Юноши младша възраст (род.2000-01):
Бургас - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Несебър (Несебър)                   9    8   1   0   24:9    25    
-------------------------------------------------------------------
 2. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)     9    7   2   0   44:3    23    
 3. Черноморец 1919 (Бургас)            9    7   1   1   36:4    22    
 4. Стралджа 2015 (Стралджа)            8    5   0   3   27:13   15    
 5. Поморие (Поморие)                   9    4   1   4   20:15   13    
 6. Свети Никола (Бургас)               9    3   1   5   14:31   10    
 7. Ураган (Бояджик)                    9    2   0   7   11:45    6     [1 0 0  3:2  3]
 8. Созопол (Созопол)                   9    2   0   7   12:27    6     [0 0 1  2:3  0]
 9. Тунджа 1915 (Ямбол)                 8    1   2   5   11:21    5    
10. Странджа Агрокорн 2014 (Средец)     9    1   0   8    6:37    3    
--. Карнобат (Карнобат)                 0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Карнобат (Карнобат) първоначално заявява участие в групата, но се отказва непосредствено преди началото на сезона.

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 09:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Карнобат (Карнобат)     анулиран 
Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)              6:1 
17 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Ураган (Бояджик)                  4:3 
Несебър (Несебър) - Стралджа 2015 (Стралджа)              3:0 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)     3:0 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           II кръг

22 септември 2016, четвъртък, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       5:1 
24 септември 2016, събота, 09:30 ч:
Созопол (Созопол) - Свети Никола (Бургас)                 1:3 
Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)            анулиран 
24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)    1:4 
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Ураган (Бояджик) - Несебър (Несебър)                      0:2 
Тунджа 1915 (Ямбол)                                       почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие)              1:0 
Свети Никола (Бургас) - Карнобат (Карнобат)               анулиран 
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     4:2 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Стралджа 2015 (Стралджа)            отложен 
1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Ураган (Бояджик)        9:0 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Созопол (Созопол) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       1:6 
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   анулиран 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец 1919 (Бургас)    0:6 
8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    4:2 
9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Поморие (Поморие) - Свети Никола (Бургас)                 5:1 
Стралджа 2015 (Стралджа)                                  почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)   2:0 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     3:1 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)     анулиран 
15 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                   0:3 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Ураган (Бояджик)               6:0 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Тунджа 1915 (Ямбол)                 анулиран 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Несебър (Несебър)       0:1 
във Ветрен:
Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          3:0 
23 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       0:3 
23 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
в Царево:
Созопол (Созопол) - Стралджа 2015 (Стралджа)              0:3 
Ураган (Бояджик)                                          почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)              3:2 
29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Поморие (Поморие)                   1:1 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Карнобат (Карнобат)            анулиран 
Ураган (Бояджик) - Созопол (Созопол)                      3:2 
1 ноември 2016, вторник, 09:30 ч:
в кв.Долно Езерово, Бургас:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 8:0 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 09:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър)                 1:3 
5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Ураган (Бояджик)                    анулиран 
в Стралджа:
Поморие (Поморие) - Стралджа 2015 (Стралджа)              3:4 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Тунджа 1915 (Ямбол)     1:4 
7 ноември 2016, понеделник, 10:00 ч:
в Камено:
Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)    0:0 
Созопол (Созопол)                                         почива

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 09:30 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Свети Никола (Бургас)      10:0 
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)                   анулиран 
12 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас)            0:3 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Странджа Агр. 2014 (Средец)    9:1 
Ураган (Бояджик) - Поморие (Поморие)                      0:3 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 09:30 ч:
Несебър (Несебър) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       отложен 
19 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ураган (Бояджик)        3:1 
в Рудник:
Свети Никола (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)               2:2 
19 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
в Бургас, ст."Черноморец":
Черноморец 1919 (Бургас) - Стралджа 2015 (Стралджа)       1:0 
20 ноември 2016, неделя, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                     2:1 
23 ноември 2016, сряда, 09:30 ч:
Несебър (Несебър) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       1:1 * 
* - датата е приблизителна, мачът се е играл между 22 ноември и 1 декември.
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 09:30 ч:
Созопол (Созопол) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       1:0 
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   анулиран 
26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                   2:4 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Свети Никола (Бургас)          4:1 
Ураган (Бояджик) - Черноморец 1919 (Бургас)               0:14 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)                           почива

                           XII кръг

пролет 2017:
Карнобат (Карнобат) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)      - 
Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)               - 
Ураган (Бояджик) - Свети Никола (Бургас)                   - 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Несебър (Несебър)               - 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)      - 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           XIII кръг

Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Стралджа 2015 (Стралджа)     - 
Несебър (Несебър) - Ураган (Бояджик)                       - 
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                  - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)             - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Поморие (Поморие)        - 
Тунджа 1915 (Ямбол)                                       почива

                           XIV кръг

Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас)               - 
Карнобат (Карнобат) - Свети Никола (Бургас)                - 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                      - 
Ураган (Бояджик) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)         - 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Тунджа 1915 (Ямбол)             - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива

                           XV кръг

Тунджа 1915 (Ямбол) - Ураган (Бояджик)                     - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)        - 
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                    - 
Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                  - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец)     - 
Стралджа 2015 (Стралджа)                                  почива

                           XVI кръг

Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас)    - 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                      - 
Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)      - 
Созопол (Созопол) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    - 
Ураган (Бояджик) - Стралджа 2015 (Стралджа)                - 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XVII кръг

Стралджа 2015 (Стралджа) - Созопол (Созопол)               - 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)                  - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)        - 
Несебър (Несебър) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)        - 
Свети Никола (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)           - 
Ураган (Бояджик)                                          почива

                           XVIII кръг

Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)  - 
Поморие (Поморие) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    - 
Карнобат (Карнобат) - Стралджа 2015 (Стралджа)             - 
Созопол (Созопол) - Ураган (Бояджик)                       - 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           XIX кръг

Ураган (Бояджик) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Поморие (Поморие)               - 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)      - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Черноморец 1919 (Бургас)     - 
Несебър (Несебър) - Свети Никола (Бургас)                  - 
Созопол (Созопол)                                         почива

                           XX кръг

Свети Никола (Бургас) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)             - 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Стралджа 2015 (Стралджа)     - 
Поморие (Поморие) - Ураган (Бояджик)                       - 
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                    - 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           XXI кръг

Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                      - 
Ураган (Бояджик) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)         - 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Черноморец 1919 (Бургас)        - 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)                - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)        - 
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           XXII кръг

Несебър (Несебър) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    - 
Свети Никола (Бургас) - Стралджа 2015 (Стралджа)           - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ураган (Бояджик)                - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Созопол (Созопол)        - 
Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                    - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)                           почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Несебър (Несебър) XXX 1:1 3:2 3:0 3:1 -:- -:- 4:2 -:- -:- -:- 2. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -:- XXX -:- -:- -:- 10:0 9:0 -:- 3:0 8:0 --- 3. Черноморец 1919 (Бургас) -:- 0:0 XXX 1:0 1:0 3:0 -:- 6:1 -:- -:- -:- 4. Стралджа 2015 (Стралджа) -:- 1:4 -:- XXX -:- 4:1 6:0 -:- -:- 9:1 --- 5. Поморие (Поморие) -:- 0:3 -:- 3:4 XXX 5:1 -:- 2:1 -:- 5:1 -:- 6. Свети Никола (Бургас) 1:3 -:- -:- -:- -:- XXX 4:3 -:- 2:2 2:0 --- 7. Ураган (Бояджик) 0:2 -:- 0:14 -:- 0:3 -:- XXX 3:2 4:2 -:- -:- 8. Созопол (Созопол) -:- 1:6 -:- 0:3 -:- 1:3 -:- XXX -:- 1:0 --- 9. Тунджа 1915 (Ямбол) 2:4 -:- 0:3 -:- 1:1 -:- -:- 0:3 XXX -:- -:- 10. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:1 -:- 0:6 -:- -:- -:- 3:1 -:- 1:4 XXX --- 11. Карнобат (Карнобат) --- -:- --- -:- --- -:- --- -:- --- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре