Юноши младша възраст (род.2000-01):
Варна - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Провадия (Провадия)                18   13   2   3   62:14   41    
-------------------------------------------------------------------
 2. Велики Преслав (Велики Преслав)    18   12   3   3   78:17   39    
 3. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     18   10   6   2   80:13   36    
 4. Аврен (Аврен)                      18    7   1  10   32:57   22    
 5. Черноморец (Балчик)                18    3   0  15   14:128   9    
 6. ФК Спартак (Варна)                 17    6   1  10   33:41   19 [*]
 7. Спартак 1918 II (Варна)            17    4   1  12   21:50   13 [*]

Бележки
  - Спартак 1918 II (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Спартак" във Варна.
  - ФК Спартак (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна.
  - Черноморец (Балчик) играе домакинските си мачове през пролетта в Оброчище
  - Спартак 1918 II (Варна) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.
  - ФК Спартак (Варна) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Спартак 1918 II (Варна)      0:1 
ФК Спартак (Варна) - Аврен (Аврен)                       10:3 
Провадия (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав)     2:1 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 12:00 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - ФК Спартак (Варна)              0:1 
22 септември 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      отложен 
22 септември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Аврен (Аврен) - Провадия (Провадия)                       0:1 
27 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      0:18 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           III кръг

25 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Черноморец (Балчик)                  отложен 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Аврен (Аврен)           7:2 
25 септември 2016, неделя, 14:00 ч:
Провадия (Провадия) - Спартак 1918 II (Варна)             4:0 
4 декември 2016, неделя, 10:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Черноморец (Балчик)                  3:0 сл. 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Велики Преслав (В.Преслав)      1:1 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - ФК Спартак (Варна)       4:1 
2 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Провадия (Провадия)                 0:18 
Аврен (Аврен)                                             почива

                           V кръг

9 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      0:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)    14:1 
Аврен (Аврен) - Спартак 1918 II (Варна)                   4:1 
ФК Спартак (Варна)                                        почива

                           VI кръг

16 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
в Оброчище:
Черноморец (Балчик) - Аврен (Аврен)                       0:3 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Велики Преслав (В.Преслав)   2:2 
ФК Спартак (Варна) - Провадия (Провадия)                  1:2 
Спартак 1918 II (Варна)                                   почива

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Черноморец (Балчик)            11:0 
23 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - ФК Спартак (Варна)      5:0 
Аврен (Аврен) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)            1:1 
Провадия (Провадия)                                       почива

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)      3:0 
30 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Аврен (Аврен) - ФК Спартак (Варна)                        1:3 
31 октомври 2016, понеделник, 10:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Провадия (Провадия)     3:1 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           IX кръг

4 ноември 2016, петък, 10:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)              8:1 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Черноморец (Балчик)     12:0 
4 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Провадия (Провадия) - Аврен (Аврен)                       8:1 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           X кръг

11 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Провадия (Провадия)             3:1 
11 ноември 2016, петък, 15:00 ч:
Аврен (Аврен) - Велики Преслав (Велики Преслав)           0:5 
12 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Черноморец (Балчик) - ФК Спартак (Варна)                  3:5 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Провадия (Провадия) - Черноморец (Балчик)                 3:0 
20 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Велики Преслав (В.Преслав) - Спартак 1918 II (Варна)     10:0 
ФК Спартак (Варна) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)       1:1 
Аврен (Аврен)                                             почива

                           II кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      0:18 

                           III кръг - отложен мач

4 декември 2016, неделя, 10:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Черноморец (Балчик)                  3:0 сл. 

                           XII кръг

12 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Провадия (Провадия)      0:0 
Черноморец (Балчик) - Велики Преслав (Велики Преслав)     1:11 
Спартак 1918 II (Варна) - Аврен (Аврен)                   0:3 сл. 
ФК Спартак (Варна)                                        почива

                           XIII кръг

19 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Аврен (Аврен) - Черноморец (Балчик)                       3:0 
Велики Преслав (В.Преслав) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)   1:1 
Провадия (Провадия) - ФК Спартак (Варна)                  3:0 сл. 
Спартак 1918 II (Варна)                                   почива

                           XIV кръг

27 март 2017, понеделник, 10:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав)      0:3 сл. 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Аврен (Аврен)            8:0 
Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 II (Варна)             3:0 сл. 
Провадия (Провадия)                                       почива

                           XV кръг

2 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Спартак 1918 II (Варна)      3:0 сл. 
ФК Спартак (Варна) - Аврен (Аврен)                        0:3 сл. 
Провадия (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав)     4:2 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XVI кръг

8 април 2017, събота, 10:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      0:15 
9 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Аврен (Аврен) - Провадия (Провадия)                       отложен 
Спартак 1918 II (Варна) - ФК Спартак (Варна)              анулиран 
3 май 2017, сряда, 14:30 ч:
Аврен (Аврен) - Провадия (Провадия)                       0:3 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           XVII кръг

16 април 2017, неделя, 10:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Черноморец (Балчик)                  0:3 сл. 
Провадия (Провадия) - Спартак 1918 II (Варна)             3:0 сл. 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Аврен (Аврен)           3:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           XVIII кръг

23 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Велики Преслав (В.Преслав)      0:3 сл. 
Черноморец (Балчик) - Провадия (Провадия)                 0:6 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - ФК Спартак (Варна)       3:0 сл. 
Аврен (Аврен)                                             почива

                           XIX кръг

29 април 2017, събота, 11:30 ч:
Провадия (Провадия) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      0:3 
30 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)     3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на
    първенството.
Аврен (Аврен) - Спартак 1918 II (Варна)                   3:0 сл. 
ФК Спартак (Варна)                                        почива

                           XVI кръг - отложен мач

3 май 2017, сряда, 14:30 ч:
Аврен (Аврен) - Провадия (Провадия)                       0:3 

                           XX кръг

7 май 2017, неделя, 10:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Аврен (Аврен)                       0:3 сл. 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Велики Преслав (В.Преслав)   2:1 
ФК Спартак (Варна) - Провадия (Провадия)                  0:3 сл. 
Спартак 1918 II (Варна)                                   почива

                           XXI кръг

13 май 2017, събота, 10:00 ч:
Аврен (Аврен) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)            2:7 
14 май 2017, неделя, 10:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - ФК Спартак (Варна)      3:0 сл. 
Спартак 1918 II (Варна) - Черноморец (Балчик)             0:3 сл. 
Провадия (Провадия)                                       почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Провадия (Провадия) XXX 2:1 0:0 8:1 3:0 3:0* 4:0 XXX 4:2 0:3 --- --- --- 3:0* 2. Велики Преслав (Велики Преслав) 3:1 XXX 1:1 7:2 14:1 5:0 10:0 --- XXX --- 3:0 3:0* 3:0* --- 3. Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:0 2:2 XXX 8:0 12:0 4:1 0:1 --- 2:1 XXX --- --- 3:0* 3:0* 4. Аврен (Аврен) 0:1 0:5 1:1 XXX 3:0 1:3 4:1 0:3 --- 2:7 XXX --- --- 3:0* 5. Черноморец (Балчик) 0:18 1:11 0:18 0:3 XXX 3:5 3:0* 0:6 --- 0:15 0:3* XXX --- --- 6. ФК Спартак (Варна) 1:2 0:3* 1:1 10:3 3:0* XXX 8:1 0:3* --- --- 0:3* 0:3* XXX --- 7. Спартак 1918 II (Варна) 3:1 1:1 3:0 0:3*11:0 0:1 XXX --- 0:3* --- --- 0:3* --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре