Деца подготвителна група (род.2007) - Футбол 7:
София (столица) - Зонална група 2016/17


Първа фаза, Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 1913 (София)                 8    7   0   1   19:7    21 [1 0 0  1:0  3]
 2. Царско село 2015 (София)            8    7   0   1   39:3    21 [0 0 1  0:1  0]
 3. Метал 2002 (Перник)                 8    5   2   1   17:5    17
 4. НСА (София)                         8    5   1   2   33:9    16
 5. Левски-Раковски (София)             8    4   0   4   15:20   12
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 6. Олимпия ФК (София)                  8    3   1   4    7:11   10
 7. Витоша 13 (София)                   8    2   0   6    7:22    6
 8. Септември (София)                   8    1   0   7    6:33    3
 9. Локомотив 1929 (София)              8    0   0   8    2:35    0
--. ДИТ Спорт (София)                   0    0   0   0    0:0     -

                           I кръг

1 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Витоша 13 (София) - Септември (София)                     1:0 
1 октомври 2016, събота, 10:40 ч:
Царско село 2015 (София) - Олимпия ФК (София)             4:0 
1 октомври 2016, събота, 11:50 ч:
Славия 1913 (София) - НСА (София)                         2:0 
1 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Метал 2002 (Перник)              0:2 
Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               анулиран 

                           II кръг

6 октомври 2016, четвъртък, 09:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Витоша 13 (София)                     анулиран 
6 октомври 2016, четвъртък, 11:50 ч:
Метал 2002 (Перник) - Левски-Раковски (София)             4:0 
6 октомври 2016, четвъртък, 13:00 ч:
НСА (София) - Локомотив 1929 (София)                     10:0 
6 октомври 2016, четвъртък, 14:10 ч:
Олимпия ФК (София) - Септември (София)                    3:0 
6 октомври 2016, четвъртък, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            0:1 

                           III кръг

15 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         0:9 
15 октомври 2016, събота, 10:40 ч:
Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София)                  2:0 
15 октомври 2016, събота, 11:50 ч:
Левски-Раковски (София) - НСА (София)                     0:4 
15 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Витоша 13 (София) - Метал 2002 (Перник)                   0:2 
15 октомври 2016, събота, 14:10 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     анулиран 

                           IV кръг

22 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Олимпия ФК (София) - ДИТ Спорт (София)                    анулиран 
22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Септември (София)                   2:0 
22 октомври 2016, събота, 11:50 ч:
НСА (София) - Витоша 13 (София)                           5:1 
22 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски-Раковски (София)        7:0 
22 октомври 2016, събота, 14:10 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)              3:0 

                           V кръг

29 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София)             1:2 
29 октомври 2016, събота, 10:40 ч:
Локомотив 1929 (София) - Олимпия ФК (София)               0:1 
29 октомври 2016, събота, 11:50 ч:
Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София)              0:6 
29 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Септември (София) - НСА (София)                           0:8 
29 октомври 2016, събота, 14:10 ч:
ДИТ Спорт (София) - Метал 2002 (Перник)                   анулиран 

                           VI кръг

5 ноември 2016, събота, 09:30 ч:
НСА (София) - ДИТ Спорт (София)                           анулиран 
5 ноември 2016, събота, 10:40 ч:
Олимпия ФК (София) - Метал 2002 (Перник)                  1:1 
5 ноември 2016, събота, 11:50 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София)                   3:2 
5 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              8:0 
5 ноември 2016, събота, 14:10 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София)          0:5 

                           VII кръг

12 ноември 2016, събота, 09:30 ч:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   1:6 
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              анулиран 
12 ноември 2016, събота, 10:40 ч:
Левски-Раковски (София) - Олимпия ФК (София)              1:0 
12 ноември 2016, събота, 11:50 ч:
Витоша 13 (София) - Локомотив 1929 (София)                2:1 
12 ноември 2016, събота, 14:10 ч:
Метал 2002 (Перник) - НСА (София)                         2:2 

                           VIII кръг

19 ноември 2016, събота, 09:30 ч:
Олимпия ФК (София) - НСА (София)                          1:3 
19 ноември 2016, събота, 10:40 ч:
Царско село 2015 (София) - Метал 2002 (Перник)            2:1 
19 ноември 2016, събота, 11:50 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   анулиран 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                1:3 
19 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Витоша 13 (София)               4:1 

                           IX кръг

26 ноември 2016, събота, 09:30 ч:
НСА (София) - Царско село 2015 (София)                    1:3 
26 ноември 2016, събота, 10:40 ч:
Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София)                    0:1 
26 ноември 2016, събота, 11:50 ч:
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               2:4 
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                анулиран 
26 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Метал 2002 (Перник) - Славия 1913 (София)                 3:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Славия 1913 (София) XXX --- --- 2:0 --- 2:0 3:2 --- 3:0 --- 2. Царско село 2015 (София) 0:1 XXX 2:1 --- 7:0 4:0 --- 8:0 --- --- 3. Метал 2002 (Перник) 3:0 --- XXX 2:2 4:0 --- --- 2:0 --- --- 4. НСА (София) --- 1:3 --- XXX --- --- 5:1 --- 10:0 --- 5. Левски-Раковски (София) 1:2 --- --- 0:4 XXX 1:0 4:1 --- --- --- 6. Олимпия ФК (София) --- --- 1:1 1:3 --- XXX --- 3:0 --- --- 7. Витоша 13 (София) --- 0:6 0:2 --- --- 0:1 XXX 1:0 2:1 --- 8. Септември (София) 1:6 --- --- 0:8 2:4 --- --- XXX --- --- 9. Локомотив 1929 (София) --- 0:9 0:2 --- 0:5 0:1 --- 1:3 XXX --- 10. ДИТ Спорт (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза, Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Национал (София)                    9    8   1   0   52:2    25
 2. Левски (София)                      9    8   0   1   32:3    24
 3. Лъвчетата (София)                   9    6   2   1   26:8    20
 4. Марек 1915 (Дупница)                9    5   1   3   37:20   16
 5. Сливнишки герой (Сливница)          9    4   1   4   18:17   13 [1 0 0  2:1  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 6. РД Спорт (София)                    9    4   1   4   20:18   13 [0 0 1  1:2  0]
 7. Победа 2013 (София)                 9    2   3   4   17:25    9
 8. София спорт (София)                 9    2   0   7    5:45    6
 9. Урвич (Панчарево)                   9    0   2   7    6:40    2
10. Щурче (София)                       9    0   1   8    4:39    1

                           I кръг

2 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Левски (София) - Щурче (София)                            6:0 
2 октомври 2016, неделя, 10:40 ч:
Победа 2013 (София) - София спорт (София)                 5:0 
2 октомври 2016, неделя, 11:50 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Лъвчетата (София)                  3:5 
2 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Национал (София) - РД Спорт (София)                       5:0 
2 октомври 2016, неделя, 14:10 ч:
Урвич (Панчарево) - Сливнишки герой (Сливница)            0:2 

                           II кръг

7 октомври 2016, петък, 09:30 ч:
Левски (София) - Победа 2013 (София)                      5:1 
7 октомври 2016, петък, 10:40 ч:
Щурче (София) - Сливнишки герой (Сливница)                0:6 
7 октомври 2016, петък, 11:50 ч:
Лъвчетата (София) - Национал (София)                      1:1 
7 октомври 2016, петък, 13:00 ч:
София спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                1:10 
7 октомври 2016, петък, 14:10 ч:
РД Спорт (София) - Урвич (Панчарево)                      5:1 

                           III кръг

16 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Победа 2013 (София) - Щурче (София)                       3:1 
16 октомври 2016, неделя, 10:40 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)                     0:5 
16 октомври 2016, неделя, 11:50 ч:
Национал (София) - София спорт (София)                   10:0 
16 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Лъвчетата (София)                     0:5 
16 октомври 2016, неделя, 14:10 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - РД Спорт (София)             2:1 

                           IV кръг

23 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Лъвчетата (София) - Сливнишки герой (Сливница)            1:0 
23 октомври 2016, неделя, 10:40 ч:
Щурче (София) - РД Спорт (София)                          0:3 
23 октомври 2016, неделя, 11:50 ч:
София спорт (София) - Урвич (Панчарево)                   3:1 
23 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         0:2 
23 октомври 2016, неделя, 14:10 ч:
Победа 2013 (София) - Марек 1915 (Дупница)                0:5 

                           V кръг

30 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Щурче (София)                      6:2 
30 октомври 2016, неделя, 10:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - София спорт (София)          5:0 
30 октомври 2016, неделя, 11:50 ч:
РД Спорт (София) - Лъвчетата (София)                      1:3 
30 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Левски (София)                        0:3 
30 октомври 2016, неделя, 14:10 ч:
Национал (София) - Победа 2013 (София)                    5:0 

                           VI кръг

7 ноември 2016, понеделник, 09:30 ч:
Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница)               5:0 
7 ноември 2016, понеделник, 10:40 ч:
Щурче (София) - Лъвчетата (София)                         0:4 
7 ноември 2016, понеделник, 11:50 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Национал (София)                   0:4 
7 ноември 2016, понеделник, 13:00 ч:
София спорт (София) - РД Спорт (София)                    0:5 
7 ноември 2016, понеделник, 14:10 ч:
Победа 2013 (София) - Урвич (Панчарево)                   3:3 

                           VII кръг

14 ноември 2016, понеделник, 09:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Марек 1915 (Дупница)                  0:6 
14 ноември 2016, понеделник, 10:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Победа 2013 (София)          1:1 
14 ноември 2016, понеделник, 11:50 ч:
Лъвчетата (София) - София спорт (София)                   5:0 
14 ноември 2016, понеделник, 13:00 ч:
РД Спорт (София) - Левски (София)                         0:3 
14 ноември 2016, понеделник, 14:10 ч:
Национал (София) - Щурче (София)                          9:0 

                           VIII кръг

20 ноември 2016, неделя, 09:30 ч:
Левски (София) - Лъвчетата (София)                        1:0 
20 ноември 2016, неделя, 10:40 ч:
Щурче (София) - София спорт (София)                       0:1 
20 ноември 2016, неделя, 11:50 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)         5:1 
20 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Национал (София) - Урвич (Панчарево)                     12:0 
20 ноември 2016, неделя, 14:10 ч:
Победа 2013 (София) - РД Спорт (София)                    2:3 

                           IX кръг

27 ноември 2016, неделя, 09:30 ч:
Урвич (Панчарево) - Щурче (София)                         1:1 
27 ноември 2016, неделя, 10:40 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Национал (София)             1:4 
27 ноември 2016, неделя, 11:50 ч:
Лъвчетата (София) - Победа 2013 (София)                   2:2 
27 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
София спорт (София) - Левски (София)                      0:4 
27 ноември 2016, неделя, 14:10 ч:
РД Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)                   2:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Национал (София) XXX --- --- --- --- 5:0 5:0 10:0 12:0 9:0 2. Левски (София) 0:2 XXX 1:0 --- 5:0 --- 5:1 --- --- 6:0 3. Лъвчетата (София) 1:1 --- XXX --- 1:0 --- 2:2 5:0 --- --- 4. Марек 1915 (Дупница) 0:4 0:5 3:5 XXX 5:1 --- --- --- --- 6:2 5. Сливнишки герой (Сливница) 1:4 --- --- --- XXX 2:1 1:1 5:0 --- --- 6. РД Спорт (София) --- 0:3 1:3 2:2 --- XXX --- --- 5:1 --- 7. Победа 2013 (София) --- --- --- 0:5 --- 2:3 XXX 5:0 3:3 3:1 8. София спорт (София) --- 0:4 --- 1:10 --- 0:5 --- XXX 3:1 --- 9. Урвич (Панчарево) --- 0:3 0:5 0:6 0:2 --- --- --- XXX 1:1 10. Щурче (София) --- --- 0:4 --- 0:6 0:3 --- 0:1 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза, Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ком 98 (Годеч)                      6    5   0   1   33:2    15
 2. Ферион (София)                      6    4   1   1   16:12   13
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Младост 2015 (София)                6    3   2   1   15:5    11
 4. ДАФ (София)                         6    3   0   3    7:9     9
 5. Сердика (София)                     6    1   3   2   12:11    6
 6. Шампиони (София)                    6    1   2   3    4:11    5
 7. Кремиковци (кв.Кремиковци, София)   6    0   0   6    2:39    0
 -. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    0    0   0   0    0:0     -

                           I кръг

2 октомври 2016, неделя, 15:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - Сердика (София)                          5:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:30 ч:
Младост 2015 (София) - ДАФ (София)                        3:0 
2 октомври 2016, неделя, 17:30 ч:
Ферион (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)        7:1 
Шампиони (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       анулиран 

                           II кръг

6 октомври 2016, четвъртък, 15:20 ч:
ДАФ (София) - Сердика (София)                             2:0 
6 октомври 2016, четвъртък, 16:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ком 98 (Годеч)         анулиран 
7 октомври 2016, петък, 15:20 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Шампиони (София)      0:1 
7 октомври 2016, петък, 16:30 ч:
Младост 2015 (София) - Ферион (София)                     1:2 

                           III кръг

15 октомври 2016, събота, 14:10 ч:
Шампиони (София) - Младост 2015 (София)                   1:1 
15 октомври 2016, събота, 15:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)       12:0 
16 октомври 2016, неделя, 15:20 ч:
Ферион (София) - ДАФ (София)                              1:0 
16 октомври 2016, неделя, 16:30 ч:
Сердика (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)        анулиран 

                           IV кръг

22 октомври 2016, събота, 15:20 ч:
Младост 2015 (София) - Ком 98 (Годеч)                     2:1 
22 октомври 2016, събота, 16:30 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сердика (София)       0:8 
23 октомври 2016, неделя, 15:20 ч:
ДАФ (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)            анулиран 
Ферион (София) - Шампиони (София)                         4:1 

                           V кръг

29 октомври 2016, събота, 14:10 ч:
Ком 98 (Годеч) - Ферион (София)                           7:0 
29 октомври 2016, събота, 15:20 ч:
Шампиони (София) - ДАФ (София)                            0:1 
30 октомври 2016, неделя, 15:20 ч:
Сердика (София) - Младост 2015 (София)                    1:1 
30 октомври 2016, неделя, 16:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Кремиковци (кв.Кремиковци)  анулиран 

                           VI кръг

5 ноември 2016, събота, 15:20 ч:
ДАФ (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)           4:1 
5 ноември 2016, събота, 16:30 ч:
Младост 2015 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   анулиран 
7 ноември 2016, понеделник, 15:20 ч:
Ферион (София) - Сердика (София)                          2:2 
7 ноември 2016, понеделник, 16:30 ч:
Шампиони (София) - Ком 98 (Годеч)                         0:4 

                           VII кръг

12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Сердика (София) - Шампиони (София)                        1:1 
12 ноември 2016, събота, 15:20 ч:
Ком 98 (Годеч) - ДАФ (София)                              4:0 
14 ноември 2016, понеделник, 15:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ферион (София)         анулиран 
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - Младост 2015 (София)     0:7 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Ком 98 (Годеч) XXX 7:0 --- 4:0 5:0 --- 12:0 --- 2. Ферион (София) --- XXX --- 1:0 2:2 4:1 7:1 --- 3. Младост 2015 (София) 2:1 1:2 XXX 3:0 --- --- --- --- 4. ДАФ (София) --- --- --- XXX 2:0 --- 4:1 --- 5. Сердика (София) --- --- 1:1 --- XXX 1:1 --- --- 6. Шампиони (София) 0:4 --- 1:1 0:1 --- XXX --- --- 7. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) --- --- 0:7 --- 0:8 0:1 XXX --- 8. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре