 3. Черноморец 1919 (Бургас)            3    1   1   1   10:8     4
 4. Фортуна (Плевен)                    3    0   1   2    3:13    1

Бележки
  - Всички мачове от турнира се играят в Разлог и Банско.
  - Право на участие имат футболисти, родени след 1 януари 2006 г.
  - Всеки отбор е съставен от 7 играча - 6 полеви и 1 вратар.
  - Мачовете се играят в 3 полувремена по 15 минути с почивка от по 5 минути, на терен с размери 55х35 м.


                           Група Б

13 юни 2017, вторник, 09:00 ч:
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                 4:0 
13 юни 2017, вторник, 10:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Дунав 2010 (Русе)                  3:0 

13 юни 2017, вторник, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)              0:0 
13 юни 2017, вторник, 17:30 ч:
Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали)                     5:0 

14 юни 2017, сряда, 09:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                        1:7 
14 юни 2017, сряда, 10:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                      3    3   0   0   16:1     9
 2. Етър ВТ (Велико Търново)            2    0   1   1    0:4     1
 3. Арда 1924 (Кърджали)                2    1   0   1    3:5     3
 4. Дунав 2010 (Русе)                   3    0   1   2    1:10    1

Бележки
  - Всички мачове от турнира се играят в Разлог и Банско.
  - Право на участие имат футболисти, родени след 1 януари 2006 г.
  - Всеки отбор е съставен от 7 играча - 6 полеви и 1 вратар.
  - Мачовете се играят в 3 полувремена по 15 минути с почивка от по 5 минути, на терен с размери 55х35 м.
  - Известно е само крайното класиране в групата и въведените резултати.


                           За 7-8 място

14 юни 2017, сряда, 14:00 ч:
Фортуна (Плевен) - Дунав 2010 (Русе)                      3:0 


                           За 5-6 място

14 юни 2017, сряда, 14:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Арда 1924 (Кърджали)           5:1 


                           За 3-4 място

14 юни 2017, сряда, 15:30 ч:
Витоша 13 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)              1:0 


                           Финал

14 юни 2017, сряда, 15:30 ч:
Черно море (Варна) - Левски (София)                       1:2 

нагоре