Деца (род.2002-03):
София (столица) - Областна група 2016/17


Деца "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист 13 (София)                21   20   0   1   89:17   60    
-------------------------------------------------------------------
 2. Септември (София)                  21   18   1   2   90:13   55    
 3. БМ Спорт (София)                   21   11   3   7   39:25   36    
 4. ЦСКА 1948 (София)                  21    7   4  10   41:51   25 [*]
 5. Ферион (София)                     21    7   2  12   68:60   23    
 6. Ботев 57 СОУ (София)               21    7   1  13   41:66   22    
 7. Конкордия (София)                  21    3   0  18   23:137   9    
 8. Орловец 2015 (Кокаляне)            21    4   3  14   32:54   15 [*]

Бележки
  - Първоначално в групата участва Младост 2015 (София) със заявен терен за домакинства стар ст."Академик" /при 4-ти километър/ в София. Непосредствено преди началото на първенството на тяхно място е включен ЦСКА 1948 (София).

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 09:00 ч:
БМ Спорт (София) - Спортист 13 (София)                    0:2 
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА 1948 (София)                  отложен 
3 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Конкордия (София)               3:0 сл. 
3 септември 2016, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Ферион (София)                        3:2 
11 октомври 2016, вторник, 16:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА 1948 (София)                  5:1 

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 09:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)               3:3 
Ферион (София) - Ботев 57 СОУ (София)                     8:0 
10 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Спортист 13 (София) - Конкордия (София)                  11:0 
БМ Спорт (София) - Септември (София)                      0:2 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - БМ Спорт (София)                   0:2 
17 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Ферион (София)                  4:3 
Конкордия (София) - ЦСКА 1948 (София)                     5:3 
17 септември 2016, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Спортист 13 (София)                   4:1 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 09:00 ч:
Ферион (София) - Конкордия (София)                       12:0 
БМ Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                3:1 
24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Спортист 13 (София) - ЦСКА 1948 (София)                   8:0 
24 септември 2016, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                 10:0 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Спортист 13 (София)                1:3 
ЦСКА 1948 (София) - Ферион (София)                        1:5 
1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Септември (София)               2:3 
Конкордия (София) - БМ Спорт (София)                      0:5 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)            3:3 
8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Спортист 13 (София) - Ферион (София)                      6:3 
БМ Спорт (София) - ЦСКА 1948 (София)                      1:0 
8 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Конкордия (София)                    15:1 

                           I кръг - отложен мач

11 октомври 2016, вторник, 16:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА 1948 (София)                  5:1 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)                     0:5 
Ферион (София) - БМ Спорт (София)                         0:0 
15 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Конкордия (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  0:6 
15 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спортист 13 (София)             2:3 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
Ферион (София) - Септември (София)                        0:5 
ЦСКА 1948 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  2:0 
Конкордия (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)               1:8 
22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Спортист 13 (София) - БМ Спорт (София)                    5:0 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Ферион (София)                     0:3 
29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Конкордия (София) - Спортист 13 (София)                   0:10 
Орловец 2015 (Кокаляне) - ЦСКА 1948 (София)               1:1 
29 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - БМ Спорт (София)                      2:0 

                           X кръг

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Спортист 13 (София) - Септември (София)                   2:0 
БМ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   2:0 
Ферион (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                  4:3 
ЦСКА 1948 (София) - Конкордия (София)                     4:0 

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Спортист 13 (София)                   0:2 
Конкордия (София) - Ферион (София)                        0:13 
Орловец 2015 (Кокаляне) - БМ Спорт (София)                2:0 
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)                  1:4 

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 09:00 ч:
БМ Спорт (София) - Конкордия (София)                      2:1 
Ферион (София) - ЦСКА 1948 (София)                        2:4 
11 март 2017, събота, 10:00 ч:
Спортист 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                4:1 
11 март 2017, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)               3:0 сл. 

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 09:00 ч:
Ферион (София) - Спортист 13 (София)                      1:2 
ЦСКА 1948 (София) - БМ Спорт (София)                      2:1 
18 март 2017, събота, 10:00 ч:
Конкордия (София) - Септември (София)                     0:4 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Ботев 57 СОУ (София)            0:3 сл. 

                           XIV кръг

25 март 2017, събота, 09:00 ч:
БМ Спорт (София) - Ферион (София)                         6:1 
25 март 2017, събота, 10:00 ч:
Спортист 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             3:0 сл. 
Ботев 57 СОУ (София) - Конкордия (София)                  7:1 
25 март 2017, събота, 12:30 ч:
Септември (София) - ЦСКА 1948 (София)                     2:0 

                           XV кръг

1 април 2017, събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)            3:0 сл. 
1 април 2017, събота, 10:00 ч:
БМ Спорт (София) - Ферион (София)                         3:0 
Спортист 13 (София) - ЦСКА 1948 (София)                   4:3 
1 април 2017, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Конкордия (София)                    10:0 

                           XVI кръг

8 април 2017, събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - БМ Спорт (София)                   1:3 
8 април 2017, събота, 10:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - ЦСКА 1948 (София)               0:3 сл. 
Конкордия (София) - Спортист 13 (София)                   0:5 
8 април 2017, събота, 13:00 ч:
Ферион (София) - Септември (София)                        отложен 
3 май 2017, сряда, 11:30 ч:
Ферион (София) - Септември (София)                        2:7 

                           XVII кръг

22 април 2017, събота, 09:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Конкордия (София)                     7:1 
22 април 2017, събота, 10:00 ч:
БМ Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                3:0 сл. 
Спортист 13 (София) - Ферион (София)                      4:0 
22 април 2017, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  5:0 

                           XVIII кръг

29 април 2017, събота, 09:00 ч:
Ферион (София) - ЦСКА 1948 (София)                        2:2 
БМ Спорт (София) - Септември (София)                      0:0 
29 април 2017, събота, 10:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Конкордия (София)               0:3 сл. 
29 април 2017, събота, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Спортист 13 (София)                1:7 

                           XVI кръг - отложен мач

3 май 2017, сряда, 11:30 ч:
Ферион (София) - Септември (София)                        2:7 

                           XIX кръг

5 май 2017, петък, 13:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  4:0 
6 май 2017, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)               3:0 сл. 
6 май 2017, събота, 10:00 ч:
Спортист 13 (София) - БМ Спорт (София)                    2:1 
Конкордия (София) - Ферион (София)                        5:2 

                           XX кръг

13 май 2017, събота, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Конкордия (София)                  4:2 
БМ Спорт (София) - ЦСКА 1948 (София)                      1:1 
13 май 2017, събота, 10:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Ферион (София)                  0:3 сл. 
13 май 2017, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - Спортист 13 (София)                   0:2 

                           XXI кръг

19 май 2017, петък, 12:30 ч:
Ферион (София) - Ботев 57 СОУ (София)                     2:5 
20 май 2017, събота, 08:45 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)                     0:3 
20 май 2017, събота, 10:00 ч:
Спортист 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             3:0 сл. 
Конкордия (София) - БМ Спорт (София)                      3:6 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Спортист 13 (София) XXX 2:0 5:0 8:0 6:3 4:1 11:0 3:0* XXX --- 2:1 4:3 4:0 --- --- 3:0* 2. Септември (София) 4:1 XXX 2:0 2:0 3:2 10:0 15:1 3:0* 0:2 XXX --- --- --- 5:0 10:0 3:0* 3. БМ Спорт (София) 0:2 0:2 XXX 1:0 6:1 2:0 2:1 3:1 --- 0:0 XXX 1:1 3:0 --- --- 3:0* 4. ЦСКА 1948 (София) 0:2 0:5 2:1 XXX 1:5 2:0 4:0 3:3 --- 0:3 --- XXX --- 4:0 7:1 --- 5. Ферион (София) 1:2 0:5 0:0 2:4 XXX 8:0 12:0 4:3 --- 2:7 --- 2:2 XXX 2:5 --- --- 6. Ботев 57 СОУ (София) 1:3 1:4 0:2 5:1 0:3 XXX 7:1 3:3 1:7 --- 1:3 --- --- XXX 4:2 3:0* 7. Конкордия (София) 0:10 0:4 0:5 5:3 0:13 0:6 XXX 1:8 0:5 --- 3:6 --- 5:2 --- XXX --- 8. Орловец 2015 (Кокаляне) 2:3 2:3 2:0 1:1 4:3 0:3* 3:0* XXX --- --- --- 0:3* 0:3* --- 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Деца "Б" - първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Актуални мачове:

25 май 2017, четвъртък, 09:30 ч / XXVI кръг:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     5:1 
28 май 2017, неделя, 09:30 ч / XXVI кръг:
Септември (София) - Спортист 13 (София)                    - 
Славия 1913 (София) - Национал (София)                     - 
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                   - 
28 май 2017, неделя, 13:00 ч / XXVI кръг:
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                      - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     25   25   0   0  129:8    75
-------------------------------------------------------------------
 2. ЦСКА (София)                       26   19   2   5  119:36   59
 3. Славия 1913 (София)                25   14   3   8   54:39   45
 4. Национал (София)                   25   13   2  10   77:61   41
 5. Локомотив 1929 (София)             26   10   4  12   45:47   34 [2 0 1  6:3  6]
 6. ДИТ Спорт (София)                  25   10   4  11   47:44   34 [1 0 2  3:6  3]
 7. Спортист 13 (София)                25    8   6  11   43:68   30
 8. Септември (София)                  25    5   2  18   31:86   17
 9. Чавдар (Етрополе)                  25    5   1  19   29:119  16
10. Левски-Раковски (София)            25    5   0  20   26:92   15

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София)                   0:9 
4 септември 2016, неделя, 09:30 ч:
Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               0:5 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          1:4 
7 септември 2016, сряда, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)              2:0 
Левски (София) - Национал (София)                         5:0 

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                3:2 
11 септември 2016, неделя, 09:30 ч:
Национал (София) - Левски-Раковски (София)                4:0 
Спортист 13 (София) - Левски (София)                      0:7 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   0:0 
12 септември 2016, понеделник, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          2:1 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     5:3 
18 септември 2016, неделя, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        3:1 
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   3:0 
Левски-Раковски (София) - Спортист 13 (София)             1:2 
ДИТ Спорт (София) - Национал (София)                      1:4 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                   5:2 
25 септември 2016, неделя, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           1:3 
Спортист 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                   2:2 
Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София)          2:0 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        1:7 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          1:12 
2 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      6:0 (3:0) 
Левски-Раковски (София) - Септември (София)               3:0 
Национал (София) - Спортист 13 (София)                    7:3 
3 октомври 2016, понеделник, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                0:1 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        1:4 
9 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                 0:1 
Славия 1913 (София) - Левски-Раковски (София)             5:1 
9 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Спортист 13 (София)                       11:4 
9 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     2:1 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               2:3 
16 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             7:0 (2:0) 
Национал (София) - Септември (София)                      3:1 
Спортист 13 (София) - Локомотив 1929 (София)              2:2 
16 октомври 2016, неделя, 18:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София)                   3:1 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                     0:6 
23 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     2:2 
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    3:1 
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                  6:0 
23 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Септември (София) - Спортист 13 (София)                   1:1 

                           IX кръг

26 октомври 2016, сряда, 13:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        0:3 
30 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
в София, ст."Георги Аспарухов":
Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София)                    0:6 
30 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Спортист 13 (София) - Славия 1913 (София)                 2:1 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                3:2 
1 ноември 2016, вторник, 11:00 ч:
Национал (София) - Чавдар (Етрополе)                      7:4 

                           X кръг

7 ноември 2016, понеделник, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          7:0 
7 ноември 2016, понеделник, 10:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)              1:0 
Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе)                   0:0 
7 ноември 2016, понеделник, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)               3:0 
7 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Национал (София) - Левски (София)                         1:3 

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                1:0 
12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          0:2 
14 ноември 2016, понеделник, 11:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Национал (София)                3:2 
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   2:1 
14 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Левски (София) - Спортист 13 (София)                      4:0 

                           XII кръг

16 ноември 2016, сряда, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   0:3 
20 ноември 2016, неделя, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        1:1 
Спортист 13 (София) - Левски-Раковски (София)             3:0 
Национал (София) - ДИТ Спорт (София)                      отложен 
20 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     2:3 
30 ноември 2016, сряда, 10:00 ч:
Национал (София) - ДИТ Спорт (София)                      отложен * 
* - отложен заради заснежен терен.
17 декември 2016, събота, 12:30 ч:
Национал (София) - ДИТ Спорт (София)                      2:2 

                           XIV кръг - изтеглен мач

23 ноември 2016, сряда, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                5:1 

                           XIII кръг

26 ноември 2016, събота, 13:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   1:4 
27 ноември 2016, неделя, 09:30 ч:
Национал (София) - ЦСКА (София)                           2:9 
Левски-Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          2:1 
Левски (София) - Септември (София)                        8:0 
27 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Спортист 13 (София)                   1:1 

                           XII кръг - отложен мач

30 ноември 2016, сряда, 10:00 ч:
Национал (София) - ДИТ Спорт (София)                      отложен * 
* - отложен заради заснежен терен.

                           XIV кръг

23 ноември 2016, сряда, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                5:1 
3 декември 2016, събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          8:0 
4 декември 2016, неделя, 09:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                изтеглен 
4 декември 2016, неделя, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      0:1 
Спортист 13 (София) - Национал (София)                    2:1 
4 декември 2016, неделя, 15:00 ч:
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               3:2 

                           XII кръг - отложен мач

17 декември 2016, събота, 12:30 ч:
Национал (София) - ДИТ Спорт (София)                      2:2 

                           XV кръг

3 март 2017, петък, 11:00 ч:
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                       12:0 
4 март 2017, събота, 11:00 ч:
Спортист 13 (София) - ЦСКА (София)                        0:2 
5 март 2017, неделя, 09:30 ч:
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                 2:2 
Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София)             0:1 
5 март 2017, неделя, 12:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                     7:2 

                           XVI кръг

12 март 2017, неделя, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             0:1 
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   3:0 
Локомотив 1929 (София) - Спортист 13 (София)              2:1 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски-Раковски (София)               0:1 
Септември (София) - Национал (София)                      0:5 

                           XVII кръг

19 март 2017, неделя, 09:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                     0:4 
Национал (София) - Славия 1913 (София)                    4:1 
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  0:10 
19 март 2017, неделя, 11:00 ч:
Спортист 13 (София) - Септември (София)                   2:0 
19 март 2017, неделя, 14:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     1:0 

                           XVIII кръг

24 март 2017, петък, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София)                    6:0 
Славия 1913 (София) - Спортист 13 (София)                 4:0 
27 март 2017, понеделник, 09:30 ч:
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                        3:1 
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                2:0 
27 март 2017, понеделник, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Национал (София)                      1:6 

                           XIX кръг

2 април 2017, неделя, 09:30 ч:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          1:8 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)              0:0 
Левски (София) - Национал (София)                         8:1 
Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               0:1 
2 април 2017, неделя, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София)                   2:0 

                           XX кръг

9 април 2017, неделя, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          5:0 
Национал (София) - Левски-Раковски (София)                6:0 
9 април 2017, неделя, 11:00 ч:
Спортист 13 (София) - Левски (София)                      0:1 
9 април 2017, неделя, 13:30 ч:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   1:3 
9 април 2017, неделя, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                7:0 

                           XXI кръг

23 април 2017, неделя, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:4 
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   6:0 
Левски-Раковски (София) - Спортист 13 (София)             1:2 
23 април 2017, неделя, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     0:4 
23 април 2017, неделя, 18:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Национал (София)                      2:0 

                           XXII кръг

30 април 2017, неделя, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           4:1 
Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София)          9:2 
30 април 2017, неделя, 11:00 ч:
Спортист 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                   2:2 
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                   5:0 
30 април 2017, неделя, 13:30 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        0:4 

                           XXIII кръг

5 май 2017, петък, 13:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          0:7 
7 май 2017, неделя, 09:30 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      6:0 
Левски-Раковски (София) - Септември (София)               2:3 
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                2:0 
Национал (София) - Спортист 13 (София)                   11:2 

                           XXIV кръг

14 май 2017, неделя, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Спортист 13 (София)                        5:1 
Славия 1913 (София) - Левски-Раковски (София)             6:1 
14 май 2017, неделя, 11:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                 4:0 
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        0:6 
14 май 2017, неделя, 13:30 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     1:3 

                           XXV кръг

21 май 2017, неделя, 09:30 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             5:3 
Национал (София) - Септември (София)                      3:0 
21 май 2017, неделя, 10:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София)                   2:3 
21 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               5:3 
21 май 2017, неделя, 11:00 ч:
Спортист 13 (София) - Локомотив 1929 (София)              2:0 

                           XXVI кръг

25 май 2017, четвъртък, 09:30 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     5:1 
28 май 2017, неделя, 09:30 ч:
Септември (София) - Спортист 13 (София)                    - 
Славия 1913 (София) - Национал (София)                     - 
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                   - 
28 май 2017, неделя, 13:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                      - 

                           XXVII кръг

4 юни 2017, неделя, 11:00 ч:
Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София)                     - 
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                         - 
Национал (София) - Чавдар (Етрополе)                       - 
Спортист 13 (София) - Славия 1913 (София)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                 - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 7:0 6:0 5:0 3:0 3:1 4:0 8:0 12:0 6:0 XXX 5:3 6:0 8:1 6:0 --- --- --- --- -:- 2. ЦСКА (София) 0:1 XXX 1:1 1:3 2:2 2:1 11:4 7:0 8:0 6:0 --- XXX --- 4:1 5:1 5:0 5:1 --- --- --- 3. Славия 1913 (София) 0:1 3:1 XXX 3:1 2:0 3:0 4:0 2:1 5:2 5:1 --- 1:4 XXX -:- 0:0 --- --- --- 5:0 6:1 4. Национал (София) 1:3 2:9 4:1 XXX 2:2 2:2 7:3 3:1 7:4 4:0 --- --- --- XXX --- --- 11:2 3:0 -:- 6:0 5. Локомотив 1929 (София) 0:3 0:4 1:0 0:1 XXX 5:1 2:1 3:2 3:2 2:0 --- --- --- 4:0 XXX --- --- -:- 7:0 9:2 6. ДИТ Спорт (София) 0:3 0:2 3:1 1:4 0:1 XXX 1:1 7:2 1:0 3:0 -:- --- 2:3 2:0 2:0 XXX --- --- --- --- 7. Спортист 13 (София) 0:7 0:2 2:1 2:1 2:2 2:2 XXX 2:0 0:0 3:0 0:1 --- -:- --- 2:0 2:2 XXX --- --- --- 8. Септември (София) 1:7 1:4 0:0 0:5 2:0 2:1 1:1 XXX 2:3 3:2 0:4 1:8 1:3 --- --- 1:3 -:- XXX --- --- 9. Чавдар (Етрополе) 1:4 1:12 1:4 1:6 1:0 0:6 0:9 5:3 XXX 0:1 0:6 0:7 --- --- --- -:- 2:0 0:4 XXX --- 10. Левски-Раковски (София) 0:10 0:6 0:1 3:2 2:1 0:5 1:2 3:0 2:3 XXX --- -:- --- --- --- 0:1 1:2 2:3 5:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Деца "Б" - втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Актуални мачове:

28 май 2017, неделя, 09:30 ч / XXVI кръг:
БМ Спорт (София) - Левски (Чепинци)                        - 
Витоша (Бистрица) - Победа 2013 (София)                    - 
28 май 2017, неделя, 11:00 ч / XXVI кръг:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Обеля (кв.Обеля, София)      - 
28 май 2017, неделя, 14:00 ч / XXVI кръг:
ЕСФА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                        - 
28 май 2017, неделя, 18:00 ч / XXVI кръг:
Царско село 2015 (София) - Конелиано 2005 (Герман)         - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Царско село 2015 (София)           25   20   3   2  113:24   63
-------------------------------------------------------------------
 2. ЕСФА (София)                       25   18   3   4   80:38   57
 3. БМ Спорт (София)                   25   15   4   6   82:36   49
 4. Витоша (Бистрица)                  25   15   3   7   74:29   48
 5. Победа 2013 (София)                25   13   3   9   65:58   42
 6. Конелиано 2005 (Герман)            24   12   2  10   65:41   38
 7. Ботев 57 СОУ (София)               24    6   1  17   42:97   19 [3 0 0 11:5  9]
 8. Левски (Чепинци)                   25    5   4  16   52:121  19 [0 0 3  5:11 0]
 9. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   25    5   1  19   47:89   16
10. Обеля (кв.Обеля, София)            25    2   2  21   40:127   8

                           I кръг

4 септември 2016, неделя, 09:00 ч:
ЕСФА (София) - БМ Спорт (София)                           4:2 
4 септември 2016, неделя, 09:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Левски (Чепинци)      22:1 
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)           3:0 
Витоша (Бистрица) - Обеля (кв.Обеля, София)               7:0 
Победа 2013 (София) - Конелиано 2005 (Герман)             3:0 сл. 

                           II кръг

11 септември 2016, неделя, 09:00 ч:
ЕСФА (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)           4:1 
11 септември 2016, неделя, 09:30 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Победа 2013 (София)             2:7 
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица)                  0:3 сл. 
Левски (Чепинци) - Царско село 2015 (София)               0:13 
11 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
БМ Спорт (София) - Конелиано 2005 (Герман)                4:2 

                           III кръг

18 септември 2016, неделя, 09:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - БМ Спорт (София)       1:1 
Царско село 2015 (София) - ЕСФА (София)                   5:3 
Витоша (Бистрица) - Левски (Чепинци)                      9:3 
Победа 2013 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                7:0 
18 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Конелиано 2005 (Герман) - Обеля (кв.Обеля, София)         4:2 

                           IV кръг

25 септември 2016, неделя, 09:00 ч:
ЕСФА (София) - Витоша (Бистрица)                          0:1 
25 септември 2016, неделя, 09:30 ч:
БМ Спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                2:1 
Левски (Чепинци) - Победа 2013 (София)                    3:3 
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Царско село 2015 (София)    0:2 
25 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Конелиано 2005 (Герман)            2:0 

                           V кръг

2 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
Конелиано 2005 (Герман) - Левски (Чепинци)                8:0 
2 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - БМ Спорт (София)               5:0 
Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      5:1 
Победа 2013 (София) - ЕСФА (София)                        0:4 
Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СОУ (София)            2:2 

                           VI кръг

9 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
ЕСФА (София) - Конелиано 2005 (Герман)                    5:2 
9 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
БМ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   4:1 
Левски (Чепинци) - Обеля (кв.Обеля, София)                2:2 
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              1:0 
9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Победа 2013 (София)    0:1 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Конелиано 2005 (Герман) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)     3:0 
16 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица) - БМ Спорт (София)                      2:2 
Победа 2013 (София) - Царско село 2015 (София)            1:3 
Обеля (кв.Обеля, София) - ЕСФА (София)                    3:8 
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (Чепинци)                   2:1 

                           VIII кръг

23 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
ЕСФА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                       7:2 
23 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
БМ Спорт (София) - Левски (Чепинци)                       5:1 
Витоша (Бистрица) - Победа 2013 (София)                   1:3 
23 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Обеля (кв.Обеля, София)     7:3 
23 октомври 2016, неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Конелиано 2005 (Герман)        отложен 
3 ноември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Конелиано 2005 (Герман)        2:2 

                           IX кръг

30 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Победа 2013 (София) - БМ Спорт (София)                    1:1 
Обеля (кв.Обеля, София) - Царско село 2015 (София)        1:4 
Ботев 57 СОУ (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   1:4 
Левски (Чепинци) - ЕСФА (София)                           1:5 
30 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Конелиано 2005 (Герман) - Витоша (Бистрица)               0:1 

                           VIII кръг - отложен мач

3 ноември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Конелиано 2005 (Герман)        2:2 

                           X кръг

7 ноември 2016, понеделник, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)           0:12 
7 ноември 2016, понеделник, 09:30 ч:
БМ Спорт (София) - ЕСФА (София)                           1:2 
Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша (Бистрица)               2:4 
7 ноември 2016, понеделник, 15:00 ч:
Левски (Чепинци) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       1:4 
7 ноември 2016, понеделник, 18:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Конелиано 2005 (Герман) - Победа 2013 (София)             3:0 сл. 

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ЕСФА (София)           2:5 
14 ноември 2016, понеделник, 09:30 ч:
Конелиано 2005 (Герман) - БМ Спорт (София)                3:4 
14 ноември 2016, понеделник, 11:00 ч:
Победа 2013 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)             2:1 
Витоша (Бистрица) - Ботев 57 СОУ (София)                  7:0 
Царско село 2015 (София) - Левски (Чепинци)               8:2 

                           XII кръг

19 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Левски (Чепинци) - Витоша (Бистрица)                      2:1 
19 ноември 2016, събота, 18:00 ч:
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
ЕСФА (София) - Царско село 2015 (София)                   1:1 
20 ноември 2016, неделя, 09:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Победа 2013 (София)                3:4 
Обеля (кв.Обеля, София) - Конелиано 2005 (Герман)         0:4 
20 ноември 2016, неделя, 17:30 ч:
БМ Спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       7:1 

                           XIII кръг

24 ноември 2016, четвъртък, 12:00 ч:
Конелиано 2005 (Герман) - Ботев 57 СОУ (София)            4:1 
27 ноември 2016, неделя, 09:30 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - БМ Спорт (София)                2:7 
Победа 2013 (София) - Левски (Чепинци)                    2:2 
Витоша (Бистрица) - ЕСФА (София)                          1:3 
Царско село 2015 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)    3:0 

                           XIV кръг

4 декември 2016, неделя, 11:00 ч:
БМ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)               0:1 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша (Бистрица)      2:0 
Левски (Чепинци) - Конелиано 2005 (Герман)                2:2 
Ботев 57 СОУ (София) - Обеля (кв.Обеля, София)            0:4 
4 декември 2016, неделя, 13:00 ч:
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
ЕСФА (София) - Победа 2013 (София)                        5:0 

                           XV кръг

5 март 2017, неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - БМ Спорт (София)                   1:5 
5 март 2017, неделя, 09:30 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Левски (Чепинци)                3:8 
Победа 2013 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   11:1 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              0:4 
5 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Конелиано 2005 (Герман) - ЕСФА (София)                    0:1 

                           XVI кръг

12 март 2017, неделя, 09:00 ч:
ЕСФА (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                    2:0 
12 март 2017, неделя, 09:30 ч:
БМ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                      1:0 
Левски (Чепинци) - Ботев 57 СОУ (София)                   3:5 
12 март 2017, неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Конелиано 2005 (Герман)     0:2 
12 март 2017, неделя, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Победа 2013 (София)            5:3 

                           XVII кръг

19 март 2017, неделя, 09:30 ч:
Левски (Чепинци) - БМ Спорт (София)                       1:3 
Ботев 57 СОУ (София) - ЕСФА (София)                       1:3 
Обеля (кв.Обеля, София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)     2:0 
Конелиано 2005 (Герман) - Царско село 2015 (София)        1:3 
Победа 2013 (София) - Витоша (Бистрица)                   0:2 

                           XVIII кръг

27 март 2017, понеделник, 09:30 ч:
БМ Спорт (София) - Победа 2013 (София)                    3:0 
Витоша (Бистрица) - Конелиано 2005 (Герман)               3:1 
27 март 2017, понеделник, 13:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ботев 57 СОУ (София)   0:3 
27 март 2017, понеделник, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)        4:1 
ЕСФА (София) - Левски (Чепинци)                           3:2 

                           XIX кръг

2 април 2017, неделя, 09:30 ч:
ЕСФА (София) - БМ Спорт (София)                           0:1 
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)           7:1 
Витоша (Бистрица) - Обеля (кв.Обеля, София)               7:0 
Победа 2013 (София) - Конелиано 2005 (Герман)             1:0 
2 април 2017, неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Левски (Чепинци)       1:2 

                           XX кръг

9 април 2017, неделя, 09:30 ч:
БМ Спорт (София) - Конелиано 2005 (Герман)                2:5 
Обеля (кв.Обеля, София) - Победа 2013 (София)             1:3 
Левски (Чепинци) - Царско село 2015 (София)               3:2 
ЕСФА (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)           отложен 
9 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица)                  2:6 
12 април 2017, сряда, 09:00 ч:
ЕСФА (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)           3:0 

                           XXI кръг

23 април 2017, неделя, 09:00 ч:
Конелиано 2005 (Герман) - Обеля (кв.Обеля, София)         8:1 
23 април 2017, неделя, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Левски (Чепинци)                      6:0 
23 април 2017, неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - БМ Спорт (София)       0:10 
Победа 2013 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                4:3 
23 април 2017, неделя, 15:30 ч:
Царско село 2015 (София) - ЕСФА (София)                   1:1 

                           XXII кръг

30 април 2017, неделя, 09:30 ч:
БМ Спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София)               14:0 
Ботев 57 СОУ (София) - Конелиано 2005 (Герман)            отложен 
ЕСФА (София) - Витоша (Бистрица)                          2:2 
30 април 2017, неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Царско село 2015 (София)    0:10 
30 април 2017, неделя, 14:00 ч:
Левски (Чепинци) - Победа 2013 (София)                    1:4 

                           XXIII кръг

7 май 2017, неделя, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - БМ Спорт (София)               2:0 
Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      4:0 
Конелиано 2005 (Герман) - Левски (Чепинци)                4:2 
Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СОУ (София)            3:8 
7 май 2017, неделя, 11:00 ч:
Победа 2013 (София) - ЕСФА (София)                        1:2 

                           XXIV кръг

14 май 2017, неделя, 09:30 ч:
БМ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   3:0 
ЕСФА (София) - Конелиано 2005 (Герман)                    2:4 
14 май 2017, неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Победа 2013 (София)    0:2 
14 май 2017, неделя, 15:00 ч:
Левски (Чепинци) - Обеля (кв.Обеля, София)                8:0 
14 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              0:2 

                           XXV кръг

21 май 2017, неделя, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица) - БМ Спорт (София)                      0:0 
Конелиано 2005 (Герман) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)     3:0 сл. 
Обеля (кв.Обеля, София) - ЕСФА (София)                    4:5 
21 май 2017, неделя, 11:00 ч:
Победа 2013 (София) - Царско село 2015 (София)            2:12 
21 май 2017, неделя, 15:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (Чепинци)                   4:1 

                           XXVI кръг

28 май 2017, неделя, 09:30 ч:
БМ Спорт (София) - Левски (Чепинци)                        - 
Витоша (Бистрица) - Победа 2013 (София)                    - 
28 май 2017, неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Обеля (кв.Обеля, София)      - 
28 май 2017, неделя, 14:00 ч:
ЕСФА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                        - 
28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Конелиано 2005 (Герман)         - 

                           XXVII кръг

4 юни 2017, неделя, 09:30 ч:
Конелиано 2005 (Герман) - Витоша (Бистрица)                - 
4 юни 2017, неделя, 11:00 ч:
Победа 2013 (София) - БМ Спорт (София)                     - 
Обеля (кв.Обеля, София) - Царско село 2015 (София)         - 
Левски (Чепинци) - ЕСФА (София)                            - 
4 юни 2017, неделя, 11:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Царско село 2015 (София) XXX 5:3 5:0 1:0 5:3 2:2 3:0 8:2 3:0 4:1 XXX 1:1 2:0 0:2 --- -:- 7:1 --- --- --- 2. ЕСФА (София) 1:1 XXX 4:2 0:1 5:0 5:2 7:2 3:2 4:1 2:0 --- XXX 0:1 2:2 --- 2:4 -:- --- 3:0 --- 3. БМ Спорт (София) 0:1 1:2 XXX 1:0 3:0 4:2 4:1 5:1 7:1 2:1 --- --- XXX --- --- 2:5 3:0 -:- --- 14:0 4. Витоша (Бистрица) 0:4 1:3 2:2 XXX 1:3 3:1 7:0 9:3 5:1 7:0 --- --- 0:0 XXX -:- --- --- 6:0 4:0 7:0 5. Победа 2013 (София) 1:3 0:4 1:1 0:2 XXX 3:0* 7:0 2:2 11:1 2:1 2:12 1:2 -:- --- XXX 1:0 4:3 --- --- --- 6. Конелиано 2005 (Герман) 1:3 0:1 3:4 0:1 3:0* XXX 4:1 8:0 3:0 4:2 --- --- --- -:- --- XXX --- 4:2 3:0* 8:1 7. Ботев 57 СОУ (София) 0:12 1:3 1:5 0:3* 3:4 2:0 XXX 2:1 1:4 0:4 --- --- --- 2:6 --- -:- XXX 4:1 -:- --- 8. Левски (Чепинци) 0:13 1:5 1:3 2:1 3:3 2:2 3:5 XXX 1:4 2:2 3:2 -:- --- --- 1:4 --- --- XXX --- 8:0 9. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:2 2:5 1:1 2:0 0:1 0:2 0:3 22:1 XXX 7:3 0:10 --- 0:10 --- 0:2 --- --- 1:2 XXX -:- 10. Обеля (кв.Обеля, София) 1:4 3:8 2:7 2:4 2:7 0:4 2:2 3:8 2:0 XXX -:- 4:5 --- --- 1:3 --- 3:8 --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре