Деца (род.2002-03):
Варна - Зонална група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

30 април 2017, неделя, 11:30 ч / XXVI кръг:
Волов (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                          - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)       - 
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 II (Варна)            - 
Черно море (Варна) - Интер (Добрич)                        - 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)            - сл. 
Атлетик (Провадия) - Варненчик (Варна)                     - сл. 
Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)                    - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)           22   22   0   0  119:8    66    
-------------------------------------------------------------------
 2. Черно море (Варна)                 23   19   2   2  104:25   59    
 3. Доростол 2013 (Силистра)           24   17   1   6   69:23   52    
 4. Интер (Добрич)                     23   16   3   4   77:33   51    
 5. Светкавица Търговище (Търговище)   23   13   3   7   57:42   42    
 6. Септември 98 (Тервел)              23   12   2   9   86:56   38    
 7. Дунав 2010 (Русе)                  24   10   4  10   49:38   34    
 8. Калиакра (Каварна)                 23    9   6   8   66:49   33    
 9. Атлетик (Провадия)                 23    8   2  13   41:63   26    
10. Ботев (Нови пазар)                 23    7   4  12   54:74   25    
11. Хитрино (Хитрино)                  23    5   3  15   36:94   18     [1 0 0  5:3  3]
12. Волов (Шумен)                      24    4   6  14   34:76   18     [0 0 1  3:5  0]
13. Спартак 1918 II (Варна)            24    4   1  19   23:124  13    
14. Варненчик (Варна)                  23    3   2  18   12:68   11 [*]
15. Спартак 1918 (Варна)               23    4   3  16   21:75   15 [*]

Бележки
  - Варненчик (Варна) играе домакинските си мачове в кв.Владислав Варненчик, Варна.
  - Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически стадион в Шумен.
  - Интер (Добрич) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Дружба" в Добрич.
  - Хитрино (Хитрино) играе домакинските си мачове на Ученически стадион в Шумен.
  - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Спартак" във Варна.
  - Спартак 1918 II (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Спартак" във Варна през есента и на ст."Локомотив" във Варна през пролетта.
  - Спартак 1918 (Варна) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи.
  - На 20 март 2017 г. Варненчик (Варна) се отказва от участие. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи.

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      отложен 
Черно море (Варна) - Атлетик (Провадия)                   4:1 
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                7:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     4:2 
Доростол 2013 (Силистра) - Варненчик (Варна)             10:0 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              1:5 
Хитрино (Хитрино) - Спартак 1918 II (Варна)               6:1 
17 декември 2016, събота, 11:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      отложен 
пролет 2017:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      0:3 сл. * 
* - присъден служебно след отказването на Спартак 1918.
Интер (Добрич)                                            почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 0:9 
18 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Спартак 1918 II (Варна)                   6:0 
Интер (Добрич) - Хитрино (Хитрино)                        5:2 
Варненчик (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     1:2 
Калиакра (Каварна) - Доростол 2013 (Силистра)             2:0 
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     2:5 
Атлетик (Провадия) - Септември 98 (Тервел)                4:6 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           III кръг

22 септември 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Волов (Шумен)                        8:0 
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна)              1:2 
Светкавица Търговище (Търговище) - Атлетик (Провадия)     3:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Ботев (Нови пазар)             7:1 
Дунав 2010 (Русе) - Калиакра (Каварна)                    1:2 
Хитрино (Хитрино) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:4 
Спартак 1918 II (Варна) - Интер (Добрич)                  0:5 
Варненчик (Варна)                                         почива

                           IV кръг

25 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Интер (Добрич)                            1:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 II (Варна)       18:0 
Варненчик (Варна) - Хитрино (Хитрино)                     1:0 
Ботев (Нови пазар) - Дунав 2010 (Русе)                    2:2 
Атлетик (Провадия) - Доростол 2013 (Силистра)             0:2 
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)   0:4 
Черно море (Варна) - Септември 98 (Тервел)                6:1 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           V кръг

2 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Септември 98 (Тервел) - Волов (Шумен)                     5:1 
Светкавица Търговище (Търговище) - Черно море (Варна)     2:3 
Доростол 2013 (Силистра) - Спартак 1918 (Варна)           6:0 
Дунав 2010 (Русе) - Атлетик (Провадия)                    1:0 
Хитрино (Хитрино) - Калиакра (Каварна)                    2:2 
Спартак 1918 II (Варна) - Варненчик (Варна)               0:2 
Интер (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)                 0:5 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           VI кръг

9 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)                  0:7 
Варненчик (Варна) - Интер (Добрич)                        1:2 
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 II (Варна)              9:2 
Ботев (Нови пазар) - Хитрино (Хитрино)                    7:0 
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                  2:1 
Черно море (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)             2:0 
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ)         1:6 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 12:30 ч:
Интер (Добрич) - Калиакра (Каварна)                       2:2 
16 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен)          6:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Септември 98 (Тервел)          3:0 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    2:2 
Хитрино (Хитрино) - Атлетик (Провадия)                    1:6 
Спартак 1918 II (Варна) - Ботев (Нови пазар)              2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Варненчик (Варна)              5:0 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 II (Варна)              3:0 
Спартак 1918 (Варна) - Хитрино (Хитрино)                  1:1 
23 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Варненчик (Варна)                         отложен 
Калиакра (Каварна) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:4 
Ботев (Нови пазар) - Интер (Добрич)                       5:3 
Септември 98 (Тервел) - Дунав 2010 (Русе)                 7:4 
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол 2013 (Силистра)      2:1 
17 ноември 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Варненчик (Варна)                         0:0 
Черно море (Варна)                                        почива

                           IX кръг

30 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Волов (Шумен)                  3:0 
Дунав 2010 (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)      2:1 
Хитрино (Хитрино) - Черно море (Варна)                    отложен 
Спартак 1918 II (Варна) - Спартак 1918 (Варна)            1:2 
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       отложен 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Нови пазар)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Варненчик (Варна) - Калиакра (Каварна)                    1:0 
7 декември 2016, сряда, 11:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черно море (Варна)                    1:10 
18 декември 2016, неделя, 11:30 ч:
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       отложен 
2 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       1:1 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           X кръг

4 ноември 2016, петък, 11:30 ч:
Атлетик (Провадия) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:4 
Спартак 1918 (Варна) - Интер (Добрич)                     0:4 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)             13:0 
Септември 98 (Тервел) - Хитрино (Хитрино)                 9:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Дунав 2010 (Русе)              0:0 
4 ноември 2016, петък, 13:30 ч:
Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)                        2:5 
7 ноември 2016, понеделник, 15:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Варненчик (Варна)                    6:0 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XI кръг

11 ноември 2016, петък, 11:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Волов (Шумен)                         3:1 
Хитрино (Хитрино) - Светкавица Търговище (Търговище)      2:0 
Интер (Добрич) - Черно море (Варна)                       2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           5:1 
Варненчик (Варна) - Атлетик (Провадия)                    2:3 
12 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Септември 98 (Тервел)           0:11 
14 ноември 2016, понеделник, 11:30 ч:
Калиакра (Каварна) - Ботев (Нови пазар)                   5:1 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           VIII кръг - отложен мач

17 ноември 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Варненчик (Варна)                         0:0 

                           XII кръг

20 ноември 2016, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                        1:5 
Атлетик (Провадия) - Калиакра (Каварна)                   4:1 
Спартак 1918 (Варна) - Варненчик (Варна)                  2:2 
Светкавица Търговище (Тщ) - Спартак 1918 II (Варна)       3:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Хитрино (Хитрино)              5:0 
23 ноември 2016, сряда, 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:2 
Септември 98 (Тервел) - Интер (Добрич)                    2:0 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XIII кръг

27 ноември 2016, неделя, 11:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Дунав 2010 (Русе)                     0:2 
Спартак 1918 II (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)        0:2 
Интер (Добрич) - Светкавица Търговище (Търговище)         8:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември 98 (Тервел)          отложен 
Варненчик (Варна) - Черно море (Варна)                    0:2 
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 (Варна)                 4:4 
Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Провадия)                   3:3 
7 декември 2016, сряда, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември 98 (Тервел)          4:1 
Волов (Шумен)                                             почива

                           XIV кръг

3 декември 2016, събота, 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Калиакра (Каварна)                   3:3 
4 декември 2016, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Атлетик (Провадия)                        0:1 
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                 2:3 
Септември 98 (Тервел) - Варненчик (Варна)                 6:1 
Светкавица Търговище (Тщ) - Лудогорец 1945 (Разград)      0:6 
Доростол 2013 (Силистра) - Интер (Добрич)                 1:3 
4 декември 2016, неделя, 12:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 II (Варна)               8:0 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           IX кръг - отложен мач

7 декември 2016, сряда, 11:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черно море (Варна)                    1:10 

                           XIII кръг - отложен мач

7 декември 2016, сряда, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември 98 (Тервел)          4:1 

                           XV кръг

10 декември 2016, събота, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол 2013 (Силистра)       7:1 
11 декември 2016, неделя, 11:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                         отложен 
Интер (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                        1:0 
Варненчик (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)      0:3 
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                4:4 
Ботев (Нови пазар) - Черно море (Варна)                   0:2 
Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 (Варна)                 4:5 
24 март 2017, петък, 11:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                         5:3 
Спартак 1918 II (Варна)                                   почива

                           I кръг - отложен мач

17 декември 2016, събота, 11:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      отложен 

                           IX кръг - отложен мач

18 декември 2016, неделя, 11:30 ч:
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       отложен 

                           I кръг - отложен мач

пролет 2017:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      0:3 сл. * 
* - присъден служебно след отказването на Спартак 1918.

                           XVI кръг

26 февруари 2017, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                      3:0 сл. 
Атлетик (Провадия) - Черно море (Варна)                   1:4 
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                1:4 
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:2 
Варненчик (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)              1:3 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              3:0 
Спартак 1918 II (Варна) - Хитрино (Хитрино)               5:0 
Интер (Добрич)                                            почива

                           XVII кръг

4 март 2017, събота, 11:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Интер (Добрич)                        1:3 
5 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Волов (Шумен)                   2:2 
Дунав 2010 (Русе) - Варненчик (Варна)                     3:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Калиакра (Каварна)             1:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     2:2 
Септември 98 (Тервел) - Атлетик (Провадия)                5:0 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 3:0 сл. 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           XVIII кръг

12 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Черно море (Варна)                        2:5 
Спартак 1918 (Варна) - Септември 98 (Тервел)              0:3 сл. 
Атлетик (Провадия) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:1 
Ботев (Нови пазар) - Доростол 2013 (Силистра)             0:4 
Калиакра (Каварна) - Дунав 2010 (Русе)                    1:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Хитрино (Хитрино)              отложен 
Интер (Добрич) - Спартак 1918 II (Варна)                 10:0 
Варненчик (Варна)                                         почива

                           XIX кръг

19 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Интер (Добрич) - Волов (Шумен)                            4:0 
Спартак 1918 II (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)        1:4 
Хитрино (Хитрино) - Варненчик (Варна)                     3:0 сл. 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Нови пазар)                    7:2 
Доростол 2013 (Силистра) - Атлетик (Провадия)             5:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)   3:0 сл. 
Септември 98 (Тервел) - Черно море (Варна)                3:5 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XV кръг - отложен мач

24 март 2017, петък, 11:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                         5:3 

                           XX кръг

25 март 2017, събота, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Интер (Добрич)                 6:1 
27 март 2017, понеделник, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Септември 98 (Тервел)                     1:1 
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)     2:1 
Спартак 1918 (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)           0:3 сл. 
Атлетик (Провадия) - Дунав 2010 (Русе)                    1:0 
Калиакра (Каварна) - Хитрино (Хитрино)                   10:1 
Варненчик (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)               0:3 сл. 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           IX кръг - отложен мач

2 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Интер (Добрич) - Атлетик (Провадия)                       1:1 

                           XXI кръг

2 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Волов (Шумен)                  7:0 
Интер (Добрич) - Варненчик (Варна)                        3:0 сл. 
Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар)                    3:3 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                  3:0 сл. 
Доростол 2013 (Силистра) - Черно море (Варна)             1:2 
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)         4:3 
2 април 2017, неделя, 13:30 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Калиакра (Каварна)              2:6 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           XXII кръг

9 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)          2:2 
Септември 98 (Тервел) - Доростол 2013 (Силистра)          2:3 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    4:2 
Атлетик (Провадия) - Хитрино (Хитрино)                    3:1 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 II (Варна)              6:0 
Калиакра (Каварна) - Интер (Добрич)                       2:3 
Варненчик (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:3 сл. 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXIII кръг

12 април 2017, сряда, 11:30 ч:
Варненчик (Варна) - Волов (Шумен)                         0:3 сл. 
Лудогорец 1945 (Разград) - Калиакра (Каварна)             отложен 
Интер (Добрич) - Ботев (Нови пазар)                       7:2 
Спартак 1918 II (Варна) - Атлетик (Провадия)              0:4 
Хитрино (Хитрино) - Спартак 1918 (Варна)                  3:0 сл. 
Доростол 2013 (Силистра) - Светкавица Търговище (Тщ)      2:1 
13 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Септември 98 (Тервел)                 4:0 
20 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Калиакра (Каварна)             4:0 
Черно море (Варна)                                        почива

                           XXIV кръг

13 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Хитрино (Хитрино)                   10:1 
15 април 2017, събота, 13:30 ч:
Волов (Шумен) - Доростол 2013 (Силистра)                  0:4 
16 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      отложен 
Спартак 1918 (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)            0:3 сл. 
Ботев (Нови пазар) - Лудогорец 1945 (Разград)             отложен 
Калиакра (Каварна) - Варненчик (Варна)                    3:0 сл. 
17 април 2017, понеделник, 15:30 ч:
Атлетик (Провадия) - Интер (Добрич)                       1:6 
25 април 2017, вторник, 11:30 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      1:1 
26 април 2017, сряда, 11:30 ч:
Ботев (Нови пазар) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:5 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XXIII кръг - отложен мач

20 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Калиакра (Каварна)             4:0 

                           XXV кръг

23 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Варненчик (Варна) - Ботев (Нови пазар)                    0:3 сл. 
Лудогорец 1945 (Разград) - Атлетик (Провадия)             8:1 
Интер (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)                     3:0 сл. 
Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)                 2:4 
Дунав 2010 (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)              0:2 
23 април 2017, неделя, 16:30 ч:
Спартак 1918 II (Варна) - Черно море (Варна)              0:4 
24 април 2017, понеделник, 12:30 ч:
Калиакра (Каварна) - Волов (Шумен)                        2:2 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XXIV кръг - отложени мачове

25 април 2017, вторник, 11:30 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      1:1 
26 април 2017, сряда, 11:30 ч:
Ботев (Нови пазар) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:5 

                           XXVI кръг

30 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                          - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)       - 
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 II (Варна)            - 
Черно море (Варна) - Интер (Добрич)                        - 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)            - сл. 
Атлетик (Провадия) - Варненчик (Варна)                     - сл. 
Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)                    - 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           XXVII кръг

7 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен)                         - 
Калиакра (Каварна) - Атлетик (Провадия)                    - 
Варненчик (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                  анулиран 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              - 
Интер (Добрич) - Септември 98 (Тервел)                     - 
Спартак 1918 II (Варна) - Светкавица Търговище (Тщ)        - 
Хитрино (Хитрино) - Доростол 2013 (Силистра)               - 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XXVIII кръг

14 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Хитрино (Хитрино)                      - 
Доростол 2013 (Силистра) - Спартак 1918 II (Варна)         - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Интер (Добрич)          - 
Септември 98 (Тервел) - Лудогорец 1945 (Разград)           - 
Черно море (Варна) - Варненчик (Варна)                     - сл. 
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                  - сл. 
Атлетик (Провадия) - Ботев (Нови пазар)                    - 
Волов (Шумен)                                             почива

                           XXIX кръг

21 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Атлетик (Провадия) - Волов (Шумен)                         - 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна)                  - сл. 
Калиакра (Каварна) - Черно море (Варна)                    - 
Варненчик (Варна) - Септември 98 (Тервел)                  - сл. 
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)       - 
Интер (Добрич) - Доростол 2013 (Силистра)                  - 
Спартак 1918 II (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                - 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           XXX кръг

28 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Хитрино (Хитрино)                          - 
Дунав 2010 (Русе) - Интер (Добрич)                         - 
Доростол 2013 (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Варненчик (Варна)       - сл. 
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)                 - 
Черно море (Варна) - Ботев (Нови пазар)                    - 
Спартак 1918 (Варна) - Атлетик (Провадия)                  - сл. 
Спартак 1918 II (Варна)                                   почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX -:- 7:1 6:1 -:- 4:1 3:0 4:0 8:1 3:0* -:- 7:0 18:0 5:0 5:1 2. Черно море (Варна) 1:2 XXX 2:0 -:- 2:1 6:1 4:2 3:3 4:1 -:- 10:1 8:0 13:0 -:- 3:0* 3. Доростол 2013 (Силистра) -:- 1:2 XXX 1:3 2:1 3:0 0:0 1:0 5:0 7:1 5:0 3:0 -:- 10:0 6:0 4. Интер (Добрич) 0:5 2:0 -:- XXX 8:1 -:- 1:0 2:2 1:1 7:2 5:2 4:0 10:0 3:0* 3:0* 5. Светкавица Търговище (Търговище) 0:6 2:3 2:1 -:- XXX 4:3 1:1 4:2 3:0 2:2 -:- 6:1 3:1 -:- 3:0* 6. Септември 98 (Тервел) -:- 3:5 2:3 2:0 1:6 XXX 7:4 -:- 5:0 7:0 9:1 5:1 -:- 6:1 1:2 7. Дунав 2010 (Русе) 1:5 2:2 0:2 -:- 2:1 4:0 XXX 1:2 1:0 7:2 -:- 3:1 8:0 3:0 3:0* 8. Калиакра (Каварна) 0:4 -:- 2:0 2:3 1:2 4:4 1:0 XXX -:- 5:1 10:1 2:2 9:2 3:0* 4:4 9. Атлетик (Провадия) 0:4 1:4 0:2 1:6 0:1 4:6 1:0 4:1 XXX -:- 3:1 -:- 3:0 -:- 4:5 10. Ботев (Нови пазар) 0:5 0:2 0:4 5:3 2:5 1:4 2:2 -:- 3:3 XXX 7:0 -:- 6:0 6:0 -:- 11. Хитрино (Хитрино) 0:4 1:10 -:- 1:3 2:0 2:4 0:2 2:2 1:6 3:3 XXX 5:3 6:1 3:0* 3:0* 12. Волов (Шумен) 0:7 2:5 0:4 1:1 2:2 1:1 -:- 2:5 0:1 1:5 -:- XXX 6:0 0:0 3:0* 13. Спартак 1918 II (Варна) 1:4 0:4 0:2 0:5 -:- 0:11 -:- 2:6 0:4 2:0 5:0 2:2 XXX 0:2 1:2 14. Варненчик (Варна) 0:3* 0:2 1:3 1:2 0:3 -:- 1:2 1:0 2:3 0:3* 1:0 0:3* 0:3* XXX --- 15. Спартак 1918 (Варна) -:- 0:9 0:3* 0:4 0:4 0:3* 2:1 -:- -:- 2:3 1:1 0:3* 0:3* 2:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре