Женски футбол 2016/17


Държавно първенство

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. НСА (София)                        20   18   0   2  116:7    54        Шампион, ШЛ
-------------------------------------------------------------------
 2. ЛП Супер спорт (София)             20   17   2   1   86:11   53                   
 3. Екомет 90 (Пловдив)                20   16   0   4   66:19   48                   
 4. Спортика (Благоевград)             20   12   2   6   55:19   38                   
 5. Болярки (Велико Търново)           20   11   1   8   59:28   34                   
 6. ЖФК Бургас (Бургас)                20    8   3   9   37:60   27 [+]               
 7. ЖФК Берое (Стара Загора)           20    6   3  11   38:31   21                   
 8. Севлиево лейдис (Севлиево)         20    4   5  11   28:47   17                   
 9. ЖФК Варна (Варна)                  20    4   3  13   15:70   15                   
10. Пълдин (Пловдив)                   20    4   1  15   24:105  13 [+]               
11. Нефтохимик 1962 (Бургас)           20    0   0  20    1:128   0 [+][*]            

Бележки
  - Академик - Гео Милев, 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Пълдин (Пловдив) и ЖФК Бургас (Бургас) се включват в групата.
  - На 8 март 2016 г. Бургус лейдис (Бургас) се влива в Нефтохимик 1962 (Бургас) и от този сезон е представителен женски отбор на клуба.
  - Отборите играят домакинските си мачове както следва:
    - ЖФК Берое (Стара Загора) - на изкуствения терен на ст."Берое" в Стара Загора;
    - ЖФК Бургас (Бургас) - в кв.Ветрен, Бургас;
    - Болярки (Велико Търново) - на ст."Ивайло" във Велико Търново;
    - Екомет 90 (Пловдив) - на ст."Пловдив" в Пловдив;
    - ЖФК Варна (Варна) - на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка;
    - Севлиево лейдис (Севлиево) - на помощния терен на ст."Раковски" в Севлиево;
    - ЛП Супер спорт (София) - на ст."Белица" в Костинброд;
    - Нефтохимик 1962 (Бургас) - на ст."Червено знаме" в кв.Долно Езерово, Бургас;
    - НСА (София) - на ст."НСА" в София.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 11:00 ч:
в Рилци:
Спортика (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        17:0 
10 септември 2016, събота, 16:00 ч:
в кв.Ветрен, Бургас:
ЖФК Бургас (Бургас) - Болярки (Велико Търново)            2:4 
10 септември 2016, събота, 16:30 ч:
в Калояново:
Пълдин (Пловдив) - НСА (София)                            0:27 
11 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Екомет 90 (Пловдив)            0:1 (0:1) 
  [0:1 Цветана Манчева 19']
в Костинброд, ст."Белица":
ЛП Супер спорт (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)       7:1 
ЖФК Варна (Варна)                                         почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 16:00 ч:
НСА (София) - ЛП Супер спорт (София)                      1:2 
18 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград)       2:2 
Екомет 90 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                    5:1 
Болярки (Велико Търново) - ЖФК Берое (Стара Загора)       2:0 (0:0) 
ЖФК Варна (Варна) - ЖФК Бургас (Бургас)                   1:3 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 13:00 ч:
Спортика (Благоевград) - НСА (София)                      0:2 
25 септември 2016, неделя, 12:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Севлиево лейдис (Севлиево)     0:7 
25 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
в Труд:
Пълдин (Пловдив) - Болярки (Велико Търново)               1:11 
ЛП Супер спорт (София) - Екомет 90 (Пловдив)              4:0 
25 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - ЖФК Варна (Варна)              6:0 (2:0) 
  [Нина Георгиева (3), Тина Орешкова (2), Надя Тодорова]
ЖФК Бургас (Бургас)                                       почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
НСА (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                    3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
2 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Пълдин (Пловдив)                      1:1 
2 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Спортика (Благоевград)              2:0 
Болярки (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София)         0:5 
2 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
ЖФК Бургас (Бургас) - ЖФК Берое (Стара Загора)            0:0 
Севлиево лейдис (Севлиево)                                почива

                           V кръг

9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Варна (Варна)                7:0 
9 октомври 2016, неделя, 13:30 ч:
Спортика (Благоевград) - Болярки (Велико Търново)         1:0 
9 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - ЖФК Бургас (Бургас)                    1:6 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Екомет 90 (Пловдив)            0:19 
Севлиево лейдис (Севлиево) - НСА (София)                  0:8 
ЖФК Берое (Стара Загора)                                  почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград)                отложен 
15 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Болярки (Велико Търново) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       отложен 
ЖФК Бургас (Бургас) - ЛП Супер спорт (София)              отложен 
15 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево)          отложен 
ЖФК Берое (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив)               7:0 (4:0) 
  [2:0 Нина Георгиев 1п,1п; 3:0 Надя Тодорова 1п-д, 4:0 Тина Орешкова 1п,
   6:0 Нина Георгиева 2п,2п; 7:0 Силвия Кефалова 2п]
3 декември 2016, събота, 12:00 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево)          2:0 
3 декември 2016, събота, 13:00 ч:
ЖФК Бургас (Бургас) - ЛП Супер спорт (София)              0:4 
  [Ивет Василева, Полина Георгиева, Биляна Пенчева
   Ебру Недрет]
3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Болярки (Велико Търново) - Нефтохимик 1962 (Бургас)      18:0 (10:0) 
  [1:0 Лора Петрова 5', 2:0 Даяна Георгиева 6', 4:0 Лора Петрова 7',8';
   5:0 Недрет Заструг 17', 6:0 Лора Петрова 20', 7:0 Звезделина Георгиева 22',
   8:0 Лора Петрова 26', 9:0 Милена Андреева 31', 10:0 Лора Петрова 40',
   12:0 Теодора Йорданова 46',48'; 13:0 Даяна Георгиева 59', 16:0 Габриела Христова 70',80',82';
   17:0 Теодора Йорданова 85', 18:0 Недрет Застург 90']
4 декември 2016, неделя, 11:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград)                0:4 (0:2) 
  [0:1 Вени Сърбинска 5', 0:2 Емили Дамянова 15', 0:4 Вероника Гоцева 2п,2п]
НСА (София)                                               почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
НСА (София) - Екомет 90 (Пловдив)                         4:0 
30 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЖФК Варна (Варна)              0:1 
30 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Спортика (Благоевград) - ЖФК Бургас (Бургас)              0:1 
30 октомври 2016, неделя, 13:30 ч:
ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)         2:2 (0:2) 
  [0:1 Тина Орешкова 1п, 0:2 Надя Тодорова 1п, 1:2 _ 2п,
   2:2 Надя Тодорова 2п-аг]
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Болярки (Велико Търново)     0:2 
Пълдин (Пловдив)                                          почива

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Севлиево лейдис (Севлиево)            0:4 
ЖФК Бургас (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            3:0 сл. * 
* - прекратен в 4' при 0:0 след като футболист на гостите, започнали със 7
    човека, се контузва.
ЖФК Берое (Стара Загора) - Спортика (Благоевград)         0:1 (0:0) 
  [0:1 Вероника Гоцева 47'-д]
в Костинброд, ст."Белица":
Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)                 0:6 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Болярки (Велико Търново) - НСА (София)                    0:6 
Екомет 90 (Пловдив)                                       почива

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
НСА (София) - ЖФК Варна (Варна)                           3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Спортика (Благоевград) - Пълдин (Пловдив)                 3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
12 ноември 2016, събота, 13:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЖФК Берое (Стара Загора)       0:12 (0:10) 
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Бургас (Бургас)          0:3 
Екомет 90 (Пловдив) - Болярки (Велико Търново)            2:0 
ЛП Супер спорт (София)                                    почива

                           X кръг

20 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               8:0 
ЛП Супер спорт (София) - Спортика (Благоевград)           2:2 
20 ноември 2016, неделя, 13:30 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Екомет 90 (Пловдив)                   0:6 
ЖФК Бургас (Бургас) - НСА (София)                         2:6 
в Стара Загора, ст."Берое" - помощен терен:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево)     0:0 
Болярки (Велико Търново)                                  почива

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЛП Супер спорт (София)         1:10 
НСА (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)                    4:0 (1:0) 
Екомет 90 (Пловдив) - ЖФК Бургас (Бургас)                 4:0 
Болярки (Велико Търново) - ЖФК Варна (Варна)              4:0 
26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Пълдин (Пловдив)             1:2 
Спортика (Благоевград)                                    почива

                           VI кръг - отложени мачове

3 декември 2016, събота, 12:00 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево)          2:0 
3 декември 2016, събота, 13:00 ч:
ЖФК Бургас (Бургас) - ЛП Супер спорт (София)              0:4 
  [Ивет Василева, Полина Георгиева, Биляна Пенчева
   Ебру Недрет]
3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Болярки (Велико Търново) - Нефтохимик 1962 (Бургас)      18:0 (10:0) 
  [1:0 Лора Петрова 5', 2:0 Даяна Георгиева 6', 4:0 Лора Петрова 7',8';
   5:0 Недрет Заструг 17', 6:0 Лора Петрова 20', 7:0 Звезделина Георгиева 22',
   8:0 Лора Петрова 26', 9:0 Милена Андреева 31', 10:0 Лора Петрова 40',
   12:0 Теодора Йорданова 46',48'; 13:0 Даяна Георгиева 59', 16:0 Габриела Христова 70',80',82';
   17:0 Теодора Йорданова 85', 18:0 Недрет Застург 90']
4 декември 2016, неделя, 11:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград)                0:4 (0:2) 
  [0:1 Вени Сърбинска 5', 0:2 Емили Дамянова 15', 0:4 Вероника Гоцева 2п,2п]

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 11:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спортика (Благоевград)         0:3 сл. 
11 март 2017, събота, 14:30 ч:
НСА (София) - Пълдин (Пловдив)                           10:0 
12 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Болярки (Велико Търново) - ЖФК Бургас (Бургас)            6:0 
Екомет 90 (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора)            3:0 (1:0) 
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЛП Супер спорт (София)       1:3 
ЖФК Варна (Варна)                                         почива

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 12:00 ч:
в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена" - изкуствен терен:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Болярки (Велико Търново)       0:2 (0:0) 
18 март 2017, събота, 14:30 ч:
ЛП Супер спорт (София) - НСА (София)                      1:2 
Пълдин (Пловдив) - Екомет 90 (Пловдив)                    1:2 
19 март 2017, неделя, 13:30 ч:
Спортика (Благоевград) - Севлиево лейдис (Севлиево)       3:1 
19 март 2017, неделя, 14:30 ч:
ЖФК Бургас (Бургас) - ЖФК Варна (Варна)                   3:3 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива

                           XIV кръг

25 март 2017, събота, 15:00 ч:
НСА (София) - Спортика (Благоевград)                      3:0 
26 март 2017, неделя, 11:30 ч:
ЖФК Варна (Варна) - ЖФК Берое (Стара Загора)              1:0 (0:0) 
26 март 2017, неделя, 13:30 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     3:0 сл. 
26 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Болярки (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив)               3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Екомет 90 (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)              0:2 
ЖФК Бургас (Бургас)                                       почива

                           XVI кръг - изтеглен мач

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)                  5:0 

                           XV кръг

1 април 2017, събота, 15:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - НСА (София)                    0:3 сл. 
2 април 2017, неделя, 13:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна)                      3:1 
2 април 2017, неделя, 15:00 ч:
Спортика (Благоевград) - Екомет 90 (Пловдив)              4:1 
ЛП Супер спорт (София) - Болярки (Велико Търново)         6:0 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - ЖФК Бургас (Бургас)            1:2 (1:1) 
  [0:1 Михаела Славчева 15'-аг, 1:1 Нина Георгиева 36', 1:2 _ 83']
Севлиево лейдис (Севлиево)                                почива

                           XVI кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)                  5:0 
9 април 2017, неделя, 13:00 ч:
ЖФК Бургас (Бургас) - Пълдин (Пловдив)                    5:3 
ЖФК Варна (Варна) - ЛП Супер спорт (София)                отложен 
Болярки (Велико Търново) - Спортика (Благоевград)         2:0 
9 април 2017, неделя, 15:00 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            3:0 сл. 
НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)                  изтеглен 
29 април 2017, събота, 16:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - ЛП Супер спорт (София)                0:6 
ЖФК Берое (Стара Загора)                                  почива

                           XVII кръг

22 април 2017, събота, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Болярки (Велико Търново)       0:3 сл. 
Спортика (Благоевград) - ЖФК Варна (Варна)                3:0 сл. 
ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Бургас (Бургас)              3:0 сл. 
22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Екомет 90 (Пловдив)          0:3 
23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора)               0:3 (0:0) 
  [0:1 Нина Георгиева 2п, Тина Орешкова 2п, Наска Гитова 2п]
НСА (София)                                               почива

                           XVI кръг - отложен мач

29 април 2017, събота, 16:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - ЛП Супер спорт (София)                0:6 

                           XVIII кръг

30 април 2017, неделя, 13:00 ч:
ЖФК Бургас (Бургас) - Спортика (Благоевград)              0:4 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена" - изкуствен терен:
ЖФК Берое (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София)         0:3 (0:1) 
ЖФК Варна (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              3:0 сл. 
Болярки (Велико Търново) - Севлиево лейдис (Севлиево)     0:0 
Екомет 90 (Пловдив) - НСА (София)                         1:0 
Пълдин (Пловдив)                                          почива

                           XIX кръг

5 май 2017, петък, 17:00 ч:
ЛП Супер спорт (София) - Пълдин (Пловдив)                 7:0 
6 май 2017, събота, 14:00 ч:
Спортика (Благоевград) - ЖФК Берое (Стара Загора)         3:0 сл. 
6 май 2017, събота, 16:30 ч:
НСА (София) - Болярки (Велико Търново)                    1:0 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЖФК Бургас (Бургас)            0:3 сл. 
7 май 2017, неделя, 15:30 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Варна (Варна)            2:2 
Екомет 90 (Пловдив)                                       почива

                           XX кръг

13 май 2017, събота, 11:30 ч:
ЖФК Варна (Варна) - НСА (София)                           0:8 
13 май 2017, събота, 16:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград)                 отложен 
ЖФК Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       3:0 сл. 
Болярки (Велико Търново) - Екомет 90 (Пловдив)            1:2 
14 май 2017, неделя, 13:30 ч:
ЖФК Бургас (Бургас) - Севлиево лейдис (Севлиево)          2:2 
28 май 2017, неделя, 13:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград)                 0:4 
ЛП Супер спорт (София)                                    почива

                           XXI кръг

27 май 2017, събота, 13:30 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна)                   6:0 
НСА (София) - ЖФК Бургас (Бургас)                        14:0 
27 май 2017, събота, 17:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Берое (Стара Загора)     отложен 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пълдин (Пловдив)               0:3 сл. 
Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София)           отложен 
3 юни 2017, събота, 15:00 ч:
Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София)           1:3 
4 юни 2017, неделя, 17:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Берое (Стара Загора)     1:3 
  [0:2 Тина Орешкова 1п,2п; 0:3 Силвия Кефалова 2п, 1:3 _ 2п]
Болярки (Велико Търново)                                  почива

                           XX кръг - отложен мач

28 май 2017, неделя, 13:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград)                 0:4 

                           XXII кръг

3 юни 2017, събота, 13:00 ч:
ЛП Супер спорт (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)         3:0 сл. 
3 юни 2017, събота, 13:30 ч:
ЖФК Бургас (Бургас) - Екомет 90 (Пловдив)                 2:4 
3 юни 2017, събота, 15:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево)             0:3 
ЖФК Берое (Стара Загора) - НСА (София)                    1:6 (1:3) 
  [0:2 Валентина Господинова 1',31'-д; 1:2 Силвия Кефалова 34', 1:3 Валентина Господинова 45'+1',
   1:4 Нели Атанасова 59', 1:6 Велина Кошулева 62',72']
3 юни 2017, събота, 17:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Болярки (Велико Търново)              2:1 
Спортика (Благоевград)                                    почива

                           XXI кръг - отложени мачове

3 юни 2017, събота, 15:00 ч:
Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София)           1:3 
4 юни 2017, неделя, 17:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Берое (Стара Загора)     1:3 
  [0:2 Тина Орешкова 1п,2п; 0:3 Силвия Кефалова 2п, 1:3 _ 2п]

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. НСА (София) XXX 1:2 4:0 3:0 1:0 14:0 4:0 5:0 3:0*10:0 3:0* 2. ЛП Супер спорт (София) 1:2 XXX 4:0 2:2 6:0 3:0* 2:2 7:1 7:0 7:0 3:0* 3. Екомет 90 (Пловдив) 1:0 0:2 XXX 2:0 2:0 4:0 3:0 2:0 6:0 5:1 3:0* 4. Спортика (Благоевград) 0:2 1:3 4:1 XXX 1:0 0:1 3:0* 3:1 3:0* 3:0*17:0 5. Болярки (Велико Търново) 0:6 0:5 1:2 2:0 XXX 6:0 2:0 0:0 4:0 3:0*18:0 6. ЖФК Бургас (Бургас) 2:6 0:4 2:4 0:4 2:4 XXX 0:0 2:2 3:3 5:3 3:0* 7. ЖФК Берое (Стара Загора) 1:6 0:3 0:1 0:1 0:2 1:2 XXX 0:0 6:0 7:0 3:0* 8. Севлиево лейдис (Севлиево) 0:8 1:3 0:3 2:2 0:2 0:3 1:3 XXX 2:2 1:2 3:0* 9. ЖФК Варна (Варна) 0:8 0:6 0:6 0:4 2:1 1:3 1:0 0:4 XXX 1:1 3:0* 10. Пълдин (Пловдив) 0:27 0:6 1:2 0:4 1:11 1:6 0:3 0:3 3:1 XXX 8:0 11. Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3* 1:10 0:19 0:3* 0:3* 0:3* 0:12 0:7 0:1 0:3* XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Купа на България

1/4 финали

ЛП Супер спорт (София)2 Екомет 90 (Пловдив)1
Севлиево лейдис (Севлиево)  0 НСА (София)12

1/2 финали

Болярки (Велико Търново)0 ЛП Супер спорт (София)3
Спортика (Благоевград)1 НСА (София)3

Финал

ЛП Супер спорт (София)1 НСА (София)3

                           1/4 финали

8 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
в кв.Маслово, Костинброд, ст."Георги Бенковски":
ЛП Супер спорт (София) - Екомет 90 (Пловдив)              2:1 (0:1) 
  [0:1 _ 35', 1:1 _ 73', 2:1 _ 76'], 30 зрители
12 май 2017, петък, 14:00 ч:
в Севлиево, терен в парк "Черничките":
Севлиево лейдис (Севлиево) - НСА (София)                  0:12 (0:6) 
Спортика (Благоевград)                                    почива
Болярки (Велико Търново)                                  почива

                           1/2 финали

11 юни 2017, неделя, 17:00 ч:
в Ресен:
Болярки (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София)         0:3 
11 юни 2017, неделя, 17:30 ч:
в Рилци:
Спортика (Благоевград) - НСА (София)                      1:3 

                           Финал

14 юни 2017, сряда, 17:30 ч:
в София, ст."Летище":
ЛП Супер спорт (София) - НСА (София)                      1:3 
  [_ - Лидия Начева, Валентина Господинова, Велина Кошулева]

нагоре


Шампионска лига

Квалификационен кръг, Група 3
Крайно ласиране: М П Р З ГР Т 1. Брейдаблик (Копавогур) 3 2 1 0 14:1 7 [0 1 0 1:1 1, +13 обща ГР] ------------------------------------------------------------------- 2. ЖФК Спартак (Суботица, Сърбия, 1) 3 2 1 0 6:3 7 [0 1 0 1:1 1, +3 обща ГР] 3. Кардиф Мет (Кардиф, Уелс, 1) 3 1 0 2 6:11 3 4. НСА (София) 3 0 0 3 0:11 0 Бележки - Мачовете се провеждат на турнир в Уелс. - Победителят в групата се класира за следващия кръг. - Пълното име на уелския отбор е Кардиф Метрополитан Юнивърсити (Кардиф). 23 август 2016, вторник, 16:00 ч (14:00 ч местно BST): в Кардиф, комплекс "Кинкойд": НСА (София) - Кардиф Мет (Кардиф, Уелс, 1) 0:4 (0:1) 23 август 2016, вторник, 20:00 ч (18:00 ч местно BST): в Кардиф, комплекс "Кинкойд": ЖФК Спартак (Суботица) - Брейдаблик (Копавогур) 1:1 (0:0) 25 август 2016, четвъртък, 16:00 ч (14:00 ч местно BST): в Кардиф, комплекс "Кинкойд": Брейдаблик (Копавогур, Исландия, 1) - НСА (София) 5:0 (3:0) 25 август 2016, четвъртък, 20:00 ч (18:00 ч местно BST): в Кардиф, комплекс "Кинкойд": ЖФК Спартак (Суботица, Сърбия, 1) - Кардиф Мет (Кардиф) 3:2 (1:2) 28 август 2016, неделя, 16:00 ч (14:00 ч местно BST): в Бари, ст."Дженър Парк": НСА (София) - ЖФК Спартак (Суботица, Сърбия, 1) 0:2 (0:1) в Кардиф, комплекс "Кинкойд": Кардиф Мет (Кардиф, Уелс, 1) - Брейдаблик (Копавогур) 0:8 (0:6) нагоре

Страници на отбори

ЖФК Берое (Стара Загора)
Екомет 90 (Пловдив)
ЛП Суперспорт (София)
НСА (София)
Севлиево лейдис (Севлиево)
Спортика (Благоевград)

нагоре