Деца подготвителна група (род.2008) - Футбол 5:
Републиканско първенство 2016/17

                           Група А

12 юни 2017, понеделник, 15:00 ч:
Левски (София) - Локомотив (Левски)                       2:0 
Берое (Стара Загора) - Добруджа 1919 (Добрич)             1:3 

12 юни 2017, понеделник, 16:30 ч:
Локомотив (Левски) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:3 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     2:1 

13 юни 2017, вторник, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Левски (София)                   3:7 
Берое (Стара Загора) - Локомотив (Левски)                 7:0 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                      3    3   0   0   11:4     9
 2. Добруджа 1919 (Добрич)              3    2   0   1    9:9     6
 3. Берое (Стара Загора)                3    1   0   2    9:5     3
 4. Локомотив (Левски)                  3    0   0   3    1:12    0

Бележки
  - Всички мачове от турнира се играят в Разлог и Банско.
  - Право на участие имат футболисти, родени след 1 януари 2008 г.
  - Всеки отбор е съставен от 5 играча - 4 полеви и 1 вратар.
  - Мачовете се играят в 3 полувремена по 12 минути с почивка от по 5 минути, на терен с размери 35х25 м или 40х20 м.


                           Група Б

12 юни 2017, понеделник, 15:45 ч:
Национал (София) - Янтра 2013 (Габрово)                   2:2 
Ботев (Пловдив) - Делфините (Варна)                       2:1 

12 юни 2017, понеделник, 17:15 ч:
Янтра 2013 (Габрово) - Делфините (Варна)                  1:1 
Национал (София) - Ботев (Пловдив)                        4:3 

13 юни 2017, вторник, 11:00 ч:
Делфините (Варна) - Национал (София)                      1:1 
Ботев (Пловдив) - Янтра 2013 (Габрово)                    3:1 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                     3    2   0   1    8:6     6
 2. Национал (София)                    3    1   2   0    7:6     5
 3. Делфините (Варна)                   3    0   2   1    3:4     2 [0 1 0  1:1  1, -1 обща ГР]
 4. Янтра 2013 (Габрово)                3    0   2   1    4:6     2 [0 1 0  1:1  1, -2 обща ГР]

Бележки
  - Всички мачове от турнира се играят в Разлог и Банско.
  - Право на участие имат футболисти, родени след 1 януари 2008 г.
  - Всеки отбор е съставен от 5 играча - 4 полеви и 1 вратар.
  - Мачовете се играят в 3 полувремена по 12 минути с почивка от по 5 минути, на терен с размери 35х25 м или 40х20 м.


                           За 7-8 място

13 юни 2017, вторник, 14:00 ч:
Локомотив (Левски) - Янтра 2013 (Габрово)                 0:1 


                           За 5-6 място

13 юни 2017, вторник, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Делфините (Варна)                  6:0 


                           За 3-4 място

13 юни 2017, вторник, 15:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Национал (София)                 0:6 


                           Финал

13 юни 2017, вторник, 15:00 ч:
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          2:0 

нагоре