«  10 декември 2023, неделя (126 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
12:30  ФК ЦСКА 1948 (София) - Крумовград (Крумовград)            0:3 (0:1)  /Диема спорт/ Video
15:00  Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  1:0 (0:0)  /Диема спорт/ Video
17:45  ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   0:1 (0:0)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
14:00  Марек 1915 (Дупница) - Бдин 1923 (Видин)                  1:0 (0:0) Video
14:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Беласица (Петрич)              1:3 (0:2) Video
14:00  Спортист 2009 (Своге) - Марица 1921 (Пловдив)             1:0 (0:0) Video
14:00  Спартак (Плевен) - Септември (София)                      0:1 (0:0) Video
14:00  Литекс (Ловеч) - Струмска слава 1927 (Радомир)            0:0 Video
14:00  Черноморец (Балчик) - Монтана 1921 (Монтана)              1:1 (0:0) Video

Североизточна Трета лига
14:00  Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ)         4:0 (1:0) Video

"А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
14:30  Левски 2008 (Крупник) - Рилци 2006 (Рилци)                1:0 
14:30  Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве)               3:0 

"А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
14:30  Банско тийм II (Банско) - Планинец (Годлево)              3:3 
14:30  Пирин 1941 II (Разлог) - Места 1929 (Хаджидимово)         0:3 
14:30  Дебрен (Дебрен) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)                2:3 (1:0) 
14:30  Левски (Огняново) - Стрела 2003 (Вълкосел)                3:0 
14:30  Ураган 1970 (Горно Драглище) - Брезница (Брезница)        0:3 

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
14:30  Банево (кв.Банево, Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)   5:0 (2:0) 
14:30  Черном. спортист (Обзор) - Звезденбург (Бургас)           2:3 

"А" ОГ Варна
14:00  Черноморец 1946 (Чернево) - Вихър 2016 (Вълчи дол)        1:1 
14:00  Аксаково (Аксаково) - Атлетик (Провадия)                  3:1 
14:00  Белослав 1918 (Белослав) - Суворово (Суворово)            0:2 

"А" ОГ Габрово
14:00  Стрела 2006 (Шумата) - Дан Колов (Сенник)                 отложен 
14:00  Видима (Душево) - Янтра 2019 II (Габрово)                 отложен 
14:00  Чардафон 1919 (Габрово) - Спортист (Петко Славейков)      отложен 
14:00  Планинец (Кръвеник) - Трявна 1922 (Трявна)                отложен 
14:00  Юнак 2006 (Кормянско) - Балкан (Плачковци)                отложен 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
14:00  Орловец 2008 (Победа) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    отложен 
14:00  Заря 2006 (Крушари) - Интер (Добрич)                      5:0 
14:00  Добруджа 1919 II (Добрич) - Христо Ботев 1946 (Стожер)    4:1 

"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
14:00  Спортист (Стефаново) - Сокол 2012 (Соколово)              3:3 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
11:00  Армейци (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът)           0:9 
14:30  Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов)                      5:1 
14:30  Струмска слава (Търновлаг) - Осогово (Багренци)           6:0 
14:30  Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик)               3:0 сл. 
14:30  Осоговец (Пиперков чифлик) - Велбъжд (Кюстендил)          0:9 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
14:30  Сокол 2015 (Самораново) - Миньор 2019 (Бобов дол)         6:1 
14:30  Червена звезда 2021 (Червен брег) - Рилец (Ресилово)      1:1 

"А" ОГ Монтана
13:30  Шурданица 2023 (Г.Дамяново) - Пъстрина 2012 (Николово)    1:7 (0:4) 

"А" ОГ Пазарджик - Първа фаза, Първа група
14:00  Хебър 1918 III (Пазарджик) - Марица (Белово)              5:2 

"А" ОГ Перник - подгрупа II
14:30  Енергетик (Перник) - Металург 1957 (Перник)               0:4 

"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
11:00  Бенковски 2021 (Петърница) - Славия (Новачене)            отложен 
11:00  Динамо (Изгрев) - Свобода (Милковица)                     0:3 сл. 
14:00  Вихър (Крушовене) - Спартак 22 (Муселиево)                3:0 
14:00  Виная (Згалево) - Ботев 1419 (Българене)                  0:3 
14:00  Пордим 2017 (Пордим) - Ботев 22 (Вълчитрън)               3:0 сл. 
14:00  Искър (Ореховица) - Ясен 2011 (Ясен)                      4:1 
14:00  Устрем 2010 (Крета) - Динамо (Бохот)                      анулиран 

"А" ОГ Пловдив - Първа фаза, Първа група
13:00  Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница)               3:2 
14:00  Марица 2003 (Маноле) - СФК Раковски (Раковски)            1:0 
14:00  Тракия (Нови извор) - Чернозем (Черноземен)               2:3 

"А" ОГ Пловдив - Първа фаза, Втора група
14:00  Кричим (Кричим) - Садово (Садово)                         0:3 сл. 

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
14:00  Младост (Златовръх) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)    0:3 сл. 
14:00  Спартак 2012 (Избеглии) - Сокол (Буково)                  отложен 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
14:00  Марица (Цалапица) - Войнягово 2023 (Войнягово)            3:0 сл. 
14:00  Урожай (Стрелци) - Сокол (Пъдарско)                       0:4 
14:00  Лидер (Ягодово) - Вихър (Белозем)                         3:3 

"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
14:00  Костиево (Костиево) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)         отложен 
14:00  Траките 2007 (Скутаре) - Белащица (Белащица)              4:1 
14:00  Вихър (Войводиново) - Спартак 1971 (Ново село)            3:0 сл. 
14:00  Вихър (Войсил) - Ботев (Рогош)                            4:3 
14:00  Сокол (Крислово) - Вихър (Строево)                        1:4 
14:00  Тракиец 2001 (Калековец) - Брестовица (Брестовица)        3:1 

"А" ОГ Сливен
14:30  Аполон (кв.Речица, Сливен) - Ботев (Кермен)               2:4 

"А" ОГ София (столица)
14:00  София спорт (София) - Гранит (Владая)                     1:5 
14:00  Сокол (Негован) - Въстаник 26 (Войнеговци)                4:1 
14:00  Надежда (Доброславци) - Левски Раковски (София)           1:0 (0:0) Video
14:00  Банкя 2009 (Банкя) - Ферион (Кубратово)                   6:1 
14:00  Мрамор (Мрамор) - Обеля сити (кв.Обеля, София)            3:0 сл. 
14:00  Академик 1947 (София) - Зенит (кв.Филиповци, София)       отложен 
14:00  Житен (Житен) - Искър 1945 (Нови Искър)                   отложен 
14:00  Железница (Железница) - Левски (Чепинци)                  отложен 

"Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
11:00  ОФК София 1992 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф)   6:1 
14:00  Сокол (кв.Бенковски, София) - Враждебна (София)           3:0 сл. 
14:00  Спартак 1933 (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София)        3:1 

"Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа
14:00  Спартак 2015 (София) - Национал (София)                   отложен 
14:00  Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево)               1:7 
14:00  Спарта (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София)             1:3 
14:00  Казичене 1929 (Казичене) - Орловец 2015 (Кокаляне)        отложен 

"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
13:00  Дъбрава (Осеновец) - Ясен 2007 (Ясенково)                 анулиран 
13:00  Зенит (Черноглавци) - Космос (Браничево)                  2:2 (2:1) 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
13:00  Близнаци 2022 (Близнаци) - Заря 1962 (Звегор)             5:2 (3:2) 

Елитна група (U-15)
12:00  Левски (София) - Септември (София)                        1:6 (1:1) Video
13:00  Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе)                 0:1 (0:1) 
14:00  Спартак 1918 (Варна) - Берое (Стара Загора)               1:0 (0:0) 

ЮМВ: Варна - Зонална група
10:00  Добруджа 1919 II (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)          2:2 

Деца: Варна - Зонална група
12:00  Добруджа 1919 II (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)          0:1 

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
11:00  Чавдар (Троян) - Ботев (Дебелец)                          3:0 

Деца: Пазарджик - Областна група
10:30  Хебър 1918 (Пазарджик) - Орлета (Пазарджик)               3:1 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
13:00  Ботев (Пловдив) - Крумовград (Крумовград)                17:0 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
10:00  Лидер Пловдив (Ягодово) - Гигант (Съединение)             4:7 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
09:00  Реал (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)                        7:3 
10:15  Пловдив сити (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         2:2 
11:30  СФК Раковски (Раковски) - ФА Карлово (Карлово)            0:10 
12:45  Траките 2007 (Скутаре) - Чепинец (Велинград)              1:1 
14:00  Беломорец (Асеновград) - Чепинец II (Велинград)           4:0 
15:15  Марица (Ясно поле) - Борислав 2009 (Първомай)             0:2 
16:30  Тракия 2004 (Пловдив) - Сокол (Марково)                   5:1 

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
09:00  Юнайтед (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)                 2:2 
10:15  Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак (Първенец)               3:0 
11:30  ФК Хасково 2022 (Хасково) - Реал (Пловдив)                2:9 
12:45  ФК Рудозем (Рудозем) - Брестник 1948 (Брестник)           3:2 
14:00  Калояново (Калояново) - Академик (Пловдив)                0:5 
15:15  Вихър (Белозем) - Локомотив 1926 (Пловдив)                2:4 
16:30  Шипка старс 2015 (Ас) - Шипка старс 2015 II (Ас)          3:3 

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
09:00  Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)     2:6 
10:00  Тракия 2004 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                  6:1 
11:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян II (Смолян)        2:5 
12:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Родопа Смолян (Смолян)           отложен 
13:00  Велд (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                    12:0 
14:00  ФА Карлово (Карлово) - Пазарджик сити (Пазарджик)         1:0 

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
09:00  Академик (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)             1:11 
10:00  Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)     2:2 
11:00  Орлета (Пазарджик) - Хебър 1918 (Пазарджик)               1:3 

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
12:00  Юнайтед (Пловдив) - Бригада 2010 (Димитровград)           4:10 

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
13:00  Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФА Карлово (Карлово)      6:2 
14:00  СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) - Улпия (Пловдив)        6:9 
15:00  Спартак (Първенец) - Шипка старс 2015 II (Асеновград)     2:3 
16:00  Реал (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 5:10 

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
09:00  Академия Канарче (Браниполе) - Велд (Пловдив)            11:5 
10:00  Юнайтед (Пловдив) - Спартак (Първенец)                    7:2 
11:00  Марица (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)       5:1 
12:00  Пловдив сити (Пловдив) - Марица II (Марково)              0:4 

Деца "А": София (столица) - Областна група
15:30  Арес (София) - Победа 1945 (София)                       13:0 

Държавно първенство за жени
12:00  Светкавица (Градежница) - Риал (Ковачевци)                анулиран 
12:00  Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград)       0:3 (0:1)