Деца подготвителна група (род.2006) - Футбол 7:
София (столица) - Зонална група 2016/17


Първа фаза, Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. НСА (София)                         8    6   2   0   42:10   20
 2. ДИТ Спорт (София)                   8    5   2   1   32:10   17 [0 1 0  1:1  1, +22 обща ГР]
 3. Локомотив 1929 (София)              8    5   2   1   29:12   17 [0 1 0  1:1  1, +17 обща ГР]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Ферион (София)                      8    4   2   2   24:18   14
 5. Сердика (София)                     8    2   5   1   28:22   11 [0 1 0  3:3  1, +6 обща ГР]
 6. РД Спорт (София)                    8    3   2   3   22:23   11 [0 1 0  3:3  1, -1 обща ГР]
 7. Спартак 2015 (София)                8    1   1   6   16:25    4
 8. Надежда (Доброславци)               8    1   0   7   12:41    3 [1 0 0  4:2  3]
 9. Металург 1957 (Перник)              8    1   0   7    8:52    3 [0 0 1  2:4  0]

                           I кръг

30 септември 2016, петък, 09:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Ферион (София)                     1:2 
30 септември 2016, петък, 10:10 ч:
Металург 1957 (Перник) - РД Спорт (София)                 3:4 
30 септември 2016, петък, 11:20 ч:
НСА (София) - Локомотив 1929 (София)                      5:1 
30 септември 2016, петък, 12:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Надежда (Доброславци)                 4:0 
Сердика (София)                                           почива

                           II кръг

8 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
Сердика (София) - ДИТ Спорт (София)                       2:8 
8 октомври 2016, събота, 10:10 ч:
Ферион (София) - Надежда (Доброславци)                    4:1 
8 октомври 2016, събота, 11:20 ч:
Спартак 2015 (София) - Металург 1957 (Перник)             0:2 
8 октомври 2016, събота, 12:30 ч:
РД Спорт (София) - НСА (София)                            2:7 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           III кръг

16 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
НСА (София) - Спартак 2015 (София)                        4:1 
16 октомври 2016, неделя, 10:10 ч:
Металург 1957 (Перник) - Ферион (София)                   0:10 
16 октомври 2016, неделя, 11:20 ч:
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                1:1 
16 октомври 2016, неделя, 12:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Сердика (София)                   1:7 
РД Спорт (София)                                          почива

                           IV кръг

20 октомври 2016, четвъртък, 09:00 ч:
Ферион (София) - Сердика (София)                          3:3 
20 октомври 2016, четвъртък, 10:10 ч:
Локомотив 1929 (София) - Надежда (Доброславци)            5:2 
20 октомври 2016, четвъртък, 11:20 ч:
РД Спорт (София) - ДИТ Спорт (София)                      1:2 
20 октомври 2016, четвъртък, 12:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - НСА (София)                      0:8 
Спартак 2015 (София)                                      почива

                           V кръг

29 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
Сердика (София) - Локомотив 1929 (София)                  1:1 
29 октомври 2016, събота, 10:10 ч:
ДИТ Спорт (София) - Спартак 2015 (София)                  6:2 
29 октомври 2016, събота, 11:20 ч:
НСА (София) - Ферион (София)                              7:0 
29 октомври 2016, събота, 12:30 ч:
Надежда (Доброславци) - РД Спорт (София)                  2:5 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           VI кръг

7 ноември 2016, понеделник, 09:00 ч:
Ферион (София) - Локомотив 1929 (София)                   0:4 
7 ноември 2016, понеделник, 10:10 ч:
РД Спорт (София) - Сердика (София)                        3:3 
7 ноември 2016, понеделник, 11:20 ч:
Спартак 2015 (София) - Надежда (Доброславци)              8:1 
7 ноември 2016, понеделник, 12:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - ДИТ Спорт (София)                0:10 
НСА (София)                                               почива

                           VII кръг

10 ноември 2016, четвъртък, 09:00 ч:
Сердика (София) - Спартак 2015 (София)                    1:1 
10 ноември 2016, четвъртък, 10:10 ч:
Локомотив 1929 (София) - РД Спорт (София)                 4:0 
10 ноември 2016, четвъртък, 11:20 ч:
ДИТ Спорт (София) - НСА (София)                           1:1 
10 ноември 2016, четвъртък, 12:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Металург 1957 (Перник)            4:2 
Ферион (София)                                            почива

                           VIII кръг

19 ноември 2016, събота, 09:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)             3:4 
19 ноември 2016, събота, 10:10 ч:
Металург 1957 (Перник) - Сердика (София)                  1:7 
19 ноември 2016, събота, 11:20 ч:
НСА (София) - Надежда (Доброславци)                       6:1 
19 ноември 2016, събота, 12:30 ч:
Ферион (София) - РД Спорт (София)                         2:2 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           IX кръг

27 ноември 2016, неделя, 09:00 ч:
РД Спорт (София) - Спартак 2015 (София)                   5:0 
27 ноември 2016, неделя, 10:10 ч:
Локомотив 1929 (София) - Металург 1957 (Перник)           9:0 
27 ноември 2016, неделя, 11:20 ч:
Сердика (София) - НСА (София)                             4:4 
27 ноември 2016, неделя, 12:30 ч:
ДИТ Спорт (София) - Ферион (София)                        0:3 
Надежда (Доброславци)                                     почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. НСА (София) XXX --- 5:1 7:0 --- --- 4:1 6:1 --- 2. ДИТ Спорт (София) 1:1 XXX 1:1 0:3 --- --- 6:2 4:0 --- 3. Локомотив 1929 (София) --- --- XXX --- --- 4:0 --- 5:2 9:0 4. Ферион (София) --- --- 0:4 XXX 3:3 2:2 --- 4:1 --- 5. Сердика (София) 4:4 2:8 1:1 --- XXX --- 1:1 --- --- 6. РД Спорт (София) 2:7 1:2 --- --- 3:3 XXX 5:0 --- --- 7. Спартак 2015 (София) --- --- 3:4 1:2 --- --- XXX 8:1 0:2 8. Надежда (Доброславци) --- --- --- --- 1:7 2:5 --- XXX 4:2 9. Металург 1957 (Перник) 0:8 0:10 --- 0:10 1:7 3:4 --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза, Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 1913 (София)                 9    7   1   1   39:10   22 [0 1 0  1:1  1, +29 обща ГР]
 2. Витоша 13 (София)                   9    7   1   1   34:8    22 [0 1 0  1:1  1, +26 обща ГР]
 3. Царско село 2015 (София)            9    7   0   2   42:8    21
 4. Левски (София)                      9    6   1   2   41:10   19
 5. Национал (София)                    9    5   0   4   34:17   15
 6. Ком 98 (Годеч)                      9    4   0   5   31:27   12 [1 0 0  3:1  3]
 7. ЦСКА (София)                        9    4   0   5   18:19   12 [0 0 1  1:3  0]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 8. Велбъжд (Кюстендил)                 9    2   1   6   13:30    7
 9. Септември (София)                   9    1   0   8   12:41    3
10. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    9    0   0   9    5:99    0

                           I кръг

1 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)   14:1 
1 октомври 2016, събота, 10:10 ч:
Левски (София) - Витоша 13 (София)                        2:3 
1 октомври 2016, събота, 11:20 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Ком 98 (Годеч)                      0:2 
1 октомври 2016, събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   5:0 
1 октомври 2016, събота, 13:40 ч:
Национал (София) - ЦСКА (София)                           1:2 

                           II кръг

9 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
Септември (София) - Национал (София)                      0:6 
9 октомври 2016, неделя, 10:10 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ЦСКА (София)           0:7 
9 октомври 2016, неделя, 11:20 ч:
Витоша 13 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   4:1 
9 октомври 2016, неделя, 12:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Славия 1913 (София)                      1:3 
9 октомври 2016, неделя, 13:40 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 0:2 

                           III кръг

13 октомври 2016, четвъртък, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София)                   1:1 
13 октомври 2016, четвъртък, 10:10 ч:
Левски (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)        20:0 
13 октомври 2016, четвъртък, 11:20 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)            1:9 
13 октомври 2016, четвъртък, 12:30 ч:
Национал (София) - Ком 98 (Годеч)                         3:2 
13 октомври 2016, четвъртък, 13:40 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          4:1 

                           IV кръг

22 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - ЦСКА (София)                             3:1 
22 октомври 2016, събота, 10:10 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Септември (София)      0:5 
22 октомври 2016, събота, 11:20 ч:
Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      0:0 
22 октомври 2016, събота, 12:30 ч:
Витоша 13 (София) - Национал (София)                      4:0 
22 октомври 2016, събота, 13:40 ч:
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            3:1 

                           V кръг

30 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      3:2 
30 октомври 2016, неделя, 10:10 ч:
Национал (София) - Царско село 2015 (София)               3:2 
30 октомври 2016, неделя, 11:20 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    5:0 
30 октомври 2016, неделя, 12:30 ч:
ЦСКА (София) - Витоша 13 (София)                          1:6 
30 октомври 2016, неделя, 13:40 ч:
Септември (София) - Ком 98 (Годеч)                        3:7 

                           VI кръг

3 ноември 2016, четвъртък, 09:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ком 98 (Годеч)         0:14 
3 ноември 2016, четвъртък, 10:10 ч:
Витоша 13 (София) - Септември (София)                     4:1 
3 ноември 2016, четвъртък, 11:20 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Славия 1913 (София)                 0:3 
3 ноември 2016, четвъртък, 12:30 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         3:1 
3 ноември 2016, четвъртък, 13:40 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                   2:0 

                           VII кръг

12 ноември 2016, събота, 09:00 ч:
Славия 1913 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   17:2 
12 ноември 2016, събота, 10:10 ч:
Национал (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    9:1 
12 ноември 2016, събота, 11:20 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             0:1 
12 ноември 2016, събота, 12:30 ч:
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              0:6 
12 ноември 2016, събота, 13:40 ч:
Ком 98 (Годеч) - Витоша 13 (София)                        0:6 

                           VIII кръг

20 ноември 2016, неделя, 09:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Ком 98 (Годеч)                 5:0 
20 ноември 2016, неделя, 10:10 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                        1:2 
20 ноември 2016, неделя, 11:20 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша 13 (София)      1:6 
20 ноември 2016, неделя, 12:30 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        5:1 
20 ноември 2016, неделя, 13:40 ч:
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    2:0 

                           IX кръг

24 ноември 2016, четвъртък, 10:10 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        1:4 
24 ноември 2016, четвъртък, 11:20 ч:
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   1:4 
24 ноември 2016, четвъртък, 12:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Левски (София)                           2:6 
24 ноември 2016, четвъртък, 13:40 ч:
Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София)              0:1 
24 ноември 2016, четвъртък, 14:50 ч:
Национал (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      11:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Славия 1913 (София) XXX 1:1 --- 3:2 2:0 --- --- --- 5:0 17:2 2. Витоша 13 (София) --- XXX 0:1 --- 4:0 --- --- 4:1 4:1 --- 3. Царско село 2015 (София) 3:1 --- XXX 0:2 --- 5:0 2:0 --- --- 14:1 4. Левски (София) --- 2:3 --- XXX 3:1 --- --- 0:0 5:1 20:0 5. Национал (София) --- --- 3:2 --- XXX 3:2 1:2 9:1 --- 11:1 6. Ком 98 (Годеч) 1:3 0:6 --- 2:6 --- XXX 3:1 --- --- --- 7. ЦСКА (София) 1:4 1:6 --- 0:1 --- --- XXX --- 4:1 --- 8. Велбъжд (Кюстендил) 0:3 --- 1:9 --- --- 0:2 1:2 XXX --- 5:0 9. Септември (София) --- --- 0:6 --- 0:6 3:7 --- 1:4 XXX --- 10. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- 1:6 --- --- --- 0:14 0:7 --- 0:5 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза, Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски-Раковски (София)             9    8   0   1   49:6    24
 2. ФК Миньор (Перник)                  9    6   1   2   32:12   19
 3. Олимпия ФК (София)                  9    5   2   2   48:11   17
 4. Марек 1915 (Дупница)                9    5   1   3   35:14   16
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Академик 1947 (София)               9    4   3   2   46:15   15
 6. Елит София (София)                  9    4   2   3   37:15   14
 7. София спорт (София)                 9    4   1   4   30:17   13
 8. Спортист 13 (София)                 9    2   2   5   15:24    8
 9. Средногорец 2016 (Златица)          9    1   0   8   12:68    3
10. Талант (София)                      9    0   0   9    4:126   0

                           I кръг

2 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Олимпия ФК (София)                   3:4 
2 октомври 2016, неделя, 10:10 ч:
Академик 1947 (София) - Марек 1915 (Дупница)              2:1 
2 октомври 2016, неделя, 11:20 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Елит София (София)           1:10 
2 октомври 2016, неделя, 12:30 ч:
Спортист 13 (София) - Левски-Раковски (София)             0:5 
2 октомври 2016, неделя, 13:40 ч:
Талант (София) - София спорт (София)                      0:15 

                           II кръг

6 октомври 2016, четвъртък, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Спортист 13 (София)                  4:0 
6 октомври 2016, четвъртък, 10:10 ч:
Марек 1915 (Дупница) - София спорт (София)                6:1 
6 октомври 2016, четвъртък, 11:20 ч:
Елит София (София) - Талант (София)                      12:0 
6 октомври 2016, четвъртък, 12:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Средногорец 2016 (Златица)     14:1 
6 октомври 2016, четвъртък, 13:40 ч:
Академик 1947 (София) - ФК Миньор (Перник)                5:3 

                           III кръг

15 октомври 2016, събота, 09:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                 2:1 
15 октомври 2016, събота, 10:10 ч:
Спортист 13 (София) - Академик 1947 (София)               1:1 
15 октомври 2016, събота, 11:20 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Олимпия ФК (София)           0:11 
15 октомври 2016, събота, 12:30 ч:
Талант (София) - Левски-Раковски (София)                  0:15 
15 октомври 2016, събота, 13:40 ч:
София спорт (София) - Елит София (София)                  2:1 

                           IV кръг

23 октомври 2016, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Талант (София)                      20:0 
23 октомври 2016, неделя, 10:10 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Елит София (София)                 2:2 
23 октомври 2016, неделя, 11:20 ч:
Академик 1947 (София) - Средногорец 2016 (Златица)       11:1 
23 октомври 2016, неделя, 12:30 ч:
Левски-Раковски (София) - София спорт (София)             3:0 
23 октомври 2016, неделя, 13:40 ч:
ФК Миньор (Перник) - Спортист 13 (София)                  1:1 

                           V кръг

27 октомври 2016, четвъртък, 09:00 ч:
Талант (София) - Академик 1947 (София)                    0:22 
27 октомври 2016, четвъртък, 10:10 ч:
Спортист 13 (София) - Марек 1915 (Дупница)                0:4 
27 октомври 2016, четвъртък, 11:20 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - ФК Миньор (Перник)           0:3 
27 октомври 2016, четвъртък, 12:30 ч:
София спорт (София) - Олимпия ФК (София)                  0:4 
27 октомври 2016, четвъртък, 13:40 ч:
Елит София (София) - Левски-Раковски (София)              2:4 

                           VI кръг

5 ноември 2016, събота, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Елит София (София)                   3:3 
5 ноември 2016, събота, 10:10 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Левски-Раковски (София)            0:3 
5 ноември 2016, събота, 11:20 ч:
Академик 1947 (София) - София спорт (София)               1:1 
5 ноември 2016, събота, 12:30 ч:
ФК Миньор (Перник) - Талант (София)                      15:0 
5 ноември 2016, събота, 13:40 ч:
Спортист 13 (София) - Средногорец 2016 (Златица)          3:0 

                           VII кръг

14 ноември 2016, понеделник, 09:00 ч:
Талант (София) - Спортист 13 (София)                      1:9 
14 ноември 2016, понеделник, 10:10 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Марек 1915 (Дупница)         3:7 
14 ноември 2016, понеделник, 11:20 ч:
София спорт (София) - ФК Миньор (Перник)                  1:2 
14 ноември 2016, понеделник, 12:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Олимпия ФК (София)              1:0 
14 ноември 2016, понеделник, 13:40 ч:
Елит София (София) - Академик 1947 (София)                2:1 

                           VIII кръг

17 ноември 2016, четвъртък, 09:00 ч:
Спортист 13 (София) - София спорт (София)                 0:3 
17 ноември 2016, четвъртък, 10:10 ч:
Академик 1947 (София) - Левски-Раковски (София)           1:4 
17 ноември 2016, четвъртък, 11:20 ч:
Средногорец 2016 (Златица) - Талант (София)               6:2 
17 ноември 2016, четвъртък, 12:30 ч:
ФК Миньор (Перник) - Елит София (София)                   1:0 
17 ноември 2016, четвъртък, 13:40 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Олимпия ФК (София)                 2:0 

                           IX кръг

26 ноември 2016, събота, 09:00 ч:
Левски-Раковски (София) - ФК Миньор (Перник)              0:2 
26 ноември 2016, събота, 10:10 ч:
Талант (София) - Марек 1915 (Дупница)                     1:12 
26 ноември 2016, събота, 11:20 ч:
София спорт (София) - Средногорец 2016 (Златица)          7:0 
26 ноември 2016, събота, 12:30 ч:
Елит София (София) - Спортист 13 (София)                  5:1 
26 ноември 2016, събота, 13:40 ч:
Олимпия ФК (София) - Академик 1947 (София)                2:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски-Раковски (София) XXX 0:2 1:0 --- --- --- 3:0 --- 14:1 --- 2. ФК Миньор (Перник) --- XXX 3:4 2:1 --- 1:0 --- 1:1 --- 15:0 3. Олимпия ФК (София) --- --- XXX --- 2:2 3:3 --- 4:0 --- 20:0 4. Марек 1915 (Дупница) 0:3 --- 2:0 XXX --- 2:2 6:1 --- --- --- 5. Академик 1947 (София) 1:4 5:3 --- 2:1 XXX --- 1:1 --- 11:1 --- 6. Елит София (София) 2:4 --- --- --- 2:1 XXX --- 5:1 --- 12:0 7. София спорт (София) --- 1:2 0:4 --- --- 2:1 XXX --- 7:0 --- 8. Спортист 13 (София) 0:5 --- --- 0:4 1:1 --- 0:3 XXX 3:0 --- 9. Средногорец 2016 (Златица) --- 0:3 0:11 3:7 --- 1:10 --- --- XXX 6:2 10. Талант (София) 0:15 --- --- 1:12 0:22 --- 0:15 1:9 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре