« Квалификации за Трета лига 2018/19


Североизточна Трета лига

                           Шампиони на ОГ

ОГ Варна:                  Девня 2005 (Девня)
ОГ Добрич:                 -
ОГ Шумен:                  
ОГ Търговище:              Черноломец 1919 (Попово)
ОГ Русе:                   Младост (Екзарх Йосиф) *
ОГ Силистра:               Лудогорец 2011 (Паисиево)
ОГ Разград:                Стара сила (Старо селище) *

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.2000-2005 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има 3 места за попълване. 


нагоре


Северозападна Трета лига

                           Шампиони на ОГ

ОГ Велико Търново:         Земеделец 93 (Козловец) *
ОГ Габрово:                Янтра 1919 (Габрово)
ОГ Плевен:                 Ботев (Трънчовица) *
ОГ Ловеч:                  Пещера (Галата) *
ОГ Враца:                  Огоста (Хайредин) *
ОГ Монтана:                Вихър 23 (Николово) *
ОГ Видин:                  Ботев (Грамада)

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.2000-2005 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има 4 места за попълване. 


нагоре


Югозападна Трета лига

                           Шампиони на ОГ

ОГ София (столица):        Гранит (Владая)
ОГ София:                  ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)
ОГ Перник:                 Черногорец 1946 (Ноевци) *
ОГ Благоевград:            Перун 1978 (Кресна)
ОГ Кюстендил:              Славия 2000 (Яхиново) *
ОГ Пазарджик:              Чико Бунара (Бяга)

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.2000-2005 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има 3 места за попълване. 

5 отбора участват в квалификациите: шампионите на ОГ София (столица), ОГ София, ОГ Благоевград и ОГ Пазарджик; както и Кюстендил (Кюстендил), вицешампион на ОГ Кюстендил.

Жребий: 3 юни 2019 г., понеделник, 11:00 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26

Предварителен кръг
5 юни 2019 г., сряда, 17:00 ч: в Ковачевци, обл.Перник: Перун 1978 (Кресна) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:1 (2:1) [1:0 Атанас Топалов 29', 2:0 Иван Георгиев 35', 2:1 Калоян Стоилов 45'+1', 3:1 Роберто Харалампиев 52'] Гранит (Владая) почива Кюстендил (Кюстендил) почива Чико Бунара (Бяга) почива
Първи кръг
8 юни 2019 г., събота, 17:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Перун 1978 (Кресна) - Кюстендил (Кюстендил) 0:0; при дузпите: 4:2 в Ихтиман, ст."Христо Ботев": Чико Бунара (Бяга) - Гранит (Владая) 1:0 (0:0) Video [1:0 Илко Заиров 65']
Втори кръг
12 юни 2019 г., сряда, 18:00 ч: в Ковачевци, обл.Перник: Кюстендил (Кюстендил) - Гранит (Владая) 0:0; при дузпите: 4:2 Video нагоре

Югоизточна Трета лига

                           Шампиони на ОГ

ОГ Пловдив:                Марица (Милево) *
ОГ Хасково:                Хасково (Хасково)
МОГ Кърджали/Смолян:       Върбица 2006 (Бенковски)
ОГ Стара Загора:           Мини "Марица-изток" (Раднево) *
ОГ Сливен:                 Червени войводи (Сливен) *
ОГ Бургас:                 Вихър (Айтос)
ОГ Ямбол:                  Ямбол 1915 (Ямбол)

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.2000-2005 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има 2 места за попълване. 

5 отбора участват в квалификациите: шампионите на ОГ Хасково, МОГ Кърджали/Смолян и ОГ Ямбол; както и Родопа Смолян (Смолян), 2-ри в МОГ Кърджали и най-добър отбор от област Смолян отбор в групата; и Чирпан (Чирпан), 3-ти в ОГ Стара Загора.

Жребий: 3 юни 2019 г., понеделник, 11:00 ч, ЗС на БФС - Пловдив, ул."Гладстон" 19.

Предварителен кръг
6 юни 2019 г., четвъртък, 18:00 ч: в Оризари: Родопа Смолян (Смолян) - Хасково (Хасково) 1:0 (0:0) Върбица 2006 (Бенковски) почива Ямбол 1915 (Ямбол) почива Чирпан (Чирпан) почива
Първи кръг
6 юни 2019 г., четвъртък, 18:00 ч: в Първомай, Градски стадион: Върбица 2006 (Бенковски) - Ямбол 1915 (Ямбол) 0:4 (0:1) 9 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч: в Оризари: Чирпан (Чирпан) - Родопа Смолян (Смолян) 0:3 нагоре