Деца (род.2002-03):
София - Областна група 2016/17


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ФК Миньор (Перник)                  5    4   0   1   26:5    12     [1 0 0  7:0  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев 1937 (Ихтиман)                5    4   0   1   21:14   12     [0 0 1  0:7  0]
 3. Балкан 1929 (Ботевград)             5    3   1   1   18:8    10    
 4. Струмска слава 1927 (Радомир)       5    2   0   3   11:18    6    
 5. Рилски спортист 2011 (Самоков)      5    1   1   3   11:27    4    
 6. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         5    0   0   5    6:21    0    
 -. Спортист 2009 (Своге)               0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Спортист 2009 (Своге) първоначално заявява участие в групата, но се отказва непосредствено преди началото на сезона.
  - Ботев 1937 (Ихтиман) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Ихтиман.
  - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) играе домакинските си мачове на ст."Левски" в град Елин Пелин.
  - ФК Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник.

                           I кръг

18 септември 2016, неделя, 12:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)       анулиран 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)      2:2 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман)      3:4 
ФК Миньор (Перник)                                        почива

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)   8:0 
ФК Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)                анулиран 
25 септември 2016, неделя, 12:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Сам)  3:6 
Ботев 1937 (Ихтиман)                                      почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ФК Миньор (Перник)       2:7 
Струмска слава 1927 (Рад) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)   3:1 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)            5:2 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)        1:2 
ФК Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)        5:0 
9 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    анулиран 
Балкан 1929 (Ботевград)                                   почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)     анулиран 
Ботев 1937 (Ихтиман) - ФК Миньор (Перник)                 0:7 
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     4:0 
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)              1:2 
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман)              анулиран 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Струмска слава 1927 (Рад)    0:5 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)                               почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    10:1 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - ФК Миньор (Перник)          отложен 
30 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге)           анулиран 
5 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - ФК Миньор (Перник)          1:6 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           VIII кръг

пролет 2017:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Спортист 2009 (Своге)        - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)       - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
ФК Миньор (Перник)                                        почива

                           IX кръг

Струмска слава 1927 (Радомир) - Балкан 1929 (Ботевград)    - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)   - 
Спортист 2009 (Своге) - ФК Миньор (Перник)                 - 
Ботев 1937 (Ихтиман)                                      почива

                           X кръг

ФК Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Струмска слава 1927 (Рад)    - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)             - 

                           XI кръг

Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК Миньор (Перник)         - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)     - 
Балкан 1929 (Ботевград)                                   почива

                           XII кръг

Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 
ФК Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград)      - 
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива

                           XIII кръг

Балкан 1929 (Ботевград) - ФК Миньор (Перник)               - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Спортист 2009 (Своге)               - 
Струмска слава 1927 (Рад) - Рилски спортист 2011 (Сам)     - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)                               почива

                           XIV кръг

Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)      - 
Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград)            - 
ФК Миньор (Перник) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           - 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. ФК Миньор (Перник) XXX -:- 1:2 5:0 -:- -:- --- 2. Ботев 1937 (Ихтиман) 0:7 XXX 5:2 -:- 10:1 -:- -:- 3. Балкан 1929 (Ботевград) -:- -:- XXX 8:0 -:- 4:0 --- 4. Струмска слава 1927 (Радомир) -:- 3:4 -:- XXX -:- 3:1 --- 5. Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:7 -:- 2:2 0:5 XXX -:- -:- 6. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:6 1:2 -:- -:- 3:6 XXX -:- 7. Спортист 2009 (Своге) -:- --- -:- -:- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Драгоман (Драгоман)                 1    1   0   0    2:0     3
-------------------------------------------------------------------
 2. Бенковски (гр.Костенец)             0    0   0   0    0:0     0
  . Левски (Долна баня)                 0    0   0   0    0:0     0
  . Пирдоп (Пирдоп)                     0    0   0   0    0:0     0
  . Сливнишки герой (Сливница)          0    0   0   0    0:0     0
  . Спортист (Нови хан)                 0    0   0   0    0:0     0
 7. ФК Рилски спортист (Самоков)        1    0   0   1    0:2     0

Бележки
  - Драгоман (Драгоман) играе домакинските си мачове на ст."Белица" в Костинброд.
  - Левски (Долна баня) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Ихтиман.
  - Спортист (Нови хан) играе домакинските си мачове в гара Елин Пелин.

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - ФК Рилски спортист (Самоков)        2:0 
Пирдоп (Пирдоп) - Бенковски (гр.Костенец)                  - 
17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист (Нови хан)           - 
Левски (Долна баня)                                       почива

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Драгоман (Драгоман)           - 
25 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Левски (Долна баня)              - 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Пирдоп (Пирдоп)             - 
Спортист (Нови хан)                                       почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Спортист (Нови хан)                  - 
Пирдоп (Пирдоп) - Сливнишки герой (Сливница)               - 
Левски (Долна баня) - ФК Рилски спортист (Самоков)         - 
Бенковски (гр.Костенец)                                   почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Спортист (Нови хан) - Бенковски (гр.Костенец)              - 
Сливнишки герой (Сливница) - Левски (Долна баня)           - 
1 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Пирдоп (Пирдоп)                      - 
ФК Рилски спортист (Самоков)                              почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Спортист (Нови хан)                      - 
Левски (Долна баня) - Драгоман (Драгоман)                  - 
Бенковски (гр.Костенец) - ФК Рилски спортист (Самоков)     - 
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Спортист (Нови хан) - ФК Рилски спортист (Самоков)         - 
Сливнишки герой (Сливница) - Бенковски (гр.Костенец)       - 
Пирдоп (Пирдоп) - Левски (Долна баня)                      - 
Драгоман (Драгоман)                                       почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Левски (Долна баня) - Спортист (Нови хан)                  - 
Бенковски (гр.Костенец) - Драгоман (Драгоман)              - 
ФК Рилски спортист (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)      - 
Пирдоп (Пирдоп)                                           почива

                           VIII кръг

пролет 2017:
Спортист (Нови хан) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Драгоман (Драгоман)         - 
Бенковски (гр.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп)                  - 
Левски (Долна баня)                                       почива

                           IX кръг

Левски (Долна баня) - Бенковски (гр.Костенец)              - 
Пирдоп (Пирдоп) - ФК Рилски спортист (Самоков)             - 
Драгоман (Драгоман) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Спортист (Нови хан)                                       почива

                           X кръг

Спортист (Нови хан) - Драгоман (Драгоман)                  - 
Сливнишки герой (Сливница) - Пирдоп (Пирдоп)               - 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Левски (Долна баня)         - 
Бенковски (гр.Костенец)                                   почива

                           XI кръг

Бенковски (гр.Костенец) - Спортист (Нови хан)              - 
Левски (Долна баня) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Пирдоп (Пирдоп) - Драгоман (Драгоман)                      - 
ФК Рилски спортист (Самоков)                              почива

                           XII кръг

Спортист (Нови хан) - Пирдоп (Пирдоп)                      - 
Драгоман (Драгоман) - Левски (Долна баня)                  - 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Бенковски (гр.Костенец)     - 
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           XIII кръг

ФК Рилски спортист (Самоков) - Спортист (Нови хан)         - 
Бенковски (гр.Костенец) - Сливнишки герой (Сливница)       - 
Левски (Долна баня) - Пирдоп (Пирдоп)                      - 
Драгоман (Драгоман)                                       почива

                           XIV кръг

Спортист (Нови хан) - Левски (Долна баня)                  - 
Драгоман (Драгоман) - Бенковски (гр.Костенец)              - 
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Рилски спортист (Сам)      - 
Пирдоп (Пирдоп)                                           почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Драгоман (Драгоман) XXX -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 2. Бенковски (гр.Костенец) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 3. Левски (Долна баня) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 4. Пирдоп (Пирдоп) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 5. Сливнишки герой (Сливница) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 6. Спортист (Нови хан) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 7. ФК Рилски спортист (Самоков) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре