Юноши старша възраст (род.1998-99):
София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б") 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Миньор (Перник)                    16   12   2   2   77:22   38     [1 0 1  4:3  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. БМ Спорт (София)                   16   12   2   2   63:23   38     [1 0 1  3:4  3]
 3. Сливнишки герой (Сливница)         16   12   1   3   49:17   37    
 4. Дружба (Мещица)                    16   10   1   5   43:25   31    
 5. Академик 1947 (София)              16    7   3   6   43:22   24    
 6. Металург 1957 (Перник)             16    6   1   9   25:41   19    
 7. Германея (Сапарева баня)           16    5   0  11   25:56   15    
 8. Спортист 2009 (Своге)              16    2   1  13   24:72    7 [*]
 9. Обеля (кв.Обеля, София)            16    0   1  15    7:78    1    
--. ЦСКА 1948 (София)                   4    0   0   4    3:38    - [*]
--. Атлетик 11 (София)                  1    0   0   1    0:3     - [*]

Бележки
  - Първоначално в групата заявява участие Своге (Своге). Непосредствено преди началото на сезона отборът е заменен от този на Спортист 2009 (Своге).
  - Академик 1947 (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /4-ти километър/ в София.
  - Атлетик 11 (София) играе домакинските си мачове в кв.Бенковски, София.
  - БМ Спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София.
  - Дружба (Мещица) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник.
  - Металург 1957 (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Металург" в кв.Изток, Перник.
  - Миньор (Перник) играе домакинските си мачове в на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник.
  - Обеля (кв.Обеля, София) играе домакинските си мачове в кв.Обеля, София.
  - ЦСКА 1948 (София) играе домакинските си мачове в кв.Обеля, София.
  - Атлетик 11 (София) се отказва от участие след II кръг. Резултатите му се анулират.
  - ЦСКА 1948 (София) се отказва от участие след VI кръг. Резултатите му се анулират.

                           I кръг

8 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Спортист 2009 (Своге)           отложен 
Сливнишки герой (Сливница) - Металург 1957 (Перник)       3:1 
Атлетик 11 (София) - Миньор (Перник)                      0:3 сл.  /анулиран/ 
Академик 1947 (София) - Германея (Сапарева баня)          6:0 
БМ Спорт (София) - ЦСКА 1948 (София)                     15:1  /анулиран/ 
3 октомври 2016, понеделник, 15:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Спортист 2009 (Своге)           1:9 
Дружба (Мещица)                                           почива

                           II кръг

15 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - ЦСКА 1948 (София)                 7:1  /анулиран/ 
Германея (Сапарева баня) - БМ Спорт (София)               2:3 
Миньор (Перник) - Академик 1947 (София)                   1:1 
Металург 1957 (Перник) - Дружба (Мещица)                  0:1 
Обеля (кв.Обеля, София) - Сливнишки герой (Сливница)      0:5 
Атлетик 11 (София)                                        почива

                           III кръг

22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге)        3:0 
Дружба (Мещица) - Обеля (кв.Обеля, София)                 4:0 
Атлетик 11 (София) - Металург 1957 (Перник)               анулиран 
БМ Спорт (София) - Миньор (Перник)                        1:3 
26 септември 2016, понеделник, 17:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Германея (Сапарева баня)              1:5  /анулиран/ 
Академик 1947 (София)                                     почива

                           IV кръг

29 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Германея (Сапарева баня)          0:3 
Миньор (Перник) - ЦСКА 1948 (София)                      11:0 сл.  /анулиран/ 
Металург 1957 (Перник) - Академик 1947 (София)            1:0 
Обеля (кв.Обеля, София) - Атлетик 11 (София)              анулиран 
Сливнишки герой (Сливница) - Дружба (Мещица)              1:0 
БМ Спорт (София)                                          почива

                           I кръг - отложен мач

3 октомври 2016, понеделник, 15:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Спортист 2009 (Своге)           1:9 

                           V кръг

6 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Дружба (Мещица) - Спортист 2009 (Своге)                   7:1 
Атлетик 11 (София) - Сливнишки герой (Сливница)           анулиран 
Академик 1947 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)          13:0 
БМ Спорт (София) - Металург 1957 (Перник)                 9:3 
Германея (Сапарева баня) - Миньор (Перник)                3:5 
ЦСКА 1948 (София)                                         почива

                           VI кръг

13 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник)                   1:4 
Металург 1957 (Перник) - ЦСКА 1948 (София)                анулиран 
Обеля (кв.Обеля, София) - БМ Спорт (София)                1:3 
Сливнишки герой (Сливница) - Академик 1947 (София)        0:3 сл. * 
* - първоначално 3:1, в последствие на Сливнишки герой е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.
Дружба (Мещица) - Атлетик 11 (София)                      анулиран 
Германея (Сапарева баня)                                  почива

                           VII кръг

20 октомври 2016, четвъртък, 11:00 ч:
БМ Спорт (София) - Сливнишки герой (Сливница)             2:1 
20 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Атлетик 11 (София) - Спортист 2009 (Своге)                анулиран 
ЦСКА 1948 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)               анулиран 
22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Академик 1947 (София) - Дружба (Мещица)                   1:0 
Германея (Сапарева баня) - Металург 1957 (Перник)         3:2 
Миньор (Перник)                                           почива

                           VIII кръг

27 октомври 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Миньор (Перник)                  отложен 
Сливнишки герой (Сливница) - ЦСКА 1948 (София)            анулиран 
Атлетик 11 (София) - Академик 1947 (София)                анулиран 
29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Германея (Сапарева баня)        0:3 
Дружба (Мещица) - БМ Спорт (София)                        3:1 
26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Миньор (Перник)                  1:5 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива

                           IX кръг

3 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
БМ Спорт (София) - Атлетик 11 (София)                     анулиран 
ЦСКА 1948 (София) - Дружба (Мещица)                       анулиран 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Академик 1947 (София) - Спортист 2009 (Своге)             2:2 
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)     1:2 
Миньор (Перник) - Обеля (кв.Обеля, София)                 6:1 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           X кръг

10 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Дружба (Мещица) - Германея (Сапарева баня)                отложен 
Атлетик 11 (София) - ЦСКА 1948 (София)                    анулиран 
12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Металург 1957 (Перник)            2:3 
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)              2:1 
Академик 1947 (София) - БМ Спорт (София)                  2:2 
26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Дружба (Мещица) - Германея (Сапарева баня)                8:0 
Обеля (кв.Обеля, София)                                   почива

                           XI кръг

17 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Академик 1947 (София)                 анулиран 
Германея (Сапарева баня) - Атлетик 11 (София)             анулиран 
19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
БМ Спорт (София) - Спортист 2009 (Своге)                  7:0 
Миньор (Перник) - Дружба (Мещица)                         1:1 
Металург 1957 (Перник) - Обеля (кв.Обеля, София)          2:0 
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           VIII кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Миньор (Перник)                  1:5 

                           X кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Дружба (Мещица) - Германея (Сапарева баня)                8:0 

                           XII кръг

4 март 2017, събота, 11:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Обеля (кв.Обеля, София)           3:0 сл. 
4 март 2017, събота, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)       отложен 
Германея (Сапарева баня) - Академик 1947 (София)          0:1 
15 март 2017, сряда, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)       0:4 
Дружба (Мещица)                                           почива
Миньор (Перник)                                           почива
БМ Спорт (София)                                          почива

                           XIII кръг

11 март 2017, събота, 11:00 ч:
БМ Спорт (София) - Германея (Сапарева баня)               6:0 
11 март 2017, събота, 14:00 ч:
Академик 1947 (София) - Миньор (Перник)                   2:3 
Дружба (Мещица) - Металург 1957 (Перник)                  4:0 
Сливнишки герой (Сливница) - Обеля (кв.Обеля, София)      3:0 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива

                           XII кръг - отложен мач

15 март 2017, сряда, 14:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)       0:4 

                           XIV кръг

18 март 2017, събота, 14:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Дружба (Мещица)                 0:5 
Миньор (Перник) - БМ Спорт (София)                        1:2 
19 март 2017, неделя, 14:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)        1:3 
Металург 1957 (Перник)                                    почива
Академик 1947 (София)                                     почива
Германея (Сапарева баня)                                  почива

                           XV кръг

24 март 2017, петък, 13:00 ч:
Академик 1947 (София) - Металург 1957 (Перник)            0:1 
25 март 2017, събота, 12:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Спортист 2009 (Своге)          6:1 
Дружба (Мещица) - Сливнишки герой (Сливница)              0:4 сл. 
Миньор (Перник)                                           почива
БМ Спорт (София)                                          почива
Обеля (кв.Обеля, София)                                   почива

                           XVI кръг

1 април 2017, събота, 13:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Дружба (Мещица)                   2:3 
1 април 2017, събота, 14:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Академик 1947 (София)           1:3 
Металург 1957 (Перник) - БМ Спорт (София)                 2:4 
Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)                8:1 
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           XVII кръг

8 април 2017, събота, 14:00 ч:
БМ Спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                3:0 сл. 
8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)                  12:1 
11 април 2017, вторник, 13:00 ч:
Академик 1947 (София) - Сливнишки герой (Сливница)        1:4 
Германея (Сапарева баня)                                  почива
Металург 1957 (Перник)                                    почива
Дружба (Мещица)                                           почива

                           XVIII кръг

22 април 2017, събота, 14:00 ч:
Дружба (Мещица) - Академик 1947 (София)                   3:2 
22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Германея (Сапарева баня)         3:0 сл. 
26 април 2017, сряда, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - БМ Спорт (София)             2:2 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива
Обеля (кв.Обеля, София)                                   почива
Миньор (Перник)                                           почива

                           XIX кръг

29 април 2017, събота, 13:00 ч:
БМ Спорт (София) - Дружба (Мещица)                        5:1 
29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Миньор (Перник) - Металург 1957 (Перник)                  4:0 
Германея (Сапарева баня) - Обеля (кв.Обеля, София)        2:0 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива
Сливнишки герой (Сливница)                                почива
Академик 1947 (София)                                     почива

                           XX кръг

6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Академик 1947 (София)             0:5 
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)     9:0 
Обеля (кв.Обеля, София) - Миньор (Перник)                 1:12 
БМ Спорт (София)                                          почива
Дружба (Мещица)                                           почива
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           XXI кръг

13 май 2017, събота, 10:30 ч:
Германея (Сапарева баня) - Дружба (Мещица)                1:2 
13 май 2017, събота, 11:30 ч:
БМ Спорт (София) - Академик 1947 (София)                  4:1 
13 май 2017, събота, 17:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Спортист 2009 (Своге)            4:0 
17 май 2017, сряда, 17:00 ч:
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)              5:3 
Обеля (кв.Обеля, София)                                   почива

                           XXII кръг

20 май 2017, събота, 13:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - БМ Спорт (София)                  1:9 
20 май 2017, събота, 15:30 ч:
в Перник, ст."Металург":
Дружба (Мещица) - Миньор (Перник)                         1:6 
20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Металург 1957 (Перник)          2:2 
Академик 1947 (София)                                     почива
Германея (Сапарева баня)                                  почива
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Миньор (Перник) XXX 1:2 5:3 1:1 1:1 4:0 8:1 12:1 6:1 (11:0) --- 2. БМ Спорт (София) 1:3 XXX 2:1 5:1 4:1 9:3 6:0 7:0 3:0*(15:1) --- 3. Сливнишки герой (Сливница) 2:1 2:2 XXX 1:0 0:3* 3:1 9:0 3:0 3:0 --- --- 4. Дружба (Мещица) 1:6 3:1 0:4* XXX 3:2 4:0 8:0 7:1 4:0 --- --- 5. Академик 1947 (София) 2:3 2:2 1:4 1:0 XXX 0:1 6:0 2:2 13:0 --- --- 6. Металург 1957 (Перник) 1:5 2:4 0:4 0:1 1:0 XXX 3:0* 4:0 2:0 --- --- 7. Германея (Сапарева баня) 3:5 2:3 1:2 1:2 0:1 3:2 XXX 6:1 2:0 --- --- 8. Спортист 2009 (Своге) 1:4 1:9 1:3 2:3 0:5 2:3 0:3 XXX 3:0*(7:1) --- 9. Обеля (кв.Обеля, София) 1:12 1:3 0:5 0:5 1:3 2:2 0:3 1:9 XXX --- --- 10. ЦСКА 1948 (София) --- --- --- --- --- --- (1:5) --- --- XXX --- 11. Атлетик 11 (София) (0:3) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре