Деца (род.2002-03):
Русе - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски 2000 (Русе)                  8    6   1   1   44:15   19
-------------------------------------------------------------------
 2. Кубрат 2007 (Кубрат)                9    5   1   3   26:12   16
 3. Две могили (Две могили)             9    5   0   4   25:18   15 [1 0 1  7:3  3]
 4. Бенковски 2016 (Исперих)            8    5   0   3   27:22   15 [1 0 1  3:7  3]
 5. Локомотив (Русе)                    9    3   0   6   20:25    9 [1 0 1  2:1  3]
 6. Черноломец 04 (Попово)              8    3   0   5   13:17    9 [1 0 1  1:2  3]
 7. Бенковски (Бяла)                    9    2   0   7   17:63    6

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Бяла)                    12:1 
в Русе, Градски стадион:
Локомотив (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                 0:1 
Две могили (Две могили) - Кубрат 2007 (Кубрат)            2:4 
Бенковски 2016 (Исперих)                                  почива

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   отложен 
Бенковски 2016 (Исперих) - Две могили (Две могили)        2:1 
Левски 2000 (Русе) - Локомотив (Русе)                     2:0 
26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   1:8 
Черноломец 04 (Попово)                                    почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Две могили (Две могили) - Черноломец 04 (Попово)          0:2 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски 2016 (Исперих)           3:0 
1 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
в Русе, Градски стадион:
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)                       3:4 
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Бенковски 2016 (Исперих)               0:9 
Черноломец 04 (Попово) - Кубрат 2007 (Кубрат)             1:2 
Левски 2000 (Русе) - Две могили (Две могили)              0:2 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Две могили (Две могили) - Локомотив (Русе)                5:0 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе)                 0:0 
Бенковски 2016 (Исперих) - Черноломец 04 (Попово)         3:2 
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)                 4:3 
Левски 2000 (Русе) - Бенковски 2016 (Исперих)             8:7 
Локомотив (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   4:3 
Две могили (Две могили)                                   почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                7:5 
Бенковски 2016 (Исперих) - Локомотив (Русе)               3:1 
Черноломец 04 (Попово) - Левски 2000 (Русе)               1:6 
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Левски 2000 (Русе)                     2:9 
Черноломец 04 (Попово) - Локомотив (Русе)                 0:2 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            1:2 
Бенковски 2016 (Исперих)                                  почива

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски (Бяла)                   4:0 
Две могили (Две могили) - Бенковски 2016 (Исперих)        6:1 
Локомотив (Русе) - Левски 2000 (Русе)                     2:7 
Черноломец 04 (Попово)                                    почива

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)                       0:8 
Черноломец 04 (Попово) - Две могили (Две могили)          3:0 
Бенковски 2016 (Исперих) - Кубрат 2007 (Кубрат)           2:1 
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           II кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   1:8 

                           XI кръг

пролет 2017:
Бенковски 2016 (Исперих) - Бенковски (Бяла)                - 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноломец 04 (Попово)              - 
Две могили (Две могили) - Левски 2000 (Русе)               - 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           XII кръг

Локомотив (Русе) - Две могили (Две могили)                 - 
Левски 2000 (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)                  - 
Черноломец 04 (Попово) - Бенковски 2016 (Исперих)          - 
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           XIII кръг

Черноломец 04 (Попово) - Бенковски (Бяла)                  - 
Бенковски 2016 (Исперих) - Левски 2000 (Русе)              - 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Локомотив (Русе)                    - 
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XIV кръг

Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                 - 
Локомотив (Русе) - Бенковски 2016 (Исперих)                - 
Левски 2000 (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                - 
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

                           XV кръг

Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Бяла)                      - 
Локомотив (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                  - 
Две могили (Две могили) - Кубрат 2007 (Кубрат)             - 
Бенковски 2016 (Исперих)                                  почива

                           XVI кръг

Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                    - 
Бенковски 2016 (Исперих) - Две могили (Две могили)         - 
Левски 2000 (Русе) - Локомотив (Русе)                      - 
Черноломец 04 (Попово)                                    почива

                           XVII кръг

Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)                        - 
Две могили (Две могили) - Черноломец 04 (Попово)           - 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски 2016 (Исперих)            - 
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           XVIII кръг

Бенковски (Бяла) - Бенковски 2016 (Исперих)                - 
Черноломец 04 (Попово) - Кубрат 2007 (Кубрат)              - 
Левски 2000 (Русе) - Две могили (Две могили)               - 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           XIX кръг

Две могили (Две могили) - Локомотив (Русе)                 - 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе)                  - 
Бенковски 2016 (Исперих) - Черноломец 04 (Попово)          - 
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           XX кръг

Бенковски (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)                  - 
Левски 2000 (Русе) - Бенковски 2016 (Исперих)              - 
Локомотив (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)                    - 
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XXI кръг

Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                 - 
Бенковски 2016 (Исперих) - Локомотив (Русе)                - 
Черноломец 04 (Попово) - Левски 2000 (Русе)                - 
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Левски 2000 (Русе) XXX -:- 0:2 8:7 2:0 -:- 12:1 XXX --- -:- -:- -:- --- -:- 2. Кубрат 2007 (Кубрат) 0:0 XXX 1:2 3:0 -:- -:- 4:0 -:- XXX --- -:- --- --- --- 3. Две могили (Две могили) -:- 2:4 XXX 6:1 5:0 0:2 7:5 --- -:- XXX --- -:- -:- -:- 4. Бенковски 2016 (Исперих) -:- 2:1 2:1 XXX 3:1 3:2 -:- --- --- -:- XXX -:- -:- --- 5. Локомотив (Русе) 2:7 4:3 -:- -:- XXX 0:1 3:4 --- -:- --- --- XXX -:- -:- 6. Черноломец 04 (Попово) 1:6 1:2 3:0 -:- 0:2 XXX -:- -:- -:- --- --- --- XXX --- 7. Бенковски (Бяла) 2:9 1:8 -:- 0:9 0:8 4:3 XXX --- -:- --- -:- --- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре