Юноши младша възраст (род.2000-01):
София - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Струмска слава 1927 (Радомир)       7    5   2   0   32:8    17    
-------------------------------------------------------------------
 2. Ком 98 (Годеч)                      7    5   1   1   24:16   16    
 3. ФК Миньор (Перник)                  7    4   1   2   25:12   13    
 4. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         7    4   0   3   17:12   12    
 5. Балкан 1929 (Ботевград)             7    3   2   2   15:10   11    
 6. Драгоман (Драгоман)                 7    1   2   4    9:18    5 [*]
 7. Ботев 1937 (Ихтиман)                7    1   0   6   13:36    3    
 8. Рилски спортист 2011 (Самоков)      7    0   2   5    4:27    2    

Бележки
  - Първоначално в групата се включва Искра 2009 (Искрец), но след като отлага мача си от I кръг се отказва от участие. На негово място в групата е включен Драгоман (Драгоман).
  - Ботев 1937 (Ихтиман) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Ихтиман.
  - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) играе домакинските си мачове на ст."Левски" в град Елин Пелин.
  - ФК Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник.

                           I кръг

18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
ФК Миньор (Перник) - Ком 98 (Годеч)                       6:1 
Драгоман (Драгоман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         отложен 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)      2:2 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман)     11:1 
21 септември 2016, сряда, 10:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         1:2 

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Ботев 1937 (Ихтиман)                     6:3 
Балкан 1929 (Ботевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)   0:0 
ФК Миньор (Перник) - Драгоман (Драгоман)                  0:0 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Сам)  4:0 

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Ком 98 (Годеч)                      0:3 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ФК Миньор (Перник)       0:5 
Струмска слава 1927 (Рад) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)   2:0 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)            1:3 

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Балкан 1929 (Ботевград)                  4:1 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)        4:0 
ФК Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)        3:5 
9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      1:1 

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ком 98 (Годеч)           1:4 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Драгоман (Драгоман)       6:1 
Ботев 1937 (Ихтиман) - ФК Миньор (Перник)                 1:6 
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     1:3 

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
ФК Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)              0:3 
Драгоман (Драгоман) - Ботев 1937 (Ихтиман)                6:1 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Струмска слава 1927 (Рад)    0:5 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)              3:2 

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ком 98 (Годеч)            3:3 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     6:0 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - ФК Миньор (Перник)          отложен 
30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Драгоман (Драгоман)             5:0 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - ФК Миньор (Перник)          2:5 

                           VIII кръг

пролет 2017:
Ком 98 (Годеч) - ФК Миньор (Перник)                        - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Драгоман (Драгоман)          - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)       - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 

                           IX кръг

Ботев 1937 (Ихтиман) - Ком 98 (Годеч)                      - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Балкан 1929 (Ботевград)    - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)   - 
Драгоман (Драгоман) - ФК Миньор (Перник)                   - 

                           X кръг

Ком 98 (Годеч) - Драгоман (Драгоман)                       - 
ФК Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Струмска слава 1927 (Рад)    - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)             - 

                           XI кръг

Балкан 1929 (Ботевград) - Ком 98 (Годеч)                   - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК Миньор (Перник)         - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Драгоман (Драгоман)       - 

                           XII кръг

Ком 98 (Годеч) - Рилски спортист 2011 (Самоков)            - 
Драгоман (Драгоман) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
ФК Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград)      - 

                           XIII кръг

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ком 98 (Годеч)               - 
Балкан 1929 (Ботевград) - ФК Миньор (Перник)               - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Драгоман (Драгоман)                 - 
Струмска слава 1927 (Рад) - Рилски спортист 2011 (Сам)     - 

                           XIV кръг

Ком 98 (Годеч) - Струмска слава 1927 (Радомир)             - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)      - 
Драгоман (Драгоман) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 
ФК Миньор (Перник) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Струмска слава 1927 (Радомир) XXX 3:3 -:- 2:0 -:- 6:1 11:1 -:- 2. Ком 98 (Годеч) -:- XXX -:- 3:2 4:1 -:- 6:3 -:- 3. ФК Миньор (Перник) 3:5 6:1 XXX -:- 0:3 0:0 -:- -:- 4. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:- -:- 2:5 XXX -:- -:- 4:0 4:0 5. Балкан 1929 (Ботевград) 0:0 -:- -:- 1:3 XXX 5:0 -:- -:- 6. Драгоман (Драгоман) -:- 0:3 -:- 1:2 -:- XXX 6:1 1:1 7. Ботев 1937 (Ихтиман) -:- -:- 1:6 -:- 1:3 -:- XXX 6:0 8. Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:5 1:4 0:5 -:- 2:2 -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре