Деца (род.2002-03):
Бургас - Областна група 2016/17


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Карнобат (Карнобат)                 9    8   0   1   38:6    24 [1 0 0  2:1  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Черноморец 1919 (Бургас)            9    8   0   1   43:4    24 [0 0 1  1:2  0]
 3. Несебър (Несебър)                   9    7   0   2   29:10   21
 4. Ямбол 2004 (Ямбол)                  9    6   1   2   30:11   19
 5. Поморие (Поморие)                   9    3   2   4   11:19   11
 6. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)     9    3   1   5   16:16   10
 7. Странджа Агрокорн 2014 (Средец)     9    2   2   5   18:19    8 [0 1 0  2:2  1, 2 гола на чужд терен]
 8. Локомотив (Бургас)                  9    2   2   5   18:24    8 [0 1 0  2:2  1, 0 гола на чужд терен]
 9. Свети Никола (Бургас)               9    1   1   7    7:45    4
10. Созопол (Созопол)                   9    0   1   8    8:64    1

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Карнобат (Карнобат)     0:4 
Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)             10:0 
17 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Несебър (Несебър) - Локомотив (Бургас)                    5:2 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол)      1:4 
Поморие (Поморие)                                         почива
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           II кръг

22 септември 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Поморие (Поморие) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       3:2 
24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Локомотив (Бургас) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)      3:0 
24 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Созопол (Созопол) - Свети Никола (Бургас)                 2:3 
24 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)            2:1 
Ямбол 2004 (Ямбол)                                        почива
Несебър (Несебър)                                         почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие)              6:0 
Свети Никола (Бургас) - Карнобат (Карнобат)               0:10 
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     7:1 
1 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Локомотив (Бургас)                   3:1 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)                           почива

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Созопол (Созопол) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       1:10 
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   1:2 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец 1919 (Бургас)    0:5 
9 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Свети Никола (Бургас)                 5:1 
Локомотив (Бургас)                                        почива
Ямбол 2004 (Ямбол)                                        почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)   0:3 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     1:0 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)     1:2 
15 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                   12:0 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива
Локомотив (Бургас)                                        почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Ямбол 2004 (Ямбол)                  3:0 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Несебър (Несебър)       0:1 
във Ветрен:
Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)         10:0 
23 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Поморие (Поморие) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       0:0 
23 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
в Царево:
Созопол (Созопол) - Локомотив (Бургас)                    отложен 
1 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
в Бургас, ст."Лазур" - помощен терен:
Созопол (Созопол) - Локомотив (Бургас)                    2:5 

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Поморие (Поморие)                    2:0 
Локомотив (Бургас) - Карнобат (Карнобат)                  1:4 
1 ноември 2016, вторник, 10:00 ч:
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)              1:2 
1 ноември 2016, вторник, 11:00 ч:
в кв.Долно Езерово, Бургас:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 2:0 
Свети Никола (Бургас)                                     почива
Созопол (Созопол)                                         почива

                           VI кръг - отложен мач

1 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
в Бургас, ст."Лазур" - помощен терен:
Созопол (Созопол) - Локомотив (Бургас)                    2:5 

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Поморие (Поморие) - Локомотив (Бургас)                    2:1 
5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър)                 1:7 
5 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ямбол 2004 (Ямбол)      2:2 
7 ноември 2016, понеделник, 11:30 ч:
в Камено:
Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)    3:0 
Созопол (Созопол)                                         почива
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
в Царево:
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)                   1:7 
12 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Локомотив (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)      2:2 
12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)   2:0 
12 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас)             0:2 
Несебър (Несебър)                                         почива
Поморие (Поморие)                                         почива

                           XI кръг - изтеглен мач

14 ноември 2016, понеделник, 11:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   5:0 

                           X кръг

17 ноември 2016, четвъртък, 10:00 ч:
в Бургас, ст."Лазур":
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив (Бургас)             4:1 
19 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Несебър (Несебър) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       3:0 
19 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
в Рудник:
Свети Никола (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол)                0:4 
20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                     1:1 
Карнобат (Карнобат)                                       почива
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива

                           XI кръг

14 ноември 2016, понеделник, 11:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   5:0 
26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Локомотив (Бургас) - Свети Никола (Бургас)                2:2 
26 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Созопол (Созопол) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       0:9 
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   изтеглен 
26 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                    3:2 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)                           почива
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XII кръг

пролет 2017:
Карнобат (Карнобат) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)      - 
Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)               - 
Локомотив (Бургас) - Несебър (Несебър)                     - 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       - 
Поморие (Поморие)                                         почива
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           XIII кръг

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Локомотив (Бургас)       - 
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                  - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)             - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Поморие (Поморие)        - 
Ямбол 2004 (Ямбол)                                        почива
Несебър (Несебър)                                         почива

                           XIV кръг

Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас)               - 
Карнобат (Карнобат) - Свети Никола (Бургас)                - 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                      - 
Локомотив (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол)                    - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)                           почива

                           XV кръг

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)        - 
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                    - 
Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                  - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец)     - 
Локомотив (Бургас)                                        почива
Ямбол 2004 (Ямбол)                                        почива

                           XVI кръг

Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас)    - 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                      - 
Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)      - 
Созопол (Созопол) - Ямбол 2004 (Ямбол)                     - 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива
Локомотив (Бургас)                                        почива

                           XVII кръг

Локомотив (Бургас) - Созопол (Созопол)                     - 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)                   - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)        - 
Несебър (Несебър) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)        - 
Свети Никола (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)           - 

                           XVIII кръг

Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)  - 
Поморие (Поморие) - Ямбол 2004 (Ямбол)                     - 
Карнобат (Карнобат) - Локомотив (Бургас)                   - 
Свети Никола (Бургас)                                     почива
Созопол (Созопол)                                         почива

                           XIX кръг

Локомотив (Бургас) - Поморие (Поморие)                     - 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Черноморец 1919 (Бургас)     - 
Несебър (Несебър) - Свети Никола (Бургас)                  - 
Созопол (Созопол)                                         почива
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           XX кръг

Свети Никола (Бургас) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол)              - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Локомотив (Бургас)       - 
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                    - 
Несебър (Несебър)                                         почива
Поморие (Поморие)                                         почива

                           XXI кръг

Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                      - 
Локомотив (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)              - 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)                 - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)        - 
Карнобат (Карнобат)                                       почива
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива

                           XXII кръг

Несебър (Несебър) - Ямбол 2004 (Ямбол)                     - 
Свети Никола (Бургас) - Локомотив (Бургас)                 - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Созопол (Созопол)        - 
Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                    - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)                           почива
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Карнобат (Карнобат) XXX 2:1 1:2 3:0 5:0 -:- -:- -:- -:- -:- 2. Черноморец 1919 (Бургас) -:- XXX -:- -:- 6:0 3:0 -:- 4:1 10:0 10:0 3. Несебър (Несебър) -:- 1:2 XXX -:- 1:0 3:0 -:- 5:2 -:- 7:1 4. Ямбол 2004 (Ямбол) -:- 0:2 3:2 XXX 2:0 -:- -:- 3:1 -:- 12:0 5. Поморие (Поморие) -:- -:- -:- -:- XXX 0:0 3:2 2:1 5:1 1:1 6. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 1:2 -:- -:- 1:4 -:- XXX 2:0 -:- 2:0 -:- 7. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:4 0:5 0:1 2:2 -:- -:- XXX -:- -:- -:- 8. Локомотив (Бургас) 1:4 -:- -:- -:- -:- 3:0 2:2 XXX 2:2 -:- 9. Свети Никола (Бургас) 0:10 -:- 1:7 0:4 -:- -:- 0:3 -:- XXX -:- 10. Созопол (Созопол) 1:7 -:- -:- -:- -:- 1:10 0:9 2:5 2:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Звездичка (Бургас)                  9    7   0   2   21:7    21 [1 0 0  2:0  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Бургас спорт (Бургас)               9    7   0   2   33:14   21 [0 0 1  0:2  0]
 3. Вихър (Айтос)                       9    6   0   3   50:16   18 [1 0 0 13:0  3]
 4. Несебър (Несебър)                   9    6   0   3   21:24   18 [0 0 1  0:13 0]
 5. Локомотив (Карнобат)                9    5   0   4   21:27   15 [1 0 0  2:1  3]
 6. Черноморец 1919 (Бургас)            9    5   0   4   34:9    15 [0 0 1  1:2  0]
 7. Ропотамо (Приморско)                9    3   1   5   22:29   10
 8. Странджанец (Царево)                9    2   2   5    9:20    8
 9. Карнобат (Карнобат)                 9    2   0   7   21:37    6
10. Черноморски спортист (Обзор)        9    0   1   8    9:58    1

                           I кръг

25 септември 2016, неделя, 09:30 ч:
Ропотамо (Приморско) - Черноморец 1919 (Бургас)           1:7 
25 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Вихър (Айтос) - Несебър (Несебър)                        13:0 
Бургас спорт (Бургас) - Локомотив (Карнобат)              5:4 
Карнобат (Карнобат) - Звездичка (Бургас)                  отложен 
25 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Странджанец (Царево) - Черноморски спортист (Обзор)       1:1 
27 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Звездичка (Бургас)                  0:1 

                           II кръг

1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Локомотив (Карнобат) - Ропотамо (Приморско)               5:2 
2 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Несебър (Несебър) - Черноморски спортист (Обзор)          7:1 
Звездичка (Бургас) - Странджанец (Царево)                 отложен 
Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            7:0 
Вихър (Айтос) - Бургас спорт (Бургас)                     3:6 
30 ноември 2016, сряда, 10:00 ч:
Звездичка (Бургас) - Странджанец (Царево)                 2:0 

                           III кръг

9 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Ропотамо (Приморско) - Вихър (Айтос)                      2:3 
9 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Несебър (Несебър)                 1:2 
Карнобат (Карнобат) - Локомотив (Карнобат)               11:0 
Странджанец (Царево) - Черноморец 1919 (Бургас)           0:2 
Черноморски спортист (Обзор) - Звездичка (Бургас)         1:6 

                           IV кръг

16 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Ропотамо (Приморско)              4:2 
16 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Несебър (Несебър) - Звездичка (Бургас)                    3:2 
Черноморец 1919 (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор)  13:1 
Локомотив (Карнобат) - Странджанец (Царево)               1:2 
Вихър (Айтос) - Карнобат (Карнобат)                      11:1 

                           V кръг

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Несебър (Несебър)                  3:1 
23 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Бургас спорт (Бургас)               0:5 
Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос)                      0:4 
Черноморски спортист (Обзор) - Локомотив (Карнобат)       1:3 
Звездичка (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)             0:2 

                           VI кръг

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Карнобат (Карнобат)                5:3 
30 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)              1:0 
Локомотив (Карнобат) - Звездичка (Бургас)                 1:2 
Вихър (Айтос) - Черноморски спортист (Обзор)             13:1 
Бургас спорт (Бургас) - Странджанец (Царево)              6:0 

                           VII кръг

4 ноември 2016, петък, 10:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   0:3 
5 ноември 2016, събота, 09:30 ч:
Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско)               1:1 
в Камено:
Звездичка (Бургас) - Вихър (Айтос)                        3:0 
7 ноември 2016, понеделник, 10:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Бургас спорт (Бургас)      0:4 
в кв.Ветрен, Бургас:
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив (Карнобат)           1:2 

                           VIII кръг

12 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Несебър (Несебър) - Локомотив (Карнобат)                  2:3 
Вихър (Айтос) - Черноморец 1919 (Бургас)                  2:1 
Карнобат (Карнобат) - Странджанец (Царево)                1:4 
14 ноември 2016, понеделник, 10:00 ч:
в Камено:
Бургас спорт (Бургас) - Звездичка (Бургас)                0:2 
14 ноември 2016, понеделник, 10:30 ч:
Ропотамо (Приморско) - Черноморски спортист (Обзор)       6:2 

                           IX кръг

19 ноември 2016, събота, 12:30 ч:
в Камено:
Звездичка (Бургас) - Ропотамо (Приморско)                 3:0 
20 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Странджанец (Царево) - Несебър (Несебър)                  1:2 
в кв.Ветрен, Бургас:
Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)          1:2 
Локомотив (Карнобат) - Вихър (Айтос)                      2:1 
20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Карнобат (Карнобат)        1:5 

                           I кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Звездичка (Бургас)                  0:1 

                           II кръг - отложен мач

30 ноември 2016, сряда, 10:00 ч:
Звездичка (Бургас) - Странджанец (Царево)                 2:0 

                           X кръг

пролет 2017:
Несебър (Несебър) - Вихър (Айтос)                          - 
Локомотив (Карнобат) - Бургас спорт (Бургас)               - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ропотамо (Приморско)            - 
Звездичка (Бургас) - Карнобат (Карнобат)                   - 
Черноморски спортист (Обзор) - Странджанец (Царево)        - 

                           XI кръг

Черноморски спортист (Обзор) - Несебър (Несебър)           - 
Странджанец (Царево) - Звездичка (Бургас)                  - 
Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)             - 
Ропотамо (Приморско) - Локомотив (Карнобат)                - 
Бургас спорт (Бургас) - Вихър (Айтос)                      - 

                           XII кръг

Несебър (Несебър) - Бургас спорт (Бургас)                  - 
Вихър (Айтос) - Ропотамо (Приморско)                       - 
Локомотив (Карнобат) - Карнобат (Карнобат)                 - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Странджанец (Царево)            - 
Звездичка (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор)          - 

                           XIII кръг

Звездичка (Бургас) - Несебър (Несебър)                     - 
Черноморски спортист (Обзор) - Черноморец 1919 (Бургас)    - 
Странджанец (Царево) - Локомотив (Карнобат)                - 
Карнобат (Карнобат) - Вихър (Айтос)                        - 
Ропотамо (Приморско) - Бургас спорт (Бургас)               - 

                           XIV кръг

Несебър (Несебър) - Ропотамо (Приморско)                   - 
Бургас спорт (Бургас) - Карнобат (Карнобат)                - 
Вихър (Айтос) - Странджанец (Царево)                       - 
Локомотив (Карнобат) - Черноморски спортист (Обзор)        - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Звездичка (Бургас)              - 

                           XV кръг

Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Звездичка (Бургас) - Локомотив (Карнобат)                  - 
Черноморски спортист (Обзор) - Вихър (Айтос)               - 
Странджанец (Царево) - Бургас спорт (Бургас)               - 
Карнобат (Карнобат) - Ропотамо (Приморско)                 - 

                           XVI кръг

Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                    - 
Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево)                - 
Бургас спорт (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор)       - 
Вихър (Айтос) - Звездичка (Бургас)                         - 
Локомотив (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)            - 

                           XVII кръг

Локомотив (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Вихър (Айтос)                   - 
Звездичка (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)                 - 
Черноморски спортист (Обзор) - Ропотамо (Приморско)        - 
Странджанец (Царево) - Карнобат (Карнобат)                 - 

                           XVIII кръг

Несебър (Несебър) - Странджанец (Царево)                   - 
Карнобат (Карнобат) - Черноморски спортист (Обзор)         - 
Ропотамо (Приморско) - Звездичка (Бургас)                  - 
Бургас спорт (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)           - 
Вихър (Айтос) - Локомотив (Карнобат)                       - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Звездичка (Бургас) XXX -:- 3:0 -:- -:- 0:2 3:0 2:0 -:- -:- 2. Бургас спорт (Бургас) 0:2 XXX -:- 1:2 5:4 -:- 4:2 6:0 -:- -:- 3. Вихър (Айтос) -:- 3:6 XXX 13:0 -:- 2:1 -:- -:- 11:1 13:1 4. Несебър (Несебър) 3:2 -:- -:- XXX 2:3 1:0 -:- -:- -:- 7:1 5. Локомотив (Карнобат) 1:2 -:- 2:1 -:- XXX -:- 5:2 1:2 -:- -:- 6. Черноморец 1919 (Бургас) -:- 1:2 -:- -:- 1:2 XXX -:- -:- 7:0 13:1 7. Ропотамо (Приморско) -:- -:- 2:3 3:1 -:- 1:7 XXX -:- 5:3 6:2 8. Странджанец (Царево) -:- -:- 0:4 1:2 -:- 0:2 1:1 XXX -:- 1:1 9. Карнобат (Карнобат) 0:1 0:5 -:- 0:3 11:0 -:- -:- 1:4 XXX -:- 10. Черноморски спортист (Обзор) 1:6 0:4 -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- 1:5 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре